WADDINXVEEN GEMEENTE W. van Breemen en H. Poot in GIRO 999 25 JAAR de slag voor een groene Nesse Bazar van De Gouwebloem Gemeentebestuur wil er woningbouw gaan plegen Het gaat niet best met Florida Zes partijen roepen op voor kern- wapen- demonstratie Een boekenbon? Be Fair-Lyra VERGADERINGEN v' SPREEKUREN T BOUWVERGUNNINGEN ]X; BESTEMMINGSPLANNEN v MILIEUZAKEN adresPostbus 400, 2 740 A K Waddinxveen, A Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie- WOENSDAG 4 NOVEMBER 1981 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 4. Bestemmingsplan Wijk Zuidplas 1980: en van ƒ20.600,—). Groenvoorziening vergadering: Inzage op andere tijdstippen kan geschieden in overleg met de secretaris van de commissie. AL TWEE BUSSEN VOL Het omstreden terrein aan de Nesse. Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom 4 I Hf» Waddinxveen, 4’november 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent, l.b. WADDINXVEEN De jaarlijkse ba zar van de Waddinxveense therapieclub De Gouwebloem wordt vrijdag 6 en za terdag 7 november gehouden in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. De bazar, waarvan de opening plaats vindt op vrijdagmiddag 6 november om drie uur, is bedoeld om gelden bijeen te brengen voor het werk van De Gouwe bloem. Patiënten die met de auto wensen te GRAAG GEGEVEN! WADDINXVEEN Zaterdagmiddag om half drie wordt in het Burgemeester Warnaarplantsoen de wedstrijd Be Fair-Lyra gespeeld. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, maken bekend dat in de maand oktober in Waddinxveen een grootscheeps on derzoek gedaan is naar de bacterie-ziekte ’’perevuur". Op een aantal plaatsen zijn aantastingen geconstateerd in groot- bladige Cotoneastersoorten. Teneinde deze zeer besmettelijke ziekte te bestrijden zijn en zul len de aangetaste planten o.a. in de Oranjewijk, Groenswaard I en Bomenwijk e.o. zeer kort worden gesnoeid. In het begin zullen de struiken een minder prettig aanzien geven, maar in het komende voorjaar is een gezonde hergroei te ver wachten. Voorwaarde daarvoor is echter dat de bestrijdingsmaat regelen nu genomen worden. WADDINXVEEN In de badminton- competitie blijft het niet best gaan met het Waddinxveense Florida. BC Rot terdam bleek dit weekend te sterk, maar opnieuw zijn de Waddinxveners net weggespeeld en werden er de no dige games gewonnen. Erik de Fran krijker verloor in longset op het nip pertje. Ronald Struijs en Bert Wijnber gen konden de Rotterdammers minder tegenstand bieden. Toen ook Martien Kuyf een nederlaag kreeg te slikken kwam de weinig hoopgevende stand op 0-4. Ilona Groeneveld zag erg knap kans de achterstand enigszins te ver kleinen. Via Liesbeth Bergeijk brachten de Rotterdammers het verschil echter weer op vier punten. Groeneveld/S- truijs speelden een uiterst spannende wedstrijd die zij in de derde game met 18-17 wisten te winnen. Bergeijk/Wijn- bergen bleven echter niet op de been en verloren. Frankrijker/Struijs kwamen in het herendubbel goed voor de dag. Met 4-15, 15-7 en 15-8 scoorden zij Flo rida’s derde punt. Daar bleef het bij. 3-8 werd de eindstand, waarmee Florida de eerste competitiehelft afsluit zonder ook maar één punt te hebben vergaard. ’’Tenslotte is onlangs door de ge meenteraad van Waddinxveen vastge steld de 3e herziening van het be- Dit bestemmingsplan betreft de grondstrook ten noorden van die van het bestemmingsplan ’’Regeling Kom bij de brug”. Uit het besluit van Ge deputeerde Staten blijkt dat uit pla nologisch oogpunt bebouwing van deze grondstrook langs de Gouwe niet wenselijk is, en dat de grond strook daarom eerder in aanmerking komt voor bestemming tot groen voorzieningen. Uit praktische over wegingen, o.a. veroorzaakt door de kosten van sloop van de bestaande bebouwing, is wel besloten om woon bebouwing te aanvaarden, echter met uitzondering van het onbebouwde terrein aan het noordelijke gedeelte van het plan, ongeveer 2 km. verwij derd van het centrum van het dorp. De Kroon had evenwel geen bezwa ren tegen woonbebouwing o'p dit terrein, voornamelijk op grond van de overweging, dat de wenselijkheid tot het onbebouwd blijven van het terrein met een lengte van circa 50 mtr. ter wille van het open uitzicht op de Gouwe vanaf de Noordkade ontbreekt, aangezien op ongeveer 110 mtr. van deze plaats over een af stand van circa 800 mtr. een onbe- Bestemmingsplan ’’Dorpstraat” 4e herziening. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat de bij raadsbesluit van 22 april 1981 vastgestelde vierde herziening van het bestemmingsplan ’’Dorpstraat” is goedgekeurd door het col lege van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij zijn besluit van 16 september 1981, no. B 24040. Het besluit van Gedeputeerde Staten en de vierde herziening van het besterflmingsplan liggen met ingang van donderdag 5 november 1981 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening. Bestemmingsplan ’’Oranjewijk ’75”, 2e herziening. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat de bij raadsbesluit van 22 april 1981 vastgestelde tweede herziening van het bestemmingsplan "Oranjewijk ’75" is goedgekeurd door het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij zijn besluit van 16 september 1981, no. B 24046. Het besluit van Gedeputeerde Staten en de tweede herziening van het bestemmingsplan liggen met ingang van donderdag 5 november 1981 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening. Daar er geen bezwaren bij Gedeputeerde Staten zijn ingediend en dit college de tweede herziening geheel heeft goedgekeurd is alleen de Inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd beroep bij de Kroon in te stellen. Waddinxveen, 4 november 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent, l.b. perkt uitzicht op de Góuwe en het polderlandschap mogelijk is. ”Een overweging die volgens ons dan zeker moet gelden voor het groen en open houden van de Nesse, aange zien dit de enige grondstrook is waar deze mogelijkheid bestaat. Van een onbeperkt uitzicht op de Gouwe over een afstand van circa 800 mtr. is na bebouwing geen sprake,” aldus de Waddinxveense bezwaarschrift-indie- ners. HUIDIGE SITUATIE ding van een horecabedrijf moge lijk met het daarnaast gelegen voor malige politiebureau. Beide uitbrei dingen betreffen o.i. publieke en re- kreatieve funkties, gebaseerd op veel wandelend en winkelend publiek.” Bestemmingsplan ’’Wijk Zuidplas 1980” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat door het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, bij hun be sluit van 16 september 1981, nr. B 23980/1, gedeeltelijk is goed gekeurd het door de gemeenteraad op 17 december 1980 vast gestelde bestemmingsplan "Wijk Zuidplas 1980". Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het bestemmings plan met ingang van donderdag 5 november 1981 gedurende één maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. De ge meenteraad, de inspecteur van de ruimtelijke ordening en zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad en tot Gede puteerde Staten hebben gewend, kunnen gedurende bovenge noemde termijn bij de Kroon beroep instellen. Gelijke bevoegd heid tot het instellen van beroep komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeu ring door Gedeputeerde Staten. Het besluit van Gedeputeerde Staten c.a. kan worden ingezien ter gemeentesecretarie, afd. Bestuurszaken en Ruimtelijke Orde ning, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Beroepschriften dienen te worden gericht aan H.M. de Koningin d.t.v. de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1,2513 AA ’s-Gravenhage. Waddinxveen, 4 november 1981. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent, l.b. Verleende vergunningen Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwvergun ningen verleend: aan de heer J. van Leeuwen, Noordkade 108 te Waddinxveen, voor het oprichten van een landbouwloods; aan de heer M. D. Nicodem, Broekhuizen 10 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een pergola; aan de heer F. H. Weurman, Broekhuizen 12 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een pergola; Daar er geen bezwaren bij Gedeputeerde Staten zijn ingediend en dit college de vierde herziening heeft goedgekeurd, is alleen de Inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd beroep bij de Kroon in te stellen. WADDINXVEEN Vijfentwintig jaar geleden werd Giro 999 voor het eerst opengesteld voor hulp aan vluchtelin gen. Dit gebeurde in november 1956, toen duizenden Hongaren hun land ver lieten na een mislukte opstand, die met Russische tanks werd onderdrukt. In 1966 werd vanuit de tuin van Paleis Soestijk een Europese aktie voor Tibe taanse vluchtelingen georganiseerd. Giro 999 was het centrale nummer voor de toen in Nederland gehouden huis- aan-huis aktie. In 1971 luidden de kerkklokken in Ne derland toen miljoenen mensen naar India vluchtten, waarbij velen onder weg omkwamen. Enige maanden later keerden de overlevenden naar een be vrijd Bangladesh terug. Via Giro 999 werd in die periode 30 miljoen gulden bijeengebracht De gebeurtenissen van 1979 liggen nog vers in ons geheugen.. Er kwam spon- Spreekuur wethouder/loco-burgemeester, de heer A. H. van Gent: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Commissie voor de Financiën Donderdag5 november 1981,aanvang 17.00uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Notulen van de vergadering van 24 september 1981 8 oktober 1981. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3 Verlenen van. subsidie aan de Stichting verkeersbrigadiers (ƒ200,—). In de brief van het bureau van ad vies van het ministerie van Volks huisvesting en Ruintelijke Ordening aan de Raad van State van 27 novem ber 1980 wordt opgemerkt, dat het onderwerpelijke terrein niet zeer ge schikt geacht wordt voor een (be- huisvesting en Ruimtelijke Ordening huisvesting en Ruimtelijke Ordening aan de Raad van State van 27 novem ber 1980 wordt opgemerkt, dat het onderwerpelijke terrein niet zeer ge schikt geacht wordt voor een (be langrijke) rekreatieve funktie ten bate van het centrum. Het terrein zou o.a. te ekcentriek gelegen zijn aan de noordkant van het centrum in een gebied waar weinig wandelend en winkelend publiek passeert. Ook zou er een voldoende groenstrook gehandhaafd blijven. ”Wij willen daar het volgende tegen over stellen,” zeggen de heren Van Breemen en Poot. ”Wat het laatste betreft hebben wij er op ge wezen dat het breedste stuk, dat wel rekreatieve mogelijkheden biedt, be stemd wordt voor woningbouw en dat slechts een zeer smalle strook rest als groenstrook, die behalve voor wandelen en zitten, niet benut kan worden. Juist dit breedste gedeelte van het groengebied wordt veelvul dig gebruikt, o.a. voor oefeningen van de brandweer, aankomst Sin terklaas, het opzetten van tenten voor en na de vakantie, kermis, boot/waterrekreatie, rommelmarkt, voetballen en andere sporten, etc. etc.” stemmingsplan ’’Regeling Kom bij de brug”. Bij deze wijziging wordt in een pand, gelegen tegenover de groenstrook aan de Gouwe de ves tiging van een zgn. eet-café moge lijk en wordt op een andere plaats in dit bestemmingsplan de uitbrei- WADDINXVEEN In Wad dinxveen hebben D’66, Evangeli sche Volks Partij (EVP), Interker kelijk Vredesberaad (IKV), PvdA, PPR en PSP alle Waddinxveners opgeroepen om zaterdag 21 no vember onder het motto "Geen nieuwe kernwapens in Europa, niet in Nederland, noch in enig land” te gaan demonstreren in Amsterdam.De zes plaatselijke groeperingen hebbenTiun oproep verwoord in een persbericht waaraan we nog het volgende ont lenen: "In december gaat de regering weer praten over het plaatsings- besluit van nieuwe kernraketten. In 1979 hebben ze al ingestemd met het moderniseringsbesluit. Dit was een slecht besluit! Laten we door een massaal protest de regering tot andere gedachten brengen!” De Waddinxveners die in de Ne derlandse hoofdstad willen gaan demonstreren kunnen tegen beta ling van 12,50 meerijden in spe ciale bussen, waarvoor kaarten kunnen worden gekocht bij Dik- kie Kuyt, Groensvoorde 184, tel. 3640 en bij Ineke Verheul, Peu- leyen 174, tel. 5376. De opgave- termijn sluit op vrijdag 13 novem ber. De bus vertrekt zaterdagmor gen 21 november om 10.45 uur vanaf het parkeerterrein Groens voorde. "Het landelijk organisatiecomité vraagt iedereen niet met eigen vervoer te komen. U komt Am sterdam niet in, laat staan uit. Dus of de trein of met onze bussen. De eerste 2 bussen zijn bijna vol! Om 13.00 uur begint op de Dam de de monstratie met sprekers en mu ziek. Hoe er gelopen wordt is nog niet bekend. De route veranderd steeds omdat de opgave iedere dag groter wordt. Om 17.15 uur is alles afgelopen. Deze tijd is overigens bij benadering.” De demonstratie in Amsterdam maakt deel uit van een-hele reeks betogingen die de komende maanden zullen worden gevoerd in verschillende Westeuropese steden. Geprotesteerd wordt te gen het besluit van de NAVO om 572 nieuwe Amerikaanse kernra ketten in Europa te plaatsen. Daarvan zouden er 48 in Neder land moeten worden opgesteld. Een demonstratie in Bonn bracht enkele weken geleden een kwart miljoen mensen op de been. Commissie Ruimtelijke Ordening en Woningbouw Dinsdag 10 november 1981, aanvang 16.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Vaststelling verslag van de vergadering van 13 oktober 1981. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Grondtransaktie: Pachtontbinding m.b.t. strook langs Kanaaldijk. worden gehaald, worden verzocht dit aan de bestuursleden telefonisch door te geven. De openingstijden van de ba zar zijn: vrijdag 6 november van 15.00- 21.00 uur en zaterdag 7 november van 14.00-18.00 uur. WADDINXVEEN De Waddinxveners W. van Breemen en H. Poot hebben er vorige week donderdag bij de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State voor gepleit geen goedkeuring te hechten aan tweede herziening van het bestemmingsplan ’’Regeling kom bij de brug” om de bouw van bungalows op de groene plek aan de Nesse mog zaak loopt al enkele jaren. Het taan en via een televisie-oproep van de minister-president een bedrag van 47 miljoen gulden bijeen voor bootvluch telingen en vluchtelingen uit Cam bodja. In 25 jaar kwam er 150 miljoen gulden bijeen voor hulp aan vluchtelingen. Het gironummer was steeds present, indien er ergens op de wereld een menselijk drama plaatsvond. Giro 999 vervult ook nu nog een belan grijke rol. Het is het centrale nummer in de vluchtelingenweek, die op 2 no vember begon. In deze week zal een po ging worden gedaan 10 miljoen gulden bijeen te brengen voor hulp aan 80.000 vluchtelingen, met name in Pakistan, Thailand, Somalië, Soedan en Latijns Amerika. ”Dat het terrein niet ekcentrisch ge legen is blijkt wel uit het feit dat het plan ’’Regeling Kom bij de brug” in de toekomst betrokken gaat wor den bij de vernieuwing van het cen trumplan van de gemeente Wad dinxveen. Het huidige bestemmings plan ’’Brugcentrum”, betreffende het gebied gelegen aan de kant van de op rit naar de brug, wordt thans gron dig herzien. Volgens de nieuwe plan nen zal het nieuwe bestemmingsplan een verstedelijking van dit gebied te zien geven met een matige hoeveel heid groen. In totaal zullen er meer dan 200 woningen gebouwd worden en komt er een uitbreiding van de winkeloppervlakte met ongeveer 177 m2.” ’’Ten aanzien van de Nesse schrijven B. W. in een brief van 24 septem ber 1979 aan het Comité Coördina tie Belangen Brugcentrum' Waddinx veen, dat beide gebieden (Brugcen trum en Kom bij de brug) historisch en feitelijk overeenstemming verto nen en dat herziening van het plan ”Kom bij de brug” een meer konser- verende werking zal krijgen dan bij het plan Brugcentrum het geval is.” Het gemeentebestuur: ”Dit doet vreemd aan. Via een ingewikkeld woordenspel over de naamgevings- systematiek komt de adviseur van de Raad van State tot de geconstrueerde conclusie, dat door een gedeelte lijke herziening van de plankaart en de daarmee verband houdende aan passing van de voorschriften het ge hele plan in procedure is. En dat gaat veel te ver.” Voor de bezwaarschriften-indieners W. van Breemen en H. Poot staat vast dat de groene plek aan de Nesse groen moet blijven. Deze plek is niet buiten het centrum gelegen, heeft een groen-recreatiefunctie om dat deze elders in het centrum niet aanwezig is en in de toekomst nog sterker zal verminderen, trekt - ook in de weekeinden - veel winkelend en wandelend publiek, wordt nu reeds functioneel gebruikt voor recre atieve doeleinden, is niet te klein en verliest iedere recreatieve bestem ming bij bebouwing van het voor wo ningbouw bestemde gedeelte hetgeen een ernstige inbreuk wordt genoemd op het karakter en het doel van dit historisch ’’mooiste plekje van het dorp.” LENGTE VAN 3,5 KM Het dorp Waddinxveen is over een lengte van 3,5 km. langs de Gouwe gebouwd. Een klein deel van de be bouwing ligt aan de oostelijke kant, het overgrote deel aan de westelijke kant. Aan de oostelijke kant is de oever van de Gouwe niet toegan kelijk voor rekreatieve doeleinden, omdat daar de weg van Gouda naar Alphen aan den Rijn direkt langs de Gouwe loopt. Ook aan de westelijke oever is de Gouwe echter nauwelijks voor re kreatieve doeleinden bereikbaar. Ten zuiden van de brug over de Gouwe loopt een weg direkt langs de Gouwe en wordt deze weg aan de westkant begrensd door woningbouw en kleine bedrijfjes over een lengte van meer dan 1500 mtr. Ten noorden van de brug zijn, op een heel enkele uit zondering na, woningen gebouwd di rekt aan de Gouwe-oever. De enige strook die overblijft, waar de Gouwe-oever bestemd kan wor den vopr rekreatieve doeleinden, de enige strook waar de Gouwe-oever dus bereikbaar is, is gelegen in het bestemmingsplan ’’Regeling kom bij de brug.” Het gaat hier om een strook van nog geen 250 mtr., waar van een gedeelte (ca. 50 mtr.) in be slag genomen wordt door parkeer plaatsen tot aan de Gouwe-oever. Over blijft dus een strook van nog geen 200 mtr. waarvan dan na even tuele goedkeuring van de 2e her ziening van dit bestemmingsplan weer meer dan 50 mtr. af zou vallen, omdat dit door de gemeente bestemd is voor woningbouw. ’’Deze woning bouw zou plaats moeten vinden op het breedste gedeelte van deze strook, zodat alleen maar het smal- Bespreking besluit Gedeputeerde Staten tot gedeeltelijke goedkeuring. 5. Bestemmingsplan Oranjewijk ’75: Voorbereidingsbesluit voor gedeelte pand Noordkade 18. 6. Wat verder ter tafel komt. 7. Rondvraag. De stukken liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der vergadering; Inzage op andere tijdstippen kan geschieden in over leg met de secretaris van de commissie. 4. Vakantiegelden leden commissie uitvoering rijksgroepsrege ling werkloze werknemers. 5 Aanschaffing uniformkleding brandweerpersoneel (kosten ƒ20.600,—). 6. Verlenen van een krediet t.b.v. huurachterstand invaliden woningen. 7. Krediet t.b.v. een pomp voor het doorspoelen van sloten 'aan de Brugweg 5.000, 8. Krediet gif-en verfberging (ƒ7.700, 9. Krediet keerwanden zoutopslag 15.000, 10. Krediet aankoop sneeuwploeg 10.600, 11Rioleringsovereenkomst Zuidplaspolder. 12. Pachtontbinding grond Kanaaldijk. 13. Aanvulling tabel liggingsfactoren onroerend-goedbelastingen. 14. Fusie-overeenkomst Intergemeentelijk Automatiseringscen- trum met Centrum voor automatisering Noord-Holland te Haarlem. 15. Wijziging krediet leermiddelen Bethelschool (g.l.o. I 16. Wijziging krediet aanschaffing meubilair ”De Duiventil”. 17. Wat verder ter tafel komt. I. 18. Rondvraag. De stukken liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der Spreekuur wethouder mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van lO.OOtot 12.00 uur. GIRO 999 VLUCHTELINGENHULP DEN HAAG ste gedeelte over zou blijven voor de bevolking van Waddinxveen (ca. 21.000 inwoners) om via, wat in de pers al jaren genoemd wordt ”het mooiste plekje van Waddinxveen”, de Gouwe-oever te bereiken. Wij wil len dan ook proberen om via het in gediende beroepschrift er voor te zorgen dat het gehele terrein aan de Nesse, zoals dit stukje heet, groen blijft”, aldus de heren van Breemen en Poot. HISTORIE De Nesse behoort tot de oudste ge deelten van Waddinxveen, waarvan de geschiedenis al teruggaat tot 1280. Ook heeft hier in de tweede helft van de 19e eeuw het ’’raadhuis” van Waddinxveen gestaan. In de oor spronkelijke regeling "Kom bij de brug” van 28 mei 1964 is reeds ver meld dat het doel van dit plan is om de centrumfunctie van dit oude dorpsgedeelte te behouden. De be bouwing langs de Gouwe zou moeten verdwijnen en langs’ het water komt een brede boulevard met een kleine aanlegplaats, afgesloten door een café-restaurant. Ook de le herziening van dit plan wil de nog bestaande mogelijkheid voor gemengde bebouwing ten noorden van het restaurant gedeeltelijk laten vervallen, en gaat uit van een groen strook tussen de loswas en het restaurant. Bij Koninklijk Besluit van 23 mei 1978 heeft de Kroon de beroepen gegrond verklaard, die waren inge steld tegen het besluit van gedepu teerde staten van Zuid-Holland van 17 maart 1976, waarbij ondermeer gedeeltelijke goedkeuring in onthou den aan het bestemmingsplan ’’Noordkade langs de Gouwe”. gelijk te maken. Deze planologische Iet Waddinxveense gemeentebestuur vindt het vreemd dat voor het bebouwen van deze plek in ’’Den Haag” naar de voorschriften voor het gehele plan wordt gekeken, terwijl het gaat om een gedeeltelijke herziening. aan het gemeentebestuur van Waddinxveen, Raadhuisplein I te Waddinxveen, voor het oprichten van een berging achter de Jan Ligthartschool, Kerkstraat 13; aan de heer W. A. Sliedrecht, Heemraadweg 60 te Waddinxveen, voor het oprichten van een erfscheiding; aan de heer E. J. Bennik, Weidezoom 51 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een raamkozijn in de voorgevel van een woon huis; aan de heer J. G. A. Kok, Essengaarde 6 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveidakvlak van een woonhuis; aan de heer G. N. M. Godschalk, Onderweg 49 te Waddinxveen, voor het oprichten van vijf bergingen aan de Onderweg 47, 49, 51,53en55. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Bestuursza ken en Ruimtelijke Ordening, der secretarie. -X «stagty» -w*' b

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 3