1 8 Op vakantie naar Oostenrijk, Spanje Parijs en Londen M L Hl T uit of één van de vier vakantiereizen in de Inleverpunten Vierde prijs Derde prijs Tweede prijs Drie extra koopavonden Win meteen 5, OZ Sinterklaasactie 1979 van de Waddinxveense middenstand Sinterklaasactie 1979 attractief ’’Sint pakt uit”honderden geldprijzen en vier reizen ’’Spelregels” Hoofdprijs X 25 5 «3 5 25 25 25 25 5 10 10 25 25 J 10 10 •M 10 10 10 Mïh i 5 c I Ou k> Wad- t vw»' I B! moet daarom dit kaartje direct open maken en als dat zo is ontvangt u in de zaak waar u op dat moment bent het vermelde bedrag. kende lied van Joséphine Baker: "J’ai deux amours, c’est Paris et mon pays". wgof SVWÏK i WADDINXVEEN - De drie vraagtekenkaartjes in een bij de deelnemers aan de Sinterklaasactie 1979 verkrijgbare envelop kunnen worden ingeleverd op de volgende adressen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 14 NOVEMBER 1979 .5» kan zonnen en "mensen kijken”. En die overheerlijke visrestaurantjes en de stadsparken met zoveel palmen en spierwitte duiven. In de avond is er een keur van vermaak, vanaf de tonen van een eenvoudige gitaar tot het werve lende ritme van een Spaanse dans. En dan natuurlijk overdag die hoge tempe raturen van 17 graden in januari en fe bruari en 19 graden in maart. Dan be grijpt u hoe het komt dat de amandel bloesem het Spaanse landschap al heel vroeg tot een lentefeest maakt. Als er op het opengemaakte kaartje een vraagteken staat knip het dan af. Drie van deze kaartjes geven u een kans op één van de vier vakantiereizen naar Oostenrijk, Spanje, Parijs of Lon den. Doe de drie kaartjes in een actie- envelop (gratis verkrijgbaar bij alle deelnemende Waddinxveense winke liers), zet uw naam en adres er op en le ver het envelopje in bij de daarvoor aangegeven inleveradressen. Driedaagse treinreis naar Parijs plus hotel voor twee personen. Place Pigalle, Champs Elysées, Place du Tertre, Montmartre, Sacré Coeur, Notre Dame, Madeleine ach jat Parijs natuurlijk. Er is zoveel te zien in deze wereldstad, dat u gedurende de drie dagen van deze derde prijs in het kader van de Sinterklaasactie 1979 niet aan alles zult toekomen. Neem alleen de musea: dagen kun je er rondzwerven. Of in het Quartier Latin: rondsnuffelen in de talloze boekenstal letjes of zomaar wat voor je uitstaren over de Seine. En het Louvre, de Notre Dame, de Are de Triomphe en de Eif- feltoren moet u toch ook gezien heb ben. De winnaars van deze reis zullen uit de Franse hoofdstad zeker terugge komen met in het achterhoofd het be- De twee gelukkigen staan een gewel dige wintersportreis te wachten in een schitterend Oostenrijks landschap met brede en zonnige dalen. Een plek waar het goed zonnen is en waar de Glüh wein goed zal smaken. Echter, goede wijn behoeft geen krans en daarom is eigenlijk elk woord te veel als we het hebben over de gigantische be sneeuwde bergwereld van Oostenrijk, volop ongekende mogelijkheden om de skisport te beoefenen of wandelingen te maken door het besneeuwde land schap. Een prima hoofdprijs dus van de Sinterklaasactie 1979. WADDINXVEEN - "Sint pakt uit”. Dat is ’t motto van de Sinterklaas actie 1979 van de middenstandsvereniging Waddinxveen, die morgen Tiendaagse wintersportreis naar Oos tenrijk voor twee personen De middenstandsvereniging Wad dinxveen zorgt er natuurlijk voor dat deze hoofdprijs van de Sinterklaasactie 1979 een tien dagen durend "winter tale” om het in het Engels te zeggen (een wintersprookje) wordt. U gaat in dat sprookje geloven als u in de Oos tenrijkse wintersportgebieden de be sneeuwde straten ziet, de ijspegels, de gezellige Gasthöfe en hotels, de talrijke mogelijkheden voor après-ski en de di verse ski-accommodaties, ook voor langlauf en beginners, in ieder geval vo lop prettig vermaak. (donderdag 15 november) begint en tot en met woensdag 5 december (het heerlijk avondje van de Goedheiligman) duurt. De grandioze actie heeft een prijzen pakket van maar liefst enkele honder den geldprijzen van 5, 10 en 25 gulden en vier vakantiereizen voor twee perso nen naar Oostenrijk (10-daagse winter sportreis), Spanje (8-daagse vliegreis), Parijs (3-daagse treinreis) en naar Lon den (3-daagse bootreis). Het bijzondere is dat iedereen die de komende drie we ken bij de Waddinxveense midden stand inkopen doet kans heeft op een direct te verzilveren geldprijs of met "nieten” meedingt naar de 3- tot 10- daagse vakantiereizen. Achtdaagse vliegreis naar Spanje in de winter voor twee personen. De Spaanse zonnekusten bieden tijdens de wintermaanden betrekkelijk veel zon en aangename temperaturen. Je zou van de tweede prijs van de Sinter klaasactie 1979 kunnen zéggen dat twee mensen op uitnodiging van de middenstandsvereniging Waddinxveen acht dagen voorjaar in de winter krij gen aangeboden. Het is daarom ook geen wonder dat velen de Hollandse winter voor een poosje omzetten in een Spaanse. En dan niet alleen voor het kiimaat, maar ook voor de gezelligheid. Maar wie kent eigenlijk die mooie wan- delboulevards en daaraan weer de on telbare terrasjes niet, waar men heerlijk Driedaagse bootreis naar Londen plus hotel voor twee personen. "Let me take you by the hand and lead you through the streets of London We weten niet meer wie dit bekende liedje zong, maar wat we willen zeggen van deze 4e prijs "van de' Sïhterklaas- actie 1979 is dat wie Londen wil leren kennen heel wat kilometertjes te voet zal moeten afleggen. Niemand zal natuurlijk het "bekende” Londen willen overslaan. Ga daarom eens zitten op een van de vele bankjes op Trafalgar Square, de trots van ie dere Engelsman. Loop eens door de eindeloze winkelstraten met hun statige warenhuizen of ga eens rommelen op zondagmorgen op dé markt van Petti coat Lane. Het kan allemaal dank zij deze vierde prijs van de middenstands vereniging Waddinxveen. WADDINXVEEN - Er zijn naast de gebruikelijke koopavond op don derdag in Waddinxveen drie extra koopavonden, voorafgaande aan de dag waarop Sinterklaas zijn ver jaardag viert. Op woensdag 5 december zullen de winkels geopend blijven tot 18.00 uur. De extra koopavonden, waarop alle winkels tot negen uur geopend zul len blijven, vallen op: Vrijdag 30 november; Maandag 3 december; Dinsdag 4 december. ATTRACTIEF De Sinterklaasactie 1979 belooft zon der twijfel een attractief gebeuren te worden, waarvoor jong en oud warm zal kunnen lopen. De harten van de le den van de afdeling Waddinxveen van het Koninklijk Nederlands Onderne mers Verbond - de eigenlijke naam van de middenstandsvereniging dinxveen - kloppen dan ook vol ver wachting, want er wordt vanuit gegaan dat deze actie soortgelijke acties in de laatste jaren flink in de schaduw zal stellen. De organisatoren zijn er dan ook - na het in vervulling laten gaan van met name hartewensen van de Wad dinxveense lieverdjes - in geslaagd een aantrekkelijke actie op touw te zetten, die acht Waddinxveense kooplustigen in staat stelt op de kosten van de plaat selijke middenstand deze winter te gaan luieren in de zon of te gaan winke len in een Europese stad. En met de honderden geldprijzen zullen al die va ders en moeders, opa’s en oma’s best wat weten te verzinnen voor hun kinde ren en kleinkinderen. Of ze zullen na tuurlijk Sinterklaas op een idee brengen. DICHT KAARTJE Het meedoen aan de Sinterklaasactie 1979 is heel simpel. Tot en met 5 de cember ontvangt u bij de deelnemende winkeliers bij besteding van van elke tien gulden een dicht kaartje. De moge lijkheid bestaat dat dit kaartje een waardebon is van 5, 10 of 25 gulden. U Sint pakt uit Zs" f WADDINXVEEN - De grandioze Sinterklaasactie 1979 van de mid denstandsvereniging Waddinxveen omvat honderden geldprijzen van 5, 10 en 25 gulden en vier vakantie reizen voor twee personen naar Oostenrijk, Spanje, Parijs en Lon den. Kunnen de geldprijzen direct worden ingewisseld door het pu bliek, de vakantiereizen voor twee personen zullen zaterdagmiddag 8 december op spectaculaire wijze worden getrokken uit de ingelever de envelopjes. Dit zijn de vier vakantiereizen voor twee personen: WADDINXVEEN - De Sinter klaasactie 1979 verloopt zo goed mogelijk als iedereen de volgende ’’spelregels" in acht neemt: Bij elk besteed bedrag van tien gulden ontvangt men een dicht kaartje. Dit kaartje bevat of een waarde bon van 5, 10 of 25 gulden, of een vraagteken. De waardebon kan di rect worden verzilverd in de winkel waar men koopt, het vraagteken moet worden uitgeknipt en kan met twee andere vraagtekens in een en velop met naam en adres worden in geleverd met kans op één van de vier vakantiereizen. Van der Linde, Dorpsstraat 38; Huizer, Groensvoorde 8; Van Eeuwen, Luifelbaan4; Sonneveld, K.-W.plein6; *Van der Krans, Kerkweg-O. 175; Mulder, Passage 57 Krayesteyn, Brugweg 1 en Moons, Zuidkade 168.

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 25