Staatsraad uitgenodigd Brutale inbraak 1 bij Heemskerk aan Dorpstraat Sloop van panden heeft veel voeten in de aarde Schandaal in de kaasstad SJAAK NOTEBOOM Lezers schrijven Spannend misdaadverhaal Vragen over sloop van weer oud pand Jl OUDERAVOND GROEN VAN PRINSTERER iets voor Sinterklaas? Wacht dan niet te lang en maak nu reeds een afspraak. Om gebruik van Nesse te zien Collectief van negen schrijft Goudse thriller PORTRETFOTOGRAFIE is meer dan ’’knippen H. Kruidenier Kunstkalender van Goudse St.-Janskerk Vechtende jongeren fors bestraft Een portret of kinderfoto, misschien wel Op 2 september: Afbraak in 14 dagen POLITIENIEUWS WADDINXVEEN Sr w 99 meentebestuur en het provinciaal be- inmenging van Italiaanse Mafia-leden. A 1 "Deze vraag was kennelijk ingegeven ingegeven door de wens één van de PSP-AFDELING WADDINXVEEN Wim van Breemen, Justus van Effenlaan 20 ten (mede-oprichter Politieke Partij Radicalen, adjunct-directeur Provin ciale Planologische Dienst voor Zuid- Holland), en drs. W. van Norden (mede-oprichter dagblad "Het Parool”, lid Raad van Bestuur Perscombinatie). In gezamenlijk overleg rondden Jonker en De Jong de Goudse detéctieve af met een slothoofdstuk. Vakwerk eist kijk op licht, kleur, stijl en techniek. Goed evenwicht in dat alles maakt werk van Sjaak Noteboom tot bijzonder werk. WADDINXVEEN PASSAGE 47 TEL 01828-2477 GOUDA Bij H. Kruidenier Tran sport Expeditie BV, Rotterdam, met als vestigingsplaats Waddinxveen, is G. Galama te Krimpen aan den Ussel uit getreden als directeur en is H. Kruide nier te Hellevoetsluis in die functie be noemd. Dit blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 11 NOVEMBER 1981 _J Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Week st blad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brie ven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Alle hierboven genoemde scribenten werkten belangeloos aan de Goudse "moordstory" mee. Zij allen stelden hun honorarium beschikbaar voor één gemeenschappelijk doel: het doen ver vaardigen van een standbeeld voor wie zij noemen "de meest miskende vrouw van Gouda". Daarmee wordt bedoeld: de Goudse Kaasboerin, aan wier in spanningen Gouda voor een belangrijk deel zijn wereldfaam als "kaasstad" heeft te danken. Het is de bedoeling dat dankzij de op brengst van het nieuwe Goudse detec- tieveboek, te zijner tijd, in het centrum van Gouda een standbeeld wordt epge- richt - ter ere van de Goudse Kaasboerin. 20.000,Er is een aanzienlijke schade aangericht. Vermoedelijk in dezelfde nacht werd in Waddinxveen een hydraulische kraan opengebroken. Het slot bleek te zijn ge forceerd. Onder meer werd een zwaai- lamp en een antenne en een hoeveel heid schroeven weggenomen. Tussen zaterdag 31 oktober en maan dag 2 november werden 3 personen auto’s opengebroken. Twee hiervan stonden geparkeerd op het parkeerter rein aan de Peppelhorst en een derde aan de Elzenhorst. Door het inslaan van een ruit kon men in de voertuigen ko men. Uit twee auto’s werd niets ont vreemd. Vanuit één auto werden twee inbouwspeakers uit de hoedenplank verwijderd. De afgelopen week werden 3 fietsen ontvreemd. In alle gevallen stonden de fietsen onafgesloten. Eén fiets werd teruggevonden. SNELHEIDSCONTROLE Op donderdag 5 november werden bij een radar-snelheidscontrole 38 overtre dingen geconstateerd. In Waddinxveen (Beethovenlaan en Sniepweg) reden 26 bestuurders te snel en in Moerkapelle (Herenweg) hielden 12 bestuurders zich niet aan de maximum-snelheid. De ge constateerde snelheden varieerden van 63 tot 87 km/uur. AUTO GEVONDEN De afgelopen week werd op het par keerterrein nabij de sporthal aan de Sniepweg een personenauto, merk Ford Taunus, aangetroffen. Bij nader onderzoek bleek deze auto gesigna leerd te staan. Het voertuig was enkele weken geleden in Schiedam ontvreemd. WAARSCHUWING De Waddinxveense rijkspolitie deelt mee, dat de afgelopen week enkele Waddinxveners werden benaderd door personen die aanboden voor een be paald bedrag de dakgoten en regenpij pen van hun woningen te reinigen en eventueel dakpannen te vernieuwen. "Betaal nimmer vooruit en overtuig u ervan dat de gewenste reparaties en op drachten inderdaad zijn vervuld. Men doet er goed aan in voorkomende ge vallen de politie te bellen”, de Wad dinxveense Hermandad. Geachte leden van de raad, In het Weekblad voor Waddinxveen van 4 november stond vermeld, dat de ABN zich gaat vernieuwen. Tot onze grote schrik betekent dit echter het tot de grond toe afbreken van het pand aan de Kerkweg-Oost, om plaats te maken voor een nieuw kan toorpand. Daarmee verdwijnt het zo veelste oude pand in het centrum van het dorp. WADDINXVEEN Wie mocht denken dat de afbraak van de verwaar loosde panden aan de Henegouwerweg 24, 25 en 25a - waarover het Weekblad voor Waddinxveen vorige week berichtte - weinig voeten in de aarde heeft zit er naast. De sloop is zelfs aanleiding geweest voor één van de eigenaren, directeur G. G. van der Veen van de Betonfabriek Roggeveen BV, beroep aan te tekenen bij de gemeenteraad; omdat het college van Burgemeester en Wethouders had geschreven dat de panden binnen veertien dagen met de grond gelijk moesten worden gemaakt. De panden ontsieren de omgeving niet alleen ernstig, maar leveren ook (brand)gevaar op gelet op de bouwkundige toestand. Dat de soep niet zo heet wordt gegeten als die wordt opgediend blijkt overigens wel uit het feit dat de gemeente al op 2 september een aangetekende brief naar Betonfabriek Roggeveen BV schreef met de mededeling dat de panden He negouwerweg 24 en 25 binnen veertien dagen moesten zijn gesloopt, of er moest in die periode met reparatie zijn begonnen, maar gelet op de ouderdom van de panden en de verwaarloosde staat ervan achtte de gemeente het re pareren niet meer lonend. Eenzelfde aanschrijving ontving ook de heer H. J. Slot, eigenaar van het pand Henegou werweg 25a, maar hij legde zich in te genstelling tot de heer Van der Veen van de Betonfabriek Roggeveen BV min of meer bij de visie van B. en W. neer. WASLIJST Om deze Betonfabriek aan te tonen in welke slechte staat de ontsierende en gevaar opleverende panden verkeerden stelde de gemeente aan de hand van de gemeentelijke bouwverordening een waslijst van gebreken op, welke moe sten worden verholpen om de huizen te mogen laten staan. Hierbij gaat het om herstel van daken, aanbrengen van dak- GOUDA Opnieuw is er voor 1982 een kunstkalender uitgege ven met transparante afbeeldin gen van de Goudse Glazen in de Sint-Janskerk. De transparanten kunnen in speciale perspexven- sters woren ingelijst. De kalender kost 37,50 en is verkrijgbaar bij de Sint-Janskerk in Gouda, toeristeningang, Ach ter de Kerk 16. Openingstijden: maandag tot en met zaterdag van 9.00-17.00 uur. De kalender (22 x 40 cm) met zes transparanten (16 x 23 cm.) wordt uitgegeven door de Commissie Behoud Gouda’s Sint-Jan, de voormalige commis sie voor de restauratie van de St.- Janskerk te Gouda. De zes transparanten bevatten de voorstellingen fragment van de tempelreiniging (glas 22), het ka- pelglas Ecce Homo (glas 60), frag ment bezoek koningin van Scheba aan koning Salomo (glas 5), schenker van het oudste glas uit 1555 Joris van Egmond (glas 15), fragment herbouw van de tempel (glas 28c) en aankondiging van Christus’ geboorte (glas 10). pannen, nieuwe dakgoten, verbetering ingerotte kozijnen en deuren, maken van glas in de ramen, herstel van rege- nafvoerpijpen, uitvoeren van schilder werken ga zo maar door. De panden van Betonfabriek Rogge veen BV worden gebruikt als opslagp laats voor bekistingsmateriaal en heb ben dus al een hele poos het karakter van woning verloren. In de Woningwet is geregeld dat de gemeente bevoegd is eigenaren van panden en terreinen die niet voldoen aan de gemeentelijke bouwverordening aan te schrijven om voorzieningen te treffen binnen een be paalde termijn. Overigens is de situatie ter plaatse kennelijk zo onduidelijk dat de Betonfabriek Roggeveen BV aan vankelijk niet precies wist ook eigenaar van het ongenummerde pand Henegou werweg 25 te zijn. Naast de mening van directeur Van der Veen is de slechte toestand van de hui zen te wijten aan vernielzuchtige jeugd, die in de loop der tijd danig hebben huisgehouden in deze panden. Voor de gemeente is het de vraag of dit juist is, maar mochten anderen dan de eigenaar vernielingen hebben aangericht dan is dat een civielrechterlijke kwestie, in dien de vernielers natuurlijk bij de poli tie bekend zijn. NIEUWBOUW Van uitstel tot sloop wil de gemeente ei genlijk niets weten, omdat er gevaar be staat bij het langer laten staan van deze panden. Op de vrijkomende plaats mag volgens het bestaande en het nieuwe in procedure zijnde bestemmingsplan Brugweg ’80 weer huizen worden neer gezet. Hiervoor is echter wel een ver klaring van geen bezwaar van het pro vinciaal bestuur van Zuid-Holland no dig. Nu de huizen er nog steeds staan is de positie van de gemeente ondergra ven, omdat er tenslotte een dwangbevel is uitgegaan waaraan geen gevolg is ge geven. Via deurwaarderskantoor J. van der Heide heeft directeur Van der Veen van Betonfabriek Roggeveen BV de ge meente laten weten dat er herhaaldelijk is geklaagd over de vernielzucht van groepen jongeren, waardoor voordien het raam- en deurdichte pand schade werd toegebracht. Van deze klachten zijn processen-verbaal opgemaakt'. Deze konden echter nieuwe vernielin gen niet voorkomen, zodat het rechts gevoel bij de heer Van der Veen, die zich ook nog onheus bejegenend voelt, is gaan wankelen. KLACHTEN Intussen zijn wel steeds meer omwo nenden gaan klagen over het gebruik en de toestand’ van de bij Betonfabriek Roggeveen in eigendom zijnde panden. Zo schreef de heer A. Hoogendoorn van de Henegouwerweg 23 de Betonfa briek aansprakelijk te stellen voor alle schade, kreeg de heer H. J. Slot (Zuid- kade 76) op zijn beurt een brief van de Betonfabriek waarin hij als eigenaar aansprakelijk werd gesteld voor even tuele schade en schreef ook Schinkel Schouten BV van de Henegouwerweg 21 dat het hoog tijd wordt dat er een halt wordt toegeroepen aan de verniel zucht van de jongeren. DEN HAAG Drie Waddinxveense leden van de in het gemaal aan de Ka naaldijk ondergebrachte jeugdgroep Savage Skulls zijn door de Haagse poli- tirechter flink gestraft voor een vecht partij in de zaal van een Boskoopse soos. Hierbij werden vernielingen aan gericht en werden aanwezigen mishan deld. Een 20-jarige Waddinxvener werd ver oordeeld tot 12 weken gevangenisstraf, waarvan 8 weken voorwaardelijk (de eis was 12 weken, waarvan 6 weken voor waardelijk), een 21-jarige Waddinxve ner kreeg zes maanden celstraf, waar van drie maanden voorwaardelijk (de eis hield dezelfde straf in) en een 19- jarige Waddinxvener kreeg 12 weken gevangenisstraf, waarvan 10 weken voorwaardelijk (de eis twee maanden celstraf, waarvan één maand voorwaar delijk. De vechtpartij op 7 november 1980 in de Boskoopse soos XIII, waar de pop groep The Voice optrad, ontstond na een simpele ruzie over een sigaar. Er werd daarbij flink op los geslagen, waarbij ook het instrumentarium van de popgroep eraan moest geloven. Het optreden van de Waddinxveners werd door de officier van justitie ergerlijk en laf genoemd. Hij zei ook nog het optre den van de groep ’’knap zat” te zijn. De advocaat van de jongelui en de jon gelui zelf zeiden dat voor herhaling niet meer behoefde te worden gevreesd om dat de jongeren via de medewerking van het Waddinxveense gemeentebe stuur in een gemaal aan de Kanaaldijk zijn ondergebracht. Maar de officier en de politierechter namen toch maar het zekere voor het onzekere en vonden dan ook gedeeltelijke celstraf op zijn plaats. ringsbesluit voor de tweede herzie ning van het bestemmingsplan Kom bij de brug om aan de Nesse de bouw van bungalows mogelijk te maken de Breenen en Poot tot besluit. Het vraag had gesteld of Sint Nicolaas nog tweetal is al jaren bezig om de Nesse zou aankomen bij "het mooiste plekje onbebouwd te laten, hoewel het ge- van Waddinxven”. r WADDINXVEEN in de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 november werd de radio- en tv-zaak van Heemskerk BV aan de Dorpstraat het to neel van een brutale inbraak, die de gehele Dorpstraat in rep en roer bracht. Omstreeks vijf minuten over half drie werd de etalageruit inge gooid, waarna een aantal kleurentelevisies en video-appatuur werd weg genomen. De totale waarde van het ontvreemde bedraagt ruim f Na afloop van de lezing werden er nog verschillende vragen gesteld. Nadat de voorzitter mevr. v. d. Schelde met een bloemetje en een cadeau-bon hartelijk bedankt had, werd deze geslaagde avond met dankgebed besloten. De ouders hadden via ’’Groenvoer”, de schoolkrant, het financieel overzicht van het vorig schooljaar al kunnen be- kijken, en tevens stonden de activitei ten nog eens netjes op een rijtje. Twee schoolcommissie-leden traden af en 3 kandidaten (enige uitbreiding leek ge- wenstj zijn ter benoeming voorgedra gen. Na de pauze met koffie sprak mevrouw L. v. d. Schelde van het Medisch Op voedkundig Bureau uit Gouda. Ze schetste vele situaties, waarin ouders met hun kinderen er toe komen naar het M.O.B. te gaan. De ouders konden zich herkennen in de problemen die mevrouw v. d. Schelde ter sprake bracht. woners genoeg Wij zijn met u benieuwd naar deze antwoorden. Of is het misschien zelfs mogelijk om de toestemming van B. en W. tot sloop van het pand ongedaan te maken? VERKEERSCONTROLE Bij gehouden verkeerscontrole werden diverse bestuurders proces-verbaal aangezegd terzake diverse overtredin gen; rijden door rood verkeerslicht (17); rijfouten (3); onjuist parkeren (6) en terzake defecte dan wel geheel geen verlichting (5). Drie bromfietsen bleken technische gebreken te vertonen. Deze zijn voor nader onderzoek uit het ver keer genomen. AANRIJDINGEN Op zaterdag 31 oktober om 16.00 uur vond er op de kruising Mercuriusweg- Burg. Trooststraat een ongeval plaats tussen 2 personenauto’s. Een in de Burg. Trooststraat rijdende automobi list verleende geen voorrang aan een van rechts naderende bestuurder. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Op de kruising nabij de hefbrug deed zich op zondag 1 november omstreeks 18.00 uur een ongeval voor. Een vanaf de Kerkweg naderende automobilist wilde op de kruising linksaf en hinderde daarbij een vanaf de Brugweg nade rende bestuurder. Beide voertuigen raakten licht beschadigd. Op zaterdag 31 oktober om 19.30 uur werd een op de St. Victorstraat, vlak voor de T-splitsing met de Zuidkade, stilstaande personenauto aan de achter zijde aangereden door een personen auto, welke vanaf de Zuidkade de St. Victorstraat op reed. De schadeveroor- zakende bestuurder reed meteen door. Er deed zich nog een ongeval van door rijden na een aanrijding voor. Op maan dag 2 of dinsdag 3 november werd een personenauto, welke in de Vondellaan stond geparkeerd, aan de rechterzijde aangereden. De veroorzaker heeft zich tot op heden nog niet gemeld. Op donderdag 5 november om 16.40 uur vond er een aanrijding plaats in de Stationsstraat nabij het Geref. Vereni gingsgebouw Het Trefpunt. Een achte ruitrijdende automobilist merkte niet een achter hem aanwezig voertuig op. Lichte materiële schade was het gevolg. Op donderdag 5 november om 13.50 uur vond er op de Kerkweg, vlak voor de hefbrug, een kop-staart-aanrijding tussen 2 personenauto’s plaats. Hierbij werd lichte materiële schade veroorzaakt. Op vrijdag 6 november om 15.20 uur vond er een aanrijding plaats op de kruising Mauritslaan/Charlotte de Bourbonlaan. De beide bij deze aanrij ding betrokken voertuigen raakten licht beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De PSP-afdeling Waddinxveen neemt aan dat ook u, als gemeenteraadsle den van Waddinxveen, dit bericht voor de eerste keer hebben vernomen uit de publikatie in het Weekblad. Want noch in de vergaderingen van de gemeenteraad, noch in één van de vele kommissievergaderingen is deze sloop ook maar met een enkel woord genoemd. En bij de algemene be schouwingen waren daar toch vol doende gelegenheden voor. Wij ne men dan ook aan dat u de eerste de beste gelegenheid aan zult grijpen Dat zijn de bestanddelen die een collec tief van negen man heeft gebruikt voor het gezamenlijk schrijven van een mee slepende ’’thriller”, onder de titel: ’’Schandaal in de kaasstad”. Het boek is .erschenen bij uitgeverij Logboek B V. in Oosterbeek. Het eerste exemp laar is vorige week vrijdagmiddag aan geboden aan drs. K. J. Broekens, burge meester van Gouda. De prijs in de boekhandel bedraagt 12,50. Negen schrijvers, allen met stevige ban den aan Gouda verbonden, zien in de Goudse thriller kans om tegen de ach tergrond van hun favoriete stad in estafette-verband een oorspronkelijke en onnavolgbare.sfeer te schetsen. Een sfeer, waarin geld, misdaad en hebzucht een belangrijke rol spelen. ’’Schandaal in de kaasstad” is een adembenemend moordverhaal, dat zich met dodelijke zekerheid ontwikkelt achter de monu mentale gevels van dè Goudse binnenstad. VERBONDEN MET GOUDA Negen schrijvers van uiteenlopende sig natuur, met onderling zeer afwijkende denkbeelden over maatschappij- inrichting, politiek en levensbeschou welijke zaken, blijken één ding gemeen te hebben: hun verbondenheid met Gouda. Die verbondenheid, door ge boorte, beroep~of vanwege het eenvou dige feit in die typisch Hollandse stad een periode te hebben gewoond, leidde tot een opmerkelijk plan: het gezamen lijk, in estafette-verband, schrijven van een door-en-door Gouds detective ver haal. Tegen de achtergrond van de hi storische Goudse binnenstad wordt een meeslepend verhaal geschetst, met als ingrediënten: moord, sex, een duister bondgenootschap dat zich de ”Einstein-club” noemt, en een misda dig miljoenenplan in de project- ontwikkelingssfeer. Op initjatief van V.V.V.-secretaris M. G. C. J. de Jong scherpten negen men sen met ’’wortels” in het Goudse, hun pen voor een zeer ongewone thriller - waaraan meewerkten: Theo de Jong (journalist, chefredacteur Goudsche Courant), drs. D. A. Jonker (hoofdamb tenaar Ministerie C.R.M.), Prof. mr. H. T. J. F. van Maarseveen (anarchist en hoogleraar Staatsrecht aan de Erasmus Universiteit), Joh. D. van Dijk (lid van het College van Provinciale Staten van Zuid-Holland), Prof. mr. P. W. Klein (oud-Rector Magnificus van de Era smus Universiteit en hoogleraar Economische Geschiedenis), dr. F. A. Hoogendijk (t.v.-commentator, hoofd redacteur ’’Elseviers Magazine”), drs. K. Claij (directeur Voorlichtingsbureau voor de Voeding), mr. A. Q. C. van Rui- GOUDA/OOSTERBEEK Een serie geruchtmakende moorden in het historische centrum van Gouda, een duister complot met geheimzinnige rituelen onder de naam ”Einstein-club”, een misdadig voornemen om in de monumentale Goudse binnenstad een miljoenenverslindend project- ontwikkelingsplan te realiseren, sex-orgiën in een villa aan de Reeu- wijkse plassen, beschuldigingen aan het adres van de burgemeester en Deze plek is namelijk niet buiten het centrum gelegen, heeft een groen- recreatiefunctie omdat deze elders in het centrum niet aanwezig is en in de toekomst nog sterker zal verminde- ren, trekt - ook in de weekeinden - veel winkelend en wandelend pu- bliek, wordt nu reeds functioneel ge bruikt voor recreatieve doeleinden, is niet te klein en verliest iedere recrea tieve bestemming bij bebouwing van het voor woningbouw bestemde ge deelte hetgeen een ernstige inbreuk wordt genoemd op het karakter en het doel van dit historisch ’’mooiste plekje van het dorp.” De afdeling van de Pacifistische So cialistische Partij (PSP) heeft maan dag 9 november de volgende brief gestuurd aan de leden van de gemeen teraad van Waddinxveen met af schriften aan het college van Burge meester en Wethouders en de plaat selijke pers: WADDINXVEEN Vorige week dinsdagavond hield de schoolcommis sie van de protestants-christelijke Groen van Prinstererschool (Tollen slaan) haar jaarlijkse ouderavond. De voorzitter van de schoolcommissie, de heer J. de Boer, heette alle aanwezi gen Hartelijk welkom, en opende deze avond met bijbel-lezing en gebed. Daarna werd het huishoudelijk ge deelte behandeld. om het college van B. cn W. hierover opheldering te vragen. Wij denken hierbij o.a. aan vragen over: past deze sloop in het beleid om het karakter van de Kerkweg zoveel mogelijk te behouden? Is deze sloop in overeenstemming met de toezegging van B. en W. aan het Comité Coördinatie Belan gen Brugcentrum Waddinxveen (CC BBW) dat de herziening van het be stemmingsplan "Kom bij de Brug” een meer conserverende (is het handhaven van wat er staat) werking zal krijgen? Is er overleg geweest van B. en W. met het CCBBW? Waarom is de sloopvergunning in alle stilte afgegeven, waarom geen overleg met raadscommissies e.d.? Wat hebben B. en W. er aan gedaan om de ABN tot andere gedachten te brengen; hebben ze dit wel gedaan? Waarom hebben B. en W. zelfs alle medewerking aan de ABN gegeven door grond van de gemeente (het terrein van de voormalige muziek school) beschikbaar te stellen voor een noodlokaal van de ABN? Voldoet, de nieuwbouw aan het bestemmingsplan, aan de "welstands- normen” en past het in het brug centrum? (dit laatste is niet zq moei lijk, want langzamerhand blijft er niet zoveel meer uit het verleden over!). Ons inziens zijn deze en wellicht nog vele andere vragen zowel voor u als gemeenteraadsleden, als voor de in- van Waddinxveen belangrijk om beantwoord te worden. Wij zijn met WADDINXVEEN De Wad- "Deze vraag was kennelijk ingegeven stuur daar geen bezwaar tegen heb- dinxveners W. van Breemen en H. ingegeven door de wens één van de ben. De groen-enthousiasten vinden Poot hebben de voorzitter van Kamer recreatieve activiteiten op dit terrein dat de Nesse groen moet blijven. 1 van de afdeling voor de geschillen met eigen ogen te willen aanschou- van bestuur van de Raad van State, wen", aldus de twee Waddinxveners, drs. M. C. Verburg, uitgenodigd ko- die drs. Verburg een knipsel uit het mende zaterdagmiddag op het groene Weekblad voor Waddinxveen van vo terrein aan de Nesse de aankomsVvan rige week woensdag toestuurden, Sint Nicolaas bij te wonen. waaruit blijkt dat Sint Nicolaas ko- In de maandag verstuurde brief aan mende zaterdagmiddag om drie uur de staatsraad woordt er aan herinnerd aan de Nesse weer voet op Wad- dat hij tijdens de recente behandeling dinxveense bodem zal zetten, van het beroep tegen het goedkeu- 1 "Mocht u van de gelegenheid gebruik willen maken, dan bent u van harte welkom", schrijven de heren Van Breenen en Dit zijn nogmaals de panden aan de Henegouwerweg 24, 25 en 25a. De panden 24 en 25 van Betonfabriek Rogge veen BV werd vroeger gebruikt als de jeugdsociëteit Point Sixty-Six. Het pand Henegouwerweg 25a is tot ongeveer 1978 bewoond geweest, maar staat nu leeg. De ruiten van de woning zijn gebroken en er zijn diverse vernielingen aangericht. (Foto: Archief Weekblad voor Waddinxveen). - -9 'n Ongewone thriller, geschreven door: THEO DE JONG/DICK JONKER/ HENC VAN MAARSEVEEN/JAN VAN DIJK/ PETER KLEIN/FERRY HOOGENDIJK/ KLAAS CLAY/TON VAN RUITEN/ WIM VAN NORDEN Geheimzinnige moorden, sex-orgiën en misdadige project-ontwikkelaars spannen een wurgend net rond een typisch-Hollandse stad... ;r.,,

Weekblad voor Waddinxveen | 1981 | | pagina 19