WADDINXVEEN GEMEENTE Bouw nieuw station Gouda o kan volgend jaar beginnen Eerste drie Herenteams van Tweede concours Zomercompetitie H.S.W. Marjan v. d. Capelle won Raden maar” op Brugfestijn De Gouwe Smash promoveren VERGADERINGEN BESTUURSZAKEN SPREEKUREN BESTEMMINGSPLANNEN I waddinxveen De uitslag van I door spaarbeleg georganiseerde I spelletje raden maar, waar tijdens de door het brugcentrum gehouden bra- derie een ieder gratis kon raden hoe- I Veel rondjes er in een zak zaten is WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 17 JUNI 1981 4. Tennisvereniging ”De Gouwe Smash”, subsidiëring en ver- tieplan bejaardentehuis ’’Souburgh”. 1 STALLING "Gemeente Waddinxveen" is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400,2 740 A K Waddinxveen. uit de Potgieterstraat 9 te Waddinx veen. Marjan zat met haar 6.432 rondjes het dichtst bij het goede aantal nl. 6.441. De hoofdprijs, een draagbare zwart/wit TV, is reeds in haar bezit. 3e Herziening Regeling Kom bij de Brug De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat ter ge- Commissie voor de Financiën Donderdag 25 juni 1981, aanvang 17.00 uur in het gemeentehuis. Spreekuur burgemeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Waddinxveen, 16 juni 1981. De burgemeester voornoemd, Mr. A. G. Smallenbroek. Waddinxveen, 16 juni 1981. De burgemeester voornoemd, Mr. A. G. Smallenbroek. Commissie voor Welzijnszaken Dinsdag23 juni 1981, aanvang 19.30uur in het gemeentehuis. AGENDA 1Opening en mededelingen van de voorzitter. 2. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 31 maart j.l. I K Hendrik Ido Ambacht veiligd overpad zullen de reizigers op het le perron kunnen komen. Omdat de loopafstand tussen de be staande rijwielstalling en de tijdelijke toegang erg groot wordt zal er bij de ze uitgang ook een tijdelijke bewaak te rijwielstalling komen. In septem- ber/oktober hoopt men met de bouw van de tijdelijke akkommodaties te kunnen beginnen. T S IIIIWI- Voor de reizigers komt er een restau rant met keuken, een bloemen- en lektuurkiosk en een toilettengroep, inklusief een minder validen-toilet. Behandeling anonieme brieven en telefonische mededelingen. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat in het vervolg brieven en telefonische mededelingen niet in behandeling zullen worden genomen, indien daarbij de naam en het adres van de afzender c.q. opbeller niet of niet duidelijk worden vermeld. Planningsgroep sociaal-culturele aktiviteiten Donderdag 25 juni 1981, aan vang 21.00 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1Opening en mededelingen van de voorzitter. 2. Vaststelling van het verslag van de elfde vergadering dd. 6 mei 1981. 3. Ingekomen stukken. 4. Bespreking Onder het station wordt een rijwiel- kelder gebouwd waarin ook enkele ‘technische ruimten’ komen en een dienstrijwielstalling voor 155 fietsen. Het stallingsgedeelte krijgt een kapa- citeit voor 1467 fietsen en 137 brom fietsen. Deze stalling wordt bereik baar via een hellingbaan aan de west zijde van het station. Vanuit de rij wielstalling loopt men de tunnel in die toegang geeft tot de diverse perrons. Naast het station komt ook nog een vrije stalling. tain Jan Terpstra wist in de hete zon de eerste single snel in winst om te zetten (6-2, 6-3). De derde dubbel van Tatoe Soewandi en Jeep Teijema verliep heel wat moeizamer. Door te grote gespannenheid ging de eerste set verloren. De volgende twee sets wisten de heren naar zich toe te ha len, mede door de aanmoedigingen vanaf de kant. De stand was nu 2-0, zodat Arie v/d Kerk met een gerust hart aan de tweede single kon begin nen. Arie was met dit weer gauw warm gedraaid en won snel in 2 sets. Daarmee was de stand 3-0 en de pro motie een feit. Het werk moest ech ter nog worden afgemaakt met de twee herendubbels. Beide werden in winst omgezet, maar door ongecon centreerdheid moest er beide keren toch nog een set worden afgestaan. Met deze 5-0 werd een sterk seizoen van Heren 2 afgesloten. Commissie Wijkwerk Bomenwijk Maandag 22 juni 1981, aanvang 20.30 uur in het Wijkgebouw ”De Paddestoel”. AGENDA 1Opening en mededelingen van de voorzitter. 2. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 25 mei j.l. 3. Bespreking van eventuele aktiviteiten in de vakantieperiode. 4. Vaststelling van het programma voor het nieuwe seizoen. 5. Concept-begroting 1982. 6. Rondvraag en sluiting. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 18 juni 1981 ten gemeentehuize ter inzage. Aan de oostzijde komen in het nieuwe gebouw drie onderkomens voor busmaatschappij Westnederland. 4. Bespreking van de inspraakbijeenkomsten inzake de con- cept-inventarisatienota sociaal culturele aktiviteiten en vast stelling van hoofdstuk VII (De Inspraakbijeenkomsten) van die nota, 5. Vaststelling van het werkplan inzake de voorbereiding van het plan en het programma van sociaal-culturele aktiviteiten. 6. Vaststelling van het vergaderschema voor de tweede helft van 1981. 7. Ter informatie. 8. Rondvraag en sluiting. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 18 juni 1981 ten gemeentehuize ter inzage. WADDINXVEEN/GOUDA Als jalles meezit heeft Gouda half lannen ervoor zijn klaar. -Jet wachten is alleen nog op goedkeu- ;emeente Gouda en van de plaatselijke welstands- j die op tijd groen licht geven kan begin volgend Het nieuwe station, dat op de plaats van het oude komt, zal het beeld van het stationsplein ingrijpend ver anderen. Misschien daarom heeft NS- architekt ing. M.W. Markenhof het een moeilijke opdracht gevonden. Hij moest bij zijn ontwerp in ieder geval rekening houden met twee belangrij ke zaken. Het busstation moet, in klusief overkapping, blijven waar het is en een wens van de gemeente is dat de vijf beelden die het station van Gouda kenmerken, ook bij het nieuwe station gehandhaafd blijven. Deze beelden krijgen een plaats in vijf van de zes tongewelven die archi- tekt Markenhof voor het nieuwe sta tion heeft bedacht. Het ontwerp voorziet in een 85 meter lang gebouw van één verdieping. Daarin komt een ruim plaatskaartenkantoor met drie loketten, een ruimte voor aanname en afgifte van bagage en een boe- kingshoek. Verder zijn er een aantal kantoorverblijven, een rekreatieruim- te en een instruktie/vergader/ont- spanningsruimte gepland. 3e Herziening bestemmingsplan ’’Brugcentrum”. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat ter ge meentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Orde ning, met ingang van donderdag 18 juni 1981, gedurende één maand voor een ieder ter inzage is gelegd het ontwerp van de 3e herziening van het bestemmingsplan ’’Brugcentrum”. Deze 3e herziening houdt verband met de realisering van een bouwplan voor winkels en woningen aan de Kerkweg-Oost. Gedurende de bovengenoemde termijn van een maand kan een ieder schriftelijk bezwaren indienen tegen de ontwerp-herzie- ning bij de gemeenteraad, Raadhuisplein 1, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 1983 een nieuw stationsgebouw. De pl; Althans wat NS betreft. Het wachten is ring van de ge commissie. Als jaar met de sloop van het oude en de Ijouw van het nieuwe ge bouw worden begonnen. HEREN 3 moest thuis aantreden tegen Reyersbos uit Ridderkerk. Hadden de heren in de competitie al niet te veel tegenstand ondervon den en alles gewonnen, nu ging het nog gemakkelijker. Rien Baan en Ton v/d Berg wonnen hun single in korte tijd zonder moeite in twee sets. Het derde punt werd daar snel aan toe gevoegd door de dubbelaars Jan Hag- man en Hans v/d Bom. De twee res terende dubbels vroegen ook slechts twee sets, zodat de 5-0 einduitslag erg vroeg was bereikt en kon worden overgegaan tot de viering van de pro motie. Al met al een goed besluit van het eerste competitiejaar van De Gouwe i er volgend jaar nog wat successen bij in de cate- goriën mixed, dames en jeugd. I gewonnen door Marjan v/d Capelle I 7. Voorstel inzake verlaging van het krediet voor bouwkundige voorzieningen in de Jan Ligthartschool. I 8. Voorstel tot wijziging van het getal wekelijkse lesuren vak onderwijs openbare scholen voor g.l.o. I 9. Begrotingswijzigingen. 110. Rondvraag. j De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 18 juni 1981 ten gemeentehuize ter inzage. meentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Orde ning, met ingang van donderdag 18 juni 198 E gedurende eén maand voor een ieder ter inzage is gelegd het ontwerp van de 3e herzie- - 1 i T-* ixr t_J r* - Deze 3e herziening beoogt de vestiging van een horecabedrijf aan de Nesse, alsmede de uitbreiding van een horecabedrijf aan de Kerkweg-Oost mogelijk te maken. Gedurende de bovengenoemde termijn van een maand kan een ieder schriftelijk bezwaren indienen tegen de ontwerp-herzie- ning bij de gemeenteraad, Raadhuisplein 1, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. TIJDELIJK Omdat het oude station eerst moet worden gesloopt voordat het nieuwe gebouwd kan worden moet er een tijdelijk stationsgebouw komen. De oplossing voor dit probleem is ge vonden in de bouw van een tijdelijk plaatskaartenkantoor bij de wachtka mer op het le perron. Aan het einde van het le perron zal ter hoogte van het oostelijk viadukt een tijdelijke toegang worden gemaakt. Via een be- U Het is de kampioensteams van t.v. B De Gouwe Smash, te weten Heren 1 11 2 en 3, gelukt de kroon op het werk te zetten. Het afgelopen weekend 11 werden de promotiewedstrijden in winst omgezet. HEREN 1 moest voor een talrijk publiek aantreden tegen het derde herenteam van plaats- B genoot Be Fair. Inzet van de dag: H een plaats in de derde klas van de B herencompetitie zaterdagmiddag. U Doordat de spelers van beide teams B elkaar goed kennen, leek het alsof de I kaarten al geschud waren: de heren I van De Gouwe Smash kwamen er I echter gauw achter dat het allemaal I toch niet zo gemakkelijk zou gaan. Willem Plomp en Leo van Dam speel- I den de eerste single. Door het zeer constante en uitgekiende spel van Leo won hij met 6-4, 6-3. Stand 1-0 B voor Be Fair. Door het intussen reeds vermaarde keizersdubbel Hans Blom en Teun Los, die tegen Herman Si- 9 mons en Henk van Laar speelden, kwam de stand op 1-1. Vervolgens de eb single van Jeroen Sikkel tegen Adrie van Dijk. Door het sterke spel van I: Adrie won deze met 6-2, 6-1. U 2-1 voor Be Fair dus. Voor Teun Los en Willem Plomp was het hierdoor in ifl de dubbel ’’erop of eronder”. Na een spannende strijd wisten ze te winnen I in de derde set met 6-1. Vervolgens Ij het dubbel Jeroen en Hans tegen I Henk en Adrie. Door het rustige spel van Hans en door het feit dat I -Jeroen wat goed te maken had won- li nen ze deze wedstrijd in 2 sets. Eind- B stand 3-2 voor De Gouwe Smash. Gemeenteraad Woensdag 24 juni 1981, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Profielschets nieuw te benoemen burgemeester. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Rapportage onderzoek alternatieven in verband met renova- tieplan bejaardentehuis ’’Souburgh”. 4. Voorstel tot verkoop van het clubgebouw in het Warnaar- plantsoen aan de tennisvereniging ”De Gouwe Smash”. 5. Voorstel tot het garanderen van de betaling van rente en aflossing van een door de tennisvereniging ”De Gouwe Smash” aan te gane geldlening. 6. Voorstel tot aanbieding jaarrekening 1979 van het Grondbe drijf. 3. Ter kennisneming: a. Jaarverslag 1980 van de Adoptiegroep Amnesty Interna tional Waddinxveen. b. Jaarverslag 1980 van de Kerngroep Ontwikkelingssamen- ning van het bestemmingsplan egeling Kom bij de Bjug. werking Waddinxveen. c. Verslag van het ’’bussenplan” van het Nederlands Dans theater. d. Verslag van de tweede serie Kamermuziekconcerten, sei zoen 1980-1981. e. Brief van het Provinciaal Bestuur van Zuid-Holland inza ke regeling toneelsubsidies. r --- -- koop clubgebouw en opstalverlening. 5. Subsidieverzoek van de Stichting Jeugd- en Jongerencen trum ’’Waddinxveen”, ten behoeve van de werkgroep ”De Spintol”. 6. Rondvraag en sluiting. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 18 juni 1981 ten gemeentehuize ter inzage. HEREN 2 ging vol goede moed naar tr~ '-T. L-G.i om te strijden Smash. Hopelijk komen tegen de heren van Hiaten 18 voor een plaatsje in de vierde klasse. Cap- WADDINXVEEN - Voor de tweede wedstrijd voor de zomercompetitie vertrokken de hengelaars van de HSW naar de Haarl. Ringvaart. De vangst voor dit kasconcours was redelijk. De uitslag ziet er als volgt uit: A-groep: 1. W. v/d Wal 3500 gram, 2. J. Pellekoren 2600 gram, 3. J. van Egdom 1500 gram, 4. P. Dorrestein 1000 gram. 5. A. van Leeuwen 900 gram. In de B-groep: 1. W. Houtman 3600 gram. 2. P. van Exel 3100 gram. 3. H. Romeijn 2000 gram. 4. J. de Wit 1400 gram. 5. P. Hofman 1300 gram. De grootste vis tot op heden in deze competitie is voor W. Houtman 41 cm. De derde wedstrijd wordt a.s. za terdag gehouden. Er wordt dan ge vist in de Amstel. Vertrek van het station om 05.30 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 3