Er zijn kadootjes voor jong en oud, f 30.- yA^ yA^ y^r yA^ misschien voor u ook?... Boekhandel VELDWIJK BV....... f 29.50 ƒ24.50 f 14.90 Luxe Kalenders 1979 ƒ32.50 Postpapier in doosjes en mapjes Holly Hobby en Sara Kay spelletjes 1979 Succes agenda ’s junior - senior Lady f 19.50 ƒ27.50 1979 Buro-agenda ’s Zakagenda ’s Planmasters Elseviers grote boek voor de sportvisserij ƒ49.50 Luxe (echte) Dames Vulpenset zilverkleur met fantasierandje. Kookboek Eten van Moeder Aarde Muziek Tony van Verre ontmoet Simon Carmiggelt 34.90 34.50 42.50 Nederlandse volksliederen oud en nieuw 19.50 Spectrum Winterboek Gids voor de wijnen van Bordeaux 14.90 Gids voor de wijnen van Spanje en Portugal f 14.90 Anton Pieck, zijn werk, zijn leven De Grote Gebeurtenissen Kampioenen en krukken in trimboek De Silmarillion Leve de Dikke van Dale en overleveringskansen en a forismen. ƒ9.90 Herwig kamerplanten encyclopedie De Vrouw De Man Spannende avonturen- en detectieve boeken 1 i WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 15 NOVEMBER 1978 W Let op P”js Na 1 jan. J. R. R. Tolkien prijs geb. Let op uw voordeel prijs geb. prijs prijs paperback prijs Prijs prijs paperback i Gebonden slechts prijs paperback binnenkort prijs geb. prijs geb. prijs geb. Prijs prijs Prijs I 1 1 5 1 1 l 1 1 1 van o.a. RIEN POORTVLIET antc/n PIECK Een met veel kleurenfoto’s schitterend uitgevoerd boek met niet minder dan 300 recepten. Recepten voor koekjes, cakes, koeken, taarten etc. Recepten die beslagkom en deegrol in ere herstellen. Alternatief kookboek voor milieubewuste mensen. Meer dan 80 smakelijke recepten. Samengesteld m.m.v. de Raad voor Milieudefensie door mede werkers van de proeftuin Noord-Brabant, het Cen traal Instituut voor Voedingsonderzoek/TNO e.a. Jazz en geïmproviseerde muziek in Nederland. Handboek voor de Nederlandse jazzwereld. Super visie: stichtingen Jazz in Nederland en Jazz Press. Eindredaktie: Wim van Eyle. Redaktie: Willem Breuker, Huub van Riel, enz. Maak kennis met auteur Simon Carmiggelt, zijn leven, zijn werk en zijn persoon. Een boek met bijbehorende langspeelplaat met o.a. ’’Kronkels” en cabaretteksten voorgedragen door Wim Kan, Wim Sonneveld, Herman van Veen e.a. Tony van Verre Beroemde oude liederen, naast minder bekende en nieuwere. Elk lied op één of twee bladzijden, met muziek en notenschrift, met begeleiding en authentieke tekst. De volksliedbundel voor onze generatie, met nieuwe prenten in kleur. Wim Hora Adema e.a. Dick Hillensius over dieren in winterslaap. Wina Born over eet- en drinkfeesten. Evert van Straaten over de winter anno 2000. Gezellig gezinsboek. H. Vogelesang en B. van Eysselstein Eenmalige goedkope, volledige uitgave van het beroemde, met honderden prachtige prenten en tekeningen geïllustreerde boek van de meest ge liefde Nederlandse tekenaar en illustrator. Mijlpalen in de geschiedenis van de mensheid. Dit is de fascinerende beschrijving van de meest schokkende evenementen, hoogtepunten en diepte punten, in de geschiedenis van de mensheid. Hoe leefde hij ongewapend tussen mammoeten en wolharige neushoorns? Hoe overleefde hij de lang durige ijstijden? Hoe kwam hij op het idee om vuur te maken? En aan hogere machten buiten hemzelf te denken? Keer op keer wist dit nietige wezen de wereld te veranderen. De stichting van Rome. De Islam, Veldslagen. Technische ontwik kelingen. Politieke omwentelingen. De ontdekking van Amerika. De klassestrijd. De wereldoorlogen. Het eerste betrouwbare voorbehoedmiddel. Ook de belangrijkste omwentelingen in het denken: religie, cultuur, filosofie. Een boek dat moet! Voor de nieuwsgierige mens. Voor u. Met 400 illustraties in kleur. Met 512 pagina’s. Normale prijs f 79.50, nu tijdelijk f 49.50. Geen prijs voor zo’n kolossaal boek. Pierre Heijboer Beelden en berichten uit de kinderjaren van de sport. Het andere grote werk van Tolkien, waaruit In de ban van de Ring is ontsproten. De geschiedenis van de oudste tijden van Midden-Aarde achter de Blauwe Bergen. Fantastisch meesterwerk. Rob Smaling Rob Herwig Een kamerplantenboek zonder weerga! Met maar liefst 1.500 plantenbeschrijvingen en 1.000 illustra ties (waarvan 700 kleurenfoto’s). Via handige sym bolen ziet u in één oogopslag welke verzorging een bepaalde plant nodig heeft. Diagram Group. Vrouwenlijfboek. Een gebruiks aanwijzing. Beschrijving van lichaamsdelen - onder delen en -processen. Helder, duidelijk, ongegeneerd. Met 1000 tekeningen. Diagram Group. Mannenlijfboek. Een gebruiks aanwijzing. Nu eindelijk het volledige boek over de man, eigenschappen, mogelijkheden, lichamelijke en geestelijke condities, seksualiteit. Alles in woord en onverhuld beeld. f «Al van Allistair Mac Lean, Bagley, Hammond Innes, Ludlum, Jan Willem van de Wetering e.a. Introduktieprijs 69.50 Na 31-12-1978 ƒ79.50 Andre Leenes en Camilla Zeguers

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 18