Voetbalprogramma Mia en Wim Rip heropend r j- Wethouder Boskoop slaat 33e en officiële paal u Open huis Van Beynum Het Weekblad feliciteert Secretariaat Democraten ’66 OPBRENGST COLLECTE Voor nieuwbouw schoolartsen- en logopedische dienst aan de levlaan te Waddinxveen -4 i 1 (Jm .□□n L I - WADDINXVEEN De Bos koopse wethouder mevrouw T. Stellingwerf-Marissen (CDA) heeft vorige week woensdagmidag de 33e en officiële paal geslagen voor het nieuwe pand van de schoolartsen en logopedische dienst, kring Bos koop, aan de leplaan in Wad dinxveen. De nieuwe huisvesting van deze nu nog in een tweetal woonhuizen in onze buurgemeente Boskoop ondergebrachte dienst, welke werkzaam is in de gemeen ten Waddinxveen, Boskoop, Reeu- wijk, Moerkapelle en Zevenhuizen, zal voor de zomer van 1979 klaar zijn. tl i u- .Jg, lib WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 22 NOVEMBER 1978 T D D sanitaire ter geworden van Van Beynum Gouda aan een VW- en Audi-dealer in de ei- bekend heeft Van Beynum BV uit Hier is de Boskoopse wethouder mevrouw T. Stellingerwerf-Marissen CDA I bezig met het slaan van de eerste paal voor het nieuwe pand aan de leplaan. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom}. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I kasten bijvoorbeeld. ”Het is allemaal gemakkelijk te vinden en te pakken”, vertelde ons Mia Rip. WADD1NXVEEN Banketbakker Ton van den Berg (25) heeft het wijn certificaat behaald. Met succes heeft WADDINXVEEN Tengevolge van de bestuurswisseling van de afdeling Waddinxveen van D’66, waarover we vorige week berichtten, is het secreta riaat van de democraten thans geve stigd ten huizen van mevrouw M. C. Cammel-Houtman, Mozartlaan 18, tel. 5652. en s met een autoshow van de nieuwe VW- en Auditypen, zoals de speciale jubi- leummodellen van de Passat, Golf, de en bijzonder verheugd over de groei en bloei van hun bloemsierkunst sinds zij de standplaats bij de Rabobank verruil den voor het - inmiddels afgebroken - pand aan de Kerkweg-Oost en vervol- - o Een blik in de showroom van Van Beynum Waddinxveen B V aan de Brederolaan, waar afgelopen vrijdag en zaterdag menige Waddinxvener een kijkje kwam nemen. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN Het voetbalpro gramma voor het komende weekeinde is als volgt: Zaterdag 25 november Nieuw-Lekkerland-Be Fair, 14.30 uur Zondag 26 november Waddinxveen-De Hollandiaan, 14.30 u. vergrote sortermg-groene, bontje en GSV-WSE, 14.30uur - Lekkerkerk 3-Waddinxveen 2, 14.30 u. Waddinxveen 3-Nieuwkoop 2, 12.00 u. Olympia 5-WSE 2, 12.00 uur Waddinxveen 4-Donk 4, 12.00 uur WSE 4-Olympia 8, 12.00 uur Nieuwerkerk 6-W’veen 5, 10.00 uur WSE 5-Schoonhoven 5,11.00 uur Waddinxveen 6-WSE 6, 10.00 uur Woerden 7-Waddinxveen 7, 12.00 uur WSE7-VEP7, 10.00 uur Zaterdag Sportlust 3-Be Fair 3, 11.00 uur Moerkapelle-W’veen, 14.30 uur Floreant 3-Be Fair, 12.00 uur W’veen 2-Aarlanderveen 2, 14.30 uur Be Fair 5-Siveo 2, 14.30 uur Spirit 6-Be Fair, 11.00 uur Be Fair 7-Floreant 5, 11.00 uur Be Fair 8-Gr. Ammers 5, 12.30 uur Waddinxveen 3-Bergamb. 3, 12.00 uur Siveo 4-Be Fair 9, 10.30 uur Junioren VEP-Be Fair, 14.30 uur Waddinxveen-Unio, 14.30 uur Floreant-WSE, 14.30 uur Be Fair 2-Cabauw, 14.30 uur Jodan Boys3-W’veen 2, 13.00 uur GSV 2-Be Fair, 14.30 uur Schoonhoven-WSE, 14.30 uur Be Fair-Bodegraven, 14.30 uur Waddinxveen-Floreant, 14.30 uur Be Fair2-WDS, 14.00 uur WSE 2-Reeuwijk, 13.00 uur Be Fair 3-Unio 2, 13.00 uur Haastrecht 2-Waddinxveen 2, 13.00 uur WSE3-GSV, 14.30 uur Be Fair-Jodan Boys, 13.00 uur Waddinxveen-Donk, 13.00 uur RVC-WSE, 13.00 uur Zwervers 3-WSE 2, 11.30 uur Ona 2-Be Fair 2, 11.30 uur Be Fair 3-Zwervers 4, 13.00 uur Zwammerdam-WSE 3, 13.00 uur Rijnstreek-Be Fair 4, 14.30 uur WSE4-Zwervers 5, 13.00 uur Moordrecht-Waddinxveen, 14.30 uur Pupillen Be Fair-WSE, 10.00 uur Zaalvoetbal in Sportzaal Groenswaard thuis. Maandag 27 november 19.15 uur Rema-Luba 20.00 uur Excellent-Be Quick 20.45 uur Bouwmij Gouda-Verzijl Sp. 21.30 uur FC Grovo-Sporthuis De Bron 22.15 uur GP Groenedijk-Benco 23.00 uur Huug van Es-Scheer Woensdag 29 november 19.00 uur Vandenend Stencil-FC de Waard United 19.45 uur Stolker-Boonstoppel 20.30 uur Spoor Verz.-Den Edel Sport 21.15 uur van Eijk bedr.-Schoonhoven 22.00 uur FC Knudde-Margriet 22.45 uur le Spoorverz.-Be Quick 2 Na het slaan van de officiële paal zei wethouder A. H. van Gent (PvdA) in het gebouw De Hoeksteen aan de Es- doornlaan het door de Boskoopse wet houder geklaarde karwei als een nieuwe fase in het werk van de sinds kort samenwerkende schoolartsen- en logopedische dienst te zien. Hij herin nerde eraan dat deze dienst, een ’’be drijfje” met 15 mensen, al een aantal jaar heeft omgezien naar andere huis- vestiging. De heer Van Gent stelde vast dat bestuur van de schoolartsen- en lo gopedische dienst een goed besluit had genomen door - na overweging van di verse mogelijkheden - mede op advies van de hoofinspecteur voor de volksge zondheid voor nieuwbouw aan de Wad- dinxveense Ipelaan te kiezen. REHORSTBV Het nieuwe pand bij de hoek met de Esdoornlaan wordt er door Rehorst BV uit Waddinxveen neergezet naar een ontwerp van het Boskoopse architec- Het nieuwe pand van de schoolartsen- en logopedische dienst, kring Boskoop, zoals dat er vanaf de leplaan gezien zal gaan uitzien. Mia en Wim Rip op de bovenverdieping van hun verbouwde zaak aan de Kerkweg-West. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN Bloemsierkunst Mia en Wim Rip van de Kerkweg-West 8 hebben vorige week donderdagavond in hun vernieuwde winkel heel wat bor reltjes moeten schenken, want de be langstelling voor de feestelijke herope ning van de verbouwde zaak was over weldigend. Maar het paar heeft er dan ook iets geweldigs van gemaakt. In het pand aan de Kerkweg-West kon nu ook de eerste verdieping, tot voor kort op slagruimte, bij de winkel betrokken worden. Bovendien vindt men nu mandwerk, rietwerk, aardewerkpro- dukten, kaarsen en handgemaakte sprookjesfiguren. Als men beneden uit de bloeiende planten een keus heeft ge maakt kan een trapje hoger naar een passende overpot of een rieten mandje worden gezocht. Mia, die op de dag van de heropening haar 30e verjaardag vierde, en Wim Rip (33) zijn bijzonder j Audi 80 en de Passat Diesel. Bezoekers de Brederolaan heeft bijzonder BV, waar dit bedrijf reeds meer dan 25 konden er vanwege de feestelijke start week vrijdag en zaterdag maakten heel afgelopen weken is het pand aan de wat Waddinxveners van de geboden ge legenheid gebruik om met de Wad- WADDINXVEEN Automobielbe drijf Van Beynum Waddinxveen BV aan c_ t...'. /'j drukke dagen achter de rug. Vorige jaar een vertrouwde naam heeft. In de Brederolaan verbouwd en die verbou wing, welke het personeel een ruime en een sfeervolle so- WADDINXVEEN De in Wad dinxveen gehouden collecte voor de geestelijk gehandicapten heeft 3.825,opgebracht. Volgens de Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening is dit een record-opbrengst, waarvoor allen die hieraan hebben meegewerkt hartelijk worden bedankt. showroom ging gepaard laan met de heren C. W. Hoogendoorn en J. P. Eikenboom (administratie) ver wacht dan ook veel van de toekomst. eind vorige week Beaujolais Primeur drinken en kinderen konden er met le vensgrote smurfen op de foto. Direc teur A. van Beynum meent dat de open dinxveenseVestiging van deze VW- en wasgelegenheid en een sfeervolle so- dagen duidelijk hebben gemaakt dat Audi-dealer nader kennis te maken of ciale ruimte verschaften, viel bij het pu- Waddinxveen dringend, behoefte, had die kennismaking te vernieuwen. Zoals bliek bijzonder in de smaak. De kenni- - bekend heeft Van Beynum BV uit smaking met de uitstekend ingerichte gen gemeente. De staf aan de Bredero- Gouda op 2 oktober het garagebedrijf werkplaats van de heer G. J. van Amerongen over genomen. Daardoor is Van Beynum Waddinxveen BV een volledige doch- (verkoop), G. Schultz (chef werkplaats) hij daartoe de opleiding vanwege de r- i jStichting Horecavakopleiding in Den Haag gevolgd. Ton van den Berg, die al in het bezit is van zijn café-diploma, is dan nu ook volledig thuis in de wijn. tenbureau T. Bier en G. Gelderblom. betrokken zijn, worden ondérgebracht, De bouwkosten van het nieuwe onder- terwijl op de eerste verdieping de lo- komen van de schoolartsen- en logope- gopedische dienst met een 9-tal mensen dische dienst bedragen rond zal worden gehuisvest. Op de begane ƒ825.000,Deze nieuwbouw bete- grond zijn vier artsen-en assistenteska- kende dat onder andere de Wad- mers, twee spreekkamers (voor respec- ingenomen met hun vernieuwde zaak dinxveense gemeenteraad de kredieten tievelijk 12 en 7 personen), administra- aan deze dienst op de gemeentebegro- tieruimte, hal, gang, keuken en sani- ting voor dit jaar moest verhogen. taire voorzieningen. Op de eerste ver- Het in aanbouw zijnde onderkomen be- dieping zijn vier kamers, archief, cen- staat uit twee lagen. Op de begane trale verwarmingsruimte, overloop en grond zal de schoolartsendienst, waar- eveneens sanitaire voorzieningen gens anderhalf jaar geleden zich aan de bij drie schoolartsen en drie assistentes gepland. Kerkweg-West vestigden. De verbou- wing van het huidige pand, dat een nieuw dak, een nieuwe vloer en nieuwe ramen kreeg, nam drie weken in beslag. Er is zo’n 70 vierkante meter aan ver koopruimte bijgekomen. Het interieur maakt een vriendelijke indruk omdat niets meer wordt uitgestald op onper soonlijke stellages maar in eikenhouten de heropening haar 30e verjaardag w! E n

Weekblad voor Waddinxveen | 1978 | | pagina 17