MODESHOW IN BOSKOOP Parijzenaar amuseerde op avond in De Unie Nog steeds discussie over plaats van waterzuivering fot9 sjaak noteboom Éh Voor Waddinxveen, Boskoop en Reeuwijk-Dorp Provincie Georganiseerd door Alliance Frantjaise TIROLER SPEKTAKEL IN BOSKOOP Intrioduction bij Jazzclub Zoetermeer Bingo-dansant voor Polen in AF-centrum Boskoopse contactavond met oude rock-and-roll D. v. Commence: Vasthoud» aan verworven rechten kan niet langer Bij De Vlaam Grote taart van 25,- reageert op noodkreet boomkwekers Psoriasis-avond trok veel belangstelling ’t Kombuis BV i I 1 Zuidhpllands gedeputeerde drs. J. Borgman feliciteert H. R. Bannier, directeur van Plant Publiciteit Holland met I Smokey en Bibo’s Gang. 4 f dinxveen was dc eerste weken durende tournee door naar Denemarken. T Zuidhpllands gedeputeerde drs. J. Borgman feliciteert H. R. Bannier, directeur van Plant Publiciteit Holland met het succes. De provincie Zuid-Holland reageerde positief op het beroep dat de Nederlandse Bond van Boomkwekers op de overheid heeft gedaan. De sector bos- en haagplantsoenen verkeert in moeilijkheden door de bezuinigingen van de overheid op geplande groenaanplantprojecten. Door versnelde aanplant komt de Provincie nu de boom kwekers tegemoet. De heer P. Trimp, lid van het hoofdbestuur van de Nederlandse Bond van Boomkwekers (mid den kijkt tevreden toe. Het traditionele Tiroler orkest Original Olympia-Baum verschillend formaat in 7 exclusief album WADD1NXVEEN/BOSKOOP/REEUWIJK Rond de aan de oost kant van de Gouwe - op Reeuwijks grondgebied - te bouwen rioolwater zuiveringsinstallatie voor Waddinxveen, Boskoop en Reeuwijk-Dorp blijven de onderhandelingen en discussies over de juiste plaats van dit door het Hoogheemraadschap van Rijnland te betalen en exploiteren bouwwerk gaande. De nu gekozen nieuwe lokatie maakt deel uit van het oorspronkelijke ontwerp-bestemmingsplan ’’Afvalwaterzuivering Hene gouwerweg” en kan wellicht realiteit worden, omdat de gemeente Reeu wijk het eens geworden is met de aankoop van de daarvoor benodigde WADDINXVEEN/BOSKOOP - De Parijzenaar Jean Allix hield vorige week dinsdagavond in het Waddinxveense café-restaurant De Unie voor een talrijk en enthousiast publiek een sprankelende conférence over dc oorsprong en de ontwikkeling van het Franse chanson. Deze bijzondere avond was georganiseerd door het comité Waddinxveen/Boskoop van de Alliance Frantjaise. Wad dinxveen was dc eerste plaats die Jean Allix thdcns zijn drie door ons land aandeed. Daarna gaat hij Kg-'i». -A F Sm nUI ASDAb.l MAAK 1 1VM2 trio ONBEGRIJPELIJK RELATIE MUZIEK EN WOORD je 14 De totale show duurt ongeveer twee uur. Professionele mannequin's showen de zomercollectie 1982 waarbij de firma Koetsier het schoeisel verzorgt. Voorts Na een welkomstwoord van de vice- president van Alliance Framjaise in Waddinxveen/Boskoop de heer A. van Veen, waren de aanwezigen ge durende twee uur in de ban van de Parijzenaar, geboortig uit Normandië, die op onnavolgbare wijze de op komst van het Franse chanson van uit de nacht van de cultuur tot op de huidige dag in gesproken én ge zongen woord schilderde in beelden, die soms humoristische, maar ook buitengewoon poëtische momenten bevatten. BOSKOOP De Boskoopse sociëteit Contact '79 houdt zondagavond 7 maart om half negen een avond met le vende muziek uit de jaren vijftig. Daar voor zorgt de groep Smokey Bibob’s Gang, een vijftal enthousiaste muzikan ten die met het nog steeds aanwezige vuur degelijke rock roll van enkele tientallen jaren geleden brengen. Dit gepaard aan een flinke dosis humor maakt Smokey tot een aantrekkelijke In het reconstructiegebied Mid den Delfland is een gedeelte van de beplantingsobjecten, die oorspronkelijk voor 1984/85 gepland waren, naar voren ge haald. Circa 100 ha. zal dit na jaar nog worden aangeplant. De boomkwekers zullen dit voorjaar al plantmateriaal kun nen leveren voor twee gebie den van resp. 5 en 4,5 ha., die zijn gelegen tussen Vlaardingen en Maassluis (het Oeverbos) en tegen Schiedam aan. Op de Nationale Boomfeest dag op woensdag 31 maart zal gedeputeerde drs. Borgman officieel de eerste boom van deze nieuwe groenvoorziening planten. Dit zal plaatsvinden op het object Oeverbos. BOSKOOP De afdeling Boskoop van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen Houdt in samenwerking met Van der Linde (textiel), Koetsier (schoenmode) en Pastunette een foundation- en modeshow op dinsdag 9 maart in de Rozenburcht te Boskoop. wordt ook nacht- en onderkleding ge toond. Het introduceren en becommenta riëren van de modellen wordt verzorgd door een lady-speaker van Pastunette. De avond vangt aan om 20.00 uur en zal rond 22.30 uur worden beëindigd. Leden van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen betalen vier gulden entree. Niet-leden vijf gulden. Bij deze prijs is een kopje koffie en een petit four inbegrepen. moet de installatie er een zijn van het Anearobe type met een afdeling voor fosfaatverwijdering. Hierdoor zal de in stallatie in zijn eigen energiebehoefte kunnen voorzien en zal vrijwel geen overlast voor omwonenden optreden. Burgemeester en Wethouders van Bos koop en van Waddinxveen hebben ge antwoord dat al geruime tijd overeen stemming tussen alle betrokken parti jen bestaat over de bouwplaats. Reali sering van een rioolwaterzuivering is echter in strijd met het geldende be stemmingsplan. Alvorens met de bouw kan worden begonnen moet een plano logische procedure worden gevolgd om het bestemmingsplan te wijzigen. Een zaak voor het Reeuwijkse gemeentebe stuur derhalve. Zowel de gemeenteraad van Waddinxveen als die van Boskoop hebben zich wat dit betreft achter hun colleges van B. enW. geschaard. zongen, er bestond geen geschreven tekst, noch begeleidde de minstreel of troubadour zichzelf op een in strument. Toen men de chansons is gaan optekenen, heeft men het we zen van het chanson gedood. Dat ge beurde na de 16e eeuw, onder Francois I. de Henegouwerweg zal kunnen komen. Reeuwijk onderhandelt daar nu over met het Hoogheemraadschap van Rijn land en het provinciaal bestuur van Zuid-Holland. Als de nieuwe plaats haalbaar is zal de Reeuwijkse gemeen teraad daarover een besluit moeten ne men, waarna na aankoop van de grond kan worden gestart met het maken van een nieuw bestemmingsplan en nieuwe tekeningen voor de installatie. FNV-BRIEF Bij de ingekomen stukken van de vorige week woensdag gehouden gemeente raadsvergaderingen in Waddinxveen en Boskoop zaten een aantal stukken die betrekking hadden op de bouw van de rioolwaterzuiveringsinstallatie. Het ging hier om een schrijven en medede lingen van de gemeente Reeuwijk en een brief van de afdeling Waddinxveen- Boskoop van de Federatie Nederlandse Vakbeweging, waarin wordt aange drongen op een spoedige realisatie van de rioolwaterzuiveringsinstallatie. In het Streekplan Zuid-Holland Oost (van 1978) is vastgelegd dat zo'n instal latie gebouwd moet worden op Reeu- wijks grondgebied, ten oosten van de Gouwe en grenzend aan Boskoops grondgebied. "Het milieu mag niet ver der worden aangetast door gebieden in de dorpen die nog niet op de riolering zijn aangesloten. De bestaande installa ties zijn verouderd en zitten aan de top van hun capaciteit", aldus de FNV. Met name wordt gewezen op Boskoop- Oost waar deze situatie de volksgezond heid kan beïnvloeden. Voorts wordt aangevoerd dat de bouw van een instal latie een positieve bijdrage levert aan de werkgelegenheid. Volgens het FNV PASSAGE 47 WADDINXVEEN TELEFOON 101828) 2477 o bühne-groep die op diverse uitge brachte platen is te beluisteren. Van een verzamel-LP zijn inmiddels al ruim 100.000 stuks over de toonbank gegaan. De frisse aanpak van Smokey Bibob’s Gang zorgde voor veel televisieoptre dens en ruime belangstelling van de me dia. De groep speelt drie sets van veer tig minuten elk. De tweede set bestaat geheel uit nieuw repertoire, met onder meer een vertolking van de nieuwste single "Bejaardenhuis Boogie". Tussen de bedrijven door zorgt een disco voor de juiste sfeer. De sociëteit Contact '79 is driejaar ge leden opgericht voor de niet meer zo piepjonge liefhebbers van een ouder wetse avond met levende muziek. De avond wordt gehouden in de Rozen burcht en begint om 20.30 uur. leden betalen 6 gulden toegang, niet-leden een tientje. WADDINXVEEN - Geen grote taart van vijf gulden, maar van 25 gulden. Dat is de prijs van de foto-zoek-wed- strijd, zoals die vorige week woensdag voor de vierde maal voorkwam op de veertiendaag se pagina’s van het winkelcen trum Brug in Waddinxveen. De prijs is beschikbaar gesteld door banketbakkerij De Vlaam, met zaken aan de Oranjelaan in Waddinxveen en aan de Zijde in Boskoop, die als driedaagse aanbieding had. één ons slag- roomtruffels voor f. 2,35 in plaats van f. 3,35. Zoals bekend moet de oplos sing van de foto-zoek-wedstrijd worden gestuurd aan de secre taris van het winkelcentrum Brug, p/a Apollolaan 48, 2741 TN Waddinxveen. Het gebeuren is tweedelig. Donder dag 4 maart wordt in de Rozen burcht in Boskoop een Tiroler avond gehouden met muzikale medewer king van de meesterjodelaar Lois Kerschbaumer en het traditionele Ti roler orkest Original Olympia Baum. Deze avond wordt aangekondigd als ’een heuse afspiegeling van Tiroler uitbundigheid dat zich zal afspelen tot in de kleine uurtjes.’ Wie ooit een vakantie in Oostenrijk doorbracht weet wat dat betekent. De toegangs prijs tot deze avond bedraagt 1 0 gul den waarbij een glas glühwein is in begrepen. Mocht de avond een batig saldo opleveren dan wordt hiermee het Boskoopse luilakvoetbal ge steund. Donderdag 4 maart vanaf 14.00 uur, vrijdag en zaterdag vindt ook in de Vivo supermarkt in dc Boskoopse DEN HAAG De provincie Zuid-Holland gaat de uitvoe ring van een aantal beplan- tingsprojecten versnellen. Deze positieve mededeling werd ge daan door de gedeputeerde voor Milieu, Recreatie en Land- schapszorg, drs. J. Borgman, in een onderhoud met een dele gatie van de Nederlandse Bond van Boomkwekers. De provincie komt op deze wijze tegemoet aan het drin gend beroep dat de boomkwe kers in januari op de overheid hebben gedaan. De sector bos en haagplantsoen van de Neder landse boomkwekerij dreigt het slachtoffer te worden van de bezuinigingen bij de overheid. Hierdoor zal volgens de Ne derlandse Bond van Boomkwe kers in 1982 voor circa 10 mil joen gulden aan bomen, die nu plan trijp zijn, moeten worden vernietigd. GOUDA De vorige week maandag avond in Gouda gehouden voorlich tingsavond over de huidziekte pso riasis trok veel belangstellenden. Gastvrijheid werd verleend door het Bleulandziekenhuis. Ruim 70 mensen uit Gouda en omstreken luisterden naar de dermatoloog dr. B. Mesander met zijn uiteenzetting over psoriasis, welke met dia’s werd toegelicht. Vervolgens gaf de fysiotherapeut de heer Van Oort uitleg in woord en beeld over de behandeling met de ’’lichttherapie”, welke in het St. Jozefziekenhuis wordt toegepast. Patiënten en geïnteresseerden in pso riasis kunnen contact opnemen met de volgende personen: mevrouw Nij- kamp, tel. 01820-31977 en de heer K. Taal, tel. 01820-29255. Het adres van de Psoriasis Patiëntenvereniging is: Postbus 95950, 2509 CZ ’s-Gra- venhage. Tel. 070 - 500819. gronden (16 hectare voor ruim één miljoen gulden) van Reeuwijker P. W. Koot. Uit persberichten is gebleken dat met de aankoop van de grond van de heer Koot de gemeente tegemoet komt aan twaalf bewoners van de Randenburgse- weg, die bezwaarschriften hadden inge diend tegen een eerder voorgestelde lo- katie, dicht bij hun huizen. Omdat deze bezwaarschriften de bouw lang zouden kunnen tegenhouden besloot de ge meenteraad in november een alterna tief te zoeken. Overigens is het nog helemaal niet ze ker dat de nieuwe rioolwaterzuivering sinstallatie ook op de nieuwe plek langs 'Het is onbegrijpelijk dat FNV-bonden prikacties houden, nog vóór overleg heeft plaatsgevonden. Nog duisterder zijn de bedoelingen van stakingen, die worden voorbereid in bedrijfstakken waar men eenvoudig nog geen regelin gen voor de Ziektewet kan treffen, om dat niet bekend is wat de regeringsvoor stellen op dit punt precies worden", al dus de voorzitter van de CNV-Hout- en Bouwbond. 'Ik krijg ook het akelige gevoel dat er bij een paar FNV-bonden helemaal niets bespreekbaar is wat op bezuini gingen lijkt. Dat is in het licht van de nieuwe bezuinigingen, die het kabinet in petto heeft, onverstandig. Wil de re gering het nodige aangekweekt worden om in overleg met de vakbeweging tot goede maatregelen te komen, dan zal er op z'n minst een perspectief moeten zijn op bereidheid van de kant van de vakbeweging om iets te doen. Ik ben van mening, dat niet onverkort vastge houden kan worden aan verworven rechten, alleen omdat zij oude rechten zijn. Als oude rechten onbetaalbaar worden moet er iest gebeuren.” Dit moeten we ook zien in het licht van de bezuinigingen van 4,5 miljard gulden, die minister Van der Stee als ab soluut stelt. Het terugdringen van het financieringstekort van de overheid is ons aller belang. Maar de mate waarin, moet ook voor overleg vatbaar zijn. Het zal op z’n minst afgewogen moeten wor den tegen het nog verder oplopen van de werkloosheid. Voorzichtig tussen alle klippen door zeilen is nodig. Het heeft er de schijn van dat er in regering skringen mensen zitten die werkloos heid niet als een klip erkennen.” Het CNV-beleid is gericht op goed en eerlijk overleg op alle fronten. En GÉÉN actie om actie of om problemen in de eigen gelederen te verbloemen. We zijn bereid tot inleveren. Het geld moet dan gericht worden besteed aan meer werk. We willen dat het banenp lan op dat punt meer gaat voorstellen. Dat is een beleid dat lijkt op: tegen de stroom op-roeien.” Lw steun, als leden van het CNV, is daarvoor hard nodig. Voor Christenen is nimmer weggelegd de makkelijke weg. Maar met Gods Hulp zal ook nu, m slechte tijden, het CNV een zegen voor ons land zijn. WADDINXVEEN In het kader van de actie ’’Waddinxveen helpt Polen” houdt het actie-comité op vrijdag avond 5 maart een groot bingo-dan sant in de toneelzaal van het Anne F rank-centrum. De prijzen voor deze bingo zijn o.a. beschikbaar gesteld door de leden van de middenstandsvereniging Wad dinxveen, terwijl ook andere bedrij ven hun bijdrage leveren. Het muzi kale gedeelte van de avond wordt ver zorgd door de dansband ’’Tension” uit Gouda, terwijl het bingo-gebeuren zal worden onderbroken door een optreden van de volksdansgroep ”Ad Va ’Ani”, eveneens uit Gouda. Zowel ’’Tension” als ”Ad Va ’Ani” doen hun optreden geheel belange loos. De avond vangt aan om 20.00 uur, terwijl de zaal reeds om 19.30 open gaat. De toegangsprijs bedraagt f 3,- per persoon en kaarten zijn vanaf 23 februari in voorverkoop te verkrij gen in het Anne Frank-centrum. Uiteraard is de gehele opbrengst be stemd voor de actie ’’Waddinxveen helpt Polen.” Vervolgens kwam aan de orde de relatie tussen muziek en woord, de invloed van het Gregoriaans, de te genwoordigheid van de vogels, en me nigmaal van sprekende vogels, en in menig chanson de aanwezigheid van het magische getal drie; ’’Trois jeunes tambours,” ’’Dessous le rosier blanc”, in het tweede couplet: lé plus jeune des trois (capitaines), enz. Heel belangrijk is ook het rit me in menig chanson: de chansons de danse, en de chansons de marche. Bewogen schetste Jean Allix tenslot te aan het einde van deze prachtige avond de bijzonder grote plaats, die de cantique de Noël inneemt. Hij be nadrukte met klem, dat dit niet al leen zijn oorzaak vindt in het feit dat deze liederen met Kerstmis worden gezongen, meer ter gelegenheid van alle plechtige gebeurtenissen en fees ten in het franse gezin. Zij begelei den als het ware de Franse mens door de hoogte- én dieptepunten van het leven. De president van het Comité Bos- koop/Waddinxveen, de heer C. van dc Wall, bracht de heer Allix de war me dank van alle aanwezigen over en overhandigde hem als herinnering aan zijn optreden in Waddinxveen een Oudhollandse speculaasplank. Tevens vestigde de heer Van de Wall er de aandacht op, dat de volgende avond van de Alliance Fran^aise te Wad dinxveen op 30 maart wordt gege ven, wederom in café-restaurant ”De Unie”, met als onderwerp: ”Les vins de France, avec diapositives”. Spreker zal zijn de heer Laurent d’Hóir. Het Comité Boskoop/Wad- dinxveen hoopt dat velen wederom dc weg zullen vinden naar ’De Unie’. GOUDA In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Midden-Holland is nieuw in geschreven ’t Kombuis BV, Wad dinxveen. Omschrijving bedrijf: de groothandel in sieraden enz. Maat schappelijk kapitaal f 100.000, waarvan geplaatst/gestort f 25.000, De statuten van deze op 26 mei 1977 op gerichte BV werden op 27 januari 1982 gewijzigd. Eigenaar van 't Kombuis B V is S. Doekemeijer uit Hendrik-Ido- Ambacht. OOK VLIETLAND Ook het gebied Vlietland, tus sen Leidschendam en Zoeter- woude dat straks 130 ha. groen zal omvatten, ziet een gedeelte van het project nu versneld aangeplant. Nog dit jaar zal circa 20 ha. van groen worden voorzien. En ook het door Vlietland geprojecteerde fiets pad zal met bomen worden omzoomd. Naar verwacht zal ook het Park Cronesteijn bij Leiden nog dit jaar 5 ha. beplanting rijker zijn. z\ndere mogelijkheden worden nog verder onderzocht. Volgens gedeputeerde drs. Borgman, zal de provincie Zuid-Holland zo’n 1400 ha. versneld aanplanten, als posi tieve reactie op de noodkreet van de bedreigde boomkweke- rijsector. ZOETERMEER Het is zo lang zamerhand een zeer (goede) ge woonte geworden, dat Jazzclub Zoetermeer één clubavond per jaar reserveert voor het fabuleuze Intrioduction, een naam, waarvan de kenners weten dat pia nist Harry Appel, bassist Daan Gaillard en drummer Fred Krens er achter.schuil gaan. Deze in Zoetermeer in april 1979 begonnen traditie, voortgezet op het Jazzfestival Zoetermeer 1980 en in januari 1981, krijgt zijn ver volg voor 1982 op zaterdag 6 maart, als Intrioduction het club huis van Jazzclub Zoetermeer aan de Dorpsstraat 18 te Zoetermeer ’’aandoet” voor een avondje musi ceren op hoog niveau. Of je nu aanhanger bent van de oude stijl, of juist bopper, cooler of free jazzer, Intrioduction (zelf niet te rubriceren) brengt je op de knieën. Elke vertolkte compositie - veelal werk van de groten uit de Amerikaanse muziekwereld krijgt een speciale behandeling: meestal ingetogen - lyrisch - be ginnend, vol harmonische, ritmi sche en technische vernuftighe den, haast treiterend lang volge houden, maar uiteindelijk altijd onverbiddelijk oplossend, opluch tend als het ware in een super- swingende apotheose. Dat is In trioduction, waarvan elke luister aar, zoals gezegd ongeacht zijn muzikale achtergrond, in extase raakt. Stormachtige ovaties zul len zaterdagavond 6 maart a.s. daarom niet van de lucht zijn, dat heeft de ervaring van Jazzclub Zoetermeer met Intrioduction al I lang geleerd. Het concert begint j om 21.30-uur. de zaal is open van- af 21.00 uur. De toegang is gra tis voor leden van Jazzclub Zoe j termeer. Belangstellende niet- leden moeten een entree van f. 6, betalen. Deze iaatsten kunnen overigens tijdens de clubavonden lid worden. Na de aanwezigen een hartelijk wel kom te hebben toegeroepen, memo reerde Jean Allix zijn jarenlange ver bondenheid aan de Alliance Fran- gaise te Parijs, waarin hij getuige was van de geboorte van ontelbare afde lingen van de Alliance in het buiten land, waaronder Nederland, dat hij reeds vele malen bezocht, en waar hij zeer gaarne vertoeft, en ook vele vrienden heeft. BOSKOOP Muziek, wijn, dans en ambachtelijk handwerk vormen de ingrediënten van een Tiroler spek takel dat de komende dagen in Bos koop plaatsvindt. Dit alles werd mo gelijk door een vruchtbare samen werking tussen supermarkt Vivo Hagen, reisbureau Plantex en het Ti roler Landesreisebüro en Verkehrs- büro. VOORBEELD De Nederlandse Bond van Boomkwekers is zeer gelukkig met de reactie van de provin cie Zuid-Holland. De bond noemt de versnelde aanplant van diverse objecten in Zuid- Holland een ’’zeer alerte aan pak van de problematiek en een erkenning van het belang van de groenvoorziening voor de recreatie. Het optreden in dezen van de provincie Zuid- Holland is een schitterend voorbeeld voor de overige provincies en voor de gemeen ten,” aldus de eerste reactie van de Nederlandse Bond van Boomkwekers. De bevolking van Frankrijk, vele eeu wen verdeeld in twee streng geschei den bevolkingsgroepen: aan de ene kant de adel en later ook de gegoe den uit de burgerlijke stand: aan de andere kant het volk, dat veelal in de grootste ellende leefde: uit de ziel van het volk is het chanson geboren. Wanneer men de liederen zong, die als onderwerp de dood, de armoede, de onderdrukking bezongen, dan voelde men zich daar zeer nauw bij betrokken, immers, zij vertolkten het eigen miserabele leven, maar behalve de droevige, kende men ook de vreugdevolle momenten van het le ven, en zo ontstonden de drinklie deren, en de humoristische chan sons, waarin de curé veelal een rol was toebedeeld alsmede de jonge meisjes, de militairen en de zeelie den, zij allen bevolkten en bevolken nog steeds het franse chanson. Aan vankelijk zijn deze liederen alleen ge- WADDINXVEEN ”Het is goed om als CNV’ers bijeen te zijn. We hebben elkaar hard nodig. Het kan niet ont kend worden dat de slechte tijden een extra aanslag doen op de kracht van de vakbeweging. Van ons mag worden ver wacht dat we tussen al het gekrakeel door van diverse belangen-groepen ons nuchtere verstand behouden. Vanuit onze basisprincipes van gerechtigheid en naastenliefde moeten wij wegen zoe ken om een uitweg te vinden uit de steeds toenemende werkloosheid.” Zo begon de Hout- en Bouwbond- voorzitter van het CNV, D. van Com- menée, vrijdagavond in het Gerefor meerd Verenigingsgebouw Het Tref punt zijn toespraak op de propaganda- avond van de afdeling Waddinxveen van het CNV. Tijdens deze avond wer den gouden insignes uitgereikt aan trouwe CNV-leden en speelde de Reeu wijkse toneelvereniging VIOS de Klucht "Toffe Tony”. De heer Van Commenée: ”De regering heeft zich - dank zij protesten van ons - teruggetrokken op zijn eigen verant woordelijkheid. Door de ingreep in de cao’s betreffende de Ziektewet achter wege te laten, ligt de verantwoordelijk heid voor bezuinigingen bij ons. Het CNV is bereid per bedrijfstak te bezien op welke manier de bezuinigingen in loonkosten ingevuld kunnen worden.” dans en een jodelwedstrijd vormen de hoofdmoot van het programma dat in de toegangshal van de supermarkt wordt gepresenteerd en tweeënhalve dag duurt. Snijdelwijk een aantal Tiroler mani festaties plaats. Het luchtige Tiro ler lied, een houtsnijder, een glas slijper die monogrammen in glazen slijpt, het proeven. glühwein, «.if

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 11