I Jo Foto ’s Sjaak Noteboom Nooitgedacht organiseerde schaatswedstrijden op de Petteplas Een winters Waddinxveens weekje Werd er op alle vaarten, sloten en sin- weer was nu weer weer Waddinxveen in in Bekers voor de winnaars van de door de ijsclub Nooitgedacht georgani- Het is goed rusten na gedane schaatsarbeid. seerde schaatswedstrijden. Een klein open plekje voor de watervogels in de Petteplas. Jong geleerd, oud gedaan. Op de Petteplas had de ijsclub Nooitgedacht een mooie ijsbaan aangelegd, waar twee dagen lang schaatswedstrij den konden worden gehouden. WEEKB LAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 10 JANUARI 1979 WADDINXVEEN Ook dinxveen heeft na een periode van aar dig wat regen een i tenen, warme anijsmelk, oorwarmers en een dank zij de plaatselijke ijsclub Nooit gedacht. Vorig jaar kon van die ijs- Wad- ken. ook onze gemeente verrast door Ronald Koster. Overigens zijn er nog ln ieder geval was ook in Wad- zware sneeuwval bij een temperatuur meer jeugdschaatswedstrijden gehou- winters weekje dinxveen in deze eerste week van ja- van-5 graden. den en de uitslagen daarvan zijn: 8-, "achter de rug. Een weekje met winter- nuari het ijsplezier niet van de lucht. Werd er op alle vaarten, sloten en sin- 9- en 10-jarigen: 1. Henk van Ingen, H-, !ƒ- en 13-jarigen: (meisjes): 1 Niettemin zullen de Waddinxveners gels in Waddinxveen geschaatst, al- 2. Paula van Bergen, 3. Lex Minnis, /olanda den Ouden, 2. Danielle heuse ijsbaan op de Petteplas het rustig afscheid van 1978 wat het leen op de Petteplas werden door de 4. Marcel Scheurwater. 11-, 12- en Kooyman, 3. Trudy van Gelooven 14- weer betreft nog lang heugen. Van ijsclub Nooitgedacht wedstrijden ge- 13-jarigen: 1. Piet van Gelooven, 2. en 15-jangen: 1. Rene van Hofwee- Eerste Kerstdag (maandag 25 decem- houden, die vrijdag en zaterdag wer- Ronnie Scheurwater, 3. Ton Daan, gen, 2. JanTroost, 3. Josien Broer. baan niets komen, omdat de Petteplas ber) tot en met vrijdag 29 december den verreden. We verzamelden voor u na lange tijd van voorbereiding moest viel er in ons dorp een hoeveelheid re- de volgende uitslagen: worden uitgebaggerd. Maar de baan gen van ongeveer 60 millimeter. Hoe Korte baan: 1. Klaas de Redelijk- was nu weer geveegd en 's avonds grillig de natuur kan zijn is op de heid, 2. Hennie Bresser, 3. Kees Ver brandde er licht, omdat de ijsclub avond van de 29ste december geble- sluis, 4. Wim Bron, 5. Kees van Tol Nooitgedacht gelukkig de handen ken. In een paar uur tijd ging de tem- en 6. Wim v.d. Wal. 8-, 9- en 10- weer uit de mouwen kon steken. En peratuur bij ons dalen tot onder nul jarigen: 1. Henk van Ingen, 2. Sonja dat gebeurde juist op een moment dat (van +9 tot -5). De volgende nacht den Ouden, 3. Paul de Rooy. 11-, 12- de bestuurders zich afvroegen hoe het werden in Waddinxveen reeds en 13-jarigen: 1. Jolanda den Ouden, toch kwam dat de naar de ijsstadions extreme temperaturen gemeten van 2. Peter van Ingen, 3. Ronald van Do- in de omgeving georganiseerde bu- 14 graden onder nul. Het bleef er niet dewaard. 14 en 15 jaar: 1. Ed van sreizen zo weinig belangstelling trok- bij, want op maandag 2 januari werd Dodewaard, 2. Jaco Groeneveld, 3. Een unieke kans voor het ouderwetse sleetje-rijden. Ook schaatsen moet je leren met vallen en opstaan. - L r*' - ..W -■ 1-

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 3