WADDINXVEEN GEMEENTE Tienduizenden op de been voor Jaarmarkt Brugfestijn p I r Aan de voet van de hefbrug in Waddinxveen i I BESTEMMINGSPLANNEN JEUGDZAKEN VERKIEZINGEN SPREEKUREN HINDERWETVERGUNNING v VERGADERINGEN X BOUWVERGUNNINGEN S F™- "Gemeente Waddinxveen’ is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend- 1 T makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Verzending oproepingskaarten Mi WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 6 MEI 1981 J l IS Gedurende bovengenoemde termijn van 14 dagen kunnen be langhebbenden schriftelijk bezwaren indienen tegen het ont werpplan bij het college van burgemeester en wethouders, Raad huisplein I te Waddinxveen. Waddinxveen, 6 mei 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent (Ib). Waddinxveen, 4 mei 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent (Ib). n n 4 ■W. Speelplaats Pr. Margrietstraat Het ligt in de bedoeling van het gemeentebestuur op het ’’gras veld" aan de Pr. Margrietstraat enkele speel-/klimattributen te plaatsen. Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie kun nen op werkdagen van 8.30-12.30 uur de hierop betrekking heb bende stukken worden ingezien. Omwonenden die aangaande deze plaatsing opmerkingen hebben kunnen deze binnen 14 dagen - liefst schriftelijk - kenbaar maken bij burgemeester en wethouders van deze gemeente. Het Brugfestijn ’81 in Waddinxveen be looft een grandioos spektakel te wor den waar menigeen uren kan vertoe ven. Want de indrukken die in twee da gen tijd kunnen worden opgedaan en het plezier dat door een veelheid aan activiteiten kan worden beleefd gaan ver boven de werkelijkheid uit. Dat is ook de bedoeling van de organisatoren van het Waddinxveense festijn, die ge woon zijn jaarlijks geregeld de belang stelling van het publiek te wekken met een reeks van acties, maar daarin met het Brugfestijn de bekroning kunnen vinden. Waddinxveen, 4 mei 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent (1b). Aanvraag vergunning door J. van Willigen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met in gang van 7 mei 1981 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de heer J. van Willigen voor het oprichten van een garage annex berging (met uitgang op de Vijverlaan) bij diens woning Sniepweg46. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan "Waddinxveen, herziening 1953”. Teneinde de gevraagde bouwvergunning te kunnen verlenen zijn burgemeester en wethouders voornemens met toepassing van ar tikel. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van voornoemd bestemmingsplan. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen het verlenen van deze vrijstelling. Aanvraag vergunning door L. B. Baas De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met in gang van 7 mei 1981 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de heer L. B. Baas voor het plaatsen van een carport bij diens woning Wagnerlaan 1. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan "Groenswaard in onderdelen”. Teneinde de gevraagde bouwvergunning te kunnen verlenen zijn burgemeester en wethouders voornemens met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van voornoemd bestemmingsplan. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen het verlenen van deze vrijstelling. 4e Herziening bestemmingsplan ’’Dorpstraat” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat met in gang van 7 mei 1981 gedurende één maand voor een ieder ter inzage is gelegd de door de raad bij besluit van 22 april 1981 vastgestelde 4e herziening van het bestemmingsplan "Dorpstraat”. De 4e herziening heeft tot doel de bouw van een garage mogelijk te maken op het erf behorende bij de woning Piasweg 9. De 4e herziening van het bestemmingsplan "Dorpstraat” kan worden ingezien ter gemeentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening. Daar geen bezwaren tegen het ontwerpplan bij de gemeenteraad zijn ingediend en de raad de herziening heeft vastgesteld con form het ter visie gelegen hebbende ontwerp, is alleen de inspec teur van de ruimtelijke ordening bevoegd bezwaren bij Gedepu teerde Staten in te dienen. Waddinxveen, 6 mei 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent (1b). Aanvraag vergunning Shell Ned. Verkoopmij. BV. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat op 13 april 1981 een aanvraag is ingekomen van Shell Neder land Verkoopmij. BV, Hofplein 20 te Rotterdam voor een ver gunning tot uitbreiding en wijziging van de inrichting voor het bestaande verkooppunt voor motorbrandstoffen aan de Hene- gouwerweg 26 te Waddinxveen. (het betreft een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning). De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen ter secre tarie op de afdeling Algemene Zaken elke werkdag tijdens kan tooruren en elke maandagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage en wel tot en met 3 juni 1981 Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Ontwerp 8e uitwerking bestemmingsplan ’’Zuidkade I” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat het col lege van burgemeester en wethouders dier gemeente voornemens is een gedeelte van het bestemmingsplan ’’Zuidkade 1" uit te werken met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening. Het ontwerp van deze uitwerking wordt met ingang van donder dag 7 mei 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage gelegd. Het uitwerkingsplan omvat de wijziging van de bestemmingsplan- kaart ter plaatse van het perceel Molenring 107, alhier, en zij is noodzakelijk teneinde de bouw van een autobox mogelijk te maken. Het ontwerp kan worden ingezien ter gemeentesecretarie, afde ling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein I 2e Herziening bestemmingsplan ’’Oranjewijk ’75” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat met in gang van 7 mei 1981 gedurende één maand voor een ieder ter inzage is gelegd de door de raad bij besluit van 22 april 1981 vastgestelde 2e herziening van het bestemmingsplan "Oranjewijk ’75”. De herziening van het bestemmingsplan is bedoeld om de samen voeging van de kleuterschool ’’Kruimeltje” aan de Souburgh- laan met de lagere school "Willem van Oranje” aan de Oranje- laan planologisch mogelijk te maken. Bovendien ligt het in de bedoeling de aan de Souburghlaan vrijkomende grond te bestem men voor woondoeleinden ten behoeve van de bouw van een tweetal woningen. De tweede herziening van het bestemmingsplan ’’Oranjewijk ’75" kan worden ingezien ter gemeentesecretarie, afdeling Be stuurszaken en Ruimtelijke Ordening. Daar geen bezwaren tegen het ontwerpplan bij de gemeenteraad zijn ingediend en de raad het ontwerpplan van de tweede her ziening conform het ter visie gelegen hebbende ontwerp heeft vastgesteld, is alleen de inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd bezwaren bij Gedeputeerde Staten in te dienen. Waddinxveen, 6 mei 1981 De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent (Ib). In verband met verblijf buitenslands van de burgemeester zal het spreekuur op vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur worden waar genomen door wethouder A. H. van Gent. Spreekuur wethouder mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. gehele groene hart van de Randstad vrachtwagenchauffeur Holland nauwelijks meer valt te evena ren. De veelheid aan activiteiten, de alom aanwezige gezelligheid, de tienduizen den bezoekers en natuurlijk de steeds aanwezige gastvrouwen van het winkel centrum Brug zijn een garantie voor een festijn dat klinkt als de klok van de hervormde Brugkerk, een markant punt in het Brugcentrum. Een plek aan de voet van de uit 1936 stammende hef brug over de Gouwe, waar volop karak teristieke panden staan en de bebou wing een grote variatie kent. Een plek ook die wordt gekenmerkt door een ge mengde bebouwing, want het gebied telt naast winkels, bedrijven, kantoren en woningen. Op initiatief van de winkeliers krijgt het Brugfestijn '81 dit jaar het karakter van een jaarmarkt, waarvoor een enorme belangstelling blijkt te bestaan. Er zul len voor dit festijn op vrijdag 5 en zater dag 6 juni dan ook vijf straatgedeelten voor alle verkeer worden afgesloten. Alleen voetgangers hebben daar dan alle ruimte. Die (feest)straten zijn: Nesse, Zuidkade, Raadhuisplein, Julia- nastraat en Kerkweg-Oost en dan om Op woensdag 6 en donderdag 7 mei 1981 worden door de P.T.T. de oproepingskaarten bezorgd voor deelname aan de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten Generaal op 26 mei 1981. De kiezer die op de dag van de kandidaatstelling (14 april 1981) in het kiezersregister van de gemeente Waddinxveen is opgeno men en op II mei a.s. nog geen oproepingskaart heeft ontvan gen, wordt verzocht contact op te nemen met de gemeente secretarie. afdeling Algemene Zaken, tel. 4433, toestel 242. de hefbrug die voor het doorgaande verkeer natuurlijk niet gemist kan wor den. Elk etmaal maken van deze vaste oeververbinding over de Gouwe maar liefst I 1.000 motorvoertuigen gebruik. Tegen die achtergrond laat het winkel centrum Brug in een wervelende aan eenrijging van evenementen de zange res Bonny St. Clair, de zingende ex- Henk Wijn gaard, de zanger Alexander Curly, di verse varieté-artiesten, een dixieland band en clowns optreden. Maar dat is nog lang niet alles. Tijdens de jaarmarkt is er aan de Nesse sprake van een reeks kermisattracties, waarvoor het bestuur van het winkelcentrum samenwerkt met het Sportweekcomité in Wad dinxveen. .B-...i precies te zijn onderaan de oprit naar Er zijn wedstrijden om de sterkste man in de streek, er worden demonstraties vechtsporten gegeven, er is een heuse Brug-weggeefkwis met mooie prijzen, er wordt door de jeugd gestreden om de penalty-bokaal, waarvoor FC Den Haag-keeper Dido Havenaar in het doel gaat staan, er komt een autoshow en er is een kleurwedstrijd. Commissie voor Sportzaken Maandag 11 mei 1981aan vang 20.00 uur in het gemeentehuis. WADDINXVEEN Drie vriendelijke en goedogende jonge vrouwen heeft het winkelcentrum Brug aan de voet van de hefbrug over de Gouwe in Waddinxveen in dé arm genomen om in de komende weken aandacht te vragen voor de op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni 1981 voor de vierde maal te houden jaarmarkt Brugfestijn ’81. In één van Waddinxveens oudste win kelcentra zal het eerste weekeinde van de zomermaand-bij-uitstek bruisen van leven, gezelligheid, activiteiten, de monstraties en allerlei vormen van ver maak voor jong en oud. Het Brugfestijn '81 zal er het bewijs van zijn dat dit eve nement zich sinds 1978 heeft ontwik keld tot een marktgebeuren dat in het k’T’ JL

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 3