Kies bewust I Voorbeeld van kracht en betrouwbaarheid. I De nieuwe vlinderlijn. L Voor alle zekerheid. Hooftman BV Tuinbouwmechanisatie Koninginneweg 1a/Zijde6 Jongens- en mannenmode Een taart en een foto voor 60 gelukkige moeders. Ter gelegenheid van de aanstaande moederdag zullen er, vanaf donderdag 7 mei, in iedere etalage van een dorpskern winkel 2 foto's te zien zijn. Deze foto's zullen vanaf vandaag in het centrum van Boskoop gemaakt worden. Bent u diegene die op zo'n foto staat, dan bent u de gelukkige winnaar van zo'n foto plus een heerlijke taart. Deze kunnen zaterdag 9 mei in de betreffende winkel afgehaald worden. MODERNE BRILLEGLAZEN. Zoals lichtgewicht-kunststof en ontspiegeld. De modieuze dégradée glazen maken wij in elke gewenste kleur en tint. Voor de beste keuze geven wij graag een goed advies. Honda is lang geen onbe- 4 kende. Iedereen kent Honda auto’s, motoren en brom fietsen. Maar Honda i doet meer. Burg. Colijnstraat 19 -21, Tel. 4637. BOSKOOP Honda maakt ook tuin- bouwtrekkers, grasmaaiers, generatoren, waterpompen en stationaire motoren. En hoe verschillend de toepassingen van deze pro-1 dukten ook zijn, een aantal eigenschappen hebben ze gemeen! Zoals degelijkheid en technische perfectie. Bovendien zijn ze allemaal uitgerust met 4-takt motoren. Dus betrouwbaar, geruislozer en vriendelijk voor het milieu. Een betere keus is nauwelijks mogelijk. j Boskoop 01727-5242 MODERNE AFDELING OOGMETING Gediplomeerd Optometrist O V p- Keuze uit gloednieuwe modellen. Van gerenommeerde huizen. Loop eens bij ons binnen en ervaar ook het effekt van een fijne rnodebril. X V I 6 MEI 1981 Boskoop. Dorpsstraat 20. Tel. (01727) 25 20 S f -Sf? tïjijï Deelnemers aan deze aktie zijn: Keyzer Kruiswijk Colpa brillen Pos Hemslöjd Koetsier van Heyningen «Schaap «'t Keldertje «'t Centrum «Susan «v/d Loo Spaarbank Rotterdam «van Geest «Lelieveld «van 't Hoff Regenboog 't Warenhuis «Colpa Hooftman garage Eurohome «v/d Wal «de Vlaam Windhorst Opdrachtfoto «v/d Linde Rabo bank «Reas «Verkley «Loef De Bas Colpa Brillen voor... r moeders van boskoop let op Modebrillen... 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 20