Gamma in De Bonkelaar □I N3 ML Til 131 Dp Nieuw kantoor voor Westnederland Tiroler-festival Boskoop II w ii H 1: a a. 4 2 Films in De Bonkelaar Hazerswoude Weefmaand in EO-regio- avond in Voorlichtings avond over psoriasis in Bleuland- ziekenhuis Nieuw pand W. v. d. Schee BV ”Het Drieluik” 2 Lazy Mama’s Jazz Orchestra in Zoetermeer Zondagmiddagconcert Bij Van der Linde gaan wetenschap en meubelbranche hand in hand EindelijkLekkere stoel voor ouderen Liberalisme en socialisme in de jaren ’80 lil N lil Jk 4 X itform l - J/d f F O U i i Ml K Af Ir t 1 -I □tui u. i|i 12 F 9 XX HOGESCHOLEN T I M t MAKELAARSKANTOOR t. zien op het Tiroler-festival in l de achterliggende jaren verketterden. Juist deze moeten elkaar beter leren kennen. derland de beschikking over tweedui zend vierkante meter kantoorruimte. Gamma bestaat uit de fluitist Paulus Vis en de gitarist Jos Boon. Het duo brengt uitsluitend eigen werk ten ge hore en het produceert dan ook een volstrekt eigen geluid waarin zowel invloeden uit de klassieke, pop- als jazzmuziek zijn te herkennen. gen nog men, opgewekt door emoties, psychische spanningen, infectieziekten (griep of A 1 MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN Kanaalstraat 12- W’veen Tel. 01828-2028 of 6283 •i zz.x J 1 Plantex en worden eveneens verkocht door commissieleden van het Luilakvoetbal. WADDINXVEEN/BOSKOOP Vandaag (woensdag) is aan de Hooge- veenseweg in Boskoop (maar op Waddinxveens grondgebied) de eerste paal geslagen voor een nieuw hoofdkantoor van NV Verenigd-Streekver- voer Westnederland. Dit karwei werd geklaard door pre^ident- commissaris Chr. van Hofwegen, de oud-burgemeester van Gouda en nu waarnemend eerste burger van Stolwijk, welke gemeente tot voor kort werd geleid door Waddinxveens eerste burger C. M. van der Linden. Uit gegevens van Westnederland blijkt dat het huidige kantoor in 1961 werd gebouwd door de toenmalige busmaat schappij Citosa. Dat bedrijf werkte de stijds met 60 bussen op de lijn Leiden- Alphen-Zoetermeer. De Citosa is in middels met enkele andere vervoer smaatschappijen opgegaan in Westne derland. Deze onderneming maakte de laatste jaren een forse groei door. Op het ogenblik rijdt Westnederland met 570 bussen. De toename van het werk ook op administratief gebied maakte een nieuw gebouw noodzakelijk. Nederlandse Bond van Makelaars in Onruen-nde Goederen j NBM Meesterjodelaar Lois Kerschbaumer, te Boskoop. Deïauteuils zijn ontwikkeld samen met de technische hogescholen in Eindho ven en Twente. Een student van de THE is uitgeleend aan de fabriek. Er is in de loop van het onderzoek een meet toestel ontworpen om alle krachten die een zittend mens en een stoel op elkaar uitoefenen vast te kunnen leggen. De Alkmaarder Paulus Vis bespeelt een indrukwekkende serie blokflui ten en treedt daarnaast op als per cussionist terwijl hij ook nog het Orff-instrumentarium beroert. Jos Boon laat zich horen op zowel de akoestische als de elektrische gitaar. Jos, ook een Noord-Hollander (uit het Westfriese dorp Wijdenes), is te genwoordig woonachtig in Temeuzen na vorig jaar te zijn afgestudeerd aan de T.H. in Delft. Op muzikaal gebied hoopt hij binnen afzienbare tijd het Staatsexamen piano te doen. van één der huidige direkteuren, L.J. v.d. Schee, welke thans met zijn zoon W. v.d. Schee de direktie voert. W. v.d. Schee BV voert vijf merken binnenlands bier met als hoofdmerk Heineken en veertien soorten buiten lands bier, frisdranken, wijnen en ge distilleerd. ”De huidige behuizing werd te klein en wij zullen onder architektuur van Heineken bouwbureau een pand bou wen waarin wij met moderne hulp middelen en onder betere arbeids omstandigheden de distributie kun nen verzorgen,” aldus de directie van deze groothandel in dranken. ring dienen, precies zoals in een rol stoel, op het lichaam van de gebruiker te worden afgestemd. De ’’persoonlijke” stoel, zoals dit ort hopedische voorbeeld, is het ideaal maar is vanwege de prijs moeilijk te ver wezenlijken. Garant koos in plaats daarvan voor een grote variatie in de aangeboden bejaardenfauteuils. De zelfde stoel is bijvoorbeeld te krijgen met wisselende zithoogte. ZOETERMEER Zaterdagavond 20 februari speelt in het onderkomen van de Jazzclub Zoetermeer aan de Dorpss traat 18 te Zoetermeer een formatie, die zich presenteert als Lazy Mama’s Jazz Orchestra. Dit in 1972 opgerichte oude- stijl jazzorkest heeft tot 1980 gespeeld onder de naam Lazy Mamas and their Crazy Papas en heeft als zodanig be kendheid en waardering gekregen bij de Nederlandse jazzclubs. De huidige formatie bestaat uit tien instrumentali sten en één zangeres: Arend Wegelin en Rein Horjus, trompet, Klaas Schroe- vers, trombone, Hil Rijsewijk, Rob van Velzen en Martin van Opstal, klarinet en saxen, Doedo Braggaar, piano, Piet Brand, banjo en gitaar, Peter Dollé, tuba, Bert Roele, drums en Wil Dollé, vocals. Dit orkest poogt - met succes - binnen de traditionele jazz de sfeer te treffen van de zwarte jazzorkesten uit de jaren twintig. Het repertoire omvat dus werk van Morton, Henderson, Ellington, Oli ver en Williams, van deze laatste onder meer de tune van het orkest, Lazy Mama. Het resultaat van de zes blazers en de viermans-ritmesectie is massieve oude jazzmuziek, waarbij, naast harmo nische collectieven en ritmische discip line ook alle ruimte is voor solistische hoogstandjes. De sound van Lazy Mama’s Jazz Or chestra, waarvoor muzikaal leider Peter Stöve verantwoordelijk is met zijn ar rangementen, wordt mede bepaald door vocaliste Wil Dollé met haar aparte ’’bluesy” stemgeluid. Het con cert begint om 21.30 uur, de zaal is open vanaf 21.00 uur. De toegang is gratis voor leden van Jazzclub Zoetermeer. Belangstellende niet-leden moeten een entree van f 6,- betalen. Wie meer wil weten over de aktiviteiten van Jazzclub Zoetermeer kan telefonisch inlichtin gen inwinnen op nummerO79 - 310695. MOERKAPELLE In Moerkapelle is aan de Ambachtsstraat de eerste Paal geslagen voor de nieuwe vesti ging van de nu nog in Bleiswijk ge vestigde groothandel in dranken W. yan der Schee BV. De bouw ervan is in handen van het Moerkapelse bouwbedrijf Bakker BV. b)e drankengroothandel werd opge richt op 29 april 1913 door de vader Het nieuwe kantoor dat naast het hui dige op de Hoogeveenseweg komt te staan, wordt neergezet door een projec tontwikkelaar. De bouwdirectie wordt echter door Westnederland zelf ge voerd. Directie-secretaris mr. J. Veenland zei hierover dinsdag tegen 'de Goudsche Courant: ”Dat ons bedrijf zelf de bouw directie voert is een groot voordeel. Het kantoor wordt nu gebouwd naar onze voor de inrichting. Het kantoor zal bestaan WADD1NXVEEN Vrijdagavond 19 februari om half negen wordt in het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonke laar aan de Beukenhof in Waddinxveen de film ’’Where the eagles dare” ver toond. De toegangsprijs bedraagt vier gulden. Deze film, met in de hoofdrollen Ri chard Burton en Clint Eastwood, werd in 1969 opgenomen en staat nu (na 12 jaar) nog steeds bekend als de Clint Ea stwoodfilm. In het verhaal (van de hand van Alistair Mc Clean) zien we dat een Amerikaanse soldaat (Clint Eastwood) onder Brits commando een generaal moet gaan redden uit een schijnbaar onneembaar Fort ergens hoog in de Alpen. De bouwtijd wordt geschat op elf maan den.” ”Wij hopen dat het gebouw volgend jaar januari kan worden geopend. Dat is echter niet zeker. Weersomstandighe- HAZERSWOUDE-DORP Don derdagavond 25 februari houdt de Evangelische Omroep (EO) in de Ne derlands Hervormde Kerk van Hazerswoude-Dorp een regio-avond. Deze avond, waar de Boodschap van het Evangelie centraal staat, biedt een goede mogelijkheid om nader kennis te maken met het werk van de E.O. Sprekers op deze avond zijn Henk Bin nendijk en ds. Z. de Graaf, predikant te Hazerswoude. Muzikale medewerking wordt verleend door het Chr. Mannen koor ”Die Rijnse Sanghers” o.l.v. Si mon Stelling en Jan van der Velde ver zorgt de orgelbegeleiding. De algehele leiding is in handen van Teun van Om men. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is vrij. Er zal ook een boekenta fel aanwezig zijn. Iedereen is van harte welkom. Al tientallen jaren worden in adverten ties en meubelgidsen zitmeubels aange- prezen als speciaal geschikt voor de ou dere mens. We kennen ze allemaal wel, de stoelen met een hoge rugleuning en een hogere zithoogte dan normaal. Vol gens Garant is dit niet genoeg, dit soort zetels is natte-vingerwerk. Een bejaar- denstoel moet aan veel meer eisen vol doen. Het zou het mooiste zijn, aldus de Be- stse initiatiefnemers, als ieder zich een eigen stoel zou kunnen laten ’’aanme ten”. Bij het ontwikkelen van een goede bejaardenstoel is zoveel nieuwe kennis over zitten en meubels maken vergaard dat de fabriek desgewenst aan zulke individuele eisen kan voldoen. Ten bewijze daarvan toont het bedrijf een voorbeeld van een orthopedische stoel. Waarom zouden gehandicapten hele dagen in een rolstoel moeten zitten? Er is geen enkele reden waarom een ge handicapte niet een eigen ’’gewone” stoel kan hebben, aldus'de filosofie ach ter deze stoel. De kosten van zulke fau teuils zijn echter hoog. Vering en stoffe- WADDINXVEEN/BOSKOOP Bij woninginrichter Van der Linde aan de Dorpstraat in Waddinxveen en aan de Zijde in Boskoop staan sinds kort heel bijzondere stoelen in de winkel. Het gaat hier om aange paste stoelen voor bejaarde mensen, die zijn ontwikkeld door de meubel branche in samenwerking met de wetenschap. Van der Linde, die spreekt van goed nieuws voor mensen met rugklachten, noemt nu al de eerste reacties op deze zitmeubels onverdeeld positief. De gezondheidsfauteuil voor bejaarde mensen beschikt dan ook over heel wat bijzondere eigenschappen op het ge bied van de constructie (massief Eu ropees eiken frame), voorgevormde rug (steunt de gehele wervelkolom), ana tomisch gevormde armleggers (voor een ontspannen ondersteuning), aange paste zitdiepte (voor een perfecte li chaamshouding), ideale zithoogte (dit betekent makkelijk opstaan en voor komt vermoeide benen) en traditionele binnenvering (voor een perfect.zitcom fort). Zo’n aangepaste stoel voor be jaarde mensen - allemaal in klassieke stijl - kost rond de duizend gulden. Voor het in Waddinxveen en Boskoop kunnen presenteren van de aangepaste stoel voor bejaarden is Van der Linde in contact gekomen met de meubelfabriek Garant in Best, die wetenschappelijk onderzoek heeft laten verrichten naar de juiste zithouding van bejaarde men sen. Op basis daarvan is de fabriek be gonnen met de produktie van speciale bejaardenstoelen en -fauteuils, die on der de naam "Fitvorm” op de markt worden gebracht. GOUDA In ”Het Drieluik” aan de Cappenersteeg 20-22 in Gouda wordt van zaterdag 20 februari tot en met za terdag 20 maart een weefmaand gehou den. Er is dan een tentoonstelling, er zijn dan demonstraties en er zal deskun dig advies worden gegeven. De tentoonstelling van weefwerk is ver vaardigd door wevers en weefsters uit de provincie Zuid-Holland, waarbij te zien zijn wandkleden, gobelins, kus sens, tassen, kleding enz. De demonstraties die in ”Het Drieluik” worden gegeven betreffen raamweven (op vrijdagmiddag 26 februari, 5, 12 en 19 maart van 14.00-17.00 uur), weven op 2-schachts-tafelgetouwtje (op vrijdag morgen 26 februari en 12 maart van 10.00-13.00 uur), transparant weven (op donderdagmorgen ’11 maart van 10.00- 13.00 uur), gobelin weven: (op donder dagmiddag 11 en 18 maart van 14.00- 17.00 uur en op zaterdag 27 februari en 6 maart van 11.00-16.00 uur), bandwe- ven (op donderdagmorgen 4 en 18 maart van 10.00-12.00 uur), weven met plastic band (op donderdagmorgen 5 maart van 10.00 tot 12.30 uur), getouwweven (op alle donderdagen, vrijdagmidda gen en zaterdagen (behalve op 6 maart), vrij weven (hiervoor is nog geen datum bekend (belangstellenden worden ver zocht in de winkel te informeren). Op donderdag, vrijdagmiddag en zater dag (uitgezonderd zaterdag 6 maart) zal er in ”Het Drieluik” iemand aanwezig zijn voor het geven van deskundig ad vies op het gebied van materiaalge bruik, de aanschaf van een weefgetouw en dergelijke. De openingstijden van ”Het Drieluik” zijn van dinsdag tot en met zaterdag van 9.30 tot 17.30 uur. Paulus Vis studeerde aan het Swee- linck Conservatorium en geeft mo menteel les aan twee muziekacade mies. Beide musici maakten deel uit van jazz- en popformaties terwijl Paulus Vis naast Gamma van tijd tot tijd ook nog meewerkt aan barok- concerten. De muziek van Gamma laat zich moeilijk indelen; het is een menge ling van genres en stijlen, die het best als ’’muziek om naar te luisteren” kan worden omschreven. Gamma staat ook op de (langspeel)plaat; de elpee Aurora Borealis is o.m. ge bruikt bij een vijfdelige televisie serie over de Eskimo’s. GOUDA Maandagavond 22 februa ri om kwart over acht wordt er in het Goudse Bleulandziekenhuis een voorlichtingsavond gehouden voor psoriasispatiënten en belangstellen den. Op deze door de Psoriasis Patiëntenvereniging Den Haag en om streken georganiseerde avond zal de dermatoloog B. Mesander uit Gouda informatie geven over de chro nische huidaandoening ’’psoriasis” en de behandelingsmogelijkheden. Psoriasis (van het Griekse woord ’’psorè”, dat ’’schub” betekent) is een beslist niet besmettelijke, maar wel erfelijke huidaandoening dat zo’n 2 1/2 a 3 procent van de bevolking heeft. Dit betekent dat ruim 300.000 Nederlanders psoriasis hebben. De aandoening vertoont zich als dikke, rode plekken op de huid, waarop zich witte schilfers vertonen en die er af vallen; bij de patiënt die hevige psoriasis heeft wordt een spoor van schilfer nagelaten. Dit komt door een té snelle aanmaak van nieuwe huidcellen. Vaak gaat de aandoening met (hevige) jeuk gepaard. Kenmerkende plaatsen zijn de knieën, de ellebogen en de (be haarde) hoofdhuid. Maar de aandoe ning kan zich ook op andere plaat sen vertonen en zich zelfs over het hele lichaam uitbreiden. Over de oorzaak tasten de deskundi- g in het duister. Wel weet dat de aandoening kan worden .ychische i (griep of keelontsteking bijvoorbeeld) of ver wondingen (ook die door een opera tie). De aandoening is chronisch wat be tekent dat er geen definitieve gene zing is te bewerksteDigen. Er zijn wel diverse behandelingsmogelijkheden die de symptomen tijdelijk kunnen doen verminderen of zelfs verdwij nen. Een van de mogelijkheden is belichting met kunstmatig ultra vio let licht in combinatie met een medi cament, psoraleen geheten. De the rapie heeft de naam PUVA-behan- deling gekregen. In diverse zieken huizen bestaat deze mogelijkheid. Een andere - meer natuurlijke - be handeling is een kuur aan de Dode Zee in Israël, in het Internationale Psoriasis Behandelingscentrum in Ein Bokek. Hier gaat het om groeps therapie, waarbij onder meer gebruik wordt gemaakt van het unieke zon licht dat daar aanwezig is; men ver brandt daar niet snel. Door de grote rust die men daar in het diepst ge legen deel der aarde ondervindt is het psychische effekt dikwijls erg gunstig. Zaterdag 27 februari om 10.00 uur wordt de film De Onvoorstelbare Tocht vertoond in De Bonkelaar. De film is bestemd voor de leeftijdsgroep 6 tot en met 13 jaar en de entree bedraagt ƒ2,— De filnDe Onvoorstelbare Tocht gaat in het kort als volgt: Een professor ver trekt met zijn familie voor 3 maanden naar Engeland. Het gezin neemt af scheid van 2 honden en een kat. Een vriend neemt deze dieren in huis om ze te verzorgen. Deze vriend woont echter wel 350 km van hun eigen huis. On danks de goede verzorging hebben de dieren heimwee naar hun vertrouwde omgeving. Zij besluiten om terug naar hun eigen huis te gaan. Dit is echter een lange, lange tocht, waarin ze van het ene avontuur in het andere vallen. De uitputting nabij komen ze eindelijk weer op hun vertrouwde plek aan. (Deze film is van Nederlands commen taar voorzien). den kunnen de bouw belemmeren. In verband met de beperkte financiële mogelijkheden, heeft het lange tijd ge duurd voordat met de uitwerking van dit plan kon worden begonnen." "Het ministerie van Verkeer en Water- staat onderkende onze problemen voor wat betreft het ruimtegebrek. Wij heb ben eerst nog gekekn of er een pand te huren was, maar we konden geen ge schikte ruimte vinden. Een nieuwe kan toorruimte bleek de beste oplossing. Het gebouw zal ruimte bieden aan maximaal tweehonderd mensen.” De groep Gamma op zondagmiddag 28 februari in de Waddinxveense De Bonkelaar. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/De Spintol). II11» VERING EN STOFFERING De meest revolutionaire verschillen met gewone fauteuils zijn echter on zichtbaar. Die zitten in vering en stoffe ring. De zitting geeft hoe men ook zit steeds even veel steun. Elke veer in de binnenvering is verschillend van de an dere. Daar mag de bezoeker van de fa briek nog naar kijken, want deze kennis is algemeen verspreid. Met de rug ligt het anders. Ook die biedt op elk punt even veel steun. Hoe men dat heeft klaargespeeld, welke spe ciale kunststoffen hiervoor zijn ge bruikt houdt Garant geheim. Voor de stoffering is een nieuwe stof ontwik- l’’ J' - zuurbestendig. Ook aan de lakken voor het hout worden deze eisen gesteld. WOENSDAG 17 FEBRUARI 1982 Alle eisen waaraan de onderdelen van een (bejaarden-)stoel moeten voldoen zijn nu in cijfers uit te drukken. De zit hoogte dus, maar ook de diepte van de zitting, de zithoek, de hóek tussen zit ting en rug, de steun in de lendenen, hoogte en vorm van de armleuningen. Bij het bekijken van de fauteuils sprin gen een paar dingen in het oog: de rug is breder dan van elke gewone fauteuil en de zitting is minder diep. De gebruiker houdt op die maniereen grote zitvrij- heid en kan gemakkeïijk eens een an dere houding aannemen. De bloedva ten in de knieholte worden dankzij de korte zitting niet afgekneld. BOSKOOP In de periode van 4 tot en met 6 maart vindt in Boskoop een Tiroler-festival plaats waarvan de op- WADDINXVEEN - De groep Gam ma treedt zondagmiddag 28 februari om drie uur op tijdens een concert in het jeugd- en vrijetijdscentrum De Bonkelaar aan de Beukenhof in Wad dinxveen. Dit zondagmiddagconcert, dat toegankelijk is tegen betaling van f. 5,— (CJP-houders en 65-plussers f. 3,50), wordt gehouden op initia tief van de film- en theaterwerk- groep De Spintol. keld, die afwasbaar is en brand- en- $-■ Mr. W. Geertsema. (Foto: Week blad voor Waddinxveen/VVD-week- blad Vrijheid Democratie). GOUDA Landdrost Han Lammers, oud-Tweede-Kamerlid Anneke Goud- smit, commissaris der Koningin Molly Geertsema en hoogleraar Nico Cramer maken deel uit van het forum dat woensdagavond 17 februari (vanavond) in de Goudse Agnietenkapel wordt ge houden. Deze om acht uur beginnende avond wordt gehouden op initiatief van het Humanistisch Verbond (HV), ge meenschap Gouda en omstreken, en gaat over het thema ’’Liberalisme en so cialisme in de jaren tachtig”. Links en rechts hoort men pleidooien voor samenwerking tussen PvdA, VVD en D’66. Nog zeer onlangs gebeurde dit zelfs in de Eerste Kamer. Daar waar deze partijen in plaatselijke en provin ciale besturen samenwerken bestaat meestal een grote tevredenheid. In Gouda wordt daarom dan ook een spe ciale forumdiscussie over een mogelijke samenwerking op landelijk niveau ge houden, die in de landelijke pers reeds alom de aandacht heeft getrokken. Prof. dr. Nico Cramer zal het thema in leiden. Cramer, hoogleraar aan de Rijk suniversiteit te Leiden, is gevraagd een zo objectief mogelijke inleiding te hou den. De meer partijpolitieke bijdragen inzichten. Dat geldt5uiteraard ook zullen worden geleverd door Han Lam- c 1 mers en Molly Geertsema. Ook An- uit drie etages. In totaal krijgt Westne- neke Goudsmit, eertijds bekend Ka- merlid en later actief in de vrouwenbe weging (Bloemhovekliniek) zal (vooral op persoonlijke titel) aan de discussie deelnemen., Allen stellen zichzelf en de overige aan wezigen voor de vraag of het nog wel langer verantwoord is dat PvdA, VVD en D'66 elkaar uitsluiten van gemeen schappelijke regeringsverantwoorde lijkheid. De grootste barrière voor sa menwerking lijkt niet te bestaan bij de- en met 6 maart vindt in Boskoop een genen die in de politiek actief zijn en Tiroler-festival plaats waarvan de op- voor de immense landelijke problemen brengst ten bate komt van het Luilak- van de jaren tachtig gesteld zijn, maar voetbal. Dit festival wordt georgani- vooral bij de achterbannen die elkaar in seerd door het ’’Tiroler Landesreise- büro” in samenwerking met Vivo- Hagen en reisbureau Plantex. Een ge zelschap Tirolers uit het Wipptal zal op Het publiek zal zoveel mogelijk bij de donderdag 4 maart een demonstratie geven in de Vivo supermarkt. De vrijdag en zaterdag daarop zijn er eveneens activiteiten in de supermarkt. Demonstraties houtsnijden, glasslijpen, er wordt authentieke Oostenrijkse glüh- verkiezing- wein geserveerd en uiteraard zal ook het jodelen niet ontbreken. Bezoekers die menen over een voldoende flexibel ^trottehoofd te beschikken kunnen meedoen aan een jodelwedstrijd. Donderdagavond vindt in de Rozen burcht een Tiroler avond plaats dat wordt aangekondigd als ”een vrolijk spektakel” en ”een afspiegeling van Ti roler uitbundigheid”. Bij dit alles muziek van onder andere het Original Olympia Buam en meesterjodelaar Lois Kers- baumer. De toegangsprijs tot deze avond be draagt 10 gulden met inbegrip van een glas glühwein. Plaatsbewijzen zijn ver- meningsvorming betrokken worden. Hierbij zal gebruik worden gemaakt van microfoons. In een te houden enquête zal de centrale vraag aan de orde komen hoe men over samenwer king denkt. Tevens zal een i sonderzoek worden gehouden. JONGEREN Ook bij jongeren lijkt een tamelijk grote belangstelling te bestaan voor de di scussie. Zij zijn immers niet gehinderd in hun oordeelsvorming door politieke sentimenten uit het verleden. Voor sommige jongeren is er nog een speciale reden om naar Gouda te komen: leer lingen van het voortgezet onderwijs die dit jaar eindexamen afleggen in de ge schiedenis dienen de staatsinrichting en de belangrijkste politieke ontwikkelin gen te bestuderen. Dagrbij versmaden zij uiteraard niet de mogelijkheid om uit r r - c de eerste hand hun kennis te verrijken krijgbaar bij Vivo Hagen, reisbureau J Dlnntov pn ii/nr/ion p\/pnopnc uprl/zxr*nt over net moderne liberalisme en socia- lisme. Bovendien niet weinigen onder hen zullen dit jaar voor het eerste naar de stembussen gaan inbegrip commissieleden

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 9