HetTrefpunt mTTCPRUZEL vergadert nog eenmaal in AR Waddinxveen Vijfprijswinnaressen bij drogisterij Bouma Plezierig marktgebeuren Groensvoorde succesvol M. G. Gerts Winter- Vrijdag 17 oktober programma NKV-dames Gitarist Joop Scholten bij Jazzclub Zoetermeer Plantjes voor klanten, Jan Plezieren voor de jeugd VASTE LAGE PRIJZEN! a i Drukte in het winkelcentrum Groensvoorde ter gelegenheid van het zaterdag gevierde tweede lustrum. Drogist S. Bouma en zijn echtgenote (tweede van links} temidden van de prijswinnaressen. (Foto: Weekblad voor WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 1 OKTOBER 1980 (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). r W addinxveen/Sjaak Noteboom WADDINXVEENMaandag werden in de zaak van drogisterij-parfumerie Bouma aan de Groensvoorde het winkelcentrum in het hart van de Groenswaarden met succes kans hebben gemaakt op één van de vijf J a---- De hele zaterdag lang konden kinderen een ritje meemaken in twee Jan Plezieren. Zo vierde de jeugd het feest van het winkelcentrum Groensvoorde mee. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen!'Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN Zoals bericht is de Anti-Revolutionaire Kies vereniging ’’Nederland en Oranje” in Waddinxveen opgeheven. In een korte ledenvergadering op donderdagavond 11 september stemden de leden zowel voor de fusie op landelijk niveau als op plaatselijk niveau. Zaterdag werd in het Amsterdamse RAI-con- grescentrum de AR-partij officieel opgeheven: 95 procent van de kiesverenigingen en de partijraad stemden voor, 5 procent was te gen opheffing en fusie. de prijswinnaars onthaald, die zaterdag tijdens de feestelijkheden ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan waardevolle cosmeticaprijzen. Zo ging een pakket Revlon-produkten ter waarde van f 100,naar mevrouw J. D. Roos-Bins I spireaweide 4), ging een pakket Lancöme-produkten ter waarde van 75 gulden naar Alsa de Knikker Prinses Margriets- traat 11), ging een pakket Lancöme-produkten van eveneens 75 gulden naar mevrouw W. Lodder-Struijk Chopinlaan 16), ging een pakket Biotherm-produkten ter waarde van f 50,— naar mevrouw J. Alblas-van Leeuwen Sparrengaarde 25) en ging eveneens een pakket Biotherm-produkten van f 50,naar Erna Tol (Middelburgseweg57, Boskoop). ÏA] *1 l II F PERSIFLAGE Unie, De Aan- ld WADD1NXVEEN/GOUDA In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid den Holland wordt gemeld dat de heer M. G. Gerts te Putte is uitgetreden als directeur van Schilders- en Behangers- bedrijf M. Gerts BV, Waddinxveen. WADDINXVEEN/ZOETERMEER - Zaterdagavond 4 oktober organiseert Jazzclub Zoetermeer een concert in het clubhuis aan de Dorpsstraat 18 te Zoetermeer, dat zal worden verzorgt door het trio van de bekende Haagse gitarist Joop Scholten, voor deze avond uitgebreid met gastsolist Carl Schulze, vibrafoon. De ritmesectie wordt gevormd door het ijzersterke duo Harry Emmery, bas en Eric Ineke, drums. Joop Scholten loopt al weer heel wat jaartjes mee in de Nederlandse Jazz scene. Na tien jaar over de hele wereld te hebben rondgezworven, keerde hij terug in ons land en werkte gedurende een aantal jaren met eigen groepen. In middels werd hij ontdekt door ’’Hil versum” en volgde een periode van vijf jaar, waarin hij te horen was in talloze radio- en T.V. -orkesten en waarin hij vrijwel dagelijks te vinden was in de opnamestudio’s van de platenmaatschappijen. Nadat hij de studio’s de rug had toegekeerd, gaf hij zich weer geheel over aan zijn oude liefde, de jazz en speel de hij met vele prominenten, waar onder Toots Thielemans, Lou Rawls, Carmen McRae, Kurt Edelhagen, Michel Legrand, Hans Dulfer, Gijs Hendriks en Piet Noordijk. De laat ste tijd geeft hij de voorkeur aan be zettingen, waarmee hij behalve eigen arrangementen van stukken van Par ker, Coltrane en Ellington, veelal eigen composities speelt. Als side-man is Joop Scholten te be luisteren op tientallen grammofoon platen. Van de onder eigen naam op genomen L.P. ’s kunnen worden ge noemd ”The Guitar Man Friends”, ’’Blue Joe Friends” en de recente schijf ’’Joop Scholten”. Al met al belooft het weer een opwindend jazzavondje te worden. Het concert begint om 21.30 uur, de zaal is open vanaf 21.00 uur. De toegang voor leden van Jazzclub Zoetermeer is gratis. Belangstellen den, die eens een avondje willen mee maken moeten f6,- entree betalen. Wie meer wil weten over de aktivi- teiten van Jazzclub Zoetermeer kan telefonisch inlichtingen krijgen op nummer 079—310695. door paarden vele honderden kin deren een gratis ritje door de Groens- waarden hebben bezorgd. Het win kelcentrum Groensvoorde kan weer terugzien op een geslaagd festijn rond het tweede lustrum, dat eer der werd gevierd dan in feite kon omdat men de jaarlijkse midden- standsactie rond Sint Nicolaas niet in de wielen wilde rijden. De AR-kiesvereniging Waddinxveen heeft een lange geschiedenis achter zich. Wanneer ze precies is opgericht is niet bekend daar in de oorlog de bezetter alle bezittingen en beschei den in beslag heeft genomen. Na de bevrijding is niets ervan teruggevon den. De kiesvereniging komt nog éénmaal bij elkaar. Dat zal op vrijdag 17 okto ber gebeuren in de grote zaal van ”Het Trefpunt” in de Stationsstraat. Daar willen de oud-ARP’ers in goede stijl als Anti-Revolutionairen afscheid van elkaar nemen. Het bestuur heeft dan ook gemeend van deze avond een bijzondere avond te maken. Nog één keer zal een terugblik wor den geworpen op de kiesvereniging en de partij. De nestor in het bestuur, de heer P. Noordam, zal het verleden nog een keer doen herleven en vertel len hoe de kiesvereniging in vroeger tijden reilde en zeilde. Voorts zal met behulp van videore corder en kleurentelevisie een schitte rende persiflage over de mannen- WADDINXVEEN - Na het feest in de Dorpstraat, het Brugfestijn ’80 en de Oud-hollandse markt in de Passage was het afgelopen vrijdag en zaterdag de beurt aan het winkelcentrum Groensvoorde, dat met een reeks van aanbiedingen gedurende twee dagen en een plezierig marktgebeuren op zaterdag de aandacht wilde vestigen óp het 10-jarig bestaan van dit wijk- winkelcentrum in het hart van de Groenswaarden. Het was de hele zaterdag een komen en gaan van heel wat Waddinxveners, die kwamen kopen, kijken en proe ven. Een boerenkapel zorgde ervoor dat het voor de 9 winkels goed toe ven was, terwijl het mooie herfst weer een aangenaam verblijf in de buitenlucht mogelijk maakte. De vele duizenden klanten van de Groens- voorde-winkeliers werden bij elke tien gulden boodschappen of meer verrast met een bloeiende plant, een geste die duidelijk door ieder een op prijs werd gesteld. De jeugd vermaakte zich niet alleen rond de kramen maar ook in de twee Jan Plezieren, die getrokken broeders worden vertoond. Reeds eerder werd dit kostelijke stuk uitge zonden op de partijraad 100 jaar ARP te Rotterdam. Samensteller van dit programma: Ben van Kaam, die het deze keer nou eens niet in boek vorm deed. Tussen de bedrijven door zal er kof fie worden geserveerd. Na de verto ning zal de avond verder in het teken staan van kaas en wijn. Voor de een om zijn verdriet wat op te vrolijken voor de ander om een toost uit te brengen voor een hoopvolle toe komst. Het bestuur nodigt voor deze avond niet alleen de leden uit maar ook de echtgenote(n)(s) zijn van har te welkom. Aan het eind van de a- vond wacht ieder een kleine verras sing, betrekking hebbend op de woelige politieke baren van deze tijd. Plaats ”Het Trefpunt”, vrijdag 17 ok tober, aanvang 20.00 uur. 6 kw»» kw X.KK/V un k/ pu/j iahici ic uuiAfriiA ClClrl uc xj Utzf LX VUU t UC WADDINXVEEN - Het winterpro- gramma van de NKV-dames in Wad dinxveen gaat woensdagavond 15 ok tober om acht uur in café-restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost van start met een avond over schoonheid. Het zeven evenementen omvatten de programma kent een hoogtepunt op 27 maart 1981. Dan is de jaarlijk se toneelavond in het Gereformeerd Verenigingsgebouw Het Trefpunt. In het voorjaar van volgend jaar staan nog een tweetal avonden gepland, waarvan het programma nog moet worden samengesteld. De NKV-da mes zullen dan ook elke derde woensdagavond van de maand gaan fietsen en een strandwandeling gaan maken. Het win telprogramma van de Wad- dinxveense NKV-dames ziet er ver der zo uit: 19 novenber Ochtendexcursie naar de Mona-fa- brieken in Woerden. Vertrek 9.15 uur met de trein. 3 december Sinterklaasviering in De Unie. Aan vang 20.00 uur. 17 december Kerstviering met Heilige Mis in Het Trefpunt. Aan vang 20.30 uur. 20 januari Jaarvergadering in De Unie. Na af loop bingo. Aanvang 20.00 uur. 24 februari ANWB-avond in vang 20.00 uur. 27 maart Jaarlijkse toneelavond in het Tref punt. Aanvang 20.00 uur. IJ

Weekblad voor Waddinxveen | 1980 | | pagina 7