.PARUS, kil ra» INDEN. L 'A B '11 Vierde prijs Derde prijs Tweede prijs i Drie extra koopavonden Notaris verricht trekking van Sinterklaasactie 1979 Win meteen 5,of f 25,of één van de vier vakantiereizen in de (CV/5 Sinterklaasactie 1979 van de Waddinxveense middenstand Hoofdprijs Naar Oostenrijk, Spanje, Parijs en Londen Welke acht Waddinxveners gaan op kosten van middenstand op reis? ’’Spelregels” Inleverpunten I s; <3 I 1P’ 10 5 5 r 10 25 25 25 5 10 10 25 25 00 10 1 {5 5 10 10 10 6 ,5 - 1 1 f—""-BRS WBUK* IU t Een schitterend sneeuwlandschap in Oostenrijk. I QU IDEM A 5 25 5) VM**1 I. SPECTACULAIRE TREKKING w lo 1 Voor de laatste maal geven wij u over de vier vakantiereizen voor twee perso nen de volgende informatie: Neem alleen de musea: dagen kun je er rondzwerven. Of in het Quartier Latin: rondsnuffelen in de talloze boekenstal- feltoren moet u toch ook gezien heb ben. ouwen Staat de Sinterklaasactie 1979 dus drie weken lang in het teken van maar liefst enkele honderden geldprijzen van 5, 10 of 25 gulden, volgende week zaterdag middag 8 december om half drie zal middels een spectaculair opgezette trekking door notaris J. in ’t Hol wor den uitgemaakt welke acht Waddinxve- ners in aanmerking komen voor de vier vakantiereizen. Verwacht mag worden dat in de laatste actieweek nog zeer ve len met hun ’’nieten” zullen willen meedingen naar de 3- tot 10-daagse va kantiereizen per vliegtuig, boot of trein. f Als er op het opengemaakte kaartje een vraagteken staat knip het dan af. Drie van deze kaartjes geven u een I kans op één van de vier vakantiereizen I naar Oostenrijk, Spanje, Parijs en Lon- a den. Doe de drie kaartjes in een actie- r envelopje (gratis verkrijgbaar bij alle deelnemende Waddinxveense winke liers), zet uw naam en adres erop en le ver het envelopje in bij de acht daar- voor aan de bovenzijde van deze pagina P aangegeven inleveradressen. kan zonnen en‘”Tnensen kijken”. Én die overheerlijke visrestaurantjes en de stadsparken met zoveel palmen en spierwitte duiven. In de avond is er een keur van vermaak, vanaf de tonen van een eenvoudige gitaar tot het werve lende ritme van een Spaanse dans. Driedaagse bootreis naar Londen plus hotel voor twee personen. "Let me take you by the hand and lead you through the streets of London We weten niet meer wie dit bekende liedje zong, maar wat we willen zeggen van deze 4e prijs'‘van dé Smterk'laas- actie 1979 is dat wie Londen wil leren kennen heel wat kilometertjes te voet De actie van de Waddinxveense mid denstanders duurt tot en met volgende week woensdag 5 december en is al twee weken aan de gang. Zoals bekend ontvangt men bij de deelnemende win keliers bij besteding van elke tien gul den een dicht kaartje. De mogelijkheid bestaat dat dit kaartje een waardebon is van 5, 10 of 25 gulden. U moet daarom dit kaartje direct openmaken en als dat zo is ontvangt u in de zaak waar u op dat moment bent het ver melde bedrag. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 28 NOVEMBER 1979 Van der Linde, Dorpsstraat 38; Huizer, Groensvoorde 8; Van Eeuwen, Luifelbaan4; Sonneveld, K.-W.plein 6; *Van der Krans, Kerkweg-0.175; Mulder, Passage 57 Krayesteyn, Brugweg 1 en Moons, Zuidkade 168. Tiendaagse wintersportreis naar Oos tenrijk voor twee personen De middenstandsvereniging Wad- dinxveen zorgt er natuurlijk voor dat deze hoofdprijs van de Sinterklaasactie 1979 een tien dagen durend ’’winter tale” om het in het Engels te zeggen (een wintersprookje) wordt. U gaat in dat sprookje gelóven als u in de Oos tenrijkse wintersportgebieden de be sneeuwde straten ziet, de ijspegels, de gezellige Gasthöfe en hotels, de talrijke mogelijkheden voor après-ski en de di verse ski-accommodaties, ook voor langlauf en beginners, in ieder geval vo- lop prettig vermaak. De twee gelukkigen staan een gewel dige wintersportreis te wachten in een schitterend Oostenrijks landschap met brede en zonnige dalen. Een plek waar het goed zonnen is en waar de Glüh- t WADDINXVEEN - Welke acht Waddinxveners - of kooplustigen uit de omgeving - zullen op kosten van de middenstandsvereniging Wad- dinxveen tien dagen op wintersport gaan naar Oostenrijk, acht dagen genieten van de zon in Spanje, drie dagen vertoeven in Parijs en drie da gen rond stappen in Londen? Die vraag valt volgende week zaterdag middag 8 december om half drie te beantwoorden als notaris J. in ’t Hol op het Raadhuisplein de vakantiereizenwinnaars van de grandioze Sinterklaasactie 1979 gaat trekken. WADDINXVEEN - Er zijn naast de gebruikelijke koopavond op don derdag in Waddinxveen drie extra koopavonden, voorafgaande aan de dag waarop Sinterklaas zijn ver jaardag viert. Op woensdag 5 december zullen de winkels geopend blijven tot 18.00 uur. De extra koopavonden, waarop alle winkels tot negen uur geopend zul len blijven, vallen op: Vrijdag 30 november; Maandag 3 december; Dinsdag 4 december. WADDINXVEEN - De drie vraagteken kaartjes in een bij de deelnemers aan de Sinterklaasactie 1979 verkrijgbare envelop kunnen worden ingeleverd op de volgende adressen 1 WADDINXVEEN - De Sinter klaasactie 1979 verloopt zo goed mogelijk als iedereen de volgende ’’spelregels” in acht neemt: Bij elk besteed bedrag van tien gulden ontvangt men een dicht kaartje. Dit kaartje bevat of een waarde bon van 5, 10 of 25 gulden, of een vraagteken. De waardebon kan di rect worden verzilverd in de winkel waar men koopt, het vraagteken moet worden uitgeknipt en kan met twee andere vraagtekens in een en velop met naam en adres worden in geleverd met kans op één van de vier vakantiereizen. Achtdaagse vliegreis naar Spanje in de winter voor twee personen. De Spaanse zonnekusten bieden tijdens de wintermaanden betrekkelijk veel zon en aangename temperaturen. Je zou van de tweede prijs van de Sinter klaasactie 1979 kunnen zeggen dat twee mensen op uitnodiging van de Sint pakt uit Driedaagse treinreis naar Parijs plus za] moeten afleggen. hotel voor twee personen. Niemand zal natuurlijk het ’’bekende” Place Pigalle, Champs Elysées, Place Londen willen overslaan. Ga daarom du Tertre, Montmartre, Sacré Coeur, Notre Dame, Madeleine ach ja, deze* wereldstad, dat u gedurende de eindeloze winkelstraten met hun statige drie dagen van deze derde prijs in het kader van de Sinterklaasactie 1979 niet zondagmorgen op de markt van Petti- aan alles zult toekomen. MIS eens zitten op een van de vele bankjes «v.i ja, op Trafalgar Square, de trots van ie-' Parijs natuurlijk. Er is zoveel te zien in dere Engelsman. Loop eens door de i r warenhuizen of ga eens rommelen op coat Lane. middenstandsvereniging Waddinxveen acht dagen voorjaar in de winter krij gen aangeboden. Het is daarom ook geen wonder dat velen de Hollandse letjes of zomaar wat voor je uitstaren winter voor een poosje omzetten in een over de Seine. En het Louvre, de Notre Spaanse. En dan niet alleen voor het Dame, de Are de Triomphe en de Eif- klimaat, maar ook voor de gezelligheid. e L Maar wie kent eigenlijk die mooie wan- delboulevards en daaraan weer de on- wein’goedf z’aï'smakên. Echter, goede telbare terrasjes met, waar men heerlijk wijn behoeft geen krans en daarom is c" eigenlijk elk woord te veel als we het hebben over de gigantische be sneeuwde bergwereld van Oostenrijk, volop ongekende mogelijkheden om de skisport te beoefenen of wandelingen te maken door het besneeuwde land schap. Een prima hoofdprijs dus van de Sinterklaasactie 1979.

Weekblad voor Waddinxveen | 1979 | | pagina 25