Politie haalt jongen (19) uit de trein I Burgemeester werd geïnstalleerd in een bijzondere vergadering n.a.m.bv rWM FNV-instuif Eerste damwinst voor de De Savornin Lohmanschool WAT WEEKBLAD- ADVERTEERDERS MOETEN WETEN! Schaatsen- beurs in Gouda Klaverjassen bij De Sperwer WADDINXVEEN In het verbouwde clubgebouw van de Waddinxveense po stduivenvereniging De Sperwer kan er vrijdagavond om acht uur worden ge klaverjast. Iedereen is welkom. Het clubgebouw van De Sperwer staat aan het Stationsplein. Het Weekblad feliciteert Gospelgroep in De Schaapskooi Okkerse BV Informatie avond over De Kleine Basis Postzegelbeurs in café Sport POLITIENIEUWS WADDINXVEEN I I IA A A politie. HUISWERKSTUDID 3*1 O dagelijkse huiswerkbegeleiding studiecentrum gouda t •BW X» ■Mig WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 13 J ANUARI 1982 De contacten met de plaatselijke poli tie, in casa het rayon en de groep Wad- dinxveen van het korps Rijkspolitie, zijn' gecompliceerder, omdat nu een maal het gezag daarover sleets gedeel telijk bij het plaatselijk bestuur berust school behaalde 37 pnt. Nr. 3. St. Jozef school behaalde 35 pnt. Nr. 4. Leon van Gelderschool 35 pnt. Nr. 5. St. Paulus- schooi behaalde 35 pnt. MBs»} •Mag Voor de Koudekerkers in de zaal ontkom ik er niet aan te vermelden dat hun aanwezigheid alleen al ver raadt, dat dejaren 1968-1975 in Kou dekerk aan de Rijn in onze herinne ring reeds met vette letters staan ge graveerd. GOUDA In het clubgebouw bij de Julianasluizen in Gouda wordt komend weekeinde opnieuw een schaatsen- beurs gehouden. Komende vrijdaga vond van zeven uur tot half tien kan men de schaatsen inleveren, die zater dag tussen tien en vier uur zullen wor den verkocht. Tien procent van de ver koopprijs is bestemd als bemiddelings- kosten, welk geld zal worden gestopt in de kas van de speeltuin. WADDINXVEEN Het eerste team van de protestants-christelijke De Savornin Lohmanschool aan de Lindengaarde is winnaar geworden van de zaterdag gehouden eerste dag van het Waddinxveense schooldam- tournooi. In het Gereformeerd Verenigingsgebouw Het Trefpunt werd de openbare Leon van Gelderschool (Essengaarde) tweede. De 33 individuele poulewinnaars kre gen ieder een door Harm Wiersma (onze wereldkampioen dammen) be schikbaar gesteld dambord schijven. Ook werd hen door de beheerder van het speellokaal een versnapering aange boden. De prijsuitreiking werd verricht door mevr. D. Blom, voorzitster van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs. Zaterdag 16 januari zal de tweede dam- dag worden gehouden. Die dag zullen 236 kinderen achter de damborden plaatsnemen. Deze kinderen vertegen woordigen de 3e en de 4e klassen van het basisonderwijs. Aanvang 09.30 uur. Na alle damdagen zal er telkens ’s mid dags in Het Trefpunt een aantal films voor de deelnemende dammertjes wor den vertoond. Zaterdagmorgen werd omstreeks half tien begonnen met de eerste zetten van dit schooldamtournooi, dat een geza menlijke activiteit is van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs te Wad- dinxveen en de plaatselijke damvereni ging Excelsior. Totaal 198 leerlingen van de le en 2e klassen van het basisonderwijs uit Wad- dinxveen en Moerkapelle namen deel aan deze wedstrijden en werden in 33 poules van elk 6 kinderen onderver deeld. Vooraf werd bepaald welke 5 kinderen als team (vijftal) een school vertegenwoordigden. Winnaar van de eerste damdag werd dus het le team van de De Savornin Lohmanschool. Van dit team maakten de volgende leerlingen deel uit: Robert Schooneveld, Lennart van Aggelen, Barbara Hooymeyer, Guy van Maaren en Arjan Bennik. Gezamenlijk scoor den zij van de 50 maximaal te behalen punten er 41. Nr. 2. Leon van Gelder- kaalvredebreuk en belediging. Na di verse vorderingen weigerde hij de gele genheid te verlaten. Bij zijn aanhouding verzette hij zich tegen de politie. Een 20-jarige Waddinxveense vriendin trachtte hem hierbij behulpzaam te zijn, waarna ook zij werd aangehouden en naar het groepsbureau aan de Mozart- laan werd overgebracht. Tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt. AANRIJDINGEN Op maandag 4 januari om 15.30 uur vond er een ongeval plaats op de Wil- helminakade. De bestuurder van een personenauto verklaarde te hebben uit geweken voor een overstekende kat, waarna hij een op het trottoir gepar keerd staande personenauto ramde. Lichte materiële schade was het gevolg. Op vrijdag 8 januari om 18.05 vond er een eenzijdig ongeval plaats op de Rijk sweg 12, rijbaan richting Den Haag. De bestuurdervan een personenauto raakte een markeringspaaltje, kreeg een lekke band en ramde daarna een groot gedeelte van de vangrail. De auto raakte hierbij total loss. Het voertuig is door takelbedrijf Hijkoop afgesleept. Op zondag 10 januari omstreeks 12.00 uur vond er op de splitsing Noordkade- Staringlaan een aanrijding plaats tussen een personenauto en een bus. De perso nenauto reed achter de bus. Op een ge geven moment wilde de automobilist de bus links voorbijrijden en zag tijdens deze manouevre een tegenligger nade ren, waarna hij met de rechterzijde te gen de linkerzijde van de bus reed. Per soonlijke ongelukken deden zich hierbij niet voor. le thema van mijn bestuurlijk denken is. Ik denk dus niet alleen aan de gro te klussen waarin bestuurlijk Wad dinxveen zijn tanden moet zetten, zoals de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk ‘Zuidplas’ en van het nieuwe industrieterrein ‘Coenecoop’, alsook de afbouw van het zgn. ‘Ker- nenbeleid’ maar ook aan de kleinere en de kleine dingen, die u weet het - het ’m vaak doen. Het is duidelijk.dat 1982 en dus Wad- dinxveen voor ons een nieuwe levens fase inluiden. Hoe dat gaat uitpak ken, weet geen mens. Gelukkig maar, wij zijn in ieder geval met de beste voornemens bezield. Er zijn gunstige voortekenen. De belangstelling en de hartelijkheid waarmee wij van alle kanten zijn bejegend rondom het be kend worden van de benoeming en de installatie vandaag, zijn hartver warmend en verrassend groot ge weest. Wij zijn daar dankbaar voor. Het benauwd je ook wat, want er wordt blijkbaar ook heel wat van je verwacht. En dat moet u nog maar afwachten. INLEVERING Advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen die vóór dinsdag ochtend 12.00 uur in ons bezit zijn zullen dezelfde week nog geplaatst worden." Van advertenties die later worden ingeleverd kan plaatsing in dezelfde week echter niet gegarandeerd worden; zij zullen in het algemeen - zonder tegenbericht van de opdrachtgever - worden opgenomen in het nummer van de daarop volgende week. LIEFST SCHRIFTELIJK Voor de juistheid van de tekst van advertenties kunnen wij slechts instaan, indien deze schriftelijk bij onze advertentieafdeling, Oranjelaan 9. Wad dinxveen, worden ingediend. Hiermee kan worden voorkomen dat in tele fonisch opgegeven advertenties, buiten onze schuld, fouten sluipen. KABOUTERS De rubrieksadvertenties in het Weekblad voor Waddinxveen, Kabouters, moeten vóór dinsdagmiddag 15.00 uur bij onze advertentieafdeling zijn' opgegeven. Plaatsingen uitsluitend a contant, dus niet telefonisch. A dvertentieafdeling Weekblad voor Waddinxveen, Oranjblaan 9. tel. <01828)4788 2741 ËD Waddinxveen WADDINXVEEN Het Weekblad voor Waddinxveen feliciteert de Wad dinxveense. Mieke Verboom-Ververs die bij de Stichting Farmaceutische Kleinhandelsconventie is geslaagd voor het vakdiploma drogist. WADDINXVEEN Vrijdagavond 15 januari om kwart over acht treedt in de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse op de gospelgroep What’s in a name. Iedereen vanaf 15 jaar is op deze avond welkom. What’s in a name is in het voorjaar van 1979 opgericht. Zij bestaat uit 5 jon gens, te weten 2 zangers/gitaristen, 2 zangers en 1 geluidsregisseur. De ge middelde leeftijd van de leden is 22 jaar. Er wordt gespeeld op akoestische gita ren, bongo’s, tamboerijn, blokfluit e.d. De liederen zijn overwegend in het Ne derlands en ca. 70 procent is zelfge maakt. De stijl varieert van luisterliede- ren tot country-rock. De zang is over wegend meerstemmig. ‘U zult kunnen begrijpen, dat ik van af deze plaats allereerst wil beginnen mijn bijzondere dank uit te spreken voor mijn benoeming tot burgemees ter van Waddinxveen door Hare Ma jesteit de Koningin. In die dank be trek ik uiteraard graag degenen, die tot die benoeming hebben geadvi seerd. Tegenover dat geschonken ver trouwen kan ik slechts stellen, dat ik mijn best zal doen. Derhalve, dat ik mijn ervaring, kennis en werklust ten dienste zal stellen van de Waddinx veense gemeenschap, zulks op mijn eigen wijze. Ik hoop daarbij te bou wen aan een goede constructieve sa menwerking met de bestuurlijke col leges en de ambtelijke diensten. Sinds de benoeming heeft de plaatse lijke pers ons door toezending van de kranten, waarvoor onze dank, goed op de hoogte gehouden van het wel en wee in Waddinxveen. Wij hebben begrepen dat het in de Waddinxveen- se gemeenschap bruist van activitei ten. Er is een rijk geschakeerd vereni- ingsleven. Van de bewogenheid met de Derde Wereld en recentelijk met Polen, hebben wij met veel respect en waardering kennis genomen. Goede intermenselijke relaties stel ik op hoge prijs. Ik hoop voor een ieder aanspreekbaar te zijn. Met verwijzing naar de raadsbeschouwingen over de profielschets voor de nieuwe burge meester van Waddinxveen op 24 juni 1981 in deze zaal, moet ik bekennen, dat ik geen specialiteiten in mijn bagage meebreng. Uiteraard heb ik zo mijn be- langstellingsferen binnen het tptale veld van het gemeentelijk takenpakket, maar een specialist op een bepaald ter rein wil ik mij beslist niet noemen. Een burgemeester behoeft naar mijn gevoe- len ook geen specialist te zijn, maar wel iemand die van alle aspecten van de ge meentehuishouding voldoende op de hoogte is om ambtelijk -specialistisch ingebrachte en bestuurlijk onder steunde denkbeelden kritisch te kun nen beoordelen en - al of niet bijgesteld - verder uit te dragen. Bovendien ook iemand, die weet wat er zoal buiten de eigen gemeente te koop is en zich bin nen dat raderwerk van contacten en ge beurtenissen op de diverse bestuurlijke niveaus thuis^voelt. Hij zal dan ook de ruimte moeten hebben over dè gemeen tegrenzen heen te kijken. Door mijn benoeming door de Kroon, onafhankelijk van plaatselijke politieke of andere belangen, hoop ik als spil te mogen fungeren tussen de politiek ge kozen bestuurders. Daarbij zal de posi tie van de niet in het college van B. W. vertegenwoordigde fracties, dunkt mij, extra aandacht behoeven. Als voorzitter van de bestuurlijke colleges zal ik proberen zo nodig en mogelijk meningsverschillen te overbruggen. Ik realiseer mij overigens ten volle, dat mijn functioneren buiten de bij de wet toegekende taken, sterk afhankelijk is van de politieke speelruimte, welke de bestuurlijke colleges aan mij hebben toegedacht. Uit de profielschets is mij duidelijk geworden, dat van mij de be reidheid wordt verwacht een politieke portefeuille te willen beheren. Ik’stel mij daartoe zonder meer beschikbaar, wel beseffend, dat aan het burgemee sterschap op die wijze een element van betekenis wordt toegekend in de plaat selijke politieke (machts)verhoudingen. Ik aanvaard die verantwoordelijkheid, zelfs gaarne, zolang het duidelijk is dat ik op dit punt het vertrouwen van de raad eventueel in meerderheid geniet. Immers dat vertrouwen van de raad als hoogste beleidsbepalend bestuurlijk college, is onontbeerlijk voor een zinvol werken. Het lijkt wel haast overbodig te zeggen, dat in de sector openbare orde en vei ligheid de brandweer en politie mijn bij zondere belangstelling hebben. De lo cale binding van de vrijwiligers en het feit, dat beheer en gezag over de brand weer bij het plaatselijk bestuur beru sten, vereenvoudigen het contact met het brandweercorps en de leiding daar van. Dat loopt in het algemeen als van zelf. Ik heb ook gelezen, dat ik na tien il lustere voorgangers, de elfde burge meester van Waddinxveen ben gewor den. Nóu, daar sta je dan wel even bij stil, zeker bij dat getal elf. Ik zal pro beren het niet te bont te maken. Eén troost is er voor mij dat in verband met het ontbreken-van een foto van een van mijn voorgangers, mijn con- terfeitsel vroeger of later aan het tiende haakje in de hal komt te han gen. Ik heb het deze week nageteld. Tja, en wat verwacht u allemaal van die elfde burgemeester? Laat ik voor op stellen, dat een burgemeester geen haarlemmerolie is, goed voor alle kwalen of eventuele verstoppingen. Een burgemeester kan slechts probe ren met al zijn vermogen in een goed samenspel met en binnen de bestuur lijke colleges en ambtelijke diensten te bouwen aan de leefbaarheid van zijn gemeente, in mijn geval van Waddinxveen. Ik noem bewust de leefbaarheid. Immers, ik weet dat de leefbaarheid van een gemeente in al zijn verschijningsvormen, het centra- GOUDA Blijkens een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland zijn de statuten en de omschrijving van het bedrijf bij Ok kerse Beheer BV, Waddinxveen,gewij zigd. De BV houdt zich nu bezig met het beleggen van vermogen enz. onder de naam Okkerse Belegging BV. en het beheer geheel elders berust. Als burgemeester van tot nu toe Rijkspolitie-gemeenten heb ik geleerd met zö’n situatie te leven. Maar met goede wil en begrip van beide kanten is veel tot stand te brengen. Als hoofd plaatselijke politie ligt het zeker in mijn voornemen mij daartoe in te zetten. Daarnaast stel ik mij voor het contact tussen plaatselijk bestuur en politie te versterken door bijvoorbeeld de ge sprekken in de commissie ABZ te in tensiveren, Het optreden van de politie in het kader van het handhaven van de openbare orde en van de rechtshandha ving dwingt steeds meer tot intensi- veringg van dat soort contacten en tot het maken van betere afsprake'n met het bestuur. Overigens heb ik begrepen, dat Waddinxveen een enthousiaste ploeg jonge politiemensen heeft die van wanten weet. Ik stop ermee. Ik heb geprobeerd iets te vertellen van wat mij bezig houdt. Ik re ken op een goede tijd in Waddinxveen. Als de politieke partijen en maatschap pelijke groeperingen bereid zijn tot reëel samenwerken, dan moet het luk ken in een stuk gemeenschappelijke be zieling en met Gods hulp aan een goede toekomst van Waddinxveen en haar in woners té bouwen. Rest mij de wethouders en de gemeen tesecretaris te bedanken voor de harte lijke wijze waarop zij ons na de benoe ming zijn tegemoet getreden en mij in de eerste uurtjes hebben opgevangen. De raad heeft in de laatste vergadering op 16 december 1981 de heer Van Gent als loco-burgemeester bedankt en veel waardering uitgesproken voor de ru stige en tactvolle wijze, waarop hijzich de interim-periode van zijn taak heeft gekweten. Ik sluit mij bij die woorden van lof volmondig aan. Ik dank hem evenzeer voor de wijze, waarop hij mij vandaag heeft geïnstalleerd.” GOUDA Het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holahd meldt dat de N.A.M. Nederlandse Automobiel Maatschappij BV, Gouda, met als vesti gingsplaats Waddinxveen, de bedrijf sactiviteiten niet heeft gestaakt. Het uitgeoefende bedrijf omvat thans ver koop van automobielen en onderdelen. WADDINXVEEN Dinsdagavond 26 januari om acht uur houdt de protestants-christelijke kleuterschool De Kleine Bais aan de Lindengaarde een informatieavond voor alle belang stellenden, die meer willen weten over de wijze van werken in de kleuterschool en graag eens een kijkje willen nemen in het rnateriaal wat aanwezig is in de klassen. De avond begint gemeenschappelijk in de gemeenschapsruimte van de Savor nin Lohmanschool, direkt links na de ingang van de kleuterschool. Na het ge geven overzicht van de wijze van wer ken gaan de ouders dan de klassen bezoeken. Veel over ons zelf, over ons gezin, behoef ik niet te vertellen. Immers de regionale en in het bijzonder de plaatselijke pers hebben ons al bij wijze van spreken gefileerd en over dadig bij u óp tafel gelegd. U hebt kunnen smullen of zich erin kunnen verslikken. Op dit punt kan ik dan ook kort zijn. De club is compleet, behalve Marjolein, die moet vanmid dag tentamen voor het eindexamen dóen, op school, en dat gaat voor. Tussen de bedrijven door hebben wij geduimd voor haar. Strakjes komt zij eraan. Wij hopen ons in de loop van 1982 in Waddinxveen te kunnen ves tigen. Nu er geen ambtswoning meer is, zullen wij hopenlijk met steun van velen een stulpje zoeken en vinden. U weet wel: niet te groot, niet te klein, niet te duur, wel gezellig. Deze zaak ligt nog helemaal open. Tips zijn wel kom. De tijdelijke gastvrijheid in Haastrecht stellen wij tot dan op ho ge prijs. WADDINXVEEN Woensdagavond 13 januari om acht uur is er weer een postzegelbeurs in café Sport aan de Kerkstraat. Op deze filatelieveiling hebben de organisatoren weer iets aparts: voltanding postfris voor de oorlog plus dubbele koeien. Nu eerst een korte terugblik. Het is met veel genoegen en dankbaarheid dat ik/wij terugzien op de jaren 1975-1981, waarin wij hebben ge woond en gewerkt in de Krimpener- waard en met name in Haastrecht, Stolwijk en Vlist. Ik wil niet verhe len. dat wij met een stukje weemoed daarvan afstand hebben gedaan. Het waren immers heel fijne jaren in het werk en in de persoonlijke levens sfeer. In de regionale pers werd ge sproken over mijn drie liefdes, die ik ging verlaten. Een goede typering, denk ik. Zij hadden eén bezwaar: zij lieten je nooit met rust. Nou, laten we wel zijn, dat houdt geen mens vol. Kortom, het waren ruim zes goede jaren, boeiend en vermoeiend tege lijk. Dat ik per 1 februari a.s. wordt opgevolgd door twee zulke bekwame waarnemers kan slechts mijn ijdel heid strelen, ook al staat de reden van deze waarneming, te weten de ge meentelijke herindeling, mij in het geheel niet aan, maar daar kunnen zij niets aan doen. VALS BANKBILJET Op vrijdag 8 januari werd ontdekt, dat op het postagentschap aan de Bredero- laan een vals bankbiljet van f 100, was binnengekomen. Het briefje is in- beslaggenomen en zal uit de roulatie worden genomen. MILITAIR BETRAPT Op zaterdag 9 januari werd omstreeks 01.30 uur op het Koningin Wilhel- minaplein een 18-jarige te Wad dinxveen wonende dienstplichtig mili tair aangehouden terzake diefstal van een stuk siersmeedwerk. Hij had het kunstwerk, dat vanuit een discotheek te Zevenhuizen was weggenomen, bij zich. Hij is naar het politiebureau over gebracht, waar hij is overgegeven aan de Koninklijke Marechaussee. OMGEVALLEN AANHANGER Op vrijdag 8 januari omstreeks 16.40 uur viel op de Kanaalstraat een aan hangwagen van een tractor om. De. spruitkool, waarmede de aanhangwa gen was beladen, lag op de straat. Bij onderzoek bleek, dat de koppeling van wege de vorst niet goed werkte. VERLICHTING Het blijkt nog steeds droevig gesteld wat betreft de verlichting van voertui gen. De afgelopen week werden 25 per sonen, voornamelijk fietsers, bekeurd, daar zij geen verlichting voerden, dan wel geheel geen verlichtingsinstailatie hadden. VALSE NAAM OPGEGEVEN Op woensdag 6 januari werd een 15- jarige fietser bekeurd daar hij zonder voor- en achterverlichting fietste. Hij gaf, zoals een dag later bij onderzoek bleek, een valse naam op. De volgende dag werd hij aangehouden en voor ver hoor meegenomen naar het groepsbu reau. Ook voor het opgeven van een valse naam wordt proces-verbaal opgemaakt. VALS KENTEKEN Op maandag 4 januari werd in de Van Maerlantstraat te Waddinxveen een personenauto, merk Camaro, aange troffen met zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde afwijkende kente kenplaten. In het belang van het onder zoek in deze is deze auto inbeslaggeno- men. De auto was 3 weken tevoren ge kocht door een plaatsgenoot. ON VERZEKERDE BROMFIETS Op maandag 4 januari werd een 16- jarige Waddinxvener zonder verlichting rijdend op een bromfiets bekeurd. Bij onderzoek bleek de bromfiets niet te zijn verzekerd, reden waarom het voer tuig werd inbeslaggenomen. DIEFSTALLEN Vermoedelijk in de nacht van dinsdag 5 op woensdag 6 januari werd benzine ge tapt uit een personenauto, welke stond geparkeerd in de parkeervakken voor de flat aan de Tesselschadelaan. Op donderdag 7 januari werd ’s avonds uit een op de Weidezoom geparkeerd staande auto voor ongeveer 80,— be nzine getapt. Op dezelfde dag werd aangifte gedaan van diefstal van boeketten chrysanten. Deze bloemen zijn ontvreemd uit een schuur, welke gelegen is naast een wo ning aan de Herenweg te Moerkapelle. DOORGEREDEN Op maandag 4 januari omstreeks 08.40 uur werd gemeld, dat een bestuurder bij het benzinepompstation langs de rijks weg 12 34 liter benzine had getankt, waarna hij zonder te betalen was weg gereden. Binnen 10 minuten was de be stuurder door personeel van de Alge mene Verkeersdienst Rijkspolitie tot staan gebracht. De bestuurder/tanker bleek een dienstplichtig militair te zijn, waarna het onderzoek is overgegeven aan de Koninklijke Marechaussee. De personenauto werd in beslaggenomen en is aan een technisch onderzoek onderworpen. VERZET BIJ AANHOUDING Op zaterdag 9 januari werd een 19- jarige Boskoper aangehouden in eén eetgelegenheid te Waddinxveen, daar hij zich had schuldig gemaakt aan lo- Omdat op Nieuwjaarsdag officieel de nieuwe Bouw- en Houtbond van de Federatie Nederlandse Vakbeweging een feit is geworden organiseren de plaatselijke FNV’ers een nieuwjaars- instuif. Bouw- en Houtbond-secretaris Piet Moenngs: ‘Die instuif organiseren wij op dinsdag 19 januari in ‘Het Tref punt’ aan de Stationsstraat aanvang 20.00 uur. Wij zullen proberen daar van gedachten te wisselen over diver se onderwerpen en hoe alles in zijn werk zal gaan, voor wat de nieuwe bond betreft. Wij als bestuur rekenen er dan ook op, dat velen van deze ge legenheid gebruik zullen maken. De consumpties, die zullen worden ver strekt, zijn geheel gratis’. 'Tevens wil ik u nog even wijzen op de volgende punten: Met ingang van januari 1982 bestaat er de mogelijk heid voor mensen in de W. W., W.A. O. en A.O. W. om op werkdagen ’s morgens gratis koffie te drinken in ‘De Bonkelaar’, alwaar u tevens kunt biljarten, kaarten enz. In de maand december hebben wij een folder ver spreid betreffende de cursus sociale verzekeringen. Er bestaat nog steeds gelegenheid deze aanvraagformulie ren in te sturen naar de secretaris. Doet dit nog snel, want men heeft de gelegenheid nog tot 1 februari 1982’. WADDINXVEEN Maandagavond 4 januari werd ’s avonds laat een 19-jarige Gouwenaar, die onder invloed van alcohol en mogelijk drugs verkeerde, door de Waddinxveense rijkspolitie bij het station Waddinxveen-noord uit de trein gehaald. Deze knaap was zonder te be talen ingestapt te Alphen aan den Rijn. Hij bedreigde in de trein de con ducteur, die hem had gezegd in Boskoop uit te stappen. Hieraan had hij niet voldaan. Bij de verwijdering uit de trein verzette hij zich tegen de WADDINXVEEN Vorige weck donderdagmiddag is de heer C. M. van der Linden geïnstalleerd tot burgemeester van Waddinx veen. Dat gebeurde in een bijzondere gemeenteraadsvergadering, waarin naast loco-burgemeester A.H, van Gent en de vijf fractie voorzitters ook onze nieuwe eerste burgeij het woord voerde. Dat deed hij met de volgende toespraak: -■

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 33