WEEKBLAD SPORT WITTE PRUZENHAL M^goed en goedkoopi 82-jarige was onze burgemeester te veel sjaak noteboom Lions Club-spektakel in sporthal Be Fair-tennis de Praktica super TL 3 Gijs Plaisier kandidaat voorzitter AANWINSTEN BE FAIR VV W’veen Tennispromotie voor dames W. Hansen en Zoon Dammen met Excelsior Combiprijs f 249,- |||J® C. J. HAGESTEIJN IS AFGETREDEN 1 combifOTO Garantie Verzekering 2 jaar exclusieve Combifoto- garantieén all-risk verzekering met wereld - dekking tegen nieuwwaarde BJ jfi i Vi W! IS 1 WW B B W ffl 1 B B B B O 1 i I B B B 1 B 1 p B 1 M O O O O I 1 I i J Oi f i f B 1 1 w O -t o 0 3 o b o O» J WEE! de leden de heer Hagesteijn herkozen ru- in de zoeker controle over juiste belichtingstijd. Microprismaring instelling voor exacte scherpstelling. Belichtinstijden van 1 - 1/500 sec. B De Lions Club Waddinxveen had het levensgrote schaakspel halverwege de 1' Waddinxveense gemeentehuis De G< (damn keyen (schaa dinxve Nu een ECHTE SPIEGELREFLEX voor de prijs van een compact-camera WAI van ging num Alph term den scha dat dan simu Dez< stam eerst gehe gene In grap weir gaar beid er v vore spee erva sant De tant Got (teg ses scoi zeer KA In ban WS trijc ster rieu RA biet bon groi gen Km moi lem vee erg velt ten noj wei Uit ma mis Phi mo 32 WS der stel OOJ eni tal me piti af. zar R/t ent Do slot de dat de van een ter A. C. de Leeuw den Bouter de In een verklaring heeft het bestuur het betreurd dat er af- heer Hagesteijn t besluit va volkomen. Di veen voor WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 20 JUNI 1979 De Gouwe Rijders (autoclub) Bridgeclub Waddinxveen (bridgen) Damclub Excelsior (dammen) Gymnastiekvereniging TOOS (gymnastiek) Hockeyclub Waddinxveen (hoc keyen) Landelijke Rijvereniging De Gouwe Ruiters (ruitersport) Ijsclub Nooit Gedacht (schaatsen) Waddinxveense Schaakvereniging WSV (schaken) Schuttersvereniging Wad dinxveen (schieten) Tafeltennisclub Kwiek (tafeltenissen) - Tennisvereniging Waddinxveen Toen Koeperman bij het bord kwam speelde hij 42-38, keek zijn tegenstander aan en zei: "Deze zet is fout, daarom zet ik de schijf terug”. Ter verduidelijking: een simultaanspeler mag ten allen tijde een zet herstellen, iets wat in het normale spel verboden is. Hierop speelde hij 13. 31-26, waarop zwart opmerkte: "Ook deze zet doet je verliezen”. Er volgde: 13. 13-18; 14. 26x17 11x31 15. 36x27 16-21; 16. 27x16 23-29; 17. 34x23 18x27 en zwart had een schijf gewonnen. Wanneer zwart vanuit de dia gramstand wel 42-38 had ge speeld, dan was gekomen 24-29, 33x24, 23-28, 32x23, 21x43, 49x38, 13-19 ad lib. 9x49 en wint'. speelgoed; en Bakker, WADDINXVEEN Gijs Plaisier, die na het terugtreden van Gerrit Keole het voorzitterschap van de voetbalclub Waddinxveen waarneemt, is door het bestuur kandidaat gesteld als voorzitter in de voorjaarsvergadering die op don derdag 21 juni in het clubgebouw wordt gehouden. Ook wordt in die vergade ring de statutenwijziging besproken. WADDINXVEEN Be Fair-voetbal stelde eind vorige week de aanwinsten voor het nieuwe seizoen aan de pers voor. Van links naar rechts de voetballers Joop Schaap (van Elinkwijk), Dirk Slobbe (van Gouda) en Hans Kramp (eve neens van Gouda). Naast hen zit de nieuwe trainer van Be Fair, Nico Gotten- bros uit Woerden, tot voor kort de oefenmeester van Stichtse Boys. Hij volgt de na twee seizoenen vertrokken Gouwenaar Piet van Mullem op. Be Fair is intus sen druk bezig met de organisatie van een nederlaagtournooi, waarvoor pr-man Teun Bron bijna alles rond heeft. Zeker is in ieder geval dat de Waddinxveners in een soort verlengde nacompetitie op 26 juli spelen tegen FSC, op 3 augustus tegen Telstar en op 9 augustus tegen Excelsior. Met Volendam wordt nog verder gepraat. (tennissen) Be Fair Organisatie, afdelingen voetbal, tennis, volleybal Hengelsportver- eniging Waddinxveen HSW (vissen) Rooms-Katholieke Sportvereniging Excelsior WISE (voetbal) Sportclub Antilope (atletiek) Voetbalvereniging Waddinxveen (voetbal) Postduivenvereniging De Sperwer (duivensport) Vereniging De Vogelvrienden (zangvogels) Zwem- en Poloclub De Gouwe (zwemmen, poloën) Basketbal vereniging TOOS (basketbal). WADDINXVEEN - De oud- wereldkampioen Iser Koeperman heeft na zijn tweekamp met Jan nes van der Wal in Nederland een aantal simultaan-seances ge speeld. De oud-Rus, die thans in Amerika als woonoord ziet heeft 325 gespeeld en daarbij een 93% score weten te behalen. Tijdens de seance in Leeuwarden werden van de 46 partijen 34 gewonnen, 11 remise gespeeld en slechts 1 verloren van oud KNDB- bestuurslid W. Los uit Smilde. Los, met zwart spelend, liet Koe perman als volgt in de val lopen. I. 32-28 18-23; 2. 38-32 12-18; 3. 31-27 7-12; 4. 43-38 17-21; 5. 37- 31 23-29 (zwart heeft lef en zoekt de Molimardstelling); 6. 34x29 23x29; 7. 33x24 20x29; 8. 41-37 15-20; 9. 40-34 29x40; 10,45x34 19 23; 11. 28x19 14x23; 12. 38-33 20- 24. (Zie diagram 1). Wim Los s. Het tweede diagram is het pro bleem van deze week. Een com positie van mr. M. J. Kuipers, le der 13 schijven in een wollige stand, goede kleurscheiding, 3 economisch geestige meerzetten, twee tempi, twee keuzeslagen in een leuke eindstand. Wat volgt op 31-36? Oplossing probleem vorige briek. Wit: 23, 29, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40,43 en 48. Zwart: 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 18, 20,21 en 22. Oplossing: 23-19 13x24; 29x23 18x29; 35-30 24x44; 33x11 44x31; 32-28 22x33; 43-38 33x42; 48x8 3x12; 11-7 enz. WADDINXVEEN - De promotieweds- trijden hebben voor de damesteams van Be Fair-tennis helaas niet alle ver wachtte promoties gebracht. Alleen da mes 5 is er in geslaagd de geboden kans te grijpen. Tegenstander Lexmond heeft zich ech- ter niet zomaar op de slachtbank laten leggen. De beide singles werden on danks felle tegenstand gewonnen door Be Fair, waarbij voor de 2e single drie sets nodig waren. De tweede set werd door Jopie Boonstoppel via tie-break I gewonnen en de derde set met 7-5. De j eerste dubbel werd verloren in twee 1 sets. Ook de tweede dames-dubbel moest in 1 drie sets worden beslist in het voordeel 1 van onze dames, terwijl de derde dub- I bel met 6-4, 6-4 verloren ging. Uitein- I delijk leverde de 3-2 overwinning de zo begeerde promotie naar de derde klasse op. Dames 2 speelde bij Dash ’35 en wist behalve de eerste dubbelpartij niets te winnen, zodat met een 4-1 nederlaag de terugtocht naar Waddinxveen moest I worden aanvaard. Ook dames 1 kon haar kansen niet verzilveren en verloor in een overigens zeer prettige wedstrijd met 5-0. wijziging in het ode Kamer van Diepnadenkende schakers. Links burgemeester mr. A. G. Smallenbroek en rechts oud-schaakkampioen van Koophandel en Fabrieken voor Gouda Nederland mevrouw C Roodzant. Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom}. en omstreken. nw-.-Z. WW.’. .wwr. V.wi' ¥53® igjgg c y"n WADDINXVEEN/GOUDA Het zaakadres van het filiaal Gouda van W. Hansen en Zoon BV, Mierlo is gewij zigd in Waddinxveen, Mercuriusweg 15. Dat blijkt uit een handelsregister van Tel. 2477 j dit bijzondere evenement in Wad dinxveen te hebben kunnen organise ren mede dank zij de medewerking van Sniep”, waar op initiatief'van de Lions de Waddinxveense Schaakvereniging Club Waddinxveen een schaakweds- en de gymnastiekvereniging TOOS, die trijd tussen beiden werd uitgevochten tijd in de sporthal voor dit doel wilde op een schaakbord van maar liefst 64 vrij maken. Het openingswoord werd vierkante meter. Mevrouw Roodzant zaterdagmorgen afgestoken door Lion- won deze opzienbarende schaakmatch, slid Jan Veenhuizen. De organisatoren die werd gadegeslagen door ongeveer 120 mensen. waren er niet in geslaagd iemand van het Kats Grootmeester Vierkamp hier voor te strikken. Rest ons nog te vertellen, dat het spe- len met de manshoge schaakstukken Kats Grootmeester Vierkamp in het mogelijk is geworden door de volgende Waddinxveense gemeentehuis naar sponsors: onze gemeente gehaald, om geld bij el- Van Ginkel, reisbureau; Kats Bouw- kaar te krijgen voor de SOS- groep; C. v.d. Bosch, groenvoorzie- Kinderdorpen. Naast de aandacht die ning; Eminent; Drukkerij Veldwijk; voor dit doel kon worden bewerkstel- Kaashandel De Rooy; Tokion; Mouns ligd, zorgden de sponsors en het pu- Chinese sperciebonen; V. d. Berg, ma- bliek ervoor dat er netto f 4730,- aan chinefabriek; Bibelot; Sporthuis De het goede doei kan worden överge- Bron; Houthandel Alblas; De Bas, maakt. Voor het spektakel waren f doe-het-zelf; De Pater, makelaar; 270,- werkelijke onkosten gemaakt en Aquillair, wijnen;Simca dealer; De moest f 1000’,- worden betaald aan de Waard, keukens; Rabobank; Broer, Lions Club Uden-Veghel, die het grote bakkerijgrondstoffen; NKF Kabel; schaakspel verhuurt om zelf geld bij el- Verbakel Mode; Scout, kampeerwa- kaarte krijgen voor een goed doel. gens; Versluis, fietsen; Uniekaas; V. d. Onder het publiek in de Wad- Berg, bakkerij; Baelde, bloemen; Glas- dinxveense sporthal werd zaterdag nog beek, autoschade; Roubos, transport; een loterij gehouden. Van de drie prij- Heemskerk; Sliedrecht, zen (schaakspelen) werd er niet één af- Van Es, haarcoiffures gehaald. De eigenaar van lotnummer meubelen. WADDINXVEEN - Burgemeester mr. 55 kan dat alsnog doen bij de heer G. A. G. Smallenbroek (42) heeft zich la- Bosman van het Distelveld 2. De Lions ten inpakken door de 82-jarige oud- Club Waddinxveen prijst zich gelukkig schaakkampioene van Nederland, me vrouw C. Roodzant. Dat gebeurde za terdagmorgen in de sporthal ”de WADDINXVEEN - De heer C. J. Hagesteijn is afgetreden als voorzitter van de afdeling voetbal van de christelijke sportvereniging Be Fair. Hij heeft de functie met onmiddelijke ingang neergelegd wegens privé- omstandigheden. Zoals bekend heeft de heer Hagesteijn een drukke werkkring bij NKF Kabel BV en bekleedt hij tijdrovende functies bin nen het CNV en de scholengemeenschap voor MAVO/LTO ’’Koningin Wilhelmina”. Dit alles betekent dat Be Fair moet Het met meer door hem hanteren van omzien naar een andere voorzitter. In de voorzittershamer komt voor het de tussentijd hanteert tweede voorzit- voetbalbestuur van Be Fair volkomen u. C. J. L„ onverwachts. Nog dit voorjaar hadden voorzittershamer. de leden de heer Hagesteijn herkozen l.„f; in de functie die hij ruim een jaar gele- scheid moest worden genomen van de den had overgenomen van de heer M. heer Hagesteijn, maar het respecteert van den Berg, die de voorzittershamer het besluit van zjn oud-voorzitter maar liefst 15 jaar heeft gehanteerd. volkomen. Isar Koeperman '7

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 12