de pater makelaardij b.v.J 59 79 29.- 29 29 49 Droogbloemen houden van mensen Jaar injaar uit!! Tel. 01828-3822 Knalaanbieding winkelcentrum Brug kost normaal f 17,95 Originele Bone-China kop en schotel bij Roskam voor 9,95 UW ADVISEUR VOOR ONROEREND GOED dick baelde WADDINXVEEN - In het kader van de veer tiendaagse knalaanbiedingen van het winkel centrum Brug aan de voet van de Waddinx- veense hefbrug biedt Roskam van de Kerk- weg-Oost 197 komende donderdag, vrijdag en zaterdag een originele Bone-China kop en schotel aan van f 17,95 voor 9,95 Het gaat hier om een zuiver witte, sierlijk dun ne en gewoon heel mooie kop en schotel, die apart gedraaid is en wordt gekenmerkt door een hoge kwaliteit. Een kop en schotel dus zoals die nog nooit in de knalaanbieding van de winkeliers in het Brugcentrum is geweest. Eigenlijk mogen die na deze week in geen enkel huisgezin meer ontbreken, want u weet niet wat voor kwali teit en schoonheid u dan in handen heeft. 1 i -f schielandweg 7 2741 ma waddinxveen bloemenboetiek 7XJVEELMOOIS.MOOI DICHTBIJ ILidNBMj Z170.000._k.k. f/ III WOENSDAG 11 NOVEMBER 1981 HFP/GOUDA '81 W46 boskoop*. 1 I I Herenpantalons kamgaren "stretch” inklusief riem. Kleuren grijs, bruin en raf blue. Alle herenmaten. Damesrokken in cashmir dessin. Bordeaux en loden groen. Maten 36 t/m 42. Opvouwbare damesparaplu’s originele "Knirps” montuur. In vele dessins. Damesspencervestjes in effen najaars kleuren. Maten S-M-L en XL. WADDINXVEEN, Willem de Rijkelaan 44 f 76.000,k.k. Goed onderhouden flat, 3 kamers, keuken bad kamer. Voor en achter dubbele beglazing. Parketvloeren en vitrages. Achteruitzicht op park. Aanvaarding: in overleg. BOSKOOP, Goudse Rijweg 90 f 290.000,— k.k. Grote vrijstaande en mooi verbouwde villa met vrije tuin op het zuid-westen. Ind. beg.grond: L-vormige woonkamer met open keuken 60 m2. met erker, open haard, parketvloer, studeerkamer 15 m2., toilet, provisiekelder en ste nen berging. Ie verd.: 4 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel. 2e verd.: overloop en 2 slaapkamers. Inhoud 650 m’., bouwjaar 1932, bebouwde opper vlakte 9,5 x 10 m. Aanvaarding: in overleg. ORAN JELAAN 36 WADDINXVEEN i- Zuidkade 6, Waddinxveen, lel. 01828 - 4000 Iedere donderdagavond koopavond. Weekendvoordeel Weekendvoordeel Heren "shetland" pullover van 100% zuiver wol. Ronde hals en V-hals. Kleuren: grijs, marine, blue, chanel en bordeaux. Maten S-M-L en XL. Weekendvoordeel Weekendvoordeel Weekendvoordeel Weekendvoordeel WADDINXVEEN, W. Buninglaan 9 ƒ125.000,k.k. prima onderhouden en zonnige eengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden, stenen ber ging, gasgest. c.v. installatie. Ind.: hal, toilet, provisiekast, keuken met modern keukenblok, zonnige woonkamer met parketvloer. 1 e verd.: 3 slaapkamers en douche. 2e verd.: royale zolder met dakkapel, zolderberging/ c.v. ruimte. Aanvaarding: in overleg. WADDINXVEEN', v. M. Schwerinlaan 15 ƒ235.000,k.k. Mooi en praktisch verbouwde, grote hoekwoning met royale tuin op het zuiden. Ind.: entree, berging, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, natuurstenenvloer en schoonmetsel- werkwanden, studeerkamer (was garage), grote eet- keuken, bijkeuken. 1 e verd.: 4 slaapkamers, douchecel. 2e verd.: 3 slaapkamers met dakkapel. De woning is voorzien van een gasgestookte c.v. in stallatie en grotendeels van hardhouten kozijnen. Aanvaarding: in overleg. BOSKOOP, Rijneveld30 ƒ370.000,k.k. Verscholen in het groen, aan een brede sloot, is deze moderne, leuke bungalow gelegen. Ind.: plantenhal 21 m2., woonkamer met open haard en parketvloer 35 m2., open keuken 7,5 m2., slaapkamer 1 11 m2., slaapkamer 2 6 m2., slaap kamer, 3 12 m2., slaapkamer 4 13,5 m2, patio, bad kamer met ligbad, toilet, gang en een leefhal 33 m2., afgewerkt met plavuizenvloer. Deze bijzondere woning staat gebouwd op 1715 m2. eigen grond. Aanvaarding: direct. WADDINXVEEN, Nesse 16 360.000,—k.k. Vrijstaande, monumentale villa in het centrum van de Gemeente, direct nabij de Gouwe, met dubbele ga- rage/berging en gebouwd op 530 m2 eigen grond. Ind.: hal, kamer en suite met open haard en parket vloeren, herenkamer, keuken met moderne inrichting, hobbyruimte, toilet en zonneterras, 2 kelders. Verd.: 3 grote slaapkamers, royale badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. Het pand is geheel centraal verwarmd d.m.v. gasge stookte c.v. installatie. Inhoud van het hoofdgebouw is 670 m3. Aanvaarding: in overleg. en BOSKOOP, Poelruitl 165.000,—k.k. Mooi gesitueerde en prachtig onderhouden moderne eengezinswoning (type tuinkamer). Deze woning is gebouwd als hoekwoning met een mooie ruime tuin op het Zuid-Westen. Ind. beg.gr.: woonkamer, open keuken, hal, toilet. I e verd.: 3 slaapkamers, badkamer (ligb. mog.). 2e verd.: zolder met VELUX dakraam. Mogelijk om hier 2 slaapkamers op te maken. Opvallend is: RUSTIGE LIGGING. Niet ver van scholen, winkels en openbaar vervoer. Aanvaarding: in overleg. WONEN IN DE HEUVELHOF IN W ADDINXVEEN Vraagprijs 360.000,—k.k. Het is een onder architectuur gebouwd huis op één van de mooiste plekjes in Waddinxveen, in villawijk de Heuvelhof. Het heeft o.a. een kamer/keuken van 65 m2 waarin een woonkamer met plavuizenvloer en vloerverwarming, openhaardpartij, tv-kamer en een massief eiken Eggersman keuken, daarnaast is er een bijkeuken en een inpandige verwarmde garage/ber ging. De le verdieping heeft 3 slaapkamers, w.v. 1 met balkon, een badkamer, aparte douche en toilet, bo vendien een entresol. Op de 2e verdieping is een studeer- en logeerkamer. Het gehele huis is v.v. thermopane beglazing en luxe sanitair. Er is een mooi aangelegde tuin met een ge deeltelijk overdekt terras. WADDINXVEEN, Prins Bernhardlaan 13 Woonhuis met inpandige garage/berging in het cen trum van de gemeente, direct nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Ind.: entree, garage, garderobe, toilet, werk-studeer- kamer met aansl. teiefoon-telex. Open trap, woon kamer met open haard en zonneterras, keuken met moderne eikenhouten inrichting. 3 Slaapkamers, badkamer met ligbad toilet en was machine aansluiting. De woning verkeert in prima staat van onderhoud, is degelijk en fraai afgewerkt met goede en duurzame materialen. Aanvaarding: in overleg. WADDINXVEEN, Busken Huëtlaan 25 145.000,k.k. Aan plantsoen gelegen moderne tussenwoning met zonnige achtertuin op 3 min. afstand van het N.S. station. Ind.: woonkamer 3,60 x 7,10 m„ keuken, toilet. le verd.: 3 slaapkamers en douche. 2e verd.: 2 zolderkamers met elk een dakkapel. Op de overleop staat de gasgestookte c.v.-ketel. Aanvaarding: in overleg. Freek Hendrütlaan' 18 95.000,— k.k. Goed onderhouden en mooi verbouwde étage-wo- ning met stenen berging, vlakbij een winkelcentrum, bushalte en scholen. Ind.: Hal, toilet, keuken, douche, woonkamer 3,50 x 5,00 m, 2 slaapkamers. 2e verd.: bereikbaar via een hardhouten open spil- trap. Op de tweede verd. vinden we een grote over loop en een prachtige zolderkamer met dakkapel. Aanvaarding is direct mogelijk. WADDINXVEEN, Vijverlaan 12 165.000,k.k. Een rustig aan een vijvertje gelegen royale eenge zinswoning met een tuin op het zuiden. Ind.: Entree, toilet, kelderkast, keuken, ruime woonkamer 8.00 x 3.80 m. le verd.: 3 slaapkamers, grote douche en een berg- kast. 2e vprd.: overloop waarop de gasgest. c.v.-ketel en de gasboiler. Zolderkamer zonder dakkapel. ^Oplevering in overleg. Riant gelegen, fraai verbouwd woonhuis met rustige, vrije tuin. Ind.: entree, bergkast, toilet, woonkamer 3,60 x 7,90 m. met erker, plavuizenvloer, open haard, open keu ken met luxe inrichting. 1 e verd.: 3 grote slaapkamers, douche en 2e toilet. 2e verd.: 1 slaapkamer en overloop. Diverse extra’s, o.a. fraaie stofferingen en mooie be timmeringen blijven in de woning. Aanvaarding: in overleg. BOSKOOP, Leeuwerikstraat 20 ƒ150.000,k.k. Royale en goed gesitueerde drive-in woning met gas gestookte c.v., garage/berging, hobbyruimte, vrij ge legen tuin op zuid. Oppervlakte eigen grond is 120 centiare. Bouwjaar 1969. Ind.: L-vormige woonkamer met open haard, eetkeu- ken, mooie keukeninrichting, toilet, 4 slaapkamers, badcel met 2e toilet. Een woning in een erg plezierige woonomgeving direct nabij scholen en winkels. Aanvaarding: in overleg. WEEKENDVOORDEEL Damespantalon "stretch” corduroy in zwart, marine, grijs, bruin en beige. Maten 38 t/m 46 WADDINXVEEN, nieuw gebouwde woning met Gemeente Garantie 170.000,v.o.n. Een nieuw gebouwde z.g. hoekverdraaide woning in het uitbreidingsplan Zuidkade 1. Ind.: entree, toilet, werkkast, woonkamer keuken met een gez. opp. groot 37 m2. en een in de tuin gebouwde berging. Tuin is gelegen op het zuid-oos- ten. le verd.: overloop en 2 royale slaapkamers, badka mer met 2e toilet en wasm.aansluiting. 2e verd.: overloop, waarop gasgestookte c.v.-instal- latie en centrale warmwatervoorz. en slaapkamer groot 13 m2. Aanvaarding: direct. I JLKIAHAS'B I I (p) VERBAKEl /o/

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 13