Hele jaar door zon in de salon van CorinaWeurman l Prijzen van Verbakel BV Van Mourik VINCENT KRAUWER Bruin worden tussen zonnebank en zonnedak VOERT D’66 AAN zwemmen Huizen deel Onderweg en Kleikade mogen niet groter Programma i| vrij- en recreatief SCHAKERS BEHOUDEN HUN KANS fi 1 g - if' WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 15 NOVEMBER 1978 wel moet houden aan de voorschriften. i WADDINXVEEN/GOUDA Uit het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Gouda en omstreken blijkt dat de Waddinxve- ner O. O. Spruijt Van Mourik’s Drogi sterijen BV, Waddinxveen, als commis saris heeft verlaten wegens ontbinding van de besloten vennootschap. Met de afwikkeling van deze zaak is belast C. H. van Mourik-Kammeraat. WADDINXVEEN De wedstrijd van het tweede team van de Wad- dinxveense Schaakvereniging WSV te gen Messemaker 4 is met een 4-2 voor sprong afgebroken. Bij de stand 4-1 had Versluis de strijd kunnen beslissen, maar hij liet zich pardoes mat zetten. Een grote teleurstelling voor Versluis en zijn medespelers. De gehele weds trijd had hij veel beter gestaan. Geluk kig zijn er nog kansen voor de eindo verwinning. Van der Starre of Broer moeten voor het resterende half puntje kunnen zorgen. De Vries en vooral Henk van Gils behaalden aan de bo venste borden kostbare punten. Burger sen worden aan twee kanten tegelijk. ”De zonnebank en het zonnedak is ideaal voor al degenen, die het hele jaar door egaal bruin willen zijn”, vertelt Corina Weurman. ons enthousiast, ter wijl ze demonstreert dat dat bruin wor den gaat middels twee enorme bakken licht, die via het systeem van een lift el kaar tot een aanvaardbare afstand na deren, waarna je als een tosti ’’bruin- bakt” tot de wekker gaat. Het gebruik van zonnebanken en zonnedaken is langzamerhand een rage geworden in ons land. Corina Weurman weet daar van mee te praten. Ze denkt dat binnen niet al te lange tijd een punt gezet kan worden achter haar kantoorbaan bij Heineken budsman die D’66 thans binnen de ge meente heeft. Imo i:: sttrekkers gestart, blijkt er een grote behoefte te bestaan aan dit ombuds- werk. Velen konden reeds worden ge- WADDINXVEEN Inhetover- dekte zwembad ”de Sniep” kan er iedere week op de volgende :i momenten vrij- en recreatief wor- den gezwommen. Maandag 07.00-08.30 uur’) 10.00-11.00 uur’) 12.30- 13.30 uur 17.30- 19.30 uur Dinsdag 07.00 - 08.30 uur1) 12.30- 13.30 uur 16.00- 17.30 uur 19.00 - 20.00 uur L Woensdag 07.00 - 8.30 uur') 10.00-11.00 uur2) 13.00 - 16.00 uur 21.00-22.00 uur Donderdag 07.00-08.30 uur1) j 12.30- 13.30 uur J 16.00-17.30 uur Vrijdag 07.00 - 08.30 uur') 17.30- 19.00 uur 21.00-22.00 uur Zaterdag 11.30- 13.00 uur j 14.00- 16.30 uur Zondag 10.00-16.00 uur tevens zwemles ‘lalleen voor dames en heren splan Dorpstraat vaststelde en op grond hiervan de bebouwing van de Kleikade en de Onderweg ’’wegbe stemde” voor de nodige groenvoorzie ningen. Dat besluit zal echter worden teruggedraaid. in Zoeterwoude om zich zo volledig mogelijk te kunnen wijden aan haar ne venactiviteit: de schoonheidssalon in haar huis aan de Willem de Rijkelaan. Voor de zonnebank en het zonnedak heeft bijna iedereen die bij haar komt voor een gezichtsbehandeling of li- chaamsmassage belangstelling. ZONDER MOEITE ”En dat valt te begrijpen”, zegt Corina. ”Het is een geweldige manier om bruin te worden zonder moeite en zonder zonnebrand. En lekker bruin zijn het hele jaar door wil toch iedereen?” Ge- middels zijn tien kuururen in een aan eengeschakelde reeks van tien dagen voldoende om het kleureffect van een warme vakantie te benaderen, in en kele gevallen zelfs behoorlijk te over treffen, omdat het nu eenmaal een na tuurlijk feit is dat bij zonnestraling de hoornlaag van de huid dikker wordt en op die manier de pigmentatie be schermt. Bij de zonnebank- en zonnedak-straling is daar geen sprake van, omdat die stralen lang-golvig zijn. Corina Weurman heeft zich op een ent housiaste wijze bekwaamd als schoon heidsspecialiste. Dit werk - waar ze een dagtaak van zou willen maken, maar dat zal moeilijk genoeg zijn in een ge meente met nogal wat geschoolde schoonheidsspecialistes - heeft haar volle belangstelling en ze doet het dan ook met plezier. Daarbij komt dat de reacties van het Waddinxveense pu bliek op haar sinds 1 augustus draaiende salon stimulerend werken. Vooral de aanwezigheid van een zonnebank en Corina Weurman (25) van de Willem de Rijkelaan 16. (Foto: Weekblad voor Waddinx- veen/Sjaak Noteboom) kwaliteit achter te staan. Dit kostte hem tenslotte de partij. Fournier en Van Griekn bewezen hun goede vorm tegen resp. De Jong en Mevr. Wens- veen. Ze maakten met beide korte met ten. In de onderlinge competitie is Van der Laan nog steeds ongeslagen. Deze keer lukte W. van Oort het ook niet hierin verandering te brengen. Joosten en iz i-i i x i_r broken, evenals Wim van Os tegen Van Vuuren. De strijd tussen Van Alphen en en De Roodt hielden het eveneens op re mise. Van Haaren, belust op revanche Begin 1978 door de lij- tegen Van der Hoek, bracht het tot een gunstig resultaat. Torenbeek liet zich verrassen door Van Randwijk en Van der Heyde moest hetzelfde ondergaan tegen Ket. Ook Kleiweg liet zich ver schalken. Ditmaal was Mathot hem te glad af. Littooy tenslotte, had weinig moeite met Basjes. Dit zijn de meisjes en jongens die door Verbakel B V in dé prijzen zijn gezet. Rechts achter zit jurylid mevrouw Betty Dijkstra. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN Vincent Krau- wer, tweede op de kandidatenlijst waarmee D’66 aan de dit voorjaar ge houden gemeenteraadsverkiezing heeft daarentegen kwam in de opening al een meegedaan, is gekozen tot de nieuwe voorzitter van de democraten in Wad dinxveen. In het nieuwe bestuur, dat is een zonnedak doet menigeen de bel in gevormd na een bestuursimpasse, heb- de flatwoning aan de Willem de Rijke- ben verder zitting de dames S. Barth, laan rinkelen. M. Cammel en C. van Tilborgh en de heren P. van de Hoeven en H. Schildt. IJDELHEID Het bestuur van D’66, welke partij met Want bruin zijn streelt ook de ijdelheid één raadszetel (bezet door de heer H. van de Waddinxveners. En wat is ge makkelijker dan daarvoor op een zon nebank onder een zonnedak te gaan WADDINXVEEN Corina Weurman van de Willem de Rijkelaan 16 heeft het hele jaar door de zon in huis. Dat is niet zo opmerkelijk als het misschien lijkt, want in een kamer van haar flatwoning heeft de Wad dinxveense schoonheidsspecialiste een zonnebank en een zonnedak ge ïnstalleerd. De bezoekers van Corina’s schoonheidssalon hebben intus- al ontdekt dat het hier gaat om een moderne manier om bruin te WADDINXVEEN Zaterdagmorgen zat de tearoom van modehuis Verbakel BV aan de Zuidkade vol met kinderen tot en met 15 jaar. Welgeteld twaalf van hen hadden een prijs gewonnen door mee te doen aan de ’’maak iets moois met corduroy”-wedstrijd, welke Verbakel BV in samenwerking met Schuttersveld organiseerde. Mary Verbakel, verkoopster bij het Waddinxveense modehuis, zorgde er voor dat de kinderen, die op chocolademelk en een stroopwafel werden ge- tracteerd, met een leuk toespraakje hun prijs in ontvangst konden nemen. Daarna maakten we van de kinderen met hun prijzen een groepsfoto. Op de achtergrond zijn nog wat inzendingen zichtbaar. Het was namelijk de bedoeling dat de deel nemende kinderen fantasierijk te werk gingen bij het maken van een plakplaat met lapjes corduroy. De eerste prijswin naars van de drie groepen (t/m 6 jaar, 7 t/m 10 jaar, 11 t/m 15 jaar) kunnen meedoen aan de landelijke wedstrijd, waarvan de uitslag waarschijnlijk op de beurs Kreatief’79 in Utrecht wordt bekend gemaakt. Dat zijn Robbie Luiten, Wilma Sleeu- wenhoek en Martin Schroten. WADDINXVEEN Het Waddinxveense gemeentebestuur blijft tegenhouden dat een aantal huizen aan de Kleikade en de Onderweg fors opgeknapt kunnen worden. Het gaat hier om het gedeelte van de Kleikade ten oosten van nummer 18 en van het gedeelte ten oosten van nummer 33. Deze plek hoort namelijk bij het Dorp- straatgebied, waarvoor een nieuw be stemmingsplan zal worden gemaakt ter versterking van de woonfunctie in dit oudste deel van Waddinxveen. ”In af wachting van deze plannen is het min der gewenst dat de woningen binnen het gebied afzonderlijk, gedeeltelijk vernieuwd dan wel uitgebreid worden. Dit kan belemmerend werken op de realisering van de door de raad aan vaarde taakstelling inzake het gebied rond de Dorpstraat”, aldus het college van Burgemeester en Wethouders. B. en W. hebben de volgende week woensdagavond vergaderende gemeen teraad wél voorgesteld een voorberei- dingsbesluit te nemen voor dat gebied dat begrensd wordt door de Kleikade en de Onderweg ten westen van respec tievelijk de huisnummers 17en 31. Met zo’n besluit dat een nieuw bestemming splan wordt voorbereid in de hand kun nen B. en W. namelijk toestaan dat de woningen daar sterker vergroot worden dat de oorspronkelijke 10 procent maximaal volgens de overgangsbepa lingen. Die bepalingen zijn er sinds de gemeenteraad in 1971 het bestemming- P. Barth) in de Waddinxveense ge- verandering te brengen. Joosten en meenteraad vertegenwoordigd is, heeft Kardol werd met gelijke kansen afge- zich het volgende tot doel gesteld: 1 •-««/? liggen, waarbij iedereen zich natuurlijk goede organisatie van de achterban op- 11...2.zetten; begeleiden van de fractie in de Philipse bleef onbeslist. J. van Öort Voor een gezellig ’’kleurtje”, zoals Co- gemeenteraad; uitbouwen van de om- rina Weurman dat noemt, is het niet nodig, ja zelfs af te raden, overdreven lang ultra-violet licht tot je te nemen. Na de eerste tien behandelingen in an derhalve week kan de bruine teint ver volgens tweemaal in de week en daarna holpen, en het is een goede zaak - als de eenmaal in de week worden bijgehou- gemeente dan al niet kan voorzien in den. En iedereen dan maar denken dat een ombudsman - dat D’66 dit doet”, je altijd op vakantie bent! aldus de democraten. Bruin worden in huis kan met een zonnebank en een zonnedak, zoals deze foto die wij maandagavond bij Corina Weurman aan de Willem de Rijkelaan maakten laat zien. (Foto Weekblad voor Waddinxveen/ Sjaak Noteboom). - 74 X -

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 19