Volledig officieel Tijdens opendag Gouwe-aquaduct Een greep: Modepresentattóven Verbakel, Keurslagers in actie Zaterdag van 10.00-17.00 uur open dag Gouwe-aquaduct klaar voor het grote feest Waddinxveen voelt zich gepasseerd bij opening van het Gouwe-aquaduct ’’Laat leven” ook in het Gouwe-aquaduct programma jx BEJAARDENZORG BOUWVERGUNNINGEN BESTEMMINGSPLANNEN iX VERKEER EN VERVOER g[ SPREEKUREN y VERGADERINGEN r 1 v O 4 KEURSLAGER 1 KEURSLAGER jx HINDERWETVERGUNNINGEN ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen, KEüRSiBR KEURSU. f És WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1981 WADDINXVEEN GEMEENTE door hen bewoonde woning het verslag van de vergadering van 25 4. Behandeling om 21.00 uur van het beroepschrift van de heer snijdt taart aan gebouw in I o. A. J. M. Rost van het Deurwaarderskantoor J. van der Heide te Gouda, namens Betonfabriek Roggeveen B.V., Dorpstraat 93 te Waddinxveen gericht tegen de aanschrijving van burge meester en wethouders van 2 september 1981 de panden He- negouwerweg 24 en 25 te slopen dan wel daaraan voorzie ningen te treffen. de vorm van het aquaduct, gebakken door banketbakker van den Berg uit Waddinxveen. Ed Nijpels komt hier op uitnodiging van de VVD afdeling Waddinxveen om de ledenwerfactie die de liberalen hier houden te ondersteunen. 1. Opening. 2. Vaststelling verslag van de vergadering van 1 september 1981. 3. Ingekomen en uitgegane stukken. 4. Mededelingen. 5. Jaarrekening 1979. 6. Enquete initiatiefgroep Identiteit en Grondslag. 7. Verslagen werkgroepen en commissies. 8. Gang van zaken op school. 9. Rondvraag. I 10. Benoemingen. I 11. Sluiting. uit 10 tot 12 meter veen en klei. Verder moest men rekening houden met de in gewikkelde grondwaterhuishouding ter plaatse en tenslotte gold als eis dat het scheepvaartverkeer min of meer ongehinderd doorgang moest- vinden. Het aquaduct werd daarom in twee fa sen gerealiseerd. De eerste helft werd vanaf de oostelijke oever gebouwd. De westelijke helft kwam daarna tot stand. De oude Gouwebrug wordt niet gesloopt. Hij zal in gebuik blijven ten behoeve van het lokale verkeer. THALIA Do. en Vr. 8 uur, Za. en Zo. 3.30, 7 en 9.15 uur, Di. en Wo. 8 uur. De nieuwe James Bond: een weergaloos succes! FOR YOUR EYES ONLY, 12 jr. Jeugdbios: Za. en Zo. half twee, Wo. half drie. Dat wordt weer lachen, gieren en brullen met de dikke en de dunne in HET BESTE VAN LAUREL HARDY, a.l. Thalia ’special’: Vr. en Za. 12 uur in onze nachtvoorstellingen en Ma. 8 uur. AL PACINO ’’CRUISING”, 16 jr. SCHOUWBURG Geprolongeerd, 3e week. Een enorm succes!!! Vr. 8.15 uur, Za. 9.15 uur, Zo. 7 en 9.15 uur, Wo. 8.15 uur. Première van de indrukwekkende speel film: HET MEISJE MET HET RODE HAAR, 12 jr. Za. 7 uur, Zo. 4 uur. Wederom een enorm succes voor een groot publiek! CONVOY, 12 jaar. Za., Zo. en Wo. 2 uur THE BLACK HOLE, een Walt Dis ney produktie, a.l. 4 van de Inventarisatienota sociaal-culturele akti- A 12 verbreed De A 12 wordt vanaf het Gouwe- aquaduct tot het knooppunt Ouden rijn uitgebreid tot twee maal drie rijstroken en plaatselijk tot twee maal vier rijstroken. Er wordt bij die uit breiding al rekening mee gehouden dat het traject ooit nog eens twee maal vier rijstroken gaat tellen. De verbreding van de A 12 wordt stap voor stap voltooid. Naast de bestaan de baan is een geheel nieuw zandli- chaam aangebracht. Tussen Gouda en Woerden ligt de baan ongeveer 25 me ter ten noorden van de oude baan. Men heeft dit gedaan omdat men daar - net als bij het Gouweaquaduct - te maken heeft met een slechte onder grond. Ten oosten van Woerden is de ondergrond beter, en daar ligt de nieu we baan dan ook vlak naast de oude baan. In de toekomst wordt de nieuwe noordelijke rijbaan bestemd voor het verkeer vanuit Utrecht. De bestaande weg wordt gereconstrueerd voor het west-oost verkeer. Alleen bij Bodegra ven is er voor het verkeer uit beide richtingen een nieuw tracé. Gezien vanaf de Gouwebrug liggen er op dit moment voor het verkeer rich ting Utrecht tot Woerden twee rijstro ken. Naast deze rijstroken ligt de oude weg waarvan het verkeer richting Gou webrug vroeger gebruik maakte. In de toekomst wordt deze weg dus bij de weg richting Utrecht getrokken. Vijfentwintig meter noordelijker lig gen drie nieuwe rijstroken voor het verkeer Utrecht-Gouwebrug. Voorbij Woerden, richting Utrecht zien we nu naast elkaar de oude weg en de nieuwe weg liggen. De nieuwe WADDINXVEEN Tijdens de open dag van komende zaterdag in het noodsituaties (ook praktische) hulp bie den aan moeder èn kind en zonodig aan andere betrokkenen, dit als uitweg inp laats van abortus provocatus. De VBOK beweegt zich ook duidelijk op preventief terrein, er wordt aan vele vormen van voorlichting gedaan. Zo ook tijdens de braderie. Er zal een stand zijn met gratis informatie materiaal en er kunnen o.a. boeken gekocht worden. De VBOK bestaat dit jaar 10 jaar en heeft 17.000 leden. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan èn gezien de nood zaak van genoemde hulpverlenende ac tiviteiten wordt nu geprobeerd het lede naantal te verdubbelen om zodoende ook financieel de hulpverlening te kun nen voortzetten. Het lidmaatschap van de vereniging kost f 15,per jaar. U ontvangt 4 x per jaar informatie over het werk dat gedaan wordt. Het is onmogelijk om een complete opsomming te geven van de Waddinx- veners die een onderdeel zullen uitma ken van de kilometers lange braderie onder het water van de Gouwe. Op de niet-complete lijst met Waddinxveense deelnemers treffen we in ieder geval aan: Meubeltoonzaal Stolker, Meubeltoon- zalen H.A. van Berkesteijn, VVD, afd. Waddinxveen, Amaryllisbollen van de heer Th.B. Mulleman, De Gou- webloem, NKF Waddinxveen, Nierstichting Nederland, De Waardt, Rhowax BV, P.H. van Gelooven (stroopwafels), C.A. Zwijgers (fruit), de heer v. Hevelingen (bloemen), ga ragebedrijf De Kouwe Hoek, lak- en vernisfabriek Boonstoppel BV, G.Th. Janmhat (Klokkenfabriek), Waddinx veense Reddingsbrigade, Nivon, Toi Toi, Ronaat Schoenmodes BV, evan gelisatie, houthandel Alblas, banket bakkerij v.d. Berg, Lions club Wad dinxveen, Handelsonderneming Midden-Holland, Sliedrecht Speel goed BV, Akkermans, Machines BV, Oké Nederland, Oudicom BV, de heer Cortvriendt (energiebesparing), For- mido, de heer Mos (restauraties, pia no’s), Meubeltoonzaal v. Wijk, Gara ge Boonstoppel. Naast de bijzondere presentatie van het Waddinxveense modehuis Verba kel BV in het Gouwe-aquaduct - zie daarvoor de grote advertentie in dit Weekblad voor Waddinxveen met alle bijzonderheden over dit gebeuren ’’onder water” - geven ook de Keurslagers uit de streek, waaronder keurslager Koot -van het winkelcen trum Groensvoorde, acte de presence. WADDINXVEEN - Het Gouwe- aquaduct is op Waddinxveens grond gebied gebouwd, maar de officiële opening op dinsdag 6 oktober is een volstrekt Goudse aangelegenheid. Fractievoorzitter drs. G. Blom van het CDA noemde dit in de gemeenteraads vergadering van vorige week woensda gavond een uitermate verbazingwek kende zaak. In de uitnodigingen die het Ministerie van Verkeer en Wa terstaat mondjesmaat heeft rond gestuurd (voor B. en W. van Wad dinxveen waren er maar drie uitnodi gingen; de raadsleden zijn niet ge vraagd) wordt de naam Gouda op de een of andere manier vijftien keer ge noemd. Waddinxveen komt tweemaal aan bod, Moordrecht en Reeuwijk ie der een keer. ”Tal van autoriteiten luisteren de offi ciële opening op”, aldus de heer Blom. „Maar er prijkt geen enkele Waddinxvener op de lijst van gasten die het vernoemen waard zijn. Als klap op de vuurpijl voert nog iemand Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften Woensdag7 oktober 1981, aanvang 19.30uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Behandeling om 19.30 uur van het bezwaarschrift van de heer Commissie van bestuur voor de Samenwerkingsschool Havo/Atheneum Dinsdag 6 oktober 1981aan vang 20.00 uur in de Samenwerkingsschool. AGENDA weg wordt op dit ogenblik gebruikt voor verkeer in twee richtingen. In de toekomst worden alle vier rijstroken alleen gebruikt door verkeer uit Utrecht. De zuidelijke rijbaan ligt er nu verla ten bij. Die wordt de komende jaren duchtig onder handen genomen. Zo wordt een aantal wegen en watergan gen die de weg kruisen gecombineerd en wordt de weg wat lager gelegd. Uit eindelijk komen er drie rijstroken op te liggen, die dus bestemd zijn voor het verkeer richting Utrecht. Eind 1983 moet deze reconstructie vol tooid zijn, en daarmee de face-lift van de belangrijkste oost-westverbinding van ons land. Oudenrijn Verder oostwaarts komen we tenslotte terecht bij het verkeersknooppunt Ou denrijn. Ook daar zal in de toekomst het nodige gaan veranderen. Zo zullen er twee zogenaamde fly-overs worden gebouwd, die het verkeer vanuit Amsterdam richting Arnhem, en het verkeer Vianen richting Gouda krui- singsvrij over het knooppunt zullen leiden. Daarvoor wordt nu al zand aangebracht, afkomstig uit de A 12 en uit het Amsterdam-Rijnkanaal. Wan neer de fly-overs echter worden afge maakt, valt nog niet te zeggen. Dat hangt af van het beschikbare geld, en dus zal het nog wel een aantal jaren duren. Wat is nou een keurslager? In het kort komt het hier op neer. De Organisatie Keurslagers telt 800 Nederlandse en Belgische vrijwillig aangesloten bedrij ven. Alvorens een slager Keurslager kan worden, wordt hij eerst gekeurd op kwaliteit - assortiment - presentatie en bediening. Pas als hij aan deze strenge eisen vol doet mag hij het predikaat keurslager gaan voeren. Zodoende is iedere keurslager een pure ambachtsman die nog veel zelf maakt. Ook deze zelfge maakte produkten worden regelmatig gekeurd onderleiding van het CIVO- TNO te Zeist. Men ontvangt hiervoor dan het Goudkeurcertifikaat. Zodoende is dit een garantie voor kwaliteit en een stuk zekerheid. Maar de Keurslagers doen nog meer. Samen moet kollega-keurslagers zijn zij steeds nieuwe produkten aan het ont wikkelen. Een goed voorbeeld hiervan is de wekelijkse Keurslagerspecial. Een vers vleesartikel steeds in een nieuwe variatie. Dit geeft ook steeds een wisselend assortiment in de win kels. Zo is het slagersvak steeds in be weging om iedereen het beste te kun nen brengen. Voor iedere konsument, jong of oud, heeft de Keurslager wel iets atkirts,. A. Balradj, Dunantsingel 64 te Gouda gericht tegen het be sluit van burgemeester en wethouders van 14 augustus 1981 hem niet in te schrijven als woningzoekende. 3. Behandeling om 20.30 uur van het beroepschrift van de heer WADDINXVEEN - De verjongingskuur die de voor de Tweede Wereld oorlog aangelegde rijksweg A 12 ondergaat beleeft een hoogtepunt als komende dinsdag officieel door'minister mr. H.J. Zeevalking van Ver keer en Waterstaat het nieuwe Gouwe-aquaduct in Waddinxveen wordt geopend, terwijl het weggedeelte onder de Gouwe komende zaterdag al het toneel is van een unieke Midden-Holland presentatie. Ook het Wad dinxveense bedrijfs- en verenigingsleven is hierbij ruim vertegenwoor digd. De autosnelweg uit Rotterdam (A 20) en de A 12 vanuit Den Haag komen nu vlak voor de bestaande Gouwebrug bij elkaar. Op die brug heeft het verkeer slechts de beschikking over twee nogal smalle rijstroken richting Utrecht. Het tegemoetkomend verkeer uit Utrecht heeft ook maar twee rijstroken ter be schikking. En over die Gouwebrug gaan toch iedere dag zo’n 60.000 a 70.000 auto’s. Bovendien passeren per dag gemiddeld 100 schepen de brug, die dan ook regelmatig omhoog moet. Gezien het feit dat ook de A 12 moest worden verbreed, werd besloten naast de brug een aquaduct te bouwen in de Gouwe. Een andere oplossing zou de bouw van een nieuwe brug geweest zijn. Omdat er echter uiteindelijk twee maal vier rijstroken zijn gepland voor de A 12, zou zo’n brug enorm breed moeten worden. Men koos .daarom voor een ongeveer 40 meter breed aquaduct, waaronder twee verkeers- kokers liggen, met ieder vier rijstroken met aan weerszijden vluchtstroken. Inclusief toe- en afritten is het kunst werk maar liefst 700 meter lang en dat komt omdat men met een betrekkelijk flauwe helling de Gouwe onderdoor duikt. Dit omdat het verkeer om en nabij het aquaduct moet kunnen voor sorteren en weven. Aan de oostkant ligt bovendien een viaduct dat de pro vinciale weg Gouda-Waddinxveen over de betonnen bak leidt, en aan de westkant liggen twee viaducten die de Wilhelminakade en de Ringdijk over de A 12 voeren. Om te voorkomen dat de tunnelbak bij een flinke regenbui vol water loopt, is onder het diepste punt een waterkelder gebouwd. Het hemelwa ter wordt daarin opgevangen, en met behulp van een pompinstallatie afge voerd. Het ontwerp en de bouw van het aqua duct kostte overigens nogal wat hoofdbrekens. Zo had men te maken met een zeer slechte bodem, bestaande Verleende bouwvergunningen Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwver gunningen verleend: aan het gemeentebestuur van Waddinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, voor het oprichten van een personeelsonderkomen aan de Noordkade 48; aan de heer E. Auad, Molenlaan 283 te Rotterdam, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak, het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak en het vergroten van het woonhuis Prinses Beatrixlaan 50; aan de firma P. Bremmer, Graaf Florisweg 138 te Gouda, voor het oprichten van een koelcel aan de Kromme Esse. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, der secretarie. WADDINXVEEN Tijdens de zater dag in het Gouwe-aquaduct te houden open dag is er ook een bedrijvenpresen- tatie. VVd-Tweede-Kamerlid drs. Ed Nijpels zal deze manifestatie openen met een kort woord en het aansnijden van een taart van maar liefst 6 meter in anaers net woord mede namens Wad dinxveen”. Die „iemand anders” is oudburge- meester Chr. van Hofwegen van Gou da, die namens het samenwerkingsor gaan Midden-Holland spreekt. Het officiële welkomswoörd komt van Gouda’s burgemeester Broekens, die later ook nog eens de openingshande lingen van de aansluiting aan de Goudse Poort op de A-12 mag ver richten. Loco-burgemeester A.H. van Gent antwoordde dat de gemeente Wad dinxveen in een wat gevorderd stadi um nog wel geprobeerd heeft de offi ciële taken te delen maar toen bleken de uitnodigingen al gedrukt te zijn. ”Als we geweten hadden dat we zo be handeld zouden worden hadden we het ministerie wel forse leges laten be talen”, mopperde (wethouder P.F.J. van Schie, CDA) later. „Voor hetgeen we het Rijk op dat ge bied cadeau hebben gedaan, hadden we een hele nieuwe bibliotheek kun nen bouwen”. A. G. J. Meershoek, namens de heer J. W. M. Meershoek, Stanleylaan 19 te Gouda, gericht tegen het besluit van burge meester en wethouders van 3 juli 1981 de heer J. W. M. Meershoek niet in te schrijven als woningzoekende. 2. Behandeling om 20.00 uur van het bezwaarschrift van de heer Verleende vrijstelling Ten behoeve van de reconstructie van de Kanaaldijk (ten zuiden van de Sniepweg) hebben burgemeester en wethouders vrijstel ling verleend van de voorschriften van de bestemmingsplannen Zuidkade-Wilhelminakade en Sportvelden. Hiertoe kon worden overgegaan na ontvangst van de verklaring van geen bezwaar ex art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, afgegeven door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 18 augustus 1981, nr. B 23346/1. Wegafsluiting In verband met herstraatwerkzaamheden aan de Dorpstraat in de gemeente Waddinxveen, zal deze straat gedurende- de periode van woensdag 7 oktober 1981 t/m woensdag 28 oktober 1981 voor het doorgaande verkeer zijn afgesloten. Spreekuur wethouder/loco-burgemeester, de heer A. H. van Gent: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Verhuiskostenvergoeding voor bejaarden Huurders, die de leeftijd van 65 jaar hebben bereikt, kunnen, in dien zij daarvoor niet op grond van andere regelingen in aanmer king komen, een tegemoetkoming aanvragen in de verhuis- en herinrichtingskosten, indien zij een verlaten om andere woonruimte in gebruik te nemen. Aah het verlenen van deze tegemoetkomine ziin voorwaarden verbonden, zoals de hoogte van de nieuwe huurprijs ten opzichte van die van de te verlaten woning en de grootte van de nieuwe woning ten opzichte van de te verlaten woning. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de gemeente secretarie, afdeling Sociale Zaken, bureau Huisvesting. 5 De Keurslagers uit deze streek hebben zich al laten fotograferen in het Gouwe-aquaductTweede van links de Wrndritnwoonw zinder Knot van het winkelt^nlnun-Guicnsvoorde. j Ontwerp-beschikking Ter secretarie ligt vanaf 1 oktober 1981 tijdens kantooruren en op maandagavond van 19.00-22.00 uur ter inzage de ontwerp beschikking met bijbehorende bescheiden voor een Hinderwet vergunning voor het perceel Bloemendaalseweg 15 te Waddinx veen van de heer M. N. van Schie voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een melkveehouderij, varkens- fokkerij en -mesterij. De aanvrager en degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleidine van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 29 okto ber 1981 tegen de ontwerp-beschikking bij burgemeester en wet houders van Waddinxveen gemotiveerde schrifteliike bezwaren indienen. Degene die bezwaar maakt kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Gouwe-aquaduct presenteren zich ook de drie regionale werkgroepen Laat le- z ven. Deze werkgroepen maken deel uit van de Vereniging ter Bescherming van het Ongeboren Kind. De VBOK heeft door het hele land ver spreid plaataelijke werkgroepen, die mede gestalte geven aan het doel van de vereniging: bescherming van het nog niet geboren menselijk leven, en in Commissie voor Welzijnszaken Woensdag 7 oktober 1981, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1Opening en mededelingen van de voorzitter. 2. Vaststelling van 1 augustus 1981. 3. Ingekomen stukken. 4. Bespreking viteiten. 5. Bespreking van een voorstel tot wijziging van de Algemene Subsidieverordening voor 1982. 6. Bespreking Begroting 1982. 7. Rondvraag en sluiting, v De stukken liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der vergadering; Inzage op andere tijdstippen kan geschieden in over leg met de secretaris van de commissie. WADDINXVEEN - De zaterdag van 10.00 uur ’s morgens tot 17.00 uur ’s middags te houden open dag in het volgende week dinsdagmiddag of ficieel te openen Gouwe-aquaduct is ook voor het Waddinxveense bedrijfs- en verenigingsleven alle aanleiding om mee te doen aan de festiviteiten rond de ingebruikname van de Rijkswaterstaatkunstwerk. 6. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 19 au gustus 1981. 7. Mededelingen. De stukken liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der vergadering; Inzage op andere tijdstippen kan geschieden in over leg met de secretaris van de commissie. WADD1NXVEEN/GOUDA j Het volledige programma voor V het dinsdagmiddag 6 oktober door minister mr. H. J. Zeeval- 7■king van Verkeer en Waterstaat in j gebruik te nemen Gouwe- aquaduct met aansluitende we- Xgen, alsmede de nieuwe noorde- lijke rijbaan tussen Bodegraven 1 en Waddinxveen van rijksweg 1 i A12 ziet er zo uit: 1 13.30-14.00 uur Samenkomst in het kantoorge bouw Goudse Poort, Doesburg- weg 7 in het industriegebied Den Uitert te Gouda. 14.00 uur Welkom door de burgemeester van Gouda, drs. K. F. Broekens. Toespraak door de commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, mr. M. Vrolijk. Toespraak door de voorzitter van het intergemeentelijk Samenwer kingsorgaan Midden-Holland, de heer Chr. van Hofwegen, namens alle betrokken gemeenten, waar van met name Waddinxveen, Reeuwijk, Moordrecht en Gouda. Openingsrede door de minister van Verkeer en Waterstaat. 14.30 uur Instappen van alle genodigden in autobussen. Openingstocht via de oude Rijks weg en de nieuwe rijbaan naar het aquaduct onder de Gouwe. Wandeling onder de Gouwe, on der muzikale begeleiding van het tamboer en hoornblazerskorps van het Territoriale Bevel der Koninklijke Landmacht te Gouda. Tidens deze wandeling: openings handeling door de minister van Verkeer en Waterstaat. 15.30 uur Vervolg van de rit naar het indus triegebied Den Uitert te Gouda. 15.40 uur Openingshandeling door de bur gemeester van Gouda van de ko mende aansluiting Goudse Poort op de A 12. Aankomst in het industriegebied Den Uitert te Gouda. 16.00 uur Ontvangst in het ’’Gouds Poort”. Toespraak door de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland, de heer T. Hopman met aansluitend kort woord door de Voorzitter van de Stichting Plant Publiciteit Holland, de heer H. J. Hylkema. Aperitief. 17.00 uur Einde van de bijeenkomst. J. Hogendoorn, Amalia van Solmsstraat 31 te Waddinxveen gericht tegen het besluit van burgemeester en wethouders van 26 augustus 1981 geen vrijstelling te verlenen van de bepalin gen van het vigerende bestemmingsplan ’’Oranjewijk ’75 na le herziening”. 5. Behandeling om 21.30 uur van het bezwaarschrift van de heer A. J. Versluis, leplaan 27 te Waddinxveen, medeondertekend door vijf andere personen, alsmede behandeling van het be zwaarschrift van de heer J. Hogendoorn, Amalia van Solms straat 31 te Waddinxveen, beide bezwaarschriften gericht te gen het besluit van burgemeester en wethouders van 21 juli 1981 de Directeur van de dienst Openbare Werken en Be drijven vergunning te verlenen tot het kappen van 12 linde bomen aan de leplaan. Van 22.00 uur tot omstreeks 22.15 uur zullen de heren G. P. de Kooter, H. Senneker en C. A. Cammeraat, per adres leplaan 34 te Waddinxveen in de gelegenheid worden ge steld de redenen toe te lichten die hebben geleid tot het verzoek aan burgemeester en wethouders de 12 lindebomen aan de leplaan te kappen. VVD-Tweede

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 3