Modeflitsen tussen het Muziek en dans centraal winkelend publiek door UIT IN WADDINXVEEN EN BOSKOOP 8 april Joh. Passion Ontmoetingskerk 9 april Blaze in Rozenburcht 10 april Uitvoering Concordia 23 april Quatakker Strijkkwartet 11 april Dansavond 11 april Le Cercle Programma uitvoering Concordia 10 april Zanggroep De Schaapskooi AGENDA BIOSCOPEN Elke zaterdagmorgen bij Verbakel Kadaster houdt open huis KMK geeft concert in St. Janskerk New Adventures in Zoetermeer Gouda Alphen aan den Rijn Wonen voor gehandicapten tr half één. Afgelopen zaterdagmorgen werd het De New Adventures. Het omvat de vol- March - W Vrijdagavond 10 april wordt blad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom Vrijdagavond 10 april treedt in de her vormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinxveen de zanggroep op. Het optreden begint om 20.15 uur en de avond is gratis toegankelijk. De groep bestaat uit drie jongens, die doormiddel van hun zang willen door geven wat de zin van het leven is. De Waddinxveense dansvereniging The Old Classic houdt zaterdagavond 11 april in het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad de maandelijkse dansavond met muziek uit de eigen di scotheek. Toegangsprijs leden f 4, per soon, niet-leden ƒ8,per persoon. Mooie mode van jong en wat ouder wordt getoond in het Modehuis Verbakel BV aan de Zuidkade. (Foto: Week- DEN HAAG De vestiging van het Kadaster aan het Prinses Margriet- WOENSDAG 8 APRIL 1981 GOUDA De Koninklijke Militaire kapel geeft vrijdagavond 24 april in de St. Janskerk in Gouda een voorjaar- sconcert. Het is de bedoeling dat dit- voorjaarsconcert het eerste van een nieuwe traditie zal zijn. Dit muzikaal evenement wordt georga niseerd door de Lions Club Gou- da/Reeuwijk, die de opbrengst van deze avond zal bestemmen voor het creëren van vakantiemogelijkheden voor ge handicapten. Zo zal een deel van de gel den worden overgedragen aan de Stich ting Watersport voor Gehandicapten. Het concert begint om 20.00 uur. De toegangsprijzen bedragen 12,50 en 10,voor jeugd en 65-plussers. Kaartverkoop bij de Rabobanken, bij leden van de Lionsclub Gouda/Reeu- wijk en in de Sint Jan (op vrijdag 24 april). WADDINXVEEN/BOSKOOP In het Weekblad voor Waddinxveen en De Gouwe Koerier verschijnt voortaan een gezamenlijke agenda met tips voor een avondje uit voor Waddinxveners en Boskopers. Er is deze week weer keus genoeg. Donderdagavond 23 april om half ne- in gen verzorgt het Quatakker Strijkkwar- maart met een reeks aanbiedingen en waardebonnen. Na de mode- flitsen van deze maand april staan er in de mei en komende zomermaan den weer een reeks van andere activi teiten op het modeprogramma. Zaterdagavond 11 april om half negen treedt de Waddinxveense jeugdso- ciëteit Le Cercle in het buurtcentrum ’t Ketelhuis aan de Busken Huëtlaan in Waddinxveen naar buiten met een op treden van de popformatie ”Ot The Scene”. Hun optreden wordt omlijst doordisco-Galaxy. ZOETERMEER In wijkcentrum Meerzicht in Zoetermeer zal een con cert plaatsvinden van de ’’New Adven tures” (een van de laatste optredens in Nederland voordat hun Canadese Tour van start zal gaan) en de Zoetermeerse formatie ’’Rigel Star”. De ’’New Adventures”, weer helemaal terug in de belangstelling met hun L.P. ’’Wild Cat Moanin’’ en de single ’’Mid night Magic Maniac”, staan zoals iede reen zich nog ongetwijfeld weet te her inneren van Maliepop ’80 borg voor een grandioos optreden. Ongetwijfeld zul len de hits ”Come On” en ’’Late Late Show” ook deze keer ten gehore wor den gebracht. En dan Rigell Star, dé Reavy rock band uit Zoetermeer. Ook weer helemaal te rug. Zoals iedereen natuurlijk al weet staan ook zij garant voor een goede live-show. Een opwarmer van formaat dus. De toegang is 12,in de voor verkoop en 15,aan de kassa. Het concert zal om 20.00 uur beginnen. THALIA .theater Tel. 01820-12230 ’’Superman II”, a.l. (do., vr. 20.00 uur, za., zo. 15.30, 19.00, 21.15 uur, ma. 15.30 uur, di. 15.30, 20.00 uur, wo. 15.30,20.00 uur) ’’Torn Jerry Tekenfilmfestival Nr. 5”, a.l., (za. t/m wo. 13.30 uur) ”A Star is born”, 12 jr. (nachtv. vr., za. 23.30 uur, ma. 20.00 uur. GOUDSE SCHOUWBURG Tel. 01820-13750 ’’The Jazzsinger”, a.l. (vr. 20.15, za. 16.00, 19.00, 21.15 uur, ma., di., wo. 20.15 uur). ’’The Aristocats”, a.l. (za. t/m wo. 14.00 uur) EUROCINEMA 1-2-3-4 Tel. 01720-20800 EURO 1 ’’The Aristocats”, a.l. (za. 13.45, 18.45, zo. 13.45,16.15,18.45 uur). EURO 2 ’’Dressed to kill”, 16 jr. (do., vr., za. 13.30, 18.30, 21.00, zo. t/m wo. 18.30, 21.00 uur). EURO 3 ’’Superman II”, a.l. (13.30, 18.30,21.15, zo. 13.15,16.00,18.30,21.15 uur) EURO 4 ”De Sheriff maakt zich kwaad”, a.l. (14.00,19.00,21.30, zo. ook 16.30 uur) NACHTV. EUROCINEMA Zaterdag 11 april. Aanvang24.00 uur EURO 1 ’’Dressed to kill”, 16 jr. EURO 2 ”Hi-riders”, 16 jr. EURO 3 ’’The Brink’s Job”, 16 jr. EURO 4 ”In opperste extase”, 18 jr. WADDINXVEEN - Mr. M. Vrolijk, Commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, zal op donderdagmid dag 9 april in de Bouwvoorlichting Waddinxveen de officiële opening verrichten van een expositie rond het thema ’wonen en toegankelijkheid voor gehandicapten’. De expositie, die tot en met 16 mei a.s. zal duren, toont een reeks van bouwkundige en huishoudelijke aan passingen van woningen en gebouwen ten behoeve van gehandicapten. Zij wordt door de Bouwvoorlichting Waddinxveen (aan de Staringlaan) en de Stichting Provinciale Revalidatie Zuid-Holland georganiseerd in het kader van het ’internationaal jaar van gehandicapten 1981’. Tot de exposanten behoren onder meer het Ministerie van Volkshuis vesting en Ruimtelijke Ordening, de Nederlandse Spoorwegen, het Tele- foondistrict Rotterdam en het Ad viesbureau Stad en Landschap. Ver der zal een twintigtal bedrijven aan gepaste producten laten zien zoals keukens, automatische draai- en schuifdeuren, trapliften, toiletten, badliften, sanitairbeugels, meubelen en dergelijke. Arboricultura organiseert op donder dag 9 april een swingende avond in de Rozenburcht te Boskoop. De Utrechtse formatie Blaze is hiervoor uitgenodigd om met hun swingende pop-rock, zoals ze het zelf omschrij ven, deze avond te verzorgen. Blaze heeft in den lande een stevige life-reputatie en staat garant voor doorgaans lichtvoetige nummers, wars van solistische egotripperij. De nummers zijn overzichtelijk van opbouw, compact en met een grote melodische herkenningswaarde. Het geluid is stevig waarbij plaats is ingeruimd voor het funky baswerk van Freek Ossel, naast het gitaarspel van Bert Taken, het keyboardwerk van Pieter Vonk, dit alles onder steund door solide up-tempo drum- werk van Tin Verstegen. woensdag 8 en donderdag 9 april open huis. Het publiek wordt op die dagen van 10.00 tot 12.00 uur in de gelegenheid gesteld kennis te nemen van de diverse activiteiten van het Kadaster in het algemeen en Zuid- Holland in het bijzonder. In het pand wordt een tentoonstel ling ingericht over de betrokkenheid van het Kadaster bij de Reconstruc tie van Midden Delftland, de groot schalige Basiskaart en de ruilverkave ling Rijnstreek-Zuid. Verder is er een korte diaserie over de werkzaamhe den van het Kadaster dat volgend jaar 150 jaar bestaat. De open huis dagen zijn ter gelegen heid van de ingebruikneming van het nieuwe kantoorpand op 7 april. De minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland zal op die dag kadasterfunctionarissen en genodigden toespreken. De dienst van het Kadaster en de openbare registers heeft ondermeer als taak het houden van registers, waarin feiten die voor de rechtstoe stand van onroerende goederen, sche pen en luchtvaartuigen van belang zijn. Verder het maken en bijhou den van kaarten voor de kadastrale administratie, het verschaffen van gegevens uit de openbare registers (kaarten e'.d.), het meewerken aan ruilverkavelingen en andere landin- richtingsoperaties en tenslotte de ver vaardiging, bijhouding en uitgifte van een grootschalige basiskaart van Ne derland. Woensdagavond 8 april om 8 uur verzorgen de Rijnlandse Orkest Vereniging uit Alphen aan den Rijn en het Madrigaal Koor ’’Sempre Crescendo” uit Leiden in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde een uitvoering van de Johannes Passion van Johan Sebastiaan Bach. Deze uit voering, die om acht uur begint, is toe gankelijk tegen betaling van f 10,-. CJP-houders en 65-plussers betalen f 7,50. De Rijnlandse Orkest Vereniging is een amateur-symfonie-orkest, bestaande uit 50 leden, dat zich in deze omgeving reeds ruime bekendheid heeft verwor ven door een aantal zeer geslaagde con certen. Het Leids Madrigaal Koor ’’Sempre Crescendo” bestaat uit 200 zangers en is geformeerd uit de gelij- ,.Chi,dren of the Truth” uit Leerdam knamige studentenmuziekvereniging Beide staan onder directie van Bastiaan Blomhert. Solisten zijn Ruth Pos, tenor (evange list); Alexander Offenberg, bas; Else Kura, sopraan en Nora Raphaël, alt. Continuo: Robert Ouwerkerk (clave- cimbel) en Wietske Haarsma (cello). plantsoen 2J) in Den Haag houdt op WADDINXVEEN/BOSKOOP Het Waddinxveense modehuis Verbakel gy aan Zuidkade showt op alle zaterdagen van deze maand het laatste modenieuws. Dat gebeurt steeds tussen ’s mor gens half elf en half één. Afgelopen zaterdagmorgen werd het publiek voor de eerste maal boeiende modeflitsen getoond. Verbakel laat actuele mode voor da mes, heren en kinderen zien door ge wone jonge mannen en vrouwen, meisjes en jongens. Zij droegen mode ”zo uit het vak”. De modeflitsen in het kolossale en vernieuwde pand in het Brugcentrum werden begeleid en deskundig aan elkaar gepraat door modespecialist Arend Teunissen. Nieuwe modeflitsen van de laatste voorjaars- en zomercollecties worden weer getoond komende zaterdag 11 april, zaterdag 18 april en zaterdag 25 april. Er wordt dan steeds iets nieuws geshowd, zodat de mode flitsen steeds anders zijn en flitsend nieuw. Wie bovendien op zaterdagmorgen tussen 9.00 en 13.00 uur bij Verba kel koopt ontvangt een waardebon van één, vijf of tien gulden als men respectievelijk iets gekocht heeft voor 10,50 of 100 gulden. Kortingen van tien procent dus. Deze bonnen kan men bij een volgende aankoop tot 31 mei 1981 inwisselen. MODE VOOR 1981 Verbakel laat tijdens de modeflitsen een ieder verbazen van het assorti ment dat dit Waddinxveense mode huis heeft te bieden op het gebied van de mode voor 1981. Alles kan weer, zo zagen we, maar misschien nog aardiger en persoonlijker dan voorheen. Recht, afgeronde schou ders, losse lijnen en bloezende effec ten - roklengte op knie en ver daar boven - broeken in alle lengten. Ver bakel laat zien dat de mode voor dit voorjaar en deze zomer er één is met vele gezichten. Het werk van rasinkoper W. de Feijter en directeur J.A.M. Linderhof. Modehuis Verbakel staat dit voor jaar geregeld in het nieuws. Het pand aan de Zuidkade werd totaal vernieuwd. Er kwam meer overzicht, meer ruimte en meer sfeer om uiterst plezierig en comfortabel te winkelen. De woninginrichtingsafdeling ver dween, de kinderafdeling kwam van uit de kelder en er kwam een geheel vernieuwd front aan het Raadhuis plein. Daar zetelt de kindermodeaf- deling Torbelino met een geheel ei gen ingang. De heropening was in tet, een ensemble uit België, in de raadzaal van het gemeentehuis een zesde en laatste concert in de tweede reeks kamermuziekconcerten in Wad dinxveen. Trefpunt de jaarlijkse Dit concert is toegankelijk tegen beta- uitvoering gehouden van het fan- ling van f 7,50. CJP-houders en 65- farecorps Concordia. Deze uitvoering, plussers betalen f 5,Verkoop van die om kwart voor acht begint, staat on- plaatsbewijzen op het gemeentehuis, af- der leiding van dirigent G. de Knegt deling algemene zaken, van maandag (concertprogramma), tamboermaitre tot en met vrijdag tussen 8.30 en 12.30 H. Winters en instructeur J. Visser (op- uur. Tijdens deze uren is ook telefoni- treden tamboers) en miss majorette/ins- sche reservering mogelijk (tel. 4433). tructrice Ria Hogewoningen miss mini- rette Conny Bakker (optreden miniret- ten en majoretten). De uitvoering wordt besloten met bal na, waaraan mu zikaal wordt meegewerkt door een duo onder leiding van Adrie van Vliet. WADDINXVEEN Het pro gramma van de jaarlijkse uit voering van het Waddinxveense fanfarecorps Concordia - vrijda- gavond 10 april om kwart voor acht in het Gereformeerd Vereni- 1 gingsgebouw Het Trefpunt aan de Stationsstraat - omvat de vol- 1 gende punten: f CONCERTPROGRAMMA 1 o.l.v. dirigent C. de Knegt f 1. Hoch und Deutschmeister, 1 mars (ertl. - Spaan) 2. Opening door voorzitter J. H. 1 v. Hoven 3. Theme Varie (W Hautvast) 1 4. De Geuzen in de Bomlerwaard (H. v. Lijnschoten) 1 5. Lastima! (Malando - Vlak) 6. Paso Flamenco (K. Vlak) 1 7. Spanish Eyes (Kaempfert - Hautvast) j 8. Wo die Wolga fliesst... be- kende Russische melodieën (H. Kolditz - BEgidius) i 9. Mini Football (Portengen-Kokelaar) i De jeugdfanfare speelt hierna voor u: Danserije, een bewerking i van H. v. Lijnschoten. 1 PAUZE f i OPTREDEN TAMBOERS J o.l.v. Tamboermaitre H. Winters, C 1 instrukteurJ. Visser I 1. Licht en donker (J. H. Jansen) 1 4 2. Maitre mars (Arr. H. Winters) J 3. Accenten Parade (K. Smits) 1 C 4. Jeugd en Festival (S. Egberts) 5. Scotch Delight (M. Schneider) 1 OPTREDEN MINIRETTEN EN MAJORETTEN 1 o.l.v. Miss majorette/instruktrice f Ria Hogewoning j 1 Miss minirette Conny Bakker f Na 2 dansjes van resp. miniretten 1 en majoretten (verzorgd door i Tanja Quist), volgen een 5-tal sto- j koefeningen, achtereenvolgend i gebracht door: 1. Miss minirette Conny Bakker i 2. Mini-miniretten 3. Miss majorette Ria Hogewo- r ning 4. Miniretten 5. Mini-miniretten, miniretten en majoretten gezamenlijk. i BAL NA Muzikale medewerking van het duo o.l.v. Adrie van Vliet. I IF

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 15