o BRUGFESTIJN ’80 6 EN 7 JUNI VAN UUR TOT UUR 5 1 BwV il Uitbundig programma kent zeer vele hoogtepunten ZATERDAG 7 JUNI 1980 VRIJDAG 6 JUNI 1980 19.30-21.00 uur 10.00 uur 13.30 uur 15.45 uur 16.00 uur 13.30-14.00 uur 21.00-22.30 uur 19.00 uur 21.00-21.45 uur 11.00 uur 14.30 uur 21.45 uur 10.00 uur-11.30 uur 11.30 uur 14.45-15.45 uur 19.00 uur 14.00 uur 13.45-14.30 uur 14.30-15.30 uur 14.00-14.30 uur Feest van het jaar aan voet van hefbrug I c I I Met tussenpozen optreden van Dixielandgroep hoek Zuidkade/Kerkweg. [Foto: Weekblad Jack Jersey. Het clownsduo Lexy en Yoko. voor Aanvang marktgebeuren I e poppenkastvoorstelling op podium Uitreiking Brugpenaltybokaal door burgemeester mr. A. G. Smallen- broek op podium. Sportdemonstratie op grasveld aan de Nesse. Optreden clownsduo Lexy en Yoko op podium aan Zuidkade. Jack Jersey-show op podium. Optreden fanfarecorps Concordia en majorettes aan de Nesse. Optreden groep Benelux. Presentatie rijdende autoshow van diverse dealers op parkeerterrein bij gemeentehuis door Henk Stemmer. 2e poppenkastvoorstelling Gondelvaart in de Gouwe. Wedstrijd in De Gouwe (aan Nesse) voor de jeugd. Sigarenrokerswedstrijd op podium Modeshow op podium Parachutespringen en waterskiën in De Gouwe. Officiële opening door oplaten ballonnen door ongeveer 200 kleuters bij podium, tevens start Brugfestijn ’80. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 4 JUNI 1980» Ali Ben Erki (Henk van Erk) op podium met vele prijzen. (Neem alles mee, wat u mee kunt nemen). De Waddinxvener Henk van Erk als ”Ali Ben Erki". Waddinxveen/Sjaak Noteboom waaraan iedereen kan deelnemen met een zo leuk mogelijk uitge- dost en verlicht vaartuig. Doelschieten op Heinz Stuy voor Brugpenaltybokaal aan de Nesse tussen zesde klassers van de Waddinxveense lagere scholen. Vervolg optreden clownsduo Lexy en Yoko. WADDINXVEEN - Vrijdag 6 en zaterdag 7 juni houdt het winkel centrum "Brug” voor het derde jaar een reeks van festiviteiten en een groots marktgebeuren bij de hefbrug in Waddinxveen, dit jaar in nauwe samenwerking met het Sportweekcomité Waddinxveen. De duizenden bezoekers die dit evenement elk jaar trekt zullen weer gastvrij onthaald worden door drie charmante gastvrouwen Elly, Joke en Pia, die vele atten ties en kado-artikelen aan het publiek zullen uitdelen. In het gehele Brugcentrum (Kerkweg-Oost, Nesse, Zuidkade en Raadhuisplein) staan een 70- tal kramen en stands waarin de winkeliers demonstraties geven, waarin lekkernijen te koop zijn zoals exotische gerechten, milks hakes, vers gebrande noten, ijs, gebak, Berliner bollen, snacks enz. enz. Er zijn kramen met houtsnijwerk uit India, kleding, sportartikelen, stenen en sieraden, snuisterijen, bloemen en planten, fruit, fotoar- tikelen, Perzische tapijten, hen- gelsportartikelen, radio-t.v., naai machines, luxe- en huishoudelijke artikelen, fietsen, 27 MC- "bakkies”. Er komt een sigaren maker, werkgroep ’’Torna” komt met een voorlichtingsstand, de carnavalsvereniging ”De Gouwe- slobbers” zijn weer vertegen- I woordigd, en vergeet vooral de I stand niet van de Gouwebloem, I zij spannen zich ieder jaar weer in voor de Waddinxveense gehandi- I capten. I Vrijdagmiddag 6 juni van 13.30 j tot 14.30 uur zijn er een tweetal I voorstellingen voor de kleuters I verzorgd door het clownsduo I Lexy en Yoko. Om 14.00 uur pre- I cies is de officiële opening van j het Brugfestijn door het oplaten i van 200 ballonnen door Wad- j dinxveense kleuterscholen. I Verder zijn er activiteiten zoals I het optreden van een dixieland- groep uit Rotterdam, optreden I van muziekcorps Concordia met majorettes. Er zijn wedstrijden in I de Gouwe voor de jeugd vanaf 9 I jaar (opgeven bij E. Overdam, Mozartlaan 7, Waddinxveen), een I rijdende autoshow van 9 garagbe- I drijven wordt gepresenteerd door I de bekende autojournalist Henk I Stemmer. Er is een sigarenrokers- 1 wedstrijd waar wordt gestreden I om de langste aspunt te verkrij- I gen. Voor de kleuters zijn er pop- I penkastvoorstellingen. Zaterdagmiddag 7 juni verzorgt I Modehuis Verbakel. Sporthuis Revet en Artenelli Kindermode een modeshow. De bekende kee- I per Heinz Stuy zal het doel verde digen voor de Waddinxveense zesde klassers die zullen strijden om de Brugpenaltybokaal, die wordt uitgereikt door burgemee- j ster mr. A. G. Smallenbroek. Op het grasveld aan de Nesse wordt een demonstratie vecht sport gegeven en er is een par cours ingericht voor crossfietsen. Aan de Nesse staat een lunapark waar jong en oud vertier kunnen zoeken op 4, 5, 6, 7 en 9 juni. Hoogtepunten uit het programma zijn ongetwijfeld de Jack Jersey- show op vrijdagavond 6 juni om 21.00 uur en het slotfeest in de Gouwe op zaterdagavond 7 juni, waar naar schatting tienduizend mensen op af zullen komen, waar een demonstratie waterskiën I wordt gegeven zoals nog niet eer der is vertoond en parachutisten zullen landen in de Gouwe. Om I 21.00 uur’s avonds treedt het da- mestrio ’’Benelux” op en om I kwart voor tien is er als sluitstuk een gondelvaart in de Gouwe, Het Brugfestijncomité en het Sportweekcomité hebben alles op alles gezet om een zo gevarieerd mogelijk programma aan het pu- I bliek te presenteren. Twee dagen en avonden lang (vrijdagavond 6 juni zijn de winkels in het Brugcentrum tot 21.00 uur geopend) zal het gonzen van de drukte en gezelligheid op het Brugfestijn ’80, waar jong en oud elkaar zullen ontmoeten. s

Weekblad voor Waddinxveen | 1980 | | pagina 25