I
z
V
i
Medische weekeinddienst
WADDINXVEENSE NAMEN, ADRESSEN, TELEFOONNUMMERS EN INFORMATIE
Wees Waddinxvener
met de Waddinxveners:
Lees üw eigen
Weekblad voor Waddinxveen
BURGERLIJKE STAND
I
b
Gevonden en
verloren
I Weekblad voor
Waddinxveen
f Uitgave: Druk Veldwijk BV
DE KERKEN NODIGEN
NEDERLANDS HERVORMDE KERK
WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 31 OKTOBER 1979
W1
Uitgave: Druk. Veldwijk B. V.
uur
Ui
1
van
Naam:
Adres:
Woonplaats:
Ik abonneer mij op het WEEKBLAD VOOR WADDINX
VEEN en wens een kwartaal-abonnement a 4.75.
Betaling:
overschrijving op giro 47062
Bank: Rabobank Waddinxveen
Doorhalen wat niet gewenst wordt}
CHR. GER. KERK BOSKOOP
09.30 uur ds. A. P. van Langevelde
17.00 uur ds. A. P. van Langevelde
BAPTISTENGEMEENTE
ALPHEN AAN DEN RIJN
Triomfatorkapel Molenwerfstraat
10.00 uur ev. J. H. Kits jr.
18.30 uur H. G. Koekkoek
JEHOVAH’S GETUIGEN
Koninkrijkszaal Burgemeester
Trooststraat4:
10.00 uur openbare toespraak
11.00 uur wachttorenbespreking
ZATERDAG 3 NOVEMBER 1979
Arts: G. Siemens, Mozartlaan 2-4, tel. 2676
Apotheek: Van Doorn, Pr. Bernhardlaan 3-5, tel. 4162
ZONDAG 4 NOVEMBER 1979
Arts: Th. G. Blom, Jacob Catslaan 1tel. 2112
Apotheek: Diensdoende arts
Verloskundige gedurende het gehele weekeinde:
A. Voss-Becks, Peulyen 60, tel. 6801
MEDEDELING: De medische dienst is uitsluitend bedoeld voor
dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende
werkdag kan wachten. Spreekuren: 's morgens van 10 tot 11 uur, 's
middags van 4 tot 5 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen
afspraken te worden gemaakt.
x
i
i
i
i
i
i
i
i
Woensdag 7 november
Avondprogramma van TOMA,
20.00 uur
Donderdag 8 november
Cursus weven/macramé, 09.30 uur
Cursus poppenmaken, 13.30 uur
VOLLE EVANGELIE
GEMEENTE ”SION”
Gemeenschapsruimte ”De Savornin
Lohmanschool”, Lindengaarde 17a:
09.30 uur samenkomst
Dinsdag 20.00 uur bijbelstudie
(Tesselschadelaan 28)
Vrijdag 19.30 uur bijbelstudie voor
de jeugd (Tesselschadelaan 28)
DEBONKELAAR
Beukenhof 5, tel. 01828-7272
Zondag 4 november 1979
Brugkerk:
(kerkdiensten in de Bethelkerk)
10.30 uur ds. Joh. Verwelius
18.30 uurds. L. Roetman
De Hoeksteen
09.30 uur ds. L. Roetman
15.00 uur ds. L. Roetman
(dienst geestelijke gehandicapten)
18.30 uur kand. B. v. d. Togt
Bethelkerk:
9.00 uur kand. B. v. d. Togt
17.00 uur ds. W. Verboom
Immanuëlkerk
10.00 uur dhr. N. J. Pronk, Reeuwijk
17.00 uurds. Ph. Cornelder, Rotterdam
GEREFORMEERDE KERKEN
Kruiskerk:
10.00 uur ds.B. Wentsel, Den Haag
17.00 uur ds. D. J. Modderaar
Ontmoetingskerk:
10.00 uur ds. D. J. Modderaar
17.00 uur ds. A. C. Bronswijk,
Eindhoven
REMONSTRANTSE GEMEENTE
in samenwerking met de
Vrijzinnig Hervormden)
Kerkgebouw Zuidkade 59:
10.00 uur ds. A. Hoff-Visscher, Vught
Elke donderdagavond:
19.45 uur bijbellezing door ds. D. Chr.
Overduin van de Hervormd Gerefor
meerde Gemeente te Hilversum
OUD-GEREFORMEERDE
GEMEENTE IN NEDERLAND
Kerkgebouw Zuidkade 159:
10.00 uur leesdienst
18.30 uur leesdienst
CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE
Kerkgebouw Dorpstraat 3:
09.30 uur ds. A. P. Verloop
17.00 uur ds. A. P. Verloop
ROOMS-KATHOLIEKE KERK
St. Victorkerk:
Zondag: 10.00 uur
Woensdag: 19.00 uur
Vrijdag: 19.00 uur
Zaterdag: 19.00 uur
Ontmoetingskerk:
Zondag: 11.45 uur
Dinsdag: 8.45 uur
Donderdag: 9.00 uur
Zaterdag: 19.00 uur
GEREFORMEERDE GEMEENTE
BOSKOOP
Kerkgebouw Mendelweg:
09.30 uur leesdienst
15.00 uur ds. J. M. Kleppe
l
l
I-
I
l
l
l
I
I
l
I
i
Woensdag 7 november 1979
(Dankstond)
NEDERLANDS HERVORMDE KERK
Brugkerk (kerkdiensten in de
Bethelkerk):
9.30 uur ds. Joh. Verwelius
De Hoeksteen:
19.30 uur ds. L. Roetman
Bethelkerk
19.30uur ds. W. Verboom
GEREFORMEERDE KERKEN
Ontmoetingskerk:
20.00 uurds. D. J. Modderaar
CHR. GER. KERK BOSKOOP
19.30 uur ds. A. P. van Langevelde
CHR. AFGESCH. GEMEENTE
Kerkgebouw Dorpstraat 3
10.00 en 15.00 uurds. A. P. Verloop
’’WIJKGEBOUW ZUID’’
St. Victorstraat, tel. 01828-3001
Woensdag 3I oktober
Cursus poppenmaken, 20.00-22.00 uur
Donderdag 1 november
Hobbyclub jongens en meisjes
6-7 jaar, 16.00-17.30 uur
Maandag 5 november
Hobbyclub voor jongens en meisjes,van
10-13 jaar, 18.30-20.00 uur
Dinsdag 6 november
Hobbyclub voor jongens eh meisjes van
8-9 jaar, 18.30-20.00 uur
Cursus Bloemschikken, 20.15-22.15 uur
”D
bijt
slui
sch
var
ten
sati
W,
de
voi
De
dai
dei
de
On
kaï
gra
Vo
ere
2CX
Gr
10(
1.
m.
tijc
dei
1CK
1.1
12
I(X
jaa
1(X
jaa
50
Bo
me
tijc
dei
sec
Kl<
Ve
hei
4x1
Gc
sla
De
W
ee
Oi
In
ka
ge
gr
he
be
Geboren: Christiaan, z.v. G. K. Nossing en A. W. M. van Gooi;
Mathilde Annie, d.v. J. J. van der Loo en J. van Tol; Patricia
Elisabeth Cornelia, d.v. A. J. M. Onderwater en M. J. L. Rotte
veel; Valerie Constance, d.v. J. Zwijgers en A. M. R. Berger;
Marinus Pieter, Cornells, z.v. C. Boeren en W. A. Verbeek.
Ondertrouwd: A. J. P. Nagtegaal en M. T. Gerts; L. S. de Wit en
J. de Joode; P. D. Oskam en G. J. van Beek.
Gehuwd: J. Hijlkema en M. J. Vink.
Overleden: van Dijk, Jan Cornelis, oud 62 jaar; Stuiver, Klaas,
oud 58 jaar; Asscheman ev Kooien, Marrigje, oud 65 jaar.
W7
de
O.
om
en
dec
var
n\
,,’t KETELHUIS’’
Tollenslaan 161, tel. 8990
Donderdag I november
14.00-16.00 uur Creativiteitsmiddag
vrijwilligers
16.00-17.00 uur Creativiteitsgroep
10 en 11 jaar
20.00-22.30 uur Creatief Volwassenen
Vrijdag 2 november
14.00-16.00 uurTeamvergadering
Zaterdag 3 november
14.00-16.00 uur Zaterdagmiddag
Instuif
20.00-24.00 uur Jongerensociëteit
”Le Cercle”
Zondag 4 november
15.00-18.00 uur Gezinsmiddag
Maandag 5 november
08.45-11.30 uur Peuterspeelzaal
Pieter Pierebas
Dinsdag 6 november
08.45-11.30 uur Peuterspeelzaal
Pieter Pierebas
14.00-15.00 uur Yoga
15.15-16.15 uur Yoga
20.00-21.00 uur Yoga
Woensdag 7 november
08.45-11.30 uur Peuterspeelzaal
Pieter Pierebas
19.00-20.30 uur Volksdansen jongeren
20.30- 22.30 uur Volksdansen
Volwassenen
Busken Huetlaan 94a, tel. 6860
Donderdag 1 november
14.00-16.00 uur Creativiteitsmiddag
vrijwilligers
16.00-17.00 uur Creativiteitsgroep
10 en II jaar
20.00-22.30 uur Creatief Volwassenen
Vrijdag 2 november
14.00-16.00 uurTeamvergadering
Zaterdag 3 november
20.00 uur Le Cercle
Maandag 5 november
09.30-11.30 uur Bejaardenwerk
16.00-17.00 uur Creativiteitsgroep
6 en 7 jaar
21.00-24.00 uur Uniek sociteit voor
alleenstaanden
Dinsdag 6 november
14.00-15.00 uur Opvang kinderen
Yoga le groep
15.15H6.15 uur Opvang kinderen
Yoga 2e groep
16.30- 17.30 uur Creativiteitsgroep
8 en 9jaar
18.30- 19.30 uur Creativiteitsgroep
12 en 13 jaar
Woensdag 7 november
09.30-11.30 uur Bejaardenwerk
14.00-17.00 uur instuifprogramma voor
de lagere schooljeugd
20.45-22.45 uur V.O.S. cursus
Woensdag 31 oktober
’’Open huis” PvdA. De Unie,
20.00 uur
Inspraakavond De Paddestoel,
Lijsterbesstraat, 20.00 uur
Raadscommissie voor de openbare
werken en -bedrijven, gemeentehuis,
20.00 uur
Donderdag 1 november
Green-Peace-avond NIVON,
De Bonkelaar, 20.15 uur
Koffieochtend Nederlandse Bond
van Plattelandsvrouwen,
De Unie, 10.00 uur
Raadscommissie voor de financiën,
gemeentehuis, 17.00 uur
Volksdansen bejaarden, AF-centrum,
10.00 uur
Unicef-open huis, Heggewinde 53,
10.00-12.00 uur
Vrijdag 2 november
Koor- en zangavond Diént Den
Heer, Ontmoetingskerk,
20.00 uur
Henk van Ulsen, De Bonkelaar,
20.15 uur
Unicef-open huis, Heggewinde 53,
10.00-12.00 uur
Spreekuur loco-burgemeester A. H.
van Gent en wethouder mevrouw
L. M. Oosterbroek-Waagmeester,
gemeentehuis, 10.00-12.00 uur
Zaterdag 3 november
Dansavond The Old Classic,
AF-centrum, 20.00 uur
Dinsdag 6 november
Mbuma-zending, kerkgebouw Rem.
Gem., Zuidkade 59, 19.30 uur
Bejaardengymnastiek en bejaarden
sociëteit, AF-centrum, 14.30 uur
Woensdag 7 november
Spreekuur maatschappelijk werkster
indicatiecommissie opname
bejaardenoorden, gemeentehuis,
9.30-11.30 uur
CDA-ledenvergadering, Ontmoe
tingskerk, 20.00 uur
Raadscommissie voor de bezwaar-
en beroepschriften,
gemeentehuis, 19.30 uur
Donderdag 8 november
Film; De Grote Stilte, De
Bonkelaar, 21.00 uur
Volksdansen bejaarden, AF-centrum,
10.00 uur
Bejaardenzangkoor, AF-centrum,
15.00 uur
Vervolglezing transcendente meditatie,
Hotel De Zalm, Gouda, 20.00 uur
Vrijdag 9 november
PvdA-bijeenkomst, De Unie,
20.00 uur
Zondag 11 november
Folkgroep Palce Flophouse,
De Bonkelaar, 14.30 uur
Donderdag 13 november
Bejaardengymnastiek, AF-centrum,
14.30 uur
Algemene vergadering Coöperatieve
Raiffeisenbank "Waddinxveen” W.A.,
bankgebouw Kerkweg-Oost 161,20.00
uur
Woensdag 14 november
Inspraakavond De Paddestoel,
Lijsterbesstraat, 20.00 uur
Donderdag 15 november
Koffieochtend NIVON, P.C.
Hooftstraat 22, 10.00 uur
Volksdansen bejaarden,
AF-centrum, 10.00 uur
Bejaardenzangkoor, AF-centrum,
15.00 uur
Vrijdag 16 november
Prinsenbal, Het Trefpunt, 20.00 uur
Zaterdag 17 november
The Old Classic, AF-centrum,
20.00 uur
Pedicure/Schoonheidsspecialiste:
eerste dinsdag van de maand 9 tot 12 u.
Dames- en herenkapper:
donderdag 9-12 uur.
STICHTING MAATSCHAPPELIJKE
DIENSTVERLENING ZUIDPLAS
Centraal buro Kerklaan 2 te Nieuwer-
kerk a/d IJssel, tel. 01803-4144.
Buro maatschappelijk werk:
Jan van Bijnenpad 1,7e etage,
Waddinxveen, telefoon 6044 of 6137.
Spreekuren: elke werkdag van 8.30-
9.30 uur bereikbaar.
Buro gezinsverzorging:
Jan van Bijnenpad 1, Waddinxveen.
Aanvragen bejaardenhulp:
6e etage, tel. 6044 of 6137
iedere dag tussen 8.30-9.30 uur.
Aanvragen gezinsverzorging:
5e etage, tel. 6044 of 6137
iedere dag tussen 8.30-9.30 uur.
GROENE KRUIS (Stationsstraat 12)
op maandag en donderdag open van
13.30- 14.00 uur en van 18.30-19.00 uur,
o.a. voor het afhalen van verplegings-
artikelen.
HULP VOOR MOEDER EN KIND
BIJ NIET GEWENSTE
ZWANGERSCHAP
Telefoon 5887 en 7132 of 01728-8333
HAND- EN SPANDIENSTEN
noodhulp voor bejaarden en jonge
gezinnen): elke werkdag van 8.30-9.30
uur, telefoon 5555.
OPPASCENTRALE (telefoon 3604,
Bilderdijklaan 20)
te bereiken maandag t/m vrijdag van
16.30- 17.30 uur
DR. RUTGERSHUIS(bureau voor
geboorteregeling en sexualiteitsvragen
De Visserstraat 30, Gouda.
Voorafspraken telefoon 01820-17529.
Openingstijden maandag, dinsdag,
woensdag en donderdag van 19.00-
20.30 uur. Het spreekuur op woensdag-
avond is bedoeld voor nieuwe cliënten.
De middelenverkoop vindt tijdens de
spreekuren plaats. De arts van het
bureau is voor noodgevallen bereik
baar onder nummer01821-1911.
UNIEK, SOCIËTEIT VOOR
'ALLEENSTAANDEN. Iedere maan
dagavond vanaf 21.00 uur in buurt
centrum 't Ketelhuis, Busken Huëtlaan
94a, tel. 6860. Contactadressen: Bart
van Wichen, tel. 7780, Joke Andringa,
tel. 4354 en Jantine Los, tel. 7604.
STICHTING BEHARTIGING
BELANGEN WADDINXVEENSE
PEUTERSPEELZALEN (4 peuter
speelzalen met 2- en 3-ochtendgroepen
Inlichtingen inzake plaatsing van
peuters bij: mevrouw E. Stalenberg-
Barnhoom, Heggewinde 25, tel. 3377.
CONTACTAVOND ALLEEN
STAANDEN -NVSH-Trefcentrum
De Ruimte - Regentesseplantsoen 8a te
Gouda, tel. 01820-15070.
Iedere le en 3e zaterdag van de maand,
20.30 uur.
STICHTING CHRISTELIJKE
OPENBARE BIBLIOTHEEK
EN LEESZAAL
Telefoon (01828) 3141
Openingstijden:
Jul. van Stolberglaanma., wo. en vr.
14.30 tot 17.30 uur en 18.30 tot 20.30
uur;di. lO.OOuurtot !2.00uur.
Sint Victorstraat: di. en vr. 19.00 tot
21.00 uur, do. 15.30 tot !7.30uur.
Anne Frank-centrum: di. en vr. 14.30 tot
17.00 uur en 18.30 tot 20.30 uur, wo.
18.30 tot 20.30 uur.
WELFARE RODE KRUIS, afdeling
Waddinxveen
Leidster: mevrouw K. Snijders-Holm
Nilsen, Pr. Beatrixlaan 50, tel. 2246
Anne Frank-centrum: Elke woensdag
morgen 9.30-11.30 uur.
Huize Souburgh: Dinsdagmiddag om
de veertien dagen 14.00-15.30 uur.
ACTIE MOEDERS VOOR
MOEDERS (urine-inzameling
zwangere vrouwen voor strikt medische
doeleinden).
Plaatselijke vertegenwoordigster is:
mevrouw J J. Rietveld-Bus, Justus van
Effenlaan 5, telefoon (01828) 4138.
ANNE FRANK-CENTRUM
Maatschappelijk werkster:
donderdag 16.30-17.30 uur
Gevonden: sleutel; handschoenen;
portefeuille.
Verloren: portemonnaie; agenda; bro
che; lepeltje; vulpen; ketting; tas met
inhoud; etui met schrijfmiddelen;
oorbel.
1 Direktie:J. B. Veldwijk
Redactie: B. J. Woudenberg
k Exploitatie: F. van Kempen
Redactie-adres:
A Peuleyen 144,
2742 EN Waddinxveen
A Telefoon (01828) 5594
Advertentie-afdeling
Oranjelaan 9,
2741 EP Waddinxveen
Postbus 116,
2740 AC Waddinxveen
Telefoon (01828)4788
Klachten bezorging:
Peuleyen 15,
2742 EC Waddinxveen
Telefoon (01828) 2604
Abonnementsprijs:
f 4,75 per kwartaal bij vooruit
betaling; postabonnementen
f 14,- per halfjaar binnen ver
spreidingsgebied en 21,50 per
half jaar voor overig Nederland.
Advertentie-tarieven
Losse mm-prijs 0,35 exclusief
btw); contract-tarieven en tekst
advertenties op aanvraag.
Ballet, 16.00 uur
Film de Spintol: De Grote Stilte,
20.30 uur
Vrijdag 9 november
Geen activiteiten
Zaterdag 10 november
Geen aktiviteiten
Zondag 11 november
Folk: Palace Flophouse, 14.30 uur
Maandag 12 november
Cursus wandkleden, 09.30 uur
Cursus doka, 20.00 uur
Cursus pottenbakken, 19.30 uur
Cursus bloemschikken, 20.00 uur
Dinsdag 13 november
Taal-naailessen buitenlandse
vrouwen, 09.00 uur
Knutselclub kinderen, 16.00
Ballet 4-5 jaar, 16.00 uur
Ballet 6-9 jaar, 17.00 uur, 18.00 uur
Ballet 10-13 jaar, 19.00 uur
Ballet volwassenen, 20.00 uur
Woensdag 14 november
Indische keuken, 09.30 en 13.30 uur