Meeste verkeers- Geen chemisch ongevallen in Centrum-Zuid qfval in bodem SB, sjaak noteboom 5it ïi -iI - 279r Een echt gezellige dag Politiecijfers over 1979 Roubos BV D wi ÏW4 wy Passage 47 - Tel. 2477 34. L L - >- Feest voor de peuterspeelzaal Ketelbinkie. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). Totaal 8 Totaal 6 Totaal Totaal Totaal Totaal 8 Totaal WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 2 JULI 1980 Kruising Kerkweg-Oost-Juliana van Stolberglaan: voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing kop/staartaanrijdingen diverse oorzaken Kruising Kanaalstraat-Stationsstraat voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing richting veranderen diverse oorzaken Kruising op- en afritten Rijksweg A 12-Henegouwerweg: voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing kop/staartaanrijdingen richting veranderen diverse oorzaken Kruising Beethovenlaan-Groensvoorde voorrangsfout op/nabij Kruising of splitsing in redelijkheid worden gegeven dat zich niet een calamiteit heeft voorge daan als in de Krimpenerwaard”, aldus mr. Smallenbroek. HET WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN IS EEN ABONNEMENT WAARD! 6 1 I ...3 1 SankyoEM 20 XL Een ideale smalfilmcamera met 2 x zoom, die zo gemakkelyk is dat U alleen maar hoeft te kijken en de knop in te drukken. Combifotoprys *5 Praktica STL1000 De populaire spiegelreflex met alle mogelijk heden voor een prima fotoresultaat. Inclusief Aus Jena 2.8/50 mm objectief. Combifotoprijs Ricoh 3S EF deze Ricoh compact. zorgt ervoor dat U twiu WW lUWSUu1 \in 't duister lost. ’s Middags was het tijd voor een recep tie aan de Esdoornlaan waar dan ook een gezellige drukte heerste en zelfs ge schenken werden uitgedeeld. De bij eenkomst was georganiseerd voor alle leidsters, bestuursleden en alle andere ’’grote” mensen die op enigerlei wijze in de afgelopen 10 jaar betrokken zijn geweest bij de peuterspeelzaal Ketel binkie. Dat dit het moment was voor het ophalen van oude herinneringen is natuurlijk boven elke twijfel verheven. Voor Ketelbinkie werd het vorige week gen worden verleend. In de afgelopen 40 jaar zijn er misschien zes of zeven af gegeven, waarvan de oudste uit 1940 stamt. Op beide vuilnisstortplaatsen van de gemeente zijn dergelijke zaken in ieder geval niet gestort en inmiddels meester mr. A. G. Smallenbroek, zoals onder grond bedolven. ’’Zekerheid kan hij die in een raadsvergadering heeft verwoord naar aanleiding van de ont wikkelingen in de Krimpenerwaard. PvdA-fractievoorzitter M. Boete had hem gevraagd naar de Waddinxveense stand van zaken, hoewel ook de socia list betoogde niet te vrezen voor chemi sch afval in de bodem van ons Gouwe- dorp. Burgemeester mr. Smallenbroek ant- woorde dat dit vraagstuk binnen het college van B. en W. enkele malen aan de orde was geweest. Men vroeg zich af of de problemen, die zich in de Krim penerwaard voordoen, zich ook in Waddinxveen zouden kunnen voor doen. ’’Zekerheid bestaat, dat in woon wijken dit probleem niet speelt. Het bouwrijpmaken is op een wijze geschied, dat een vervuiling van 1 2 I 2 2 2 1 Kruising Sniepweg-Kanaaldijk: voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing diverse oorzaken Kruising Beethovenlaan-Chopinlaan voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing kop/staartaanrijdingen diverse oorzaken WADDINXVEEN ”Het is best mo gelijk dat in een agrarisch gebied zon der vergunning op heel kleine schaal chemisch afval is gestort, maar ik ver wacht niet dat zich zo iets heeft afge speeld”. Dat is de mening van burge- Kruising Henegouwerweg-van Speyckstraat: voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing richting veranderen kop/staartaanrijdingen Kruising Henegouwerweg-Brugweg-hefbrug voorrangsfout op/nabij kruising of splitsing kop/staartaanrijdingen richting veranderen diverse oorzaken Overigens heeft de gemeente op dit punt louter een t2.LJL1./2 binnen de bebouwde kom. Voor het weg 22, Waddinxveen. Het correspon- buitengebied moeten door het college dentieadres is postbus 34, van Gedeputeerde Staten vergunnin- HB Kijkend naar de wegen valt op dat er vorig jaar op de Henegouwerweg 56 ongevallen gebeurden. Deze cijfers zijn voor de Kerkweg-Oost 26, Kanaaldijk 11, Zuidkade-Nesse 11, Noordkade- Oranjelaan 15, Sniepweg 13, Noor- deinde 16, Beethovenlaan 13, Juliana van Stolberglaan 20, Koningin Wilhelminasingel-Brederolaan 9, Sta- Kruising Willem de Zwijgerlaan-Juliana van Stolberglaan: voorrangsfouten op/nabij kruising of splitsing richting veranderen slippen WADDINXVEEN De meeste aan de politie ter kennis gebrachte verkeersongevallen in Waddinxveen gebeurden vorig jaar in de wijk Centrum/Zuid.Blijkens het jaarboek ’79 van de plaatselijke rijkspolitie ging het daar 80 maal mis op de weg. Vorig jaar gebeurde aan de oost zijde van de Gouwe 69 verkeersongevallen, in de woonwijk West/Bo- menwijk 65, in de Oranjewijk/Vondelwijk 63 en in de Groenswaarden lift het idee opperde voor een peuter- club. Het 10-jarig bestaan-van Ketelbinkie werd ’s morgens met de peuters ge- r i een en kele regenbui, zodat nagenoeg alle bui- dag lang Er werd door de 3- en 4-jarigen naar hartelust aan allerlei spelletjes meege daan op een ruimte die natuurlijk bij zonder feestelijk was aangekleed. Van- pannekoeken er in als koek. Bij het gaan doordat één van de moeders in een flat aan het Mevrouw Kuipers- Receptie in de open lucht van de 10-jarigepeuterspeelzaal Ketelbinkie. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom ringlaan 7, Willem de Zwijgerlaan 7, Esdoornlaan 7, Groensvoorde 5, Kon ingin Wilhelminaplein 5, Brugweg 5, Bloemendaalseweg 5, Kanaalstraat 7, Beijerlincklaan 6, Dorpstraat 3. Wie wil weten hoe het in 1979 op de ne gen belangrijkste kruispunten, waar vo rig jaar meerdere aanrijdingen gebeur den, is toegegaan volgt nu dit overzicht: Altijd en overal goed belichte foto's met De ingebouwde flitser nooit een "foto-schot" fl| ’Combifotoprijs Totaal 4 Totaal 5 WADDINXVEEN/GOUDA Blij- zodanige kens een wijziging in het handelsregi- i ster van de Kamer van Koophandel en de bodem bepaalt geen sprake is”.~ Fabrieken voor Midden-Holland is het o JT kantooradres van Roubos Transporten verantwoordelijkheid BV, Waddinxveen gewijzigd in Onder- dentieadres Waddinxveen. postbus WADDINXVEEN Enthousiast heb ben jong en oud vorige week donder dag het 10-jarig bestaan gevierd van de peuterspeelzaal Ketelbinkie aan de Es- doornlaan. Deze peuterspeelzaal, één vierd. Gelukkig viel er slechts van de vier van de Stichting Beharti- 1 ging Belangen Waddinxveense Peuter- tenactiviteiten konden plaats vinden, speelzalen, stond eigenlijk een in het teken van het tweede lustrum. Ketelbinkie is tenslotte het begin ge weest van het Waddinxveense peuter- speelwerk, dat in 1970 van start kon zelfsprekend gingen de limonade en de verlaten van de peuterspeelzaalfeest donderdag een echt gezellige, onverge- Rietbergplantsoen op een briefje in de kregen alle peuters nog presentjes. telijke dag. 4 6 1 2 1 te z ..A

Weekblad voor Waddinxveen | 1980 | | pagina 15