Tirol in de Passage Etalage wedstrijd met reis als prijs Vrijdagmiddag 22 september Gliihweinmiddag WADDINXVEEN De Tiroler Week in de Passage wordt volgende week vrijdagmiddag met een Gliihweinmiddag afgesloten. Een aantal in originele klederdracht gestoken gastvrouwen zullen dan aan het winkelend publiek laten proeven hoe lekker de (warm gedronken) Glühwein smaakt. Een echt i 'j - Portret van Passage-winkeiiers Sjaak Noteboom met speciale foto-stand Ski-kampioen Heini Messner ook muzikaal WE WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1978 ASSAGE J Olympisch skikampioen Heine Messner komt naar de Passage. c (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Hajek). WADDINXVEEN Gedurende de Tiroler Week houdt het winkel centrum ”de Passage” een attrac tieve etalagewedstrijd, waarmee een volledig verzorgde week in Oo stenrijk voor twee personen is te winnen en twintig door de deelne mende winkeliers beschikbaar ge stelde prijzen. In het in Oostenrijkse stijl versierde winkelcentrum ”de Passage” zullen in elke etalage een aantal bordjes (soms verdekt) staan opgesteld met de tekst "Kom naar de Tiroleravond”. De be doeling is, dat het winkelend publiek aandachtig de etalages bekijkt en het aantal bordjes telt. Onder de goede inzenders van het to- ale aantal bordjes wordt de eerder ge doemde volledig verzorgde reis voor 2 ersonen verloot plus een 20-tal andere prijzen. n elke winkel liggen de benodigde eelnameformulieren voor deze etala gewedstrijd en het meedoen is uite- aard gratis. De deelnameformulieren oor de etalagewedstrijd moeten uiter ijk vrijdag 22 september bij de deelne mende winkeliers zijn ingeleverd. De rijsbepaling is op dinsdagmorgen 26 eptember om 11 uur in het winkelcen trum ”de Passage”. WADDINXVEEN Een aardige grap tijdens de Tiroler Week in de Passage is komende vrijdagmiddag de Oosten rijkse foto-stand. In het Wad- dinxveense winkelcentrum staat een groot decor opgesteld met een man- en een vrouw-figuur in klederdracht. Een aardig idee: steek uw hoofd door het gat in het decor en de aanwezige foto graaf Sjaak Noteboom schiet een grap pige foto van u in Oostenrijkse kleder dracht. der A. G. M. van Ginkel, herenmodeman J. H. P. Mulder en Spar-man van Mourik. Zittend van links naar rechts: Kees Smit van het lichtpavil- joen, de filiaalhouder van poelier Mart, van Loon, Verlaan-slijter R. Kramps, banketbakker Ton van den Berg, horecaman Marius Ver boom, huishoudelijke artikelen-vrouw Janine Vis, boekverkoopster An nie Veldwijk, filiaalvertegenwoordiger van Verzijl Sport, Jamin’s me vrouw Mathlener en Nel den Boon van Van der Linde-textiel. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). ontspanning in de sneeuw. In deze week zal diezelfde Glühwein ook overal in alleen Olympisch kampioen maar ooit schappen, kunnen de Waddinxveners buiten bezig zien op de openingsdag en volgende week vrijdagmiddag. Het ski-fenomeen exploiteert momen- i teel een eigen ski-school in Steinach, waar hij aan iedereen die dat maar wil s de fijne kneepjes van het skiën bij brengt. Niet alleen skieërs bevolken zijn ski-school, ook de steeds populair der worden langlaufsport wordt door hem op deskundige wijze bijgebracht. Heini Messner komt naar de Passage om hier demonstraties te geven op een i langlaufbaan. Daarnaast zal hij op de Tiroler-avond laten zien, dat hij ook een uitstekend muzikant is. Samen met een aantal ski-leraren zorgt hij voor een pittig stukje muzikaal vuurwerk tijdens het Tiroler-bal. Dit zijn bijna alle gastheren en -vrouwen van het winkelend publiek in de Passage. Op de foto van Sjaak Noteboom staan van links naar rechts huishoudelijke artikelenverkoper Van der Wal, Grit-Optiek-man Van Vliet, coffeeshophouder Ton Ververs jr., juwelier Joop den Haag, Nutsspaarbank-man Bierman, Van Meerten-schoenhandelaar Schou ten, woninginrichter A. Kooyman, schoonheidsspecialiste Mieke Ververs-Verboom, gereedschappenman Jocob Vis, bloemsierkunstenaar Henk Zeypveld, fotograaf Sjaak Noteboom jr., passage- en reisburohou- WADDINXVEEN Olympisch ski kampioen Heini Messner is tijdens de Tiroler Week tweemaal in de Passage met zijn langlaufbaan, die op het plein -r voor de gereformeerde Kruiskerk zal lekker drankje, dat vooral erg in trek is na een paar uur skieën of andere worden opgesteld. Heini Messner, niet het winkelcentrum te koop zijn bij de winkeliers die wijn in hun assortiment ook tweede op de^ wereldkampioen- voeren. De Glühwein is rechtstreeks geïmporteerd uit Oostenrijk. KOK W N l n F L

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 30