Kleuren en K schrijven voor Groene Kruis Tijdens ontmoetingsfeest 300 man in De Bonkelaar Adres Leeftijd Naam VOLOP KWALITEIT! Belangstelling ’s middags viel tegen BB 50 jaar I ^^^^^^^^******^******M<********^************************************ M O WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1980 Op het Beukenhof werd zaterdagmiddag door een aantal Marokkanen naar hartelust gebarbequed als onderdeel de Mohammedaanse vastenmaand Ramadan. (Foto: viering van de Mohammedaanse va stenmaand Ramadan werd georgani- 1 buitenlanders. Werd er 's middags informatie vers trekt over de taal en zeden van de lan- ris J. in 't Hol (Prinses Beatrixlaan 6van kleurplaten met motto of opstt het wijkgebouw van (Stationsstraat) Het Groene uiterlijk maandag 1 september bij No Inleveren taris J. in 't Hol en het wijkgebouw van Het Groene Kruis. WADDINXVEEN Het zuigelingenbureau van Het Groene Kruis in Waddinxveen bestaat maar liefst een halve eeuw. En dat betekent feest voor jong en oud. De Waddinxveense lieverdjes t.e.m. 12 jaar zullen kun nen meedoen aan een magnifieke kleurwedstrijd. Daarvoor behoeven ze niet alleen het kleurpotlood, de viltstift of een penseel te hanteren, maar ook de balpen. Het jubilerende zuigelingenbureau van Het Groene Kruis hoopt namelijk dat de Waddinxveense meisjes en jongens hun kleurplaat zullen laten ver gezellen van een motto (maximaal 25 woorden) dat moet slaan op het werk van deze kruisorganisatie door de jaren heen. Wie dat wil is ook vrij in het maken van een opstel. Er kan dus in de komende weken voor Het Groene Kruis gekleurd en ge schreven worden. Er is natuurlijk een deskundige jury samengesteld die alle inzendingen nauwkeurig gaat beoordelen. In de jury hebben zitting mevrouw J. J. Rietveld-Bus (bekend van ’’Moeders voor moeders”), zu ster J. Verseput (hoofdwijkverpleegkundige van de basiseenheid waartoe het Waddinxveense Groene Kruis behoort), zuster J. E. Guldemeester (wijkverpleegkundige in Waddinxveen), mevrouw E. A. Schellevis- Guldemeester uit Krimpen aan de Lek (ontwerpster van de tekening) en mevrouw A. van Velzen-van der Laan (onderwijzeres in Waddinxveen). Een jury dus met vijf vrouwen. Er zijn drie leeftijdsgroepen: Tot en met 7 jaar (groep 1) van 7 tot en met 10 jaar (groep 2) en 11 en 12 jaar (groep 3). Het prijzenpakket bestaat uit speelgoed, dat is betrokken van de Waddinxveense speelgoedfabriek Slie- drecht BV aan de St. Victorstraat en omvat voor groep 1 een container boot, voor groep 2 turngarnituur en kegels en voor groep 3 schommels en een ringenset. Voor elke groep zijn er steeds drie prijzen. Het aardige van deze kleurwedstrijd is nu dat ieder kind dat eraan mee doet van het Waddinxveense Groene Kruis een prijsje krijgt, dat kan wor den afgehaald op de middag van het open huis op zaterdag 13 september. Wie extra kleurplaten wil hebben kan natuurlijk de tekening uit het Weekblad voor Waddinxveen van de buren of van familieleden knippen, maar dat kan ook terecht bij het kantoor van notaris J. in ’t Hol aan de Prinses Beatrixlaan en bij het wijkgebouw van het Groene Kruis aan de Stationsstraat. De kleurplaten met motto of opstel moeten uiterlijk maan dag I september bij de netgenoemde adressen zijn ingeleverd. Tijdens het open huis zullen ze aan iedere bezoeker worden getoond. WADDINXVEEN De belangstel ling voor het middaggebeuren van het zaterdag in en rond het jeugd-en vrije- seerd door de werkgroep activiteiten tijdscentrum De Bonkelaar aan het Be- ukenhoff gehouden ontmoetingsfeest voor buitenlandse werknemers in Wad dinxveen viel tegen, maar gelukkig den van herkomst van de buitenlandse werd het avondgedeelte bijgewoond werknemers, gemusiceerd door de door zo’n 300 mensen, waaronder 200 Turkse muziekgroep Sehni Erucar, ge- buitenlanders. De ontmoetingsdag ter barbequed door een aantal Marokka nen, kon er echte Marokkaanse thee worden gedronken en werden er films vertoond, 's avonds was er in De Bon kelaar groot feest. Aan hel avondpro gramma van het ontmoetingsfeest, waarvoor spandoeken op en rond De Bonkelaar iedereen uitnodigde, ver leende de beroemde Marokkaanse mu ziekgroep Ellmchaal zijn medewerking. rieën: 0-7 jaar, 7-10 jr„ 11-12 jr„ De in- zen Alle kinderen die meedoen op- zendingen worden beoordeeld door krijgen een troostprijs Extra en j p Er zijn totaal 9 hoofdprij- kleurplaten zijn verkrijgbaar bij nota- Kruis Lr van het die dag gehouden ontmoetingsfeest als afsluiting van Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). Voorzie de kleurplaat van een motto I maximaal 2 b woordenoj een stel Er zijn drie leeftijdscatego- een jury 4, e

Weekblad voor Waddinxveen | 1980 | | pagina 5