Pond schoudercarbonade van 6,10 voor 4,25 dickbaelde fey J 0 (nil Bij Brugslager aan de Zuidkade Goed Droogbloemen EEN GOED DINER houden van mensen IS ONZE SPECIALITEIT Jaar in jaar uit! uin 'Woonaanbiedingen Waddinxveen Brugnieuws NU ENORM IN PRIJS VERLAAGD PRIJS FOTO-ZOEK-WEDSTRIJD Boskoop 4 zoek de fout in de foto... ALS WIJ HET z II 4 SPECIALITEITENRESTAURANT - BISTRO WADDINXVEEN ZUIDKADE 22 en stuur uw oplossing op een briefkaart naar secr. winkelc. "brug" apollolaan 48, 2741 TN waddinxveen (voor a.s.woensdag) HUISWERK DOEN, SLAAGT U ZÉKER, de pater makelaardij b.v. schielandweg 7 2741 ma waddinxveen 01828-3822 bloemenboetiek H jmm g 1982 WOENSDAG 13 JANUARI 1982 J kope aanbieding, maar omvat ook een Dat is dus niet gering. N-. MELWE AANBIEDINGEN i. met £5 De Lede N BOD GEVRAAGD v. M. Schwerinlaan 15 som vanaf ƒ280.000,v.o.n i met royale tuin op het zuiden. Ind.: entree, berging, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, na- tuursteenvloer en schoonmetselwerkwanden, studeer- - kamer (was garage), grote eetkeuken, bijkeuken. Ie verd.: 4 slaapkamers, douchecel. 2e verd.: 3 slaap kamers met dakkapel. voor de goede inzender als prijs be schikbaar gesteld: 1 boerenmetworst, 1 kookworst, 1 leverworst en 1 rollade. BOD GEVRAAGD J. Dorrekenskade-Oost No. 11 ORANJELAAN 36 WADDINXVEEN Goudse Rijweg 90 f 270.000- k.k. UdNBM DcDomvc'Ob TEL. (018281-2026 Wie een mooi droogbloemen- .boeket zoekt kan uitstekend te recht bij bloemenboetiek Dick Baelde. Deze zaken aan de Kerkweg-Oost en de Oranjelaan zijn unieke winkeltjes tot in de wijde omtrek van Waddinxveen. Nieuwstraat 61 Prachtig gerestaureerd woonhuis met garage/werk- plaats. Ind.: entree, hal, Z-vormige woonkamer met schoonmetselwerkwanden, plavuizenvloer en balken- plafond, open keuken met luxe hardhouten inrich ting, garage/werkplaats. Ie verd.: 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. Maga zijn is te verbouwen tot 2 slaapkamers. Aanvaarding: in overleg. Iets fijns? Een mocca- slagroomtaart bij "de echte warme bakker" C. 1. de Graaff aan de Zuidkade 2 in Wad dinxveen is altijd goed. Zeer bijzondere aanbiedingen, maar ook de foto-wedstrijd en het regelmatig melden van goed Brugnieuws zijn nieuwe initiatieven om het koopcen trum aan de voet van de hefbrug onder een overigens stee.ds groeiend publiek te brengen. APPARTEMENTEN "W. de Rijkelaan 44 W. de Rijkelaan 58 Fred. Hendriklaan 18 nade van één pond voor 4,25 in plaats van 6,10. Bepaald is dat men maxi- van de schrijver in aanmerking komt maal drie kilogram mag bestellen. Bij Krayesteyn-tweewielers aan de Waddinxveense Brugweg 1 is het onlangs door TI Raleigh ge- lanceerrde Safe-Stop achterlicht te koop. Na intensieve studie is men er in geslaagd een voorzie ning te treffen waardoor het ach terlicht van een fiets ook bij stil stand een signalerende functie blijft behouden. Zodra een met dit "Safe-Stop" achterlicht uit geruste fiets stopt, wordt defunc tie van de dynamo overgenomen door een batterij. Deze zorgt er voor dat het achterlicht bij stil stand gedurende anderhalve minuut een knipperend signaal geeft. Na dit tijdsbestek schakelt Safe-Stop zichzelf uit; wanneer de fiets weer in beweging wordt gezet, wordt de lichtvoorziening 'automatisch overgenomen door de dynamo. 76.000,—k.k. 76.000,—k.k. 95.000,—k.k. BIJZONDER VOORDELIGE AANB, 130.000,—k.k. H. de Vriessttaat 10 f 177.000,k.k. Garagebox f 18.000,k.k. Zeer goed onderhouden en riant gesitueerde hoek-' woning met eigen garage. Bouwjaar is 1969, grond- oppervlakte is 313 centiare. Ind.: gezellige woonka mer 3,62 x 7,80 m., keuken, hal/gang, toilet, trapkast. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers, badcel. 2e verd.: berging en een 4e slaapkamer. Een woning met veel privacy, met beschutte achtertuin op het zuid-wes- ten, mogelijkheid om uit te bouwen, geïsoleerd dak, elke slaapkamer heeft een wastafel, aparte badgeijser, complete kunststof keukeninrichting, door de gehele woning Luxaflex en buiten aan zonzijde zonwering. Aanvaarding: in overleg. ƒ345.000,v.o.n. f 375.000,v.o.n. Direkt langs het Kanaal worden twee semibunga- lows gebouwd, op eigen grond. Ind.: hal met hard houten trap, L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar het terras, open keuken, bijkeuken en garage. Ie verd.: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en douchecel, 2e toilet. 2e Verd.: vliering. Inspraak in de indeling en de afwerking is mogelijk. Aanvaarding: in overleg. Grote vrijstaande en mooi ver bouwde villa met vrije tuin op het zuid-westen. Ind. beg.gr.: L- vormige woonkamer met open keuken 60 m2. met erker, open haard, parketvloer, studeerka mer 15 m2., toilet, provisie kelder en stenen berging. Ie verd.: 4 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel. 2e verd.: overloop en 2 slaap kamers. Inhoud 650 m3., bouwjaar 1932, bebouwde oppervlakte 9,5 x 10 m. Aanvaarding: in overleg. Waterlelie 16 ƒ160.000,k.k. Royale, moderne eengezinswoning, gelegen aan een vijver in een gezellige woonhof. Ind.: entree, tuinka mer met deur naar het terras, open trap en een open keuken met moderne inrichting. Ie verd.: 3 slaap kamers, grote badcel met 2e toilet en wasmachine- aansluiting. 2e verd.: overloop, zolderkamer met grote dakkapel, ingericht als ouderslaapkamer/stu- deerkamer. Aanvaarding: in overleg. C. Huygenslaan 8 ƒ235.000,k.k. Garagebox 17.000,k.k. Een gunstig gesitueerd, mooi groot herenhuis met voor- en achtertuin. Gebouwd op 253 m2 eigen grond. Diepe achtertuin met vijver. Ind.: royale hal, toilet, kelder (stookruimte), woonkamej- 4,40 x 8,80 m., keuken 2,35 x 3,30 m. met moderne inrichting, ste nen berging. In de woonkamer open haard, schuifpui. Ie verd.: 3 grote slaapkamers en badkamer, ingericht als sauna/douche. 2e verd.: overloop en grote zolder kamer met dakkapel. Balkon op het zuiden. Aanvaarding: direct. 160.000,—k.k. Zijde 77 210.000,—k.k. Een degelijk gebouwd en goed onderhouden half- vrijstaand herenhuis, gebouwd in 1938, op 275 m2. eigen grond. Ind.: kelder, hal, keuken, kamer en suite, bijkeuken, toilet, houten berging. Ie verd.: 3 royale slaapkamers en een badkamer met ligbad toilet. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap, ruime overloop en twee kamers. Aanvaarding: half 1982. WADDINXVEEN Aan de nieuwe spetter-aktie van het Waddinxveense winkelcentrum Brug is voortaan ook een foto-wedstrijd verbonden. Lezers van deze krant wordt verzocht op een briefkaartje te schrijven wat er niet klopt op bijgaande foto, die is gemaakt met de produkten van de Brugslager aan de Zuidkade 21 in Waddinxveen. Wie denkt te weten wat er niet klopt wordt verzocht de oplossing op een briefkaartje te zetten en deze te sturen naar de secretaris van het winkelcentrum Brug, p/a Apollolaan 48, Waddinxveen. De goede inzender - en als er meer zijn wordt er geloot - krijgt van de Brugslager aangeboden: 1 BOERENMETWORST 1 ROOKWORST I LEVERWORST 1 ROLLADE Veel succes. Nieuwstraat 140 ƒ110.000,k.k. Een gezellig en mooi gesitueerde woning met blij vend vrij uitzicht. Ind.: gang, woonkamer 4,00 x 8,50 m., keuken, bijkeuken, douche en toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers en een overloop. Aanvaarding: in overleg. Berkengaarde 38 160.000,k.k. Leuk gelegen, mooi verbouwde tussenwoning met vrij uitzicht en diepe tuin op het zuiden met stenen berging en achterom. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer, aangebouwde keuken met mooie, luxe uitgebreide inrichting. Ie verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met douche en 2e toilet. 2e verd.: overloop, grote zolderkamer met dakkapel. Het geheel verkeert in prachtige staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. ff Pr. Beatrixlaan 94 ƒ215.000,k.k. met 2 garageboxen a 17.000,k.k. Royaal halfvrijstaand hoekherenhuis met garage box aan één van de mooiste lanen van Waddinxveen. De gehele woning is voorzien van nieuwe hardhouten kozijnen en grotendeels dubbel beglaasd. Prachtig onderhouden. Ind.: hal, kast, toilet, L-vormige woonkamer opp. 35 m2 met open haard, aange bouwde keuken met luxe inrichting. Ie Verd.; 4 slaap kamers en douchecel. 2e Verd.: grote zolder inge richt als slaapkamer en studeervertrek. Aanvaarding: in overleg. Jacob Catslaan 42 ƒ170.000,k.k. Riant gelegen, fraai verbouwd woonhuis met rustige, vrije tuin. Ind.: entree, bergkast, toilet, woonkamer 3,60 x 7,90 m. met erker, plavuizenvloer, open haard, open keuken met luxe inrichting. Ie verd.: 3 grote slaapkamers, douche en 2e toilet. 2e verd.: 1 slaap kamer en overloop. Diverse extra’s o.a. fraaie stoffe ringen en mooie betimmeringen blijven in de wo ning. Aanvaarding: in overleg. WADDINXVEEN Een pond schoudercarbonade van ƒ6,10 voor 4,25. Dat is de eerste bijzondere aanbieding in het kader van de nieuwe spetter-aktie, die de Brugslager aan de Zuidkade 21 in Waddinxveen ko mende donderdag, vrijdag en zaterdag doet. De spetter-aktie is het vervolg op de veertiendaagse knalaanbiedingen die de winkeliers aan de voet van de Waddinxveense hefbrug sinds jaar en dag in het Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier doen. Poelruit 1 165.000,—kj\ Mooi gesitueerde en prachtig onderhouden moderne eengezinswoning (type tuinkamer). Deze woning is ge bouwd als hoekwoning met een mooie ruime tuin op het Zuid-Westen. Ind.: beg.gr.: woonkamer, open keuken, hal, toilet. Ie verd.: 3 slaapkamers, badka mer, (ligb. mog.). 2e verd.; zolder met VELUX dak raam. Mogelijk om hier 2 slaapkamers op te maken. Opvallend is: RUSTIGE LIGGING. Niet ver van scholen, winkels en openbaar vervoer. Aanvaarding: In overleg. Barendstraat 6 ƒ120.000,k.k. Een op goede stand, in het centrum gelegen vrijstaand monumentaal herenhuis met uitzicht over de Gouwe. Ind.: woonkamer, keuken, provisiekelder, opkamer, slaapkamer en berging. 2e Verd.: 4 kamers. Inhoud van de woning is 475 m3. Aanvaarding: in overleg. Halfvrijstaand landhuis, direct nabij park, station, winkels en scholen, gebouwd in een nieuw woon- parkje, met een prachtig aangelegde tuin. Grondopp. is 475 m2. Ind.: T-vormige woonkamer met tegelvloer, open haard, schuifpui naar terras op Zuiden. Luxe uitgebreide keukeninrichting, bijkeuken met extra ingang, garage, hal, toilet. Verd.: Grote hal, 4 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, doucheruimte met een 2e toilet, bergruimte/kleedruimte. De woning is voorzien van fraaie en luxe smaakvolle betegelingen en prima uitgevoerde sanitaire voorzieningen. Behang met bijpassende gordijn stoffen en ook hangende en staande lampenkapjes vindt men bij de speciaalzaak in verf en be hang P. van Blitterswijk aan de Nesse 22 in Waddinxveen. De redactie van de Brugkrant ver trouwt er op dat met het van start gaan van de nieuwe spetter-aktie weer extra aandacht gevestigd kan worden op de winkeliers in het winkelcentrum Brug. Kerkweg v.a. f 280.000,— v.o.n. Twee mooie bouwkavels aan de Kerkweg te Waddinx-: veen. U wordt de mogelijkheid geboden een bouw plan te realiseren van een SEMI-BUNGALOW in het houtskeletbouwsysteem naar een geheel nieuw Mooi en praktisch verbouwde, grote hoekwoning ontwerp. Deze woningen worden half-vrijstaand ge- bouwd, waarvan één met een garagebox. U kunt ook de eigenaar worden van zo'n woonhuis, gebouwd naar Uw programma, naar Uw woonwensen, naar Uw stijl en optimaal geïsoleerd voor een totale koop- Jan Dorrekenskade-Oost 42 210.000,k.k. Mooi verbouwde drive-in woning met voor- en diepe achtertuin, in de onmiddellijke nabijheid van station, winkels en scholen. Ind.: hal, meterkast, toilet, garde robe, garage, slaapkamer, hobbyruimte en stenen ber ging in de tuin. Ie verd. met natuurstenenvloer: woon kamer 9,00 x 4,38 m. met balkon, open keuken met o.a. kookeiland. 2e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en 2 wastafels. Aanvaarding: in overleg. A» v. Solmsstraat 32 Grote luxe eengezinswoning. Busken Huëtlaan 25 Leuk gelegen Noordkade41 Leuke woning, direct langs de Gouwe. 145.000,— zonnige tuin. Bod gevraagd De spetter-aktie bestaat elke veertien voor de door de spetter-aanbieder van dagen niet alleen uit een geweldig goed- deze week beschikbaar gestelde prijs, kope aanbieding, maar omvat ook een wedstrijd, deze wedstrijd beoogt het pu- De Brugslager van de Zuidkade heeft bliek te laten raden wat niet thuishoort op de foto die de aanbieding van een winkelier uit het winkelcentrum Brug in Waddinxveen begeleidt. Oostpolderweg 170.000,v.o.n. Een nieuw gebouwde woning. Ind.: entree, toilet, werkkast, woonkamer keuken met een gez. opp. groot 37 m2. en een in de tuin gebouwde berging. Ie verd.: overloop en 2 royale slaapkamers, badka mer met 2e toilet en wasm. aansluiting. 2e verd.: overloop, waarop gasgestookte c.v. installatie en slaapkamer groot 13 m2. Aanvaarding: direct. Wié heeft geconstateerd wat er op de foto niet klopt wordt verzocht dit voor Maar om de aandacht niet van de komende woensdag op een briefkaartje spetter-aanbieding van deze week af te door te geven aan de secretaris van het leiden keren we weer terug naar de aan- winkeicentrum Brug, p/a Apollolaan 48 bieding van deze week: schoudercarbo- in Waddinxveen. Uit de goede inzen- ~~J J ders wordt het kaartje getrokken waar- wi

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 41