I I Staat het Brugfestijn 1980 al in iedereen z’n agenda? J fel Sigarenrokerswedstrijd lunapark Nesse BEZWAREN TEGEN SCHRAPPEN VAN LIJST Gemeente tast aankoop opstallen Z-Dwarsweg af I Schotsjeslopen Vergadering Stichting Jeugd- en Jongerencentrum Uniek marktgebeuren aan voet hefbrug op 6 en 7 juni A i k* r 9K, I -- u-.fv vrijdag 6 en zaterdag 7 juni het Brugfestijn ’80 aan de voet van de hef- Wie kan beter model staan voor de sigarenrokerswedstrijd tijdens het blad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom Het fanfarecorps Concordia, ook actief tijdens het Brugfestijn '80. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak UITKNIPPEN- Naam: Man/Vrouw UITKNIPPEN UITKNIPPEN* J— Brugfestijn '80 als de immer sigarenrokende E. J. van Beek sr. (Foto: Week- Noteboom Naam: Adres: Leeftijd: WADD/NAW'EEN Doordat het bestuur van het winkelcen trum Brug tijdens het op vrijdag 6 en zaterdag 7 juni te houden Brugfestijn '80 samenwerkt met het Sportweekcomité zal er in de eerste week van juni aan de Nesse een lunapark worden ge houden. Deze kermis is geopend op woensdag 4, donderdag 5, vrijdag 6, zaterdag 7 en maan dag 9 juni. raadhuis zal zijn opgesteld, zodat het kunnen kennis nemen van al het moois dat de kledingzaken in het Brugcen- trum hebben te bieden. CONCORDIA Een dag eerder is er een optreden van het Waddinxveense fanfarecorps Con cordia. Het muziekkorps komt in actie aan het begin van de eerste dag van het Brugfestijn ’80, dat zoals we al hebben geschreven zal worden geopend mid dels het oplaten van zo’n 200 ballonnen door kinderen van kleuterscholen. Dat gebeurt ’s middags rond de klok van twee uur. Dan is er ook een optreden te verwachten van het clownsduo Lexy en Yoko. WADDINXVEEN De fractievoor zitter van de SGP/Hervormde Kies- vereniging/GPV, de heer D. Uitbeij- erse, heeft in de dinsdagmiddag gehou den vergadering van de raadscommis sie voor de ruimtelijke ordening en de woningbouw wethouder P. F. J. van wil meedoen aan de sigarenrokerswedstrijd op zaterdagmorgen 7 juni vanaf 11.30 uur in het kader van het Brugfestijn ’80. Deze bon inleveren vóór zaterdag 24 mei bij Sigarenspeciaalzaak A. van der Krans, Kerkweg-Oost 175. morgen 7 juni rond elf uur. In het Brug- centrum is niet alleen sprake van een permanente autoshow, maar ook een speaker” de bekende autojournalist Henk Stemmer uit Waddinxveen. Hij zal vertellen wat de kwaliteiten van be- Adres: Specialist van de Chinese zelfverdedigingssporten René Scharff, ook present tijdens het Brugfestijn '80. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). - UITKNIPPEN- WADDINXVEEN Donderdaga vond 22 mei om acht uur wordt in De Bonkelaar de algemene bestuursverga dering gehouden van de Stichting Jeugd- en Jongerencentrum ’’Wad dinxveen”. Op de agenda van deze op enbare bijeenkomst staan de volgende punten: 1. Opening. 2. Ingekomen/uitgegane stukken, Me dedelingen. F Verslag ab. 24 april 1980. L Verslagen werkgroepen. 5. Wio ’t Ketelhuis, Wio De Bonke laar. 6- Werk- en db verslag ’t Ketelhuis. 7 Werk- en db verslag De Bonkelaar. 8- Voorstel benoeming congiërge in De Bonkelaar. Rondvraag. H- Sluiting. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 21 MEI 1980 nu voor de derde maal gaat houden en naar mag worden verwacht vele duizenden mensen op de been zal brengen, zeker als het weer net zo goed is als deze weken het geval blijkt te zijn. Op de Nesse, aan de Kerkweg-Oost Zeer bijzonder kan de rijdende auto- langs de oprit naar de hefbrug en op de show worden genoemd op zaterdag- Zuidkade zal een tweedaags feest wor- - den gehouden dat klinkt als een klok, dat oog en oor zal strelen en waarbij je - om nog wat beeldspraak te gebruiken - rijdende autoshow met als je vingers letterlijk en figuurlijk aflikt. Het bijzondere van brugfestijn ’80 is dat het winkelcentrum Brug voor het eerst gaat samenwerken met het Sport- paalde auto’s zijn en hoeveel ze kosten, weekcomité, dat het sluitstuk van de Aan de autoshow nemen dealers van de 35e Sportweek Waddinxveen (zaterdag merken Toyota, British Leyland, Re- 17 mei-zaterdag 7 juni) laat samenval- nault, Alfa Romeo, Citroen, Volkswa- len met het marktgebeuren aan de voet gen, Ford, Peugeot en ga zo maar door van de hefbrug. deel. Geshowd zullen worden 45 auto’s. Dat wordt op en rond het Raadhuisp lein een uniek gebeuren. RENÉ SCHARFF rechtvaardigen. Daar de eerdergenoemde Waddinxve- ners na 1 juli 1979 op de lijst van wo ningzoekenden zijn geplaatst is ook de in de nieuwe regeling opgenomen over gangsbepaling niet op hen van toepas sing, zodat’ B. en W. waren genood zaakt hen per 1 januari 1980 af te voeren van de lijst van woningzoeken den. Het indienen van een bezwaar schrift bij de gemeenteraad was het enige dat de betreffende Waddinxve- van ^et Brugfestijn ook een sigarenro- ners nog restten, maar ook deze weg kerswedstrijd, die zaterdagmorgen 7 heeft voor hen niets positiefs opgeleverd. junj vanaf half twaalf zal worden geor ganiseerd door sigarenspeciaalzaak A. van der Krans van de Kerkweg-Oost 175. Wie de sigaar oprookt met daar aan de meeste as zal worden uitgeroe pen als winnaar van deze wedstrijd die voor de derde maal kan worden gehou den dank zij de medewerking van La Paz-sigaren. Bij deze sigarenrokerswedstrijd op het podium bij Modehuis Verbakel BV zul len de gastvrouwen Elly, Joke en Pia assisteren. Mannen en vrouwen (leef tijd onbeperkt) die aan de sigarenro kerswedstrijd om het langste aspunt willen meedoen doen er goed aan on derstaande bon vóór zaterdag 24 mei in te leveren bij sigarenspeciaalzaak A. van der Krans aan de Kerkweg-Oost 175. MODESHOW Schie (CDA) nadrukkelijk gevraagd of Bijzonder is ook de modeshow die mo de gemeente al bezig was met het aan- dellen van Verbakel BV, Artenelli eh kopen van eigendommen (stukken Sporthuis Revet op zaterdagmiddag 7 grond met opstallen) aan de Zuidelijke juni zullen verzorgen op het podium Dwarsweg. De agrarische bedrijven dat tussen Verbakel BV en het oude daar moeten te zijner tijd weg zijn voor r ~'f het realiseren van het bedrijfsterrein Waddinxveense publiek zeer goed zal ’’Coenecoop”. "Het is me voor waar verteld dat de ge meente daar actief is”, aldus de heer Uitbeijerse. Volgens wethouder Van Schie (CDA) zijn ook de meeste gron den in dit gebied tussen de spoorlijn Alphen aan den Rijn-Gouda en de Ka naaldijk in handen van een projectont wikkelaar. Maar het klopt dat de ge meente bezig is met het aftasten van de mogelijkheid tot aankoop van grond en opstallen, voor zover ze in het toekom stige plangebied liggen, omdat het nieuwe bedrijfsterrein straks ook ont sloten zal moeten worden. Van het antwoord van de wethouder kennis nemend waarschuwde de heer Uitbeijerse over zijn hoofd het voltal lige college van Burgemeester en Wet houders voor de mogelijkheid dat er te veel moet worden betaald voor deze transacties. De heer Van Schie zei de waarschuwing van het SGP/HKV/GPV- commissielid ter harte te zullen nemen. WADDINXVEEN - Voorde leden van de vaste commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften zijn de WADDINXVEEN Hét staat natuurlijk al in iedereens agenda dat laatste tijd diverse Waddinxveners ver- 2 f - 7.' U - f ----- r schenen die bezwaren hadden inge- brug zal worden gehouden. Een festijn dat het winkelcentrum ’’Brug” diend bij de gemeenteraad tegen de be- slissing van het college van Burgemee ster en Wethouders om hen van de lijst van woningzoekenden af te voeren. Dit lot troffen in ieder geval P. D. Bijl (Peuleyen 28), B. Moons (Brugweg 67), B. van der Roest (Passage 166) en A. A. M. Helmons (Wilgenhorst 82). In deze gevallen was er sprake van het van kracht worden van nieuwe ’nor men voor de inschrijving als woning zoekende”. En daarin wordt bepaald dat niet worden ingeschreven woning zoekenden, die minder dan drie jaar ge leden een woning in Waddinxveen heb ben toegewezen gekregen, te rekenen vanaf de datum van verlening van de woonvergunning, tenzij naar het oor deel van het college sprake is van medi sche en/of sociale indicaties welke het wél inschrijven als woningzoekende SCHOTJES LOPEN Twee weken geleden hebben we in het Weekblad voor Waddinxveen al ge schreven over de zaterdagmorgen 7 Bijzondere aandacht vraagt ook Shao j jjn Kempo-specialist René Scharff Leeftijd: wil meedoen aan het schotsjeslopen in de Gouwe op zaterdagmorgen 7 juni tussen 10.00 en 11.30 uur in het kader van het Brugfestijn ’80. Deze bon inleveren vóór zaterdag 24 mei bij Sporthuis Revet, Nesse 10. juni tussen 10 en half twaalf te houden 1 wedstrijden voor de jeugd. In het (33). Deze Waddinxveense jongen, die Gouwe-water zal een hindernisbadn wekelijks in het gymnastieklokaal van van schotjes op banden worden de wijkschool St. Jozef aan de Kanaal- uitgezet. weg traint met zo’n 36 leerlingen, zal LANGSTE ASPUNT lijdenvs heJ Brugfestijn opnieuw laten zien hoe het is gesteld met de Chinese Zoals bericht is er op de tweede dag zelfverdedigingsport en de gebruiken van het Brugfestijn ook een sigarenro- daaromheen. kerswedstrijd, die zaterdagmorgen 7 ■Jr kL-Si

Weekblad voor Waddinxveen | 1980 | | pagina 5