Nieuwe foto’s van Een gratis boekje voor u Omdat er al veel te veel onzin over contact lenzen wordt verteld. Verona Vanessa (22) Hoorzitting hinderwet vergunningen RPF betuigt adhesie met ’’Laat leven” Secretaresse i voor Ben W. Dia-avond voor alle bejaarden over Java en Celebes in AF-centrum Veilig en objectief. 1;. 1 Jr Grit Optiek I WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 7 FEBRUARI 1979 ook gelooft wat ze zingt. I I I I I I I I I I I I I I de ANVC, die voorschrijft dat pas dan contactlenzen mogen worden aangemeten, wanneer vaststaat dat dit ook werkelijk in het voordeel van de toekomstige drager is. Het boekje ligt gratis voor u klaar bij de hierboven genoemde ANVC-contactlens-_ specialist. resse vrouw, Uw ANVC-contactlensspecialist Gouda, Korte Tiendeweg 12 Gouda, Kleiweg 108 Gouda, Winkelcentr. Bloemendaal 41 Waddinxveen, Winkelcentr. de Passage 220 Nieuwerkerk a/d IJssel, Winkelcentr. Dorrestein 21 f 1,Zij, die slecht ter been zijn kunnen gratis per auto vervoerd wor den. Verzoeke dan tijdig te bellen 5555. Verona Vanessa heeft kortgeleden een tournee door België en Frankrijk ge maakt. In Parijs bezocht ze verschil lende musea, want voor haar is zingen één, maar algemene ontwikkeling twee. De steeds meer de aandacht trekkende vocaliste, meermalen optredend met Oscar Harris en Conny Vandenbos, gaat in september een maandje naar Amerika. Wellicht hebben de compo nist Dries Holten (de mannelijke part ner van het ex-duo Sandra en Andres) en producer Peter Koelewijn haar dan aan het gewenste repertoire geholpen. Aan het maken van de eerste lang speelplaat wordt voorlopig stug door gewerkt. Is Over contactlenzen hoor je de wildste verhalen. Terwijl het toch volkomen veilige hulp middelen zijn voor beter zien. Mits men ze, dat spreekt vanzelf, bij een echte deskundige heeft laten aanmeten en zich houdt aan de aanwijzingen die daarbij zijn gegeven. Toch zijn contactlenzen niet voor iedereen geschikt. De Algemene Nederlandse Vereniging van Contactlens specialisten heeft nu een boekje laten verschijnen dat uitvoerig, prettig leesbaar en vooral objectief over contactlenzen vertelt. De ANVC telt 250 leden, allen in het bezit van het erkende diploma, na de vereiste, zware vooropleiding van acht jaar. In ANVC-verband vindt voortdurend bijscholing plaats. Tevens is elk lid verplicht zich te houden aan de Erecode van WADDINXVEEN Dinsdagmorgen 13 februari wordt er in het gemeen tehuis weer een openbare hoorzitting gehouden waar mondeling bezwaar ge maakt kan worden tegenhinderwetver- gunningen die het Waddinxveense ge meentebestuur van plan is te gaan verlenen. Het betreft hier de volgende vergunningen: M. van Velde, Dorpsstraat 59, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een automo biel- en garagebedrijf annex herstel- inrichting voor motorvoertuigen. Deze vergunningverlening komt dinsdag 13 februari om 10.00 uur aan de orde. P. L.D. Bouthoorn, Mercuriusweg 6, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een machi naal timmerbedrijf. Deze vergunning verlening komt dinsdag 13 februari om 10.30 aan de orde. WADDINXVEEN Op de afgelopen maandagavond ten huize van de heer k. Senneker aan de Onderweg 71 ge houden besloten zesde ledenvergade ring van de Reformatorische Politieke Federatie (RPF) in feite de eerste plaatselijke jaarvergadering van de RPF is besloten een adhesiebetui ging te verzenden naar de plaatselijke werkgroep ’’Laat leven” en naar de landelijke stichting ’’Redt het onge boren kind”. Zoals bekend is de R.P.F. hevig verontrust over het in te dienen abortus-wetsontwerp, dat te veel vrijheden op dit gebied zou be vatten, omdat voor de R.P.F. ook het ongeboren leven beschermd moet worden, zonder daarbij de kans te lopen dat dit leven nooit tot volle ontplooiing zal kunnen komen. De bestuursverkiezing had volledige herverkiezing van het oude bestuur tot gevolg, d.w.z. K Senneker - voor zitter, H. Korfkes - secretaris en me vrouw C. Blonk - penningmeesteresse. Het bestuur zal op de eerstkomende ledenvergadering uitgebreid worden. In het afgelopen jaar is het de R.P.F. redelijk goed gegaan. Het aantal le den steeg van 13 naar 31. Om deze goede lijn voort te kunnen zetten is het, zoals de voorzitter memoreerde, nodig dat alle R.P.F.-ers uit ”hun stoel” omhoog komen om te staan voor hun uitgangspunten: het leven naar Gods normen en het inrichten van de maatschappij naar Gods beve- WADDINXVEEN Het college van Burgemeester en Wethou- i ders probeert aan een secreta- te komen. Deze jonge die HAVO/Atheneum moet hebben en al secretaresse moet zijn geweest, wordt aange trokken omdat de gemeenteraad dat wil. Vorig jaar december werd een be drag van f 50.000,- op tafel ge legd om B. en W. in staat te stel len een extra kracht in dienst te nemen. Een en ander vloeit voort uit een aantal CDA- amendementen bij de behande ling van de gemeentebegroting voor 1979. Het geld kwam be schikbaar door daarvoor de sala rissen van vacatures en de verla ging van een aantal subsidiepo- sten aan te wenden. De door B. en W. gevraagde se cretaresse zal niet alleen ka- binetswerkzaamheden doen, maar ook behulpzaam zijn bij of ficiële bezoeken en ontvangsten en bij voorlichtingswerkzaamhe- den. Haar taak zal verder in hoofdzaak bestaan uit: - het regelen van afspraken, het bijhouden van de agenda en de overige secretariaatswerkzaam- heden voor de burgemeester, de secretaris en de wethouders; - het ontvangen van bezoekers voor de burgemeester, de secreta ris en de wethouders, alsmede het aannemen van voor hen be stemde telefoongesprekken; - de verzorging van de represen tatie; - het stenografisch verslaan van besprekingen en vergaderingen; - correspondentie. WADDINXVEEN Donderdagavond 15 februari om acht uur zal in de to neelzaal van het Anne Frank-Centrum een dia-avond gehouden worden, ver zorgd door de dames Van Drimmelen en Zr. Geransie. Er zullen dia’s ver- len. De R.P.F. moet staan voor wat zij: toond worden over hun reis naar Java gelooft. Met Gods hulp hoopt de en Soelalesie (Celebes).De toegangs- R.P.F. daarvan ook iets in de praktijk prijs voor deze unieke avond bedraagt te kunnen realiseren, dat in zo nauw mogelijke samenwerking met verwarde politieke groeperingen. WADDINXVEEN Verona Vanessa Vormen de nieuwe foto’s ongetwijfeld (22), de Waddinxveense zangeres uit de een instrument om de muzikale harten Vondelwijk die samen met haar mana- bij platenmaatschappijen en in Hilver- ger Herman Batelaan de tijd heeft bij sum sneller te laten kloppen, de enige het zorgvuldig uitstippelen van haar echte hartenbreker blijft Verona Va- carrière, heeft beeldschone nieuwe fo- nessa’s wonderlijk warme alt en sterke to’s laten maken. Deze foto’s kan het persoonlijkheid. De bezitters van haar Weekblad voor Waddinxveen, waarvan twee grammofoonplaatjes ’’There is a de trouwe lezers weten dat daarin need in me” en ”If you stay here” steeds al het nieuws rond onze plaat- weten daar over mee te praten. De selijke vocaliste is te vinden, als eerste Waddinxveense zangeres, die werkt bij publiceren. Verona Vanessa is ditmaal Albert Heijn aan het Koningin Wil- totaal anders op de gevoelige plaat helminaplein en nog volop studeert, vastgelegd. De klassieke schoonheid is nauwgezet bezig met het uitzoeken van kortgeleden heeft plaats gemaakt van repertoire waar ze achter kan voor spontaniteit, frivoliteit en uitda- staan. Voorwaarde voor haar is dat ze gendheid. ook gelooft wat ze zingt.

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 5