Torbelino aktie van Verbakel Stones-film in De Bonkelaar Fietstocht Reeuwijkse plassen en omgeving Country-Dansavond in de Rozenburgh met Cool Breeze UIT IN WADDINXVEEN EN BOSKOOP U itvoering van kinderkoor ”De Zangvogels” WADDINXVEEN - De jaarlijkse uit voering van het kinderkoor ”De Zangvogels” zal dit maal worden ge houden op dinsdag 30 juni a.s. in de ’’Hoeksteen” Esdoomlaan. Zoals voorgaande jaren zal het programma uit twee delen bestaan: Voor de pauze religieuze liederen, terwijl na de pauze de liederen een geheel ander karakter dragen. Enige leden zullen op diverse instrumenten solistische medewerking verlenen. I /EEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 24 JUNI 1981 (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN In de meimaand heeft Verbakel de jeugd van 4 tot 12 jaar aan het werk gezet. Door middel van paginagrote advertenties, en in de winkel af te halen deelname-bladen, werden de kinderen geaktiveerd om zich kreatief bezig te houden met het onderwerp Torbelino. f o V A -s f t De country groep Cool Breeze. EERSTE LP 'OPULAIR bekende formaties als de Tumble weeds, Hobo String Band e.a. achter zich latend. De toegangsprijs is f. 7,50. Voor in lichtingen en kaartreservering: Tel. 01828 - 6276. In de leeftijdsgroep 8 tot 12 jarigen, met als onderwerpontwerp je eigen torbelino kleren, zijn de volgende kinderen de gelukkige winnaars: le prijs, een waardebon van f. 250,-: Renate de Vries, Beemdgras 41, Gouda. 2e prijs, een waardebon van f. 150,-: Sandra Blom, E. Casimirlaan 12, W’veen. 3e prijs, een waardebon van f. 75,-: Ellen v/d Poel, Windakker 65, Boskoop. Verbakel loofde voor de drie besten per leeftijdsgroep flinke waardebon nen uit, te besteden in Torbelino. Bo vendien mocht ieder kind uit de grab belton grabbelen bij inlevering van zijn of haar werkstuk. le prijs, een waardebon van f. 150,-: Ruth Huizinga, C. Huygenslaan 10, W’veen. 2e prijs, een waardebon van f. 100,-: Marcel Benschop, Sparren- gaarde 16, W’veen. 3e prijs, een waar debon van f. 50,-: Marie-Louise Bou- ter, v. Beverninglaan 15, Gouda. Omstreeks begin september zal de L.P. verkrijgbaar zijn. In de leeftijdsgroep 4 tot 8 jarigen, met als onderwerp Torbelino in Ka- bouterland, hebben de volgende kin deren een prijs gewonnen: In de maanden april, mei en juni is er door Cool Breeze hard gewerkt aan hun eerste L.P., In de Reel Sound Studio te Nibbixwoud (N-H). Deze L.P., welke ’’Good times and Ebb tides” gaat heten, is geprodu ceerd door Peter de Wijn welke zeven van de twaalf nummers voor deze zwarte schijf geschreven heeft. jarigen. Dus vrijdag 29 juni weer Baken-disco-avond met Stones-film in De Bonkelaar aan de Beukenhof 5 te Waddinxveen 11! Verbakel heeft op woensdag 17 juni j.l. de prij: naars (zie zigheid van not van gebak. Een expositie van diverse ingezon den tekeningen vindt nu in de Tor- belino-shop plaats. Gezien de over weldigende deelname is deze aktie zeker voor herhaling vatbaar. Degenen die niet houden van harde rock en disco, maar graag luisteren naar melodieuze en vlotte muziek, waarop bovendien uitstekend te dan sen valt, is deze avond van harte aan bevolen. )e voor een groot gedeelte uit deze treek afkomstige country-formatie looi Breeze, werd in de laatst gehou- len populariteits-poll van het toon- langevende country-maandblad Country Gazette als derde country ;roep van Nederland gekozen, na luud Hermans Band en Early Bird, l.s. zaterdag 27 juni wordt in ge- iouw de Rozenburgh te Boskoop :en country-dansavond gehouden, vaaraan de bekende country-forma- ie Cool Breeze zal meewerken. rechtsaf de Kerkwetering aan. Bij de viersprong gaan wij rechtuit tot aan de Westsingel. Hier gaan wij even naar rechts en dan linksaf het fiets pad langs de voorrangsweg volgen in de richting Gouda. Bij wegwijzer 12028 gaan wij naar rechts in de rich ting Hekendorp en fietsen verder over de dijk. In Hekendorp gaan wij bij wegwijzer 1339 schuin rechts naar beneden in de richting Driebruggen. Bij paddestoel 22118 slaan wij links af in de richting Sluipwijk over de Tiendweg en kruisen de spoorbaan. Bij de driesprong gaan wij linksaf over de Twaalfmorgen. Bij padde stoel 22271 gaan wij naar links en kort daarna naar rechts en fietsen zo terug naar Gouda. De aktie was verdeeld in twee leef tijdsgroepen: voor de kleintjes van 4 tot 8 jaar een kleurwedstrijd, met als onderwerp een Torbelino-winkel in kabouterland; voor de kinderen van 8 tot 12 jaar een heuse ontwerp wedstrijd. Deze leeftijdsgroep werd gevraagd haar eigen kleren te ont werpen, zodat de inkoper van Torbe lino hiermee een handje geholpen werd. Na de sluitingsdatum van de aktie heeft de jury, bestaande uit de di- rekteur van Verbakel, de inkoper van Torbelino, een verkoopster van Tor belino en een ontwerper van Hobo/ Faam, uit de vele honderden inzen dingen hun keus bepaald voor de eerste drie per leeftijdsgroep. COUNTRY MUZIEK: Prettige luister- en dansmuziek ,zen aan de gelukkige win- foto) uitgereikt in aanwe de ouders, onder het ge- limonade en koffie met paddestoel 21214 gaan wij linksaf en volgen na driehonderd meter bij pad destoel 21179 het fietspad naar Drie bruggen. Aan het einde van het fiets pad gaan wij bij wegwijzer 1338 rechtdoor over de brug in de richting Waarder. Buiten het dorp steeds de aangegeven fietsrichting volgen. Bij wegwijzer 5650 gaan wij rechtdoor in de richting Woerden. Bij de split sing houden wij rechts aan en vol gen bij wegwijzer 5651 de richting Oudewater. Bij wegwijzer 1337 slaan wij linksaf in de richting Papekop en fietsen verder langs de Papekopper- dijk. Wij rijden door Papekop, steken met uitvoerige beschrij-, de spoorlijn over en blijven de weg - steèds rechtuit volgen. In Oudewater gaan wij de brug over en houden dan WADDINXVEEN - De werkgroep Baken organiseert vrijdag 26 juni a.s. in de Bonkelaar weer een speciale disco-avond voor de Waddinxveense jongeren van 12 tot 16 jaar. Speciaal voor deze avond is er een film gehuurd van de Rolling Stones. Tussen de platen door zullen er stuk jes gedraaid worden van deze film. Deze film ’’Stones in the park” is opgenomen tijdens een optreden in New York. De film is voorzien van stereo-fonisch geluid, dus het is net of men bij een live-optreden aan wezig is. Het zal de laatste Baken-avond van dit seizoen zijn. Na een stop van 2 maanden i.v.m. vakantie en lustrum- aktiviteiten, gaat Baken verder met haar aktiviteiten. Het is het afgelopen seizoen duidelijk gebleken dat er be hoefte is aan een disco-avond voor de jeugd, daarom heeft de werkgroep toestemming gekregen na de vakantie 2 maal in de maand een disco-avond te organiseren in De Bonkelaar, het open huis van Waddinxveen. De toegang bedraagt, zoals gewoon lijk, slechts 1 gulden en de avond is alleen toegankelijk voor 12 t/m 16 De uitvoering staat onder leiding van A.C. Jongejan, terwijl het orgel c.q. de piano wordt bespeeld door M. Oosterom. De avond begint om half acht. ADDINXVEEN Fietsen geeft ge- onde beweging en dat is iets dat wij ard nodig hebben. De fiets is boven ka een ideaal vervoermiddel om er P uit te trekken en te genieten van e natuur, van rust en stilte. Een ktstocht maakt, dat je er helemaal Jt bent. Wij geven hier de beschrij- ing van een fietsrondrit door de keuwijkse Plassen en omgeving; een ebied dat ook in dit jaargetijde een ezoek overwaard is. De routebe- chrijving werd ontleend aan het 'oekje ’’Fietsen in Hollands Groene lart”, dat verscheen in de serie Ontdek Nederland op de Fiets 1” ht boekje i j jng van elf verschillende fietsrond- itten, gedetailleerde routekaartjes én wristische informatie kan door 'vermaking van f. 6,60 op postgiro- (kening nr. 234567, onder vermel- ®g van bestelcode HGH, worden ^gevraagd bij de stichting: ’’Fiets!” 'Amsterdam. (ij beginnen deze tocht in Gouda en 'etsen met de rug naar het station laand naar links, over het viaduct en “deen daarna scherp naar rechts (aar beneden en dan onder het via- ®ct door. Bij het verkeerslicht slaan dj rechtsaf en rijden in de richting Reuwijk. Wij houden rechts aan en 'etsen verder langs de Graaf Floris- aan. Bij wegwijzer rijden wij recht dor en gaan na de brug bij wegwij- er 2300 linksaf en volgen de fiets- Khting Reeuwijkse Plassen over de 'ethouder Venteweg. Bij paddestoel ƒ378 slaan wij rechtsaf en bij pad- dstoel 22272 linksaf in de richting 'wipwijk. Bij paddestoel 22572 gaan nJ rechtsaf in de richting Sluipwijk de Reeuwijkse Plassen. Bij pad- dtoel 22876 rijden wij rechtdoor 11 volgen dè voor auto’s verboden ,eg- Bij paddestoel 21725 gaan wij editsaf in de richting Woerden. Bij NiFiW’wiir, 1337 WAARDER Vsfi50 PAPEKOP 0R1ERR1JGGEN 21725 72378 2 2876 OUDEWATER 22118 1339 HFKENDORP STOLWUKERSUllJ A jf REEUWUKDOflP 1 TAPPERSHEUL y Te Vliet ROSENOAAL OUKOOP 21214^ Y\ t® PLATTEWFG k IVL?3U" 22272 Sooo'wegen Landsgrenzen ,3B

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 23