WADDINXVEEN GEMEENTE en G. C. Sliedrecht Afscheid van T. is nu in werking getreden Honden- en kattenbesluit Coenecoop ter inzage Thijssenschool S. Versloot (67) begraven 11 Januari: Vrouwenbond van het FNV Florisanta Open week bij Theo UITNODIGING C. M. VAN DER LINDEN Kwartet van Fred Leeflang bij So What TBR voor Boskoper K BESTEMMINGSPLANNEN I BR v BELASTINGEN v SPREEKUREN O! Hl VERGADERINGEN gj MILIEUZAKEN -X OPENBARE ORDE S VERKIEZINGEN R0( i Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend- MA li'li ’’Gemeente makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400,2 740 A K Waddinxveen. WOENSDAG 6 JANUARI 1982 PAK 9. 10. 3. Totaal 5. Aanvaarden van leningen zo- Ji i. het nieuwe Honden treden. Waddinxveen, 6 januari 1982. De burgemeester voornoemd, A. H. van Gent, l.b. 4. 5. 6. 7. 8. 1. 2. 11. 12. 13. spoort aan te schaffen en het te laten ta- toueren: december 1980 januari 1981 februari 1981 maart 1981 april 1981 mei 1981 juni 1981 juli 1981 augustus 1981 september 1981 oktober 1981 november 1981 l t I t 1 Bijzondere vergadering gemeenteraad Donderdag 7 januari 1982, aanvang 15.00 uur in het gemeentehuis. AGENDA T c 1 V r r p 1 I, c V 2 n z C Het gemeentebestuur van Waddinxveen nodigt u gaarne uit tot bijwoning van de installatie van de heer 2.962,50 1.363,— 5.185,— 4.130,— 5.029,07 2.431,19 2.705,20 834,— 2.805,33 999,51 5.622,— 3.340,— Rechts de vertrekkende directeuren T. en G. C. Sliedrecht en links hun opvolgers Wim en Peter Sliedrecht. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/ Sjaak Noteboom J. "UN Wijlen de heer S. Versloot tijdens zijn afscheid vorig voorjaar van de zwem- en poloclub Roubos De Gou we. (Foto: Archief Weekblad voor Waddinxveen De graag geziene Waddinxvener diende ook de vrijwillige brandweer van Wad dinxveen als ondercommandant bij dit korps. Lange tijd was de meld- en alar- meringscentrale van de spuitgasten on dergebracht in het politiebureau aan de Kerkweg-Oost en het naastgelegen café-rastaurant De Unie totdat aan de Noordkade een nieuw garagecomplex met dienstwoningen werd neergezet. HANDIG, ZO’N PASPOORT! Het is om verschllende redenen gemak kelijk en zinvol voor het dier een pa- HONDEN Voor honden zal het dierenpaspoort on middellijk na de tatouage worden afge geven door de landelijke Stichting Re gistratie Gezelschapsdieren Nederland te Amsterdam. Na melding bij de Stich ting zal te tatouage door een vakkundig medewerker binnen 7 dagen worden aangebracht. De kosten van paspoort en tatouage zullen f 15,- per hond be dragen. Is de hond al officieel als ra shond getatoueerd, dan kan het pa spoort voor een bedrag van 5,— bij de Stichting worden besteld. Bezwaarschriften Hondenbelasting Met de dagtekening 30 november 1981 zijn aan de houders van honden in deze gemeente de aanslagen hondenbelasting 1981 opgelegd. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen wijzen ten over vloede de aangeslagenen erop dat bezwaren tegen de opgelegde aanslagen, binnen twee maanden na dagtekening daarvan, bij hen moeten zijn ingediend. Bezwaren die te laat worden ingediend kunnen niet in behande ling worden genomen. Ten aanzien van de aanslag hondenbelasting 1981 betekent dit dat de eventuele bezwaren tegen de aanslagen uiterlijk 30 januari 1982 ingediend moeten zijn. Met stencils wordt informatie gegeven over werkwijze en opzet. Hiermee kan de bezoeker dan het lesgeven volgen. Het werk in de klas zal gewoon door gaan, maar na de les is de leerkracht be schikbaar om vragen te beantwoorden en om methodes nader te verklaren. Hoewel het accent ligt op het werken in de speelleerklas, kan men ook terecht voor informatie over de andere leerja ren. Men zal meer horen over de goede resultaten die men heeft met het ver doorgevoerde systeem van teamtea ching, het werken in de combinatieklas en de ouderparticipatie. Na deze open week wordt op donder dag 28 januari nog de jaarlijkse infor matieavond gehouden. Tijdens deze avond staan alle leerkrachtèn en de le den van de oudercommissie klaar om alle vragen van ouders te beantwoor den. Uiteraard kan men ook terecht voor een persoonlijk gesprek. Een af spraak is altijd te maken met de school leider (tel. 4421). WAT BETEKENT DEZE VERLICHTING? Een erkende handelaar (d.w.z. een ver gunninghouder) zal geen honden of kat ten zonder paspoort mogen kopen of verkopen. Bij de aanschaf van een hond of kat bij een erkende handelaar moet het dier altijd een paspoort hebben. Hetzelfde geldt bij de verkoop van een dier aan een erkende handelaar. Bij op neming in een erkend pension of asiel: geen dieren zonder paspoort! Bij asiels geldt in sommige gevallen een uitzon deringsregel: deze is echter alleen ge maakt om zwerfdieren niet de dupe te 1 -1J_ X1 J- de 3/4 WADD1NXVEEN/DEN HAAG In het staatsblad van 29 december 1981 is gepubliceerd het Koninklijk Besluit van 11 december 1981 dat en Kattenbesluit op 1 januari 1982 in werking zal van de receptie ter gelegenheid weg en de spoorlijn Gouda-Alphen. Gedurende een maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeen teraad hebben gewend, bezwaren indie nen tegen het vastgestelde bestemming splan bij het College van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1-2 te 's-Gravenhage. Aangezien bij de vaststelling door de gemeenteraad wijzigingen zijn aange bracht in het eerder ter visie gelegen hebbend ontwerpbestemmingsplan, komt gelijke bevoegdheid tot het indie nen van bezwaren toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen die wijzigingen. trekkende directeuren al meegedeeld de directiefunctie te hebben over gedragen aan een jongere generatie. ”Wij danken u hartelijk voor de pret tige, duurzame relatie, die wij met u mochten onderhouden en spreken dan ook de hoop uit dat deze met het nieuwe directieteam op succes volle wijze zal worden gecontinu eerd,” zo schrijven ze. Aangifte Hondenbelasting In verband met de uitvoering van de verordening Hondenbelas ting brengen burgemeester en wethouders van Waddinxveen het volgende onder de aandacht: wanneer u een hond krijgt of koopt; wanneer u een hond heeft die de leeftijd van drie maanden bereikt; wanneer u uw hond verkoopt of weggeeft; wanneer uw hond overlijdt; dient u daarvan, binnen 14 dagen, schriftelijk aangifte te doen ter gemeentesecretarie, afdeling Financiën. In Nederland leven ongeveer 2.000.000 honden en waarschijnlijk even veel kat ten. Veel van deze dieren komen in de handel of in een asiel terecht of worden bijvoorbeeld tijdens vakanties in een dierenpension opgenomen. Nu mag men volgens de Wet op de dierenbe scherming honden en katten alleen maar bedrijfsmatig verhandelen of in een asiel of pension opnemen als burge meester en wethouders daarvoor een vergunning hebben verleend. In het Honden- en Kattenbesluit wor den voor de handel, asiels en pension nadere regels gesteld watbetreft huisve sting, verzorging, inenting en derge lijke. Dit Honden- en Kattenbesluit werd begin van dit jaar gewijzigd, onder meer omdat in de praktijk nog al eens werd en wordt geknoeid met entbewij- zen: honden worden bijvoorbeeld ver kocht met een entbewijs dat niet bij het betrokken dier behoort. Gezocht is dan ook naar een goede methode om honden individueel te kunnen herken nen. Een pasfoto op het entbewijs biedt geen oplossing: op foto's lijken immers bijvoorbeeld alle zwarte poedels op el kaar. Na veel onderzoek bleek tatouage het beste middel. Ook in andere landen als burgemeester van de gemeente Waddinxveen. De aan burgemeester en mevrouw van der Linden aan te bieden receptie wordt gehouden op donderdag 7 januari 1982 van 17.00 uur tot 18.00 uur in het gemeentehuis van Waddinxveen. Aanvullend krediet ad 50.000,t.b.v. doortrekking Maar ten Schoutenstraat. Voorlopige vaststelling rekening 1979 Samenwerkingsschool HAVO/Atheneum. Krediet werkzaamheden Stationsplein. Subsidiëring emancipatie-aktiviteiten 1982. Begrotingswijzigingen: a. afvoering krediet ad f 8.850,t.b.v. speelvoorzieningen Pr. Margrietstraat; b. wijziging begroting 1980 en 1981 van het grondbedrijf; c. krediet ad f 24.640,t.b.v. verbouwing van stafkamers bij de Samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum. 14. Wat’verder ter tafel komt. 15. Rondvraag. De stukken liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der vergadering; Inzage op andere tijdstippen kan geschieden in overleg met de secretaris van de commissie. GOUDA Vrijdagavond 8 januari speelt in de Goudse sociëteit So What het Fred Leeflang-kwartet, bestaande uit Fred Leeflang (sax), Arnold Dooij- weerd (bas), Peter Schön (piano) en John Engels (drums).De avond, die om ongeveer 10 uur begint, is voor iedereen boven de 18 jaar toegankelijk. Fred Leeflang: speelde o.a. in de Am sterdamse Bigband en won in 1972 de Friends off jazz van het Loosdrechts Jazzfestival. Arnold Dooyeweerd: won le prijs op het Frans-Jazz concours en speelde o.a. met Hans Dulfer. Hij is thans bezig met eigen groepen. Peter Schön: Speelde met Theo Loevendie en maakte alle nummers van het kwartet John Engels: Speelde in binnen en bui tenland met o.a. het trio van Louis van Dijk en behoeft eigenlijk geen verdere informatie. Het Fred Leeflang-kwartet is te beluisteren op een LP in de Vara- gram serie en op de plaat ’’Droppings” op het Cat-label. Verkiezing leden van de Provinciale Staten De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend: 1. dat in verband met de aanstaande verkiezing van de leden van de Provinciale Staten een ieder kosteloos de inlichtingen uit het kiezersregister kan verkrijgen, waaruit hij kan opma ken of hij zelf of een ander daarin al dan niet of niet behoor lijk is opgenomen. 2. dat op dinsdag 9 februari 1982 de kandidaatstelling voor ge noemde verkiezing zal plaatshebben en dat op die dag, van des voormiddags negen uur tot des namiddags vijf uur, bij het hoofdstembureau in de kieskring, ter secretarie der gemeen te Gouda, de lijsten van kandidaten als bedoeld in artikel G5 der Kieswet kunnen worden ingeleverd. Formulieren voor de ze kandidaatstelling zijn van 19 januari 1982 t/m 9 februari 1982 van des voormiddags acht uur dertig tot des voormid- middags twaalf uur dertig kosteloos te verkrijgen ter ge meentesecretarie van Waddinxveen. WADDINXVEEN Tot en met 6 fe bruari is in het gemeentehuis ter inzage gelegd het door de gemeenteraad op 16 december 1981 vastgestelde bestem mingsplan "Bedrijfsterrein Coene coop". Het bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentesecre tarie. afdeling bestuurszaken en ruimte lijke ordening, Raadhuisplein 1 te Wad dinxveen. Het plan voorziet in de mogelijkheid tot realisering van een nieuw bedrijfster rein ter grootte van bruto 23 hektare. Het gebied is gelegen ten westen van de Kanaaldijk tussen de Zuidelijke Dwars- f 37.407,— Dit laatste bedrag had een betere bestemming verdiend. De werkgroep ’’vandalisme” constateert dat er in Waddinxveen minder vernielingen plaatsvinden en ook dat er meer aangiften worden gedaan als de mensen zich bewust zijn van de (financiële) gevolgen van de gepleegde vernielingen. De gemeente zal stimuleren dat er opnieuw een werkgroep ’’van dalisme” van start gaat die zal bestuderen wat de oorzaken zijn van het gepleegde vandalisme en hoe die oorzaken weggenomen kunnen worden. De burgemeester zal wellicht eind januari deze nieuwe werkgroep installeren. Spreekuur wethouder/loco-burgemeester, de heer A. H. van Gent: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Simon Versloot was, mede door zijn werk als horecaman, een bekende Waddinxvener, die ook in het verenigings- en maatschappelijk leven actief was. Zo bekleedde hij gedurende 44 jaar functies (het laatst als penning meester) in het bestuur van de zwem en waterpoloclub Roubos De Gouwe, hetgeen deze vereniging beloonde met het erelidmaatschap en de benoeming tot lid van verdienste. Vorig voorjaar nam Roubos De Gouwe officieel af scheid van de heer Versloot. Opening. Voorstel om toepassing te geven aan artikel 26 van het Regle ment van Orde. Toespraak en installatie van de heer C. M. van der Linden als burgemeester der gemeente Waddinxveen door de heer A. H. van Gent, loco-burgemeester. Toespraak door de heer C. M. van der Linden. Toespraken door de heer Drs. G. Blom, fractievoorzitter van het C.D.A., de heer M. Boere, fractievoorzitter van de P.v.d.A., de heer D. Uitbeijerse, fractievoorzitter van de S.G.P./Herv. Kiesvereniging/G.P.V., de heer F. H. de Ruijter, fractievoorzitter van de V.V.D. en de heer H. P. Barth, frac tievoorzitter van D’66. Toespraak door de heer J. Meuleman, gemeente-secretaris. Gelegenheid tot het houden van toespraken. Sluiting. Aansluitend aan de vergadering wordt er een receptie gehouden. De algemene receptie vindt plaats van 17.00-18.00 uur. Bestemmingsplan ’’Bedrijfsterrein Coenecoop” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat met in gang van 7 januari 1982 gedurende een maand ter inzage is ge legd het door de gemeenteraad op 16 december 1981 vastgestelde bestemmingsplan "Bedrijfsterrein Coenecoop". Het bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening, Raad huisplein I te Waddinxveen. Het plan voorziet in de mogelijkheid tot realisering van een nieuw bedrijfsterrein ter grootte van bruto 23 hektare. Het gebied is gelegen ten westen van de Kanaaldijk tussen de Zuidelijke Dwars weg en de spoorlijn Gouda-Alphen. Gedurende de bovengenoemde termijn van een maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bezwaren indienen tegen het vastgestelde bestemmings plan bij het College van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1-2 te 's-Gravenhage. Aangezien bij de vaststelling door de gemeenteraad wijzigingen zijn aangebracht in het eerder ter visie gelegen hebbend ontwerp bestemmingsplan, komt gelijke bevoegdheid tot het indienen van bezwaren toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen die wijzi gingen. Kapvergunning Aan de directeur Openbare Werken is vergunning verleend tot het kappen van twee essen en drie iepen ter dikte van TT 20 cm. in de groenstrook langs de Weidezoom. Doordat deze bomen vrij dicht bij elkaar staan wordt goede licht- en zontoetreding in achtertuinen en woningen aan het Distelveld belemmerd. In de onmiddellijke omgeving is voldoende groen aanwezig dat het verantwoord is deze vijf bomen te kappen. WADDINXVEEN Met een recep tie nemen de heren T. en G.C. Slie drecht vrijdagmiddag 15 januari om half vier in het kantoor van Slie drecht Speelgoed BV aan de St. Vic- torstraat afscheid van het bedrijf, dat met ingang van Nieuwjaarsdag wordt geleid door Wim en Peter Sliedrecht. In een brief aan vrienden, kennissen en relaties hebben de ver- WADDINXVEEN - De Vrouwen bond NVV, afdeling Waddinxveen/ Boskoop, die met ingang van maan dag 11 januari officieel Vrouwen bond FNV zal heten, houdt een dag later - dinsdagavond 12 januari om acht uur - in het Gereformeerd Vere nigingsgebouw Het Trefpunt de eer ste avond in het nieuwe jaar. Me vrouw Emka Krösschell zal dan een praatje houden over het projekt dat de Kerngroep Ontwikkelingssamen werking Waddinxveen heeft opgezet in Peru (Zuid-Amerika). Ook zal zij uiteenzetten hoe de samenwerking is met de vrouwen die daar wonen en werken. De oud-Waddinxveense Mej. Frieda Both, thans wonende in Amsterdam, en pas geleden nog in Peru op be zoek, zal over bovenstaand projekt dia’s vertonen. Diegenen die belang stelling hebben voor dit onderwerp zijn van harte welkom. als het dier op buitenlandse reizen mee wordt genomen, moet het on der meer tegen rabiës (hondsdol heid) zijn ingeënt. Het dierenpa spoort is een officieel document waarin de voorgeschreven entbewij- zen, gezondheidsverklaring en der gelijke zijn opgenomen ten behoeve van de douane. Dit boekje raakt minder makkelijk zoek dan losse entpapieren en men heeft alle gege vens bij elkaar. als een hond wegloopt (er zijn jaar lijks ongeveer 50.000 zwerfhonden in ons land) kan zijn huisadres aan de hand van het tatouagenummer gemakkelijk worden opgespoord. als het dier plotseling in een pension moet worden ondergebracht, dan is het, gezien de geldende termijnen, prettig als reeds een paspoort, ta touage en enting is voorzien. heden verlichting rijwielkelder sporthal. 5. Aanvaarden van leningen en bijdragen van het Rijk en het verstrekken van voorschotten en bijdragen aan de r.k. wo ningbouwvereniging St. Joseph t.b.v. de bouw van 4 woning wetwoningen en 29 HVAT-eenheden. 6. Overbrenging krediet asfalteerwerkzaamheden Noordkade naar 1982. 7. Goedkeuring rekening 1980 Stichting openbare chr. uitleen- bibliotheek. 8. Instelling fonds voor energiebesparende maatregelen. L -- Vandalisme Het woordenboek omschrijft ”het baldadig vernielen van pu bliek eigendom, straatmeubilair, auto’s en winkelruiten”. In het afgelopen jaar was er een werkgroep in Waddinxveen die zich met vandalisme heeft bezig gehouden. Het thema was ’’Ge zond gedrag op straat”. Het komt steeds meer voor dat jongeren willekeurig mensen lastig vallen en dingen vernielen. Vooral jongeren in de leeftijd van 12-23 jaar zijn hierbij be trokken. Landelijke cijfers laten een schrikbarende toename zien van aan gifte van baldadigheden of vandalisme: in 1970 waren er 10.334 aangiften, dit liep op tot 25.322 in 1975. In 1980 waren er al ruim 69.000 aangiften bij de politie. Naar schatnng zijn jaarlijks ongeveer één miljoen Nederlanders op een of andere manier slachtoffer van gewelddadige hande lingen. Waddinxveen In onze gemeente vindt voornamelijk vernieling plaats van ruiten, hekken, dakgoten en regenpijpen, lampen, deuren, lichtkoepels en dakpannen. Ook wordt met verf geklad en worden brand blussers doelloos leeggespoten. Het is niet alleen jammer van de vernielde spullen, maar het kost bovendien veel geld. Vernielingen aan gemeentelijke eigendommen leiden tot het vol gende overzicht over de afgelopen 12 maanden: GOUDA De Waddinxvener W.C. Hoogendoorn is directeur geworden van Florisanta BV, Rotterdam, met als vestigingsplaats Zevenhuizen. Het zaakadres van deze BV is gewijzigd in Abr. Kroesweg 31, Waddinxveen, zo blijkt uit een wijziging in het han- delsregister van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden- Holland. Bij Florisanta BV is de heer K. Olieman uit Zevenhuizen uit getreden als directeur. WADDINXVEEN/ROTTERDAM - Wegens poging tot doodslag is de 18-jarige Robert uit Boskoop door de Rotterdamse rechtbank conform de eis veroordeeld tot 135 dagen gevan genisstraf en een onvoorwaardelijke beschikkingstelling van de regering. De jongeman was op 16 augustus van Gouda uit meegereden in de auto van een homofiele man uit Waddinx veen. Direct nadat bij deze man thuis sexueel contact plaats had gehad greep Robert zijn knipmes en stak de Waddinxvener in de ha rtstreek, hoofd en rechterarm. De messteek in de hartstreek stuitte af op een rib. Anders zou het hart, aldus het medisch rapport, doorboord zijn ge weest. Gedragskundigen van de psychiatri sche observatiekliniek van het gevan geniswezen, het Pieter Baan Centrum adviseerden tot een langdurige psy chiatrische behandeling van de affec tief verwaarloosde Boskoper. Het vonnis van de rechtbank hield een vrijheidsstraf in gelijk aan het voorarrest. Dit betekent dat direct met de psychiatrische behandeling in een kliniek, die waarschijnlijk enige jaren zal vergen, zal worden be gonnen. WADDINXVEEN De openbare Theo Thijssenschool aan de Kerkweg- Oost houdt van maandag 11 tot en met vrijdag 15 januari een open week. De school staat dan open voor iedereen die meer wil weten over het lager onderwijs in deze tijd. Tijdens de normale schooluren (08.30- 12.00 en 13.30-14.45 uur, woensdagmid dag vrij) zal de leerkracht van de eerste klas iedereen die dat wil een indruk ge ven van het werken in deze speelleer klas. wordt deze methode met succes toege past. Aan te tatouage wordt een identi teitsbewijs gekoppeld, het ’’dierenpa spoort”, waarin de bewijzen van enting tegen hondeziekte, katteziekte, honds dolheid (rabiës) en andere vereiste cer tificaten worden opgenomen. OVERGANGSREGELING Zoals gezegd treedt het nieuwe Honden- en Kattenbesluit op 1 januari 1982 in werking. Voor bestaande, er kende handelaren, asiels en pensions geldt een overgangsperiode van enige maanden. Personen die hun dier in de komende tijd bijvoorbeeld in verband met een (wintersport-)vakantie in een erkend pension willen onderbrengen kunnen dit gerust doen zonder dieren paspoort! Dit neemt niet weg dat het verstandig is ook thans reeds een dieren paspoort voor het dier aan te schaffen, omdat de vergunninghouders (pen sions, asiels en handelaren) komende zomer wél aan de nieuwe verplichtin gen moeten voldoen. PASPOORT EN TATOUAGE Het dierenpaspoort is een document met gegevens over het dier. Signale ment, adres, entingen en dergeiijke. Het dierenpaspoort heeft een nummer. Bij honden zal dit nummer in het oor worden getatoueerd; zo kan altijd woorden vastgesteld of de gegevens in het paspoort inderdaad betrekking heb ben op die bepaalde hond. Bij katten is tatouage om praktische redenen voor lopig niet verplicht gesteld. tatoueren klinkt erger dan het is. Het is maar een kleine ingreep, ongeveer te vergelijken met een injectie. De meeste rashonden in Nederland zijn ovverigens al getatoueerd. Bij hen hoeft dit niet op nieuw te geschieden. Wel zal voor deze dieren nog een paspoort moeten wor den aangevraagd. laten worden van de maatregel, die juist genomen is ter bescherming van d_ dieren. WADDINXVEEN Op de laatste dag van 1981 is op de algemene begraafp laats aan de Alberdingk Thijmlaan be graven de heer S. Versloot. De aan de Kerkweg-Oost 226 boven het door zijn zoon Arie en schoondochter Riet ge runde café-restaurant De Unie ge woond hebbende heer Versloot over leed na een kortstondige ziekte vorige week maandag op 67-jarige leeftijd. Commissie voor de Financiën Donderdag 14 januari 1982, aanvang 17.00 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1Notulen van de vergadering van 26 november 1981. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Verhoging subsidie voor de Stichting Voorzieningsfonds voor kunstenaars ingaande 1982. 4. Verlenen van een krediet van f 10.000,t.b.v. werkzaam- 1 J

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 4