Spektakelshow besluit 34e Sportweek F f Ronnie Tober Griezelen met Madrahasj Boerenkapel Zaterdag 2 juni 18.00 uur: Ronnie Tober, Alexander Curly, DeRexto’s, Madrahasjparachutisten, De Goudsche Bietenbrouwers V 1 I r I w teJ 1 1 1 ONTSPANNING ALEXANDER CURLY PARACHUTISTEN van T. Wie Alexander Curly is behoeven we waarschijnlijk niet te vertellen. De zanger van ’’Guus kom naar huus” heeft een succesvolle carrière opge bouwd en dat is ook de reden dat het Sportweekcomité het Waddinxveense publiek weer eens wil confronteren met zijn oude hits, die er vele zijn ge weest. Ongetwijfeld een bijzonder amu sant optreden, waarmee menige bezoe ker van het finalefeest van de 34e Sportweek Waddinxveen zal kunnen in stemmen. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 30 MEI 1979 Het feestelijk programma wordt aan el kaar gepraat door De Rexto’s, gewel dige goochelaars en illusionisten die de kinderen, en volwassenen met menige trucs de monden zullen doen openval len. Een hoofdstuk apart vormt het op treden van de fakir en hypnotiseur Ma drahasj. Hij zal ongetrukeerd een sen sationeel, onbegrijpelijk en komisch programma laten zien dat uniek voor Europa genoemd kan worden. Wie geen sterke zenuwen heeft moet niet gaan kijken, want Madrahasj door boort met naalden zijn wangen en hals, ligt op spijkerbedden, spuwt vuur en laat over zich heen lopen of het niets is. Komt dat zien, komt dat zien zouden we willen zeggen. Waddinxveen - Een geweldig fina lefeest gaat zaterdagavond 2 juni op het sportpark van WSE ”De Lans brekers” aan de Willem de Rijke- laan in de Oranjewijk de 34e Sport week Waddinxveen besluiten. Een festijn dat in drie delen uiteenvalt: van zes tot acht uur Ronnie Tober^ Alexander Curly, De Rexto’s en Madrahasj, van acht uur tot half negen parachutespringen en van half negen tot half één de Goudse boerenkapel ”De Goudsche Bie tenbouwers”. Een ruim zes uur du rend evenement dat dus eigenlijk geen Waddinxvener zou mogen missen. De toegangsprijs voor vol wassenen bedraagt f 1,50 en voor kinderen tot 14jaarj^ 0,50. Het Sportweekcomité onder voorzit terschap van de heer H. van Gelooven heeft gemeend met een spektakelshow de 34e Sportweek Waddinxveen te moeten besluiten omdat na twee en een halve week sportief en recreatief bezig zijn iedereen wel weer eens bijzonder aangenaam en ontspannen bezig ge houden wil worden. Daarom is een keur van artiesten gecontracteerd, die vele duizenden Waddinxveners met een programma voor jong en oud de uren zullen doen omvliegen. Zeker als het weer goed is. Om acht uur is het tijd voor de drie pa rachutisten die compleet met vuurwerk uit het luchtruim in het WSE-sportpark zullen belanden. Na hun behouden aankomst en ook al tijdens het springen speelt tot half één in de kantine van WSE de boerenkapel ”De Goudsche Bietenbrouwers” onder leidini Steenbeek. De kapel trad al vele malen op in binnen- en buitenland en werd driemaal winnaar van de Gouden Toeter op de Boerenkapellenconcoursen van 1976,1977 en 1978. Waddinxveners, veel plezier op zater dagavond 2 juni vanaf zes uur op het sportpark van WSE in de Oranjewijk! Wie Ronnie Tober is hoeven we nie mand meer te vertellen. De op 21 april 1945 in Bussum geboren zanger, die in 1948 met zijn ouders, twee broers en een zuster naar Amerika emigreerde, om midden in de jaren zestig weer te- rug te keren naar Nederland, trad in Amerika op met Perry Como en Ed Sulli van. In ons land maakte hij met 'Tedere avond” een geweldige start. Hij kreeg een eigen tv-show, deed mee aan het Knokke-festival en vertegenwoordigde Nederland in 1968 op het Eurovisie songfestival. Ronnie Tober maakte 20 platen en l.p.’s, zoals ”Met een roos in je blonde haren” en ’’Petites Mademoiselles”. de rexto’s i ■f

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 3