WADDINXVEEN GEMEENTE t Wordt hoog tijd voor echte volkshuisvesters NOORDKADE ASFALTWEG EMRGlE-EXPOSniE IN BOUWVOORLICHTING Mr. A. G. Smallenbroek, burgemeester van Smallingerland: 99 BOUWVERGUNNINGEN VERKEER BELASTINGEN gSPREEKUREN VOLKSGEZONDHEID gj BESTUURSZAKEN VERGADERINGEN adresPostbus 400, 2 740 A K Waddinxveen. ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. SamenstellingGemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie- (V HINDERWETVERGUNNINGEN Hi WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG2I)JAM 4RI 1*»«2 leidingbedrijf "De Rijnstreek". A 1 i wing stafkamers Samenwerkingsschool voor HAVO-Athe- neum. 27. Rondvraag. De stukken liggen voor pers Aangifte Hondenbelasting In verband met de uitvoering van de verordening Hondenbelas ting brengen burgemeester en wethouders van Waddinxveen het volgende onder de aandacht: wanneer u een hond krijgt of koopt; .wanneer u een hond heeft die de leeftijd van drie maanden bereikt; wanneer u uw hond verkoopt of weggeeft; wanneer uw hond overlijdt; dient u daarvan, binnen 14 dagen, schriftelijk aangifte te doen ter gemeentesecretarie, afdeling Financiën. -„‘as I Van 25 januari 1982 tot en met 24 februari 1982 liggen op de ge meentesecretarie ter inzage de door Provinciale Staten van Zuid- Holland vast te stellen 7e wijziging van het secundair wegenplan 1973 en de 10e wijziging van het tertiair wegenplan 1973 (ver vallen winterdijktracé als geprojecteerde secundaire weg 25; aan wijzen Henegouwerweg onder andere als secundaire weg; plaat sen Gouwebrug op het tertiar wegenplan). Inenting kinderen geboren in 1978 Op woensdag 27 januari a.s. bestaat in het Groene Kruisgebouw aan de Stationsstraat 12 van 13.30 tot 14.30 uur, gelegenheid tot kosteloze inenting tegen difterie, tetanus en polio, voor de kinde ren geboren in 1978 in de maanden januari t/m juni. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de volgende DTP-inenting op woensdag 3 februari 1982. De inentingspapieren moeten meegebracht. Inlichtingen: gemeentesecretarie, afd. Algemene Zaken, tel. 4433. teit zou door een efficiëntere aan pak kunnen stijgen. „Een metselaar legt dan geen 1000 stenen per dag weg, maar 1500”, zegt hij, op onze vragende blik er aan toevoegend: „dat dat in Japan kennelijk wel kan.” „We moeten, of we willen of niet, ter wille van de volkshuisvesting wel een stap terug. Aan individuele huursubsidie gaat nu al jaarlijks f 1,2 miljard weg. Dat is niet vol te houden.” De typische volkshuisvester moet het primaat weer krijgen, zo vindt hij. De tijd dat de man van ruimte lijke ordening het ongeveer alleen voor het zeggen had kan beter nu direct worden afgesloten dan het nog drie jaar lang te laten voorwoe keren. „Geen speelplaatsjes meer van 70 m2, wegen niet breder dan vijf meter met een trottoir dat aan die breedte is gerelateerd. II. Voorstel tot het verlenen van bouw- en grondvoorschotten voor de bouw van 33 woningen aan de woningbouwvereni ging "St. Joseph”. 15. Voorstel inzake het afvoeren van een krediet voor de inrich ting van een speelplek aan de Prinses Margrietstraat. 12. Voorstel tot asfaltering van de Noordkade. 13. Voorstel inzake de doortrekking van de Maarten Schouten straat. 14. Voorstel inzake reconstructie overweg Kerkweg (AHOB) en Stationsplein. De door de Waddinxvener Jan Goed volk (27) gerunde zaak is deze week met stille trom opengegaan, omdat vorige week de grote stimulator hier achter, Hans Nootenboom en zijn vriend en medewerker Willem Domburg, bij een verkeersongeval op de Beijerincklaan om het leven kwamen. Dc meerderheid in die hoek is nog altijd tegen soberder bouwen, ge wend als men is te werken met streekplannen, die nog zijn geba seerd op uitgangspunten van de beginjaren '70, toen er nog volop economische groei bestond. We hebben toen keuzes gemaakt, die we nu niet meer zouden maken. Je moet bijvoorbeeld nu bouwen waar al infrastructuur aanwezig is. Want bouwen in groeikernen als Almere en Heerhugowaard, waar we die infrastructuur moeten brengen, is veel te duur geworden.” Tot nu- toe moge zijn verhaal een toekomst voor de volkshuisvesting hebben opgeleverd, een goede toe komst voor de bouwnijverheid als bedrijfstak lijkt er minder fraai door te gaan uit zien. Ais algemeen de mening wordt ge deeld dat geld pompen in de bouw een. grote directe extra werkgele genheid oplevert met bovendien een behoorlijk uitstralingseffect, zal het omgekeerde toch ook wel waar zijn: minder bouwinspanning, onevenredig grote werkloosheid. De heer Smallenbroek onder schrijft dat en geeft ook toe „dat op zichzelf alle door mij genoemde van Gent: vrijdagmorgen van Verleende vergunningen aan Houthandel Houtex B V en aan A. v. d. Berg. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen hebben bij be sluit van 12 januari 1982 hinderwetvergunningen verleend voor; a. een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een houtzagerij gelegen aan de Noordkade 40 te Waddinx veen, verzoeker is Houthandel Houtex BV te Waddinxveen; b. het oprichten, in werking brengen ën in werking houden van een (glas) tuinbouwbedrijf gelegen aan de Abr. Kroesweg 11 te Waddinxveen, verzoeker is de heer A. v. d. Berg, Abr. Kroesweg 11 te Waddinxveen. 1980 en 1981 en beschikbaarstelling krediet voor verbou- l Nog één hartekreet wil hij kwijt aan het einde van ons gesprek: hij zegt voorstander te zijn van decentrali satie van de volkshuisvesting, maar dan verder dan nu wordt voorge steld. Niet de provincie moet het voor het zeggen gaan krijgen, maar veel meer nog de gemeenten. „Overal leggen we tegenwoordig de verantwoordelijkheden daar v<aar iets werkelijk gebeurt, behalve bij het bouwen. Geef gemeenten bud getten, waarmee ze zelf uit de voe ten kunnen. Heus, tot zelfs gemeen ten met niet meer dan 10 000 inwo ners beschikken over een grote know-how op woningbouwgebied. Die hebben ook hts’ers en inge nieurs in dienst. Het gemeentelijk apparaat is toegesneden op de plaatselijke situatie, kan snel reage ren en zorgen dat procedures en verbindingen zo kort mogelijk worden gehouden.” Al met al vindt hij zijn verhaal helemaal niet „triest” klinken. De gewone man weet het donders goed dat nu niet meer kan wat gisteren n og wel werd gerealiseerd- en toen kon het eigenlijk ook al niet meer, maar zaken ijlen zo vaak nog jaren na. Dat gevaar ziet hij nu weer: be stuurders, politici, ze weten alle maal dat we snel naar een soberder bouwen moeten om nog te kunnen bouwen. Maar om welke reden dan ook zwijgen de meesten nog. „Ik vind dat niet goed. Om het zo ver te krijgen dat we de volkshuis vesting zeker kunnen stellen, is het zaak zo vroeg mogelijk te laten blijken hoe het volgens jou alleen maar kan. Daar hebben mensen recht op.” Verleende bouwvergunningen Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwver gunningen verleend: aan de heer J. van Vuuren, Brugweg 26 te Waddinxveen, voor het oprichten van een woonhuis; aan de Vereniging tot Stichtingen Instandhouding van Ned. Herv. Christelijke Scholen te Waddinxveen, p/a Spireaweide 19 te Wad dinxveen, voor het oprichten van een semi-permanent school lokaal aan de Prinses Margrietstraat la; aan de heer C. H. J. Grob, Jan Dorrekenskade-Oost 23 te Wad dinxveen, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak van een woonhuis; aan de heer A. Veldstra, Jan Dorrekenskade-Oost 25 te Waddinx veen, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak van een woonhuis; aan de heer D. A. de Vlaam, Noordkade 69 te Waddinxveen, voor het geheel vernieuwen van een berging aan de Oranjelaan 34; aan Bouw- en Aannemingsmaatschappij P.. Rehorst BV, Noord kade 42 te Waddinxveen, voor het gedeeltelijk veranderen van de voorgevelpui van een kantoorpand aan de Dorpstraat 138; aan de heer J. C. de la Fontaine Schluiter, Philips Willemstraat 14 te Waddinxveen, voor het vergroten van de dakkapel op het achtergeveldakvlak. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen 'kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, der secretarie. Aan het woord L, mr. A. G. Smal lenbroek, sinds vier maanden bur gemeester van Smallingerland. Wij vroegen hem naar zijn visie op de toekomstige woningbouw. In een tijd, waarin de behoefte aan wonin gen nog altijd groot blijkt, maar de financiën ontbreken om daarin te voorzien. Volgens hem is het niet eens nodig het aantal te bouwen woningen per jaar terug te draaien als we maar drastisch willen versoberen. En dat zal nodig zijn, want hij gelooft niet dat we over enkele jaren op het punt zullen zijn beland dat de bomen weer tot in de hemel groeien. „We zullen steeds meer voor onze ener gie moeten gaan betalen bij afne mende eigen aardgasbaten. We zullen het zelfs niet voor elkaar krijgen de koopkracht van de minst-draagkrachtigen te blijven garanderen.” Omdat wonen de volgens hem meest primaire welzijnsvoorzie ning is, zullen we er daarom niet aan ontkomen om ter wille van die vele woningzoekenden en ter wil len van hen, die zich maareen beperkt offer kunnen permitteren, de bouwkosten met tenminste 20% terug te dripgen. „We zullen terug moeten in kwali teit, niet in bouwfysische zin, maar in wooncomfort. We moeten naar woningwetwoningen, die niet bre der zijn dan 5.10 m. en hooguit 8.70 m diep. Woningen met een eenvou dige schoorsteen, waarvoor een ka chel kan staan. De centrale ver warming komt in een dergélijke woning niet meer voor, evenmin als een tweede toilet. Het streven moet er op gericht zijn woningen te bouwen van maximaal 4,5 VE, die een huur gaan doen tussen de f 400,- en f 500,-. In mijn eigen gemeente hebben wij als doelstelling geformeerd: woningen bouwen met een huur van f 425,-. En we maken het nog waar ook.” Er,kan volgens hem nog veel meer gebeuren om woningen betaalbaar te maken of te houden. „Geen bouwkavels meer van 300 meter, geen woningen in blokjes van vier op een rijweg met de hoekver- draaiingen en allerlei tierlantij nen.” Ook het bouwen in grotere dicht heden kan een bijdrage leveren om de bouw, door het ontlopen van hoge grondkosten, goedkoper te maken. In stedelijke gebieden zul len 60 tot 70 woningen per ha. moe ten worden gebouwd, in niet-ste- delijke gebieden 40 met parkeerfa- maatregelen een zekere uitstoot tot gevolg kunnen hebben. De sane ring in de bouw vindt overigens al enige tijd plaats. Grote bedrijven zijn al lang aan afslanking begon nen.” „Laten we toch reëel blijven: het onder druk staande reëel besteed baar inkomen zal nog wel enige tijd blijven zakken. Draai onder die om standigheden het recht op zelfstan dige woonruimte voor achttienjari- gen dan maar terug. Ze kunnen het toch niet betalen. Streef naar een hogere woningbezetting en creëer .een klimaat, waarin men weer ka mers wil gaan verhuren.” De kwalitatief goede, maar qua wooncomfort eenvoudige woning zal volgens hem wel extra’s kunnen krijgen, maar slechts dan als de bewoner bereid is daar zelf Vvor te betalen. Hij wenst alleen niet te beknibbelen op isolatieeisen. Het tegendeel is eerder het geval. Nog een ander voorstel van mr. Smallenbroek: wat hij noemt de „bundeling van de gebundelde de concentratie”. Daaronder verstaat hij dat gemeenten, die jaarlijks niet meer dan rond zestig woningen la ten bouwen, er verstandig aan zou den doen om enige jaren niet te bouwen, er verstandig aan zouden doen om enige jaren niet te bouwen, om daarna in één keer 300 wonin gen te laten neerzetten. Dat kan alleen als men als gemeente met buur-gemeenten wenst samen te werken en minder vasthoudt aan de eigen autonomie dan^nu nog ge bruikelijk is. Vestigingseisen zul len dan wel op onderdelen moeten worden herzien. Maar het zal de woningbouw wel goedkoper ma ken. Gemeenteraad Woensdag 27 januari 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 25 no- vemberen 16 december 1981. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Voorstel tot vaststelling van de Afvalstoffenverordening ge- meente Waddinxveen. I 4. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van het bestemmingsplan "Brugcentrum". I 5. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor twee percelen gelegen in het bestemmingsplan "Stations straat". 6. Voorstel inzake wijziging gemeenschappelijke regeling Water leidingbedrijf "Dé Rijnstreek". 7. Voorstel tot het vaststellen van Algemene voorwaarden voor het gebruik van de zwembaden. Commissie van Bestuur Samenwerkingsschool HAVO-Atheneum Dins'dag 26 januari 1982, aanvang 20.00 uur in de Samenwerkingsschool. WADDINXVEEN De Noordkade tussen de Willem de Zwijgerlaan en het ’’lege eind” zal voortaan worden geasfalteerd. In de volgende week woensdagavond te houden gemeenteraadsvergadering zal dit wor- drag van f 300.000,voor dit doel uit getrokken (zij het dat toen nog werd ge dacht aan herstraten van het gedeelte van de Noordkade tussen de brand- weergarage en het "lege eind”). Maar als we er werkelijk in slagen de bouwkosten met 20 of meer pro centen terug te dringen, als werke lijk de volkshuisvesters onder ons het voor het zeggen mogen krijgen, dan kunnen we volgens hem met het beschikbare geld een groter aantal, zij het nu kleinere, eenvou diger woningen gaan bouwen. En met de grote prioriteit die-de rijksoverheid de stadsvernieuwing heeft toegekend, ziet hij nogal wat werkgelegenheid voor de bouw zit ten. Want die sector is zeer ar beidsintensief. „En ook uiterst duur, dus zullen we er niet aan kunnen ontkomen dat de huren omhoog gaan. Anders zullen we noodgedwongen moeten blijven steken bij het nog eenmaal op knappen van die woningen, die ei genlijk aan grondige renovatie toe zijn.” WADDINXVEEN Honden met kwi spelende staarten voor de winkeldeur van de nieuwe dierenspeciaalzaak "Het Beestenspul” op de hoek Dorpstraat- Kerkweg-West maakten maandag dui delijk dat de opening een feit was. De vergunningen en alle daarbij behorende stukken liggen voor een ieder ter inzage tijdens kantooruren op werkdagen en 's maan dagsavonds Van 19.00 tot 22.00 uur tot en met 20 februari 1982. De beschikkingen worden van kracht na afloop van deze termijn, tenzij voordien een beroep tegen deze beschikkingen is inge steld. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA Den Haag. Bezwaarschriften Hondenbelasting Met de dagtekening 30 november 1981 zijn aan de houders van honden in deze gemeente de aanslagen hondenbelasting 1981 opgelegd. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen wijzen ten over vloede de aangeslagenen erop dat bezwaren tegen de opgelegde aanslagen, binnen twee maanden na dagtekening daarvan, bij hen moeten zijn ingediend. Bezwaren die te laat worden ingediend kunnen niet in behande ling worden genomen. Ten aanzien van de aanslag hondenbelasting 1981 betekent dit dat de eventuele bezwaren tegen de aanslagen uiterlijk 30 januari 1982 ingediend moeten zijn. Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven Elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een af spraak heeft gemaakt. den besloten. De kosten van dit werk worden ge raamd op f 476.999,welk bedrag door de gemeente al is gespaard en ge reserveerd. Zo was er al in 1981 een be- Om van "Het Beestenspul" toch een "wereldzaak" te kunnen maken is Jan Goedvolk deze week in zijn winkel aan de slag gegaan. In het voormalige recht huis van de gemeente Noord- Waddinxveen, waarin tot voor kort Au- dicom BV was gehuisvest, is een sfeer volle dierenspeciaalzaak onderge bracht waarin Gerda Peterse de klanten vriendelijk helpt. BELEGGERS Voor de vrije sector ziet hij het helemaal niet meer zitten. Niet de hoge rente noemt hij essentieel voor de stagnatie in deze sector, maar juist het ontbreken van het zicht op inkomensverbetering. Daar tegenover staat dan dat de prcmiehuur-sector weleens zou kunnen aantrekken. Grote beleg gers zullen eenvoudige woningen in deze categorie kunnen gaan bouwen voor die grote groep men sen, die uit een woningwetwoning willen,, maar de koop van een pre mie- of vrije sectorwoning gezien de lasten niet zien zitten. Dat is de grote groep met een inkomen tot f70 a«f80 000,-. Bujgemeester Smallenbroek brlekt dan ook nog een lans voor het bijna industrieel bouwen, de fabrieksmatige aanpak op de bouwplaats. Daardoor zou het aan tal manuren per woning, nu nog tus sen 400 en 450 wellicht naar de 300 kunnen zakken. Ook de produktivi- Spreekuur burgemeester, de heer C. M. van der Linden: vrijdag morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer A. H. 10.00 tot 12 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Jan Goedvolk is aangesloten bij de or ganisatie Dibevo (Dierenbenodigdhe den en voeders). Naast deze zaak staat hij nog op markten in Naaldwijk, Moordwijk, Zoetermeer en Alphen aan den Rijn. Met de 70 vierkante meter aan de Dorpstraat/Kerkweg-West ver wacht hij te voorzien in een behoefte op het gebied van dieren- en dierenbenodigdheden. Wie de zaak binnentreedt ziet veel dieren en veel spullen die voor de dieren zijn bedoeld. Hierbij gaat het om tropische vogels, tropische vissen, kon ijnen en cavia’s, maar ook om vogelza den, halsbanden, aquaria, vogelkooien en diepvries vlees en dergelijke. In de toekomst zullen er ook hengelsportarti- kelen verkrijgbaar zijn. I 8. Voorstel inzake beroepschrift van de heer P. Baan gericht I tegen een geweigerde bouwvergunning. I 9. Voorstel inzake beroepschrift van de heer E. J. van Beek gericht tegen een geweigerde bouw vergunning. I 10. Voorstel inzake, beroepschrift van de heer P. C. Veenman gericht tegen een geweigerde bouwvergunning. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 21 januari 1982 ter gemeentesecretarie ter inzage. WADDINXVEEN Tot en met zaterdag 23 januari wordt in de Bouw- voorlichting aan de Staringlaan in Waddinxveen de expositie ’’Energie Wegwijzer" gehouden, een tentoonstelling die met name voor de consu ment een wegwijzer zal zijn op het gebied van energiebesparing. De expo sitie is opgebouwd rond het expositiemateriaal van de Stichting Voorlich ting Energiebesparing Nederland (SVEN). De SVEN-expositie bestaat uit panelen en een isolatiedisplay. Met behulp van tekeningen, foto's, maquettes en korte teksten wordt o.m. weergege ven hoeveel energie er in een huishouden wordt gebruikt, hoe muren, ra men en daken kunnen worden geïsoleerd, wat isoleren kost en wat het op levert en tips voor verwarming en ventilatie. De bezoeker krijgt op die manier een vrij compleet beeld van de energie- besparingsmogelijkheden in een woning. Daarbij ligt het accent op warmte-isolatie, omdat 75 procent van het energieverbruik in een huishou den aan verwarming opgaat. Naast de SVEN-expositie wordt nog een aantal stands ingericht door be drijven die zich eveneens met energiebesparing bezighouden en die mate rialen tonen voor toepassing in de praktijk. Tot die bedrijven behoren: Isomur die het eerste zonneboilersysteem met luchtcollectoren exposeert. De Algemene Vereniging Informatie Voorzetramen AVIV die de voordelen aantoont van raamisolatie met voorzetramen. Jaga die een warmtepomp met boiler exposeert. Isover met de toepassingsmogelijkheden van isolatiemateriaal. M. Erkelens met Cover Aplix wandbekleding. Helex die een openhaard-inzet laat zien waarmee de bestaande openhaard zuiniger kan worden gestookt terwijl het warmte-rendement hoger wordt. Itho met de Danfoss radiatorthermostaten die afzonderlijke temperatuur regeling per kamer mogelijk maken. Gebr. Blok met klokthermostaten. De Zuid-Hollandse Glascentrale die een nieuw type Sanco-isolatieglas exposeert. Meuwissen met 2L isolatiemateriaal dat kan worden toegepast op zolder, als voorzetwand, tussen muur en radiator en onder de vloer. Dru. die een Economaat en een vloeistofzonnecollector toont. Verder worden een aantal isolatiematerialen, de hoog-rendement "HR" c.v.-ketel, pompschakelaars en een ventilator met warmtelerugwinning getoond. 7 tl iu luv-c yut ia ciliteiten op eigen erf, zo vindt hij. Verlenging Hinderwetvergunning G. A. van Rhijn Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de door hen op 23 maart 1981 onder nr. 0959 aan de heer G. A. van Rhijn, Bloemendaalseweg 29 te Waddinxveen verleende vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een stortplaats (slootdemping) gelegen aan de Bloemendaalseweg 29. De voorgenomen wijziging houdt in; verlenging van de termijn waarvoor de vergunning is verleend met twee jaren. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 4 februari 1982 bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens' niet bekend te maken. WADDINXVEEN/DRACHTEN „De echte volkshuisvesters moeten het weer voor het zeggen krijgen. De tijd van de ruimtelijke ordenaars met hun dure streekplannen en architecten met hun modieuze ontwer pen moet worden afgesloten. Er moet soberder gebouwd gaan worden. Daar is niet aan te ontkomen. Politici weten dat al lang, maar weigeren dat om één af andere reden publiek te maken. Ze volgen de politiek van de drie aapjes; horen, zien en zwijgen”. 16. Voorstel tot aanpassing van het subsidie voor de Stichting Voorzieningsfonds voor Kunstenaars 1982. 17. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de jaarrekening 1979 van de Samenwerkingsschool voor HAVO/Atheneum. 18. Voorstel tot goedkeuring van de jaarrekening 1980 van de Stichting Openbare Christelijke Bibliotheek Waddinxveen. 19. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een1 krediet ten be hoeve van voorzieningen verlichting rijwielkelder sporthal. 20. Voorstel tot subsidiëring van emancipatie-aktiviteiten 198?. 21. Voorstel tot het aangaan van een. gewijzigde overeenkomst inzake aankoop van gronden, gelegen aan de Kerkweg-Oost, van Beheermaatschappij Rehorst BV te Waddinxveen. 22. Voorstel tot instelling van een Reserve ten behoeve van de uitvoering van energiebesparende maatregelen. 23. Voorstel tot voorziening in vacatures, ontstaan door het ver trek van de heer mr. A. G. Smallenbroek. 24. Voorstel tot eerste wijziging van de Uitkerings- en Pensioen- verordening wethouders gemeente Waddinxveen 1981. 25. Voorstel tot wijziging van de Verplaatsingskostenverorde ning gemeente Waddinxveen 1980. 26. Begrotingswijzigingen, w.o. wijziging begroting Grondbedrijf ll1 j past...

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 17