Marktkooplieden geven oud- wethouder een fiets De Bonkelaar Tijdens afscheidsreceptie AF-centrum ALMETRA B. V. Gemeente Waddinxveen SCHOOL- ARTIKELEN EXPEDITIE- MEDEWERKER CHAUFFEUR D.SONNEVELD Zweminstructeur Schoolartsen- en Logopedische dienst Kring Boskoop s ASSISTENTE j Oprichtingsvergadering TOOS-korfbal op 6 september MEDEWERKER BEZORGDIENST INlïRNflnONRLE KLASSE DON 99.95 1 Mi senoënen ja ROBBY 99.95 1BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII11 nriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Voor al uw naar e 4. it Waddinxveen, tel. 01828-4200, zien wij graag d richtte hij zich in zijn dankwoord tot Gevraagd: C Bij de gemeentelijke zwembaden, gelegen in het sportpark de Sniep wordt gevraagd: een afscheid. Hij zei destijds in de raad ge komen te zijn toen burgemeester A. Warnaar Jzn. deze nog voorzat. De 4 ■RK Uw van van I >od '0. en per. lijke gt u den. uw een elen A ss. Con. tel. voor bestelwagen, en Kon. Wilhelminaplein 6, tel. 3061 >VWWWWWWWWVWWWWVW^WWAi Model Robby heeft duidelijk de „engelse look” in zich: klassiek, sportief en toch gedistingeerd. Diezelfde distinktie zien wij bjj de Alabama in Italiaanse lijn - model Don. Schoenen van internationale klasse dankzij het grenzeloos mooie leder. e WEEKB LAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1978 tot 1970 is hij secretaris geweest van bakkersvereniging Waddinxveen. O was hij bestuurslid van de midd-. (trice) die zal worden belast met het geven van zwemlessen en instructies schoolzwemmen, het houden van toezicht en het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Prak tische ervaring is vereist, terwijl zij die in het bezit zijn van het diploma zwemonder wijzer of hiervoor studerend, de voorkeur genieten. Salaris van 1.550,- - 1.880,-, mede af hankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de direkteur van openbare werken en -bedrijven, Raadhuisplein 1, Waddinxveen (event, tel. inl. 01828-4433 tst. 118). WADDINXVEEN In het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonkelaar treedt vrijdagavond 8 september om negen uur op de popgroep Barrelhouse. De toegangsprijs voor deze openingsavond van het popgebeuren in het centrum aan de Beukenhof bedraagt f 7,50. Barrelhouse werd opgericht in 1974. Vier jaar lang een volle aganda en de zelfde bezetting hebben ervoor gezorgd dat deze groep tot de meest soliede en hechte formaties is gaan behoren die er op de Nederlandse podia te zien en te beluisteren vallen. Barrelhouse ontwik kelde zich in korte tijd van een blues- groep tot een orkest met eigen stijl: ste vig swingende, goed geoliede blue- srock, aangevoerd door zangeres Tineke Schoemaker met haar onna volgbare indringende stemgeluid. De groep heeft tot nu toe 3 elpees ge maakt: ’’Barrelhouse” in 1975, met studio-opnamen van hun toenmalige repertoire, ’’Who’s Missing” in 1976, met voornamelijk eigen werk, en ’’Hard To Cover” in 1977 met live- opnamen uit de Melkweg in Amster- I thowax RHOWAX b.v. importeert en fabriceert professionele schoonmaakapparatuur en -machines en levert dit landelijk aan zieken huizen, schoonmaakbedrijven, industrieën etc. J vraagt zo spoedig mogelijk een (part-time) J voor één van de schoolartsen (halve weektaak, in principe maandag, dinsdag en woensdagmorgen). J Vereist zijn tenminste een Mavo- en typediploma en belangstelling voor medisch werk. c Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. 0 Het werkgebied van de dienst wordt gevormd door de gemeenten Benthuizen, Boskoop, Hazerswoude, a J Moerkapelle, Reeuwijk en Waddinxveen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, nader 0 overeen te komen. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van J dit blad te richten aan het bestuur van de dienst, p.a. gemeentehuis Moerkapelle, Postbus 2, 2750 AA Moerkapelle. e Voor nadere inlichtingen vragen naar de admini- strateur. Tel. 01793-1940. WADDINXVEEN Met een door het Waddinxveense gemeentebe stuur aangeboden receptie heeft de bevolking zaterdagmiddag in het Anne Frank-centrum afscheid genomen van de heer H. Huizer als wet houder van sociale zaken, volksgezondheid, marktzaken, huisvesting en regionale nutsbedrijven. Gisteren (dinsdag) is officieel een einde geko men aan de lange politieke loopbaan van de man die in de gemeente raad de SGP/Hervormde Kiesvereniging vertegenwoordigde. Uit alle lagen van de bevolking kwam men zaterdagmiddag de heer Huizer en zijn echtgenote de hand schudden. De marktkooplieden kwamen zelfs met een fiets als afscheidscadeau aandra gen. schermen van een tegenstander - om te verhinderen dat deze de bal afspeelt - moet een armlengte afstand in acht worden genomen. Ruw spel kan daar door niet of nauwelijks plaats vinden. Hoewel niet zo belangrijk dient ver meld te worden dat Het Zuiden 13 maal de korf wist te doorboren tegenover 11 maal voor de regio. 6 SEPTEMBER Of deze gemengde sport - een team be staat voor de helft uit dames - ook in Waddinxveen beoefend gaat worden zal worden beslist op woensdagavond 6 september, op welke datum de multi- sportvereniging TOOS in haar SOOS aan de Jan Willem Frisoweg (tegenover de Louise de Colignylaan) om 20.30 uur bij voldoende belangstelling een nieuwe afdeling korfbal ten doop zal houden. Naast de afdelingen gymna stiek, basketbal en badminton zou korf bal de 4e TOOS-afdeling worden. dam, uniek door zijn sfeer en door het feit dat de plaat volgespeeld is met nieuw materiaal, een zelden voorko mend verschijnsel bij live-elpees. Bij deze opnamen is voor het eerst ook Guus la Korte te horen, die sinds het najaar van 1977 als tweede gitarist vast deel uit maakt van Barrelhouse, naast zijn broer Johnny la Korte (leadgitaar), Han van Dam (piano), Jan Willem Slig- ting (basgitaar), Bob Dros (drums) en Tineke Schoemaker (zang). PROGRAMMA Na Barrelhouse komende vrijdagavond staan er in De Bonkelaar nog de vol gende activiteiten deze maand op het programma: 9 september Introduction (jazz) 14 september Belle du Jour (film) 17 september Johny Silvo (folk) 21 september NIVON organiseert China-avond 29 september Taxidriver (film). WADDINXVEEN Waddinxveen maakte (opnieuw) kennis met korfbal. Afgelopen vrijdagavond was een rede lijk aantal belangstellenden naar het WSE-oefenveld getrokken om aldaar getuige te zijn van de demonstratieve korfbalmatch tussen een team van de Rotterdamse korfbalvereniging ”Het Zuiden” en een selectie uit de regio Gouda. Ook enkele officiële genodigden - de nieuwe wethouder Lous Oosterbroek- Waagmeester, raadslid Fred de Ruijter en de heer A. R. Bakker, gemeentelijk sportambtenaar - hadden gevolg gege ven aan de uitnodiging van de organisa toren, de Nederlandse Korfbalbond en de plaatselijke multisportvereniging TOOS. Op het veld ontspon zich een levendige flitsende strijd, aantrekkelijk om naar te kijken. Met de bal mag niet worden gelopen; deze gaat dan ook in een snel tempo van hand tot hand. Bij het af- Waddinxveen - Tel. 4502 Een lachende wethouder H. Huizer (SGP/Hervormde Kiesvereniging) neemt van de marktkooplieden als afscheids geschenk een splinternieuwe fiets in ontvangst, terwijl mevrouw Huizer links toekijkt. Het praatje wordt gehouden door de (op de foto wijzende) marktmeester A. C. van den Bosch. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Siaak Note- boom Wij zoeken op korte termijn een Leeftijd: 22 a 30 jaar. JRijbewijs: B.C. (groot rijbewijs). Naast het bezorgen van goederen, voor- 11 namelijk in de randstad, zal ook het uitvoe- ren o I werkzaamheden en - op den duur - het ver- /nropn van dpmnnQtratipQ voorkomen Pen nieuwe wagen is beschikbaar. styled by Orees. o o van eenvoudige reparaties, magazijn- 11 zorgen van demonstraties voorkomen. Een Wij zoeken iemand die, zonder overdaad, goed met onze klanten weet om te gaan. I T Sollicitaties aan ons bedrijf, Dorpstraat 118 te I Waddinxveen, tel. 01828-4200, zien wij graag J spoedig tegemoet. Eventueel kunt u 's avonds bellen 01828-4771de heer Bierma. ren. "Mijn werk deed ik niet uit propa- gandische redenen, maar louter uit be wogenheid”, zei de heer Huizer tot slot. Aan hem was te zien dat het uit- gen. En dat mag opmerkelijk genoemd spreken van dit dankwoord hem niet in worden, want de heer Huizer nam als de kouwe kleren ging zitten. voorzitter van de gemeentelijke markt- commissie nooit ’n blad voor de mond als hij vond dat de marktkooplieden er op de vrijdagse weekmarkt in de Wil lem de Zwijgerlaan een potje van maakten door eerder met het opruimen standig brood- te beginnen dan was .1 Maar het bleek weer eens dat de koop- van de Zuidhollandse Bakkersbond Nog dit jaar beloonde de koningin de heer Huizer met het ridderschap in de orde van Oranje-Nassau. De oud- wethouder heeft in de gemeente tot 1969 het beroep uitgeoefend van ze en banketbakker. S afgesproken, dert april 1948 is hij penningmeesi 2. van de Zuidhollandse Bakkersbond lieden het hart op de juiste plaats heb- vanaf de oprichting in 1945 is hij lid v ben zitten. de rayoncommissie Gouda en omstr De heer Huizer, die terugtreedt wegens ken van de Bakkerijstichting. Van 1 het bereiken van de 65-jarige leeftijd en 1°’’n e» ook omdat zijn politieke groepering er andere gedachten op nahield, nam van de gemeenteraad twee weken geleden standsvereniging Waddinxveen (19-1 -■■■--1966), bestuurslid bejaardenreis (1942-1966) en is hij penningmees van de Onderlinge Glasverzekering oud-wethouder zat er toen nog met Waddinxveen (sedert 1960). stemmen van de ARP, CHU, SGP en Voorts is de heer Huizer sinds 1950 Hervormde Kiesvereniging, een poli- van de kerkvoogdij van de Centr tiek’’vriendschapsverdrag” dat 17 jaar Hervormde Gemeente en vanaf 1‘ stand hield. In zijn periode groeide bestuurslid van de Hervormde K Waddinxveen van acht naar eenentwin- vereniging, welke politieke groepe' tig duizend inwoners. hij diende als secretaris en - nu nog N tE T z/A DL i/iv M voorzitter. De heer Huizer bekle NIET ZO BEKWAAM verder nog de volgende functies: ”Ik was misschien niet zo’n bekwame van het algemeen bestuur van het wethouder", zei de heer Huizer van zich- tergemeentelijk \utomatisenngs< zelf. "Dat ik de kracht kreeg om mijn trum Midden-Holland, lid van de r werk te doen heb ik aan Hem te dan- van de Regionale Brandweer Midd ken. Ook dank ik mijn vrouw, die altijd Holland, lid van de Raad van het achter me heeft gestaan". De oud- gionale Woonwagencentrum Go wethouder betoogde in zijn werk altijd sluis, voorzitter van de Regionale Cc op het menselijk aspect gelet te heb- missie Wet Werkloc.heidsvoorzien ben. Voor het gekregen vertrouwen be- voorzitter van de Commissie Rij - tuigde hij zijn dank. In het bijzonder groepsregeling Werkloze Werknem richtte hij zich in zijn dankwoord tot lid van de Commissie Rijksgroepsrece- oud-gemeentesecretaris H. Jenné, de ling Zelfstandigen, lid van de Woirn- directeur van de gemeentelijke sociale gadviescommissie en voorzitter van het dienst, Jac. van Steijn, en de ambtena- dienstverleningscentrum Anne Frank. potje GARANT- SCHOENEN Winkelcentrum Groensvoorde 12 Waddinxveen - Tel..01828 - 2289 ■- -,ï

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 15