Eerste week binnen-en WEEKBLAD - SPORT buitensporten Burgemeesterspaar opent het sportweekgebeuren 34e Sportweek Waddinxveen Vrijdag 18 mei Hij in de sporthal, zij bij WSE Zaterdag 19 mei Vrijdag 1 juni Dinsdag 22 mei Donderdag 31 mei Dinsdag 29 mei Donderdag 17 mei Maandag 21 mei Woensdag 23 mei Zaterdag 26 mei Maandag 28 mei Woensdag 30 mei Zaterdag 2 juni Woensdag 13 juni 7-11 augustus Vrijdag 25 mei Woensdag 16 mei I I ZAALVOETBAL WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 16 MEI 1979 Damclub Excelsior Goudse het Wad- Ineke Smallenbroek-van Eek zich 8 18.30 uur - Bedrijfsvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 21.00 uur - Autopuzzelrit van de Gouwe Rijders. Inschrijven vanaf 08.30 uur - Schoolvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 17.45 uur - Bedrijfsvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 20.00 uur. Kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen in het Sportpark De Sniep. 19.00 uur - Wandelen. Start: WSE-sportpark De Lansbrekers. 19.00 uur - Internationaal zaalvoetbaltournooi Verzijl Sport. Sporthal De Sniep. 20.00 uur - Klaverjassen voor65-plussers. Anne Frank-centrum. 13.00-21.00 uur - Wereldrecordpoging achteruitlopen over 35 km. Start en finish: Wadde, bij sportzaal Groenswaard. 19.00 uur - Bedrijfsvistournooi. Plaats: De Gouwe. 21.30 uur - Prijsuitreiking bedrijfsvistournooi in de kantine van het WSE-sportpark De Lansbrekers. 19.30 uur - Damesvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 20.00 uur - Bingo voor 65-plussers. Anne Frank-centrum. 19.00 uur - Prestatiezwemmen 400 en 800 meter. Openluchtzwembad De Sniep. 20.00 uur - Biljarten voor 65-plussers. Anne Frank-centrum. WADDINXVEEN Damesvoetbal, bedrijfsvoetbal, schoolvoetbal, zaalvoetbal, gymnastiek, korfbal, wandelen, klaverjassen en bingo. Dat 18.30 uur - Bedrijfsvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 19.00 uur - Demonstratie Gymnastiekvereniging TOOS 20.30 uur Korfbalwedstrijd tussen regioteams uit Gouda en Rotterdam, sporthal De Sniep. 18.30 uur - Bedrijfsvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 18.00 uur - Schoolzwemmen. Openluchtbad De Sniep. 18.00 uur - Finales bedrijfsvoetbal, damesvoetbal, schoolvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. 11.00-17.00 uur - Open wedstrijden badminton voor scholieren 5e en 6e klas. Sporthal De Sniep. 20.00 uur - Klaverjassen. Kantine WSE-sportpark De Lansbrekers. 18.00 uur - Wielrennen burgerronde. 19.15 uur - Wielrennen liefhebbers, veteranen, dames. i aan den Rijn 1978) Rucanor BHT (sterke en moei lijke tegenstander uit de afdeling Haar lem), Ceverbo Nederland (Kampioen van de afdeling Dordrecht 1978), Stu denten Tilburg (Universitaire zaalvoet- balkampioen van Nederland 1979), Bel- van de beste voetballers uit België) en Verzijl Sport (Kampioen van de afdeling Gouda 1977 en 1978). BEDRIJFSVISSEN In de 34e Sportweek Waddinxveen wordt er ook weer gevist. Zo wordt het bedrijfsvistournooi gehouden op vrij dag I juni in de Gouwe (tussen Burge meester Trooststraat en de St. Victor- straat) en staat het vistournooi voor de jeugd gepland op zater dag 2 juni in de ringvaart tussen de Bur gemeester Trooststraat en de Apollo- laan. Het bedrijfsvistournooi wordt voor de derde maal in samenwerking met de hengelsportvereniging Wad dinxveen gehouden. De start is ko mende vrijdagavond om zeven uur. Het einde is om half tien. Deelname is mogelijk per team (een team bestaat uit 5 personen) of indivi dueel. Wanneer per team wordt inge schreven, dan tellen de individuele pre staties van de teamgenoten ook volle dig mee voor de individuele wedstrijd, dus de leden van een team dingen ook mee naar de prijzen van de wedstrijd voor de individuele inschrijvers. Een team kunnen vormen zij die b.v. werk zaam zijn bij hetzelfde bedrijf. Maar ook leden van dezelfde vereniging of buren uit eenzelfde straat enz. kunnen als team inschrijven. Voor de teams zo wel als voor de individuele deelnemers is een wisselbeker te behalen. Daar naast ontvangen de eerste 3 prijswin naars van zowel de teams als de indivi duele deelnemers een "beker”. Voor de individuele wedstrijd zijn er verder nog vele prachtige prijzen ”in natura” beschikbaar. De wedstrijdleiding - die bij de heer Reichard van de hengel sportvereniging in deskundige handen is! - wijst de plaatsen vanwaar gevist mag worden door loting aan. De na het startsignaal gevangen vis moet - na waarschuwing van de voor het betref fende vak aangewezen controleur - in een leefnet worden bewaard. Na het eindsignaal wordt per deelnemer de to tale lengte van de gevangen vis geme ten. Het team, dat door optellen van de resultaten van de teamleden tot de grootste lengte komt heeft gewonnen. Degene die al dan niet behorend tot een team de grootste lengte vis heeft gevangen is winnaar van de ’’indivi duele” wedstrijd. De kosten voor het inschrijven met een team bedragen f 25,- 5,- per deelnemer). Individuele deelnemers betalen ook f 5,-. Zo kan de inschrijving plaatsvinden: a. Indivi duele deelnemers: Doe een biljet van 5,- in een enveloppe en adresseer deze aan C. v. Kooten, Vondellaan 84 of F. J. v. d. Steen, Vijverstraat 43. Vergeet vooral niet naam en adres van de in schrijver duidelijk op de achterzijde van de enveloppe te vermelden! b. teams: Doe een biljet van f 25,- in een enveloppe en voeg daarbij een briefje dat evt. de naam van het team vermeldt en waarop vooral de 5 namen en adres sen van de 5 teamleden duidelijk ver meld staan. Ook weer in de brievenbus gooien van of per post sturen aan bo vengenoemde adressen. De inschrijving sluit donderdagavond 30 mei om 21.00 uur.' (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, volleybal Hengelsportver eniging Waddinxveen HSW (vissen) Rooms-Katholieke Sportvereniging Excelsior WSE (voetbal) Spórtclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer duivensportVereniging De Vogelvrienden zangvogels) Zwem- en Poloclub I)e Gouwe (zwemmen, poloën)Basketbalvereniging TOOS (basketbal). zijn de buiten- en binnensporten, die in de eerste week van de 34e Sport week Waddinxveen beoefend zullen worden. Het bedrijfsvoetbaltournooi wordt op 6 dagen (17, 19, 21, 23, 25 en 26 mei) ge houden. Er nemen 20 elftallen van be drijven en winkelierscombinaties aan deel. Het tournooi is ingedeeld in 3 poules. Aan het damesvoetbaltournooi, dat vanavond (woensdag) van start gaat, doen 14 teams mee, die eveneens zijn onderverdeeld in 3 poules. De teams spelen een halve competitie, waarbij de poulewinnaars overgaan naar de finaleronde. De winnaar komt in het bezit van de wisselbeker die dit jaar door FC De Overkant wordt ver dedigd. De speeldata zijn: 16, 22 en 26 mei. De dameselftallen die meedoen zijn: FC De Overkant, Albert Heijn, De Rank, Van Leeuwen-Specials, Hockey- vereniging Waddinxveen, Cafetaria ’t Kleyntje, Oranjesloffers, Antilope, Fc Knudde, Toos Basket, Cleaning Ser vice, Souburgh, FC Waddinxveen en De Bonkelaar. Het schoolvoetbaltour- nooi, dat op zaterdag 19 mei begint, kent vier poules: poule A en B voor de jongens en poule C en D voor de meis jes. Het dames-, bedrijfs- en school- voetbaltournooi wordt steeds bedreven in het WSE-sportpark De Lansbrekers aan de Willem de Rijkelaan. De finales van deze tournooien worden op zater dag 26 mei verspeeld. GYMNASTIEK/KORFBAL TOOS-gymnastiek presenteert vanavond (woensdag) en morgenavond 09.00 uur - Vistournooi voor de jeugd. Plaats: Ringvaart tussen de B ur- gemeester Trooststraat en de Apollolaan. 18.00 uur - Finalefeest op het WSE-sportpark De Lansbrekers met diverse attracties, zoals parachutespringen, paalklimmen, muziek, artiesten, dans. 20.00 uur - Bridgen. Plaats: Gereformeerd Verenigingsgebouw ”Het Trefpunt”. Lunapark op het parkeerterrein bij het openluchtzwembad in het Sportpark "De Sniep”. De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub t.xcelsio. (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoe- lie>en)Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging W ad- dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) Tennisvereniging Waddinxveen Mr. Bert Smallenbroek de sporthal ”de Sniep” het door de bijdrage zijn wij bijzonder blij met dit (kampioen van Aihen zaalvoetbalvereniging Verzijl Sport ge- gebaar van Verzijl Sport, omdat we ook organiseerde internationaal zaalvoet- dit zien als een stuk erkenning van de baltournooi gehouden. De opbrengst gehandicaptensport”, meent de Wad- hiervan is bestemd voor het Olympisch dinxveense mevrouw L. M. Lekx- Comité voor Gehandicapten als bij- Schenk, secretaresse van de Neder- drage in de kosten van de Nederland- landse Invaliden Sportbond. 18.30 uur - Bedrijfsvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. Voor de officiële opening van de 34e Sportweek Waddinxveen is vanavond (woensdag) niet alleen burgemeester mr. A. G. Smallenbroek in touw, maar ook zijn echtgenote mevrouw A. H. Smallenbroek-van Eek. Geeft onze eer ste burger om zeven uur in de sporthal ”De Sniep” het startsein voor de de monstratie van de gymnastiekvereni ging TOOS, zijn vrouw trapt op het zelfde moment af voor het dames voetbaltournooi in het WSE-sportpark De Lansbrekers aan de Willem de Rij kelaan. Het is nog niet eerder gebeurd dat een burgemeestersechtpaar gezamenlijk het Sportweekgebeuren in Wad idinxveen van start liet gaan. seploeg. ”Ik juich het initiatief toe ook Aan het zaalvoetbaltournooi, dat tegen gisch Limburg (selectie in Waddinxveen de relatie te leggen betaling van 1,50 toegankelijk is, ne- tussen de lichamelijk niet gehandicapte men deel een Waddinxveense selectie en de gehandicapte mens”, aldus bur- (winnaars van het eerste tournooi), een gemeester mr. A. G. Smallenbroek. Goudse selectie (Kampioen van Neder- ’’Onafhankelijk van de hoogte van de land Afdelingen 1978), Odijk Stars 19.00 uur - Damesvoetbal. WSE-sportpark De Lansbrekers. ;c 19.00 uur - Demonstratie gymnastiekvereniging TOOS. 7 Sporthal De Sniep. in de sporthal ”de Sniep” met een boeiend, 16 punten omvattend schouw spel met enkele bijzonder interessante onderdelen. Bij elk onderdeel zal Klaas Zwijnenburg toelichting geven, zodat ook niet-turners het geheel uitstekend zullen kunnen volgen. Na de gymna- stiekdemonstratie van donderdagavond verzorgt TOOS-korfbal in de sporthal ”de Sniep” een demonstratiewedstrijd. Tegen elkaar spelen regio- korfbalteams uit Gouda en Rotterdam. Deze teams zijn samengesteld uit de beste spelers van diverse korfbalvereni gingen in het Goudse en het 1 Rotterdamse. WANDELEN De Sportweekwandelmars wordt vrij dag 18 mei gehouden. De inschrijving en start om 19.00 uur is op het WSE- sportpark aan de Willem de Rijke laan. Aan de wandelmars kunnen mee doen individuelen en groepen (be staande uit tenminste 12 personen). Alle deelnemers die de tocht volbren gen krijgen een medaille. De afstanden die gelopen kunnen worden zijn 8 en 12 kilometer. Op beide afstanden worden groepsprijzen toegekend. De groepen worden beoordeeld door juryleden van de wandelkring Den Haag van de Kon inklijke Nederlandse Bond voor Licha melijke Oefening (KNBLO). Vrijdagavond vanaf zeven uur wordt in

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 15