VERKOPEN BEGINT MET GOED DRUKWERK kabouters n EMPO FIETSEN Schrijf hier uw tekst f. 700.- KWALITEIT, ASSORTIMENT EN VOORDEEL Gemeente Waddinxveen (derde) bijstands- maatschappelijk werk(st)er Nü VVD stemmen is belangrijker dan ooit Jeugddienst Hoogendoom, specialiteit in kaas Te koop in Boskoop pak toch de fiets ^(MAARTSE BUIEN toch z' VOORJAARS PRIJZEN in i 10 MAART 1982 Jaapje Zekveld-Huizer - Kalverdans, Boskoop, tel. 3369. Judith Maria Thema: ER IS HOOP! Mevr. E.H. Wezelenburg-de Neeling KRAMER’s BEGRAFENIS ONDERNEMING Tel. 01727-3150 Gouwestraat 18 Dirkje van Duiken a, deze maand maart Model POPULI met: U BDSKDaPbv de pater makelaardij b.v. Voorganger: Jeugdevangelist Gert v.d. Bos uit Ede Medewerking verleent: Herv. kerkkoor olv. Siem Cok Solisten: A.C. de Jeu, trompet - A. Rijkaart, trompet Org.: Dirk van Vliet Prediking: Tekst Deut. 1 29 - 32 in de Herv. kerk te Boskoop op 14 maart d.v. om 18.30 uur, zangdienst 18.15 uur Ook de aard van het bedrijf moet in het drukwerk goed tot uiting komen. Zoals u ziet hangt de wereld nog steeds van drukwerk aan elkaar. Drukkerij Taat bv heeft de kwaliteiten in huis om een goed stuk drukwerk af te leveren, of het nu zwart-wit of vierkleurenwerk is. Een van de specialisaties van Drukkerij I Taat bv is het vervaardigen J van catalogi i voor de boomkwekerij. Offset, boekdruk, tekstverwerking, studio Begrafenissen Transporten Crematies Bouwcentrum Wilhelmina Cornelia Grootendorst-van der Spek Past. Daalmansplantsoen 43 Telefoon 2300 Elbertha Hendrika Wezelenburg-de Neeling Hendrica Helena Overes-van der Quast De nijvere fietsenmaker Verkoper van modern FIETS PLEZIER VOORDEEL Wij kochten een partij boerenkaas afwijkend van zuivel doch goed van smaak en ook een aantal belegen kazen met korstgebrek. leder kan profiteren van deze aanbieding. Kom vrij proeven en vrij kopen. Tenslotte nog een toegift! Bij een bordje franse kaas geven we iedere klant er een stokbrood bij. BON APPETIT! Esmeralda ASSORTIMENT Vanwege een lange reeks van jaren bezig-zijn, is er bekendheid gegroeid en een ruime belangstel ling voor onze zaak in de wijde omgeving. Daarom kunnen we steeds een groot assortiment en steeds weer verse kaassoorten presenteren. KWALITEIT Door aankoop van partijen kaas en eigen opleg is onze kwaliteit net iets beter, lekkerder en smakelijker 3 plus punten voor de kaashal! Inlichtingen over drukwerk bij: Voorofscheweg 15, 2771 MA Boskoop Telefoon 01727-6240* Persoonlijke communicatie met de cliënt is de meest directe manier van verkopen. In veel gevallen is de persoonlijke benadering niet altijd mogelijk en bent u aangewezen op I andere communicatiemiddelen Een belangrijke vorm van communicatie is het drukwerk zoals een folder, een catalogus, mailing. Kwaliteit speelt hierin een grote rol; het drukwerk moet een visitekaartje van het bedrijf zijn. A sinds 18 mei 1975 weduwe van Jan Zekveld in de ouderdom van 82 jaar De begrafenis heeft heden, te Boskoop plaatsgehad. Laat de kinderen tol Mij komen Zondag 1. Heidelbergse Catechismus op de leeftijd van 8 jaar op de leeftijd van 91 jaar op de leeftijd van 71 jaar De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Iedereen is hartelijk welkom! De begrafenis heeft heden, te Klundert, plaatsgehad. Bestuur en leden N.C.V.B. op de leeftijd van 68 jaar In plaats van kaarten. vrees niet, geloof alleen op de leeftijd van 61 jaar E.G. Verkaik De crematie heeft op 9 maart plaatsgehad. Reijerskoop woordtussenruimten tellen voor 1 letter. p>©« Adres Plaats Voor ons onverwacht heeft de Here tot zich geno men, ons lid BOSKOOP, Waterlelie 16 f 147.500,- k.k. Royale, moderne eengezinswoning, gelegen aan een vijver in een gezellig woonhof. Ind.entree, tuinkamer met deur naar het ter ras, open trap en een open keuken met moder ne inrichting. 1e verd.: 3 slaapkamers, grote badcel met 2e toilet en wasmachine-aansluiting. 2e verd.: overloop, zolderkamer met grote dakkapel, ingericht als ouderslaapkamer/stu- deerkamer. Aanvaarding: in overleg. BOSKOOP, Barendstraat 6 ƒ99.000,— k.k. Een op goede stand, in het centrum gelegen vrijstaand monumentaal woonhuis met uit zicht over de Gouwe. Ind.: woonkamer, keuken, provisiekelder, op kamer, slaapkamer en berging. 2e verd.: 4 kamers. Inhoud van de woning is 475 m3. Aanvaarding: in overleg. schielandweg 7, 2741 ma waddinxveen postbus 225, 2740 ae waddinxveen telefoon 01828-3822 6 maart 1982, Zuidkade 55 2771 DR Boskoop Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, ge ven wij met droefheid kennis van het overlijden van ons lief dochtertje en zusje Sjaak van den Nieuwendijk Greet van den Nieuwendijk-van Egmond Frank Sjaak Edwin Er zal vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid zijn in ”De Mendelhof” voor condoleancebe- zoek; ingang via de brug aan de Mendelweg. Na de plechtigheid is in de Aula van de begraaf plaats gelegenheid tot condoleren. De begrafenis is bepaald op vrijdag 12 maart om 13.30 uur en zal plaatshebben op de algemene be graafplaats aan de Roemer te Boskoop. Boskoop, 9 maart 1982 Nieuwstraat 65 Vertrouwend op haar Heer is, voor ons onverwacht, uit ons midden weggenomen mijn lieve nicht In volle vrede ingegaan in de blijdschap van haar Heer, mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en oude oma Boskoop, 5 maart 1982 Nieuwstraat 80 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u met droefheid kennis dat, na een korte ziekte, in volle vrede van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma Waddinxveen, 6 maart 1982 Noordeinde 156 Boskoop, 5 maart 1982 Parklaan la De HEERE van leven en dood heeft op Zijn tijd van onze zijde weggenomen onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Chr. P. Wezelenburg A.A. Wezelenburg K.E. Wezelenburg-Mayer Marc, Manuela, Marina J.L. Wezelenburg M.C. Wezelenburg-Ralston Yvonne, Birgit G.C. Wezelenburg E. Wezelenburg-Verhoek Mireille, Richard Plaatsingsdatum(s) Naam BOSKOOP, Burg. Colijnstraat 253a f 140.000,- k.k. Een mooi gemoderniseerde woning direkt langs dé Gouwe. Ind.: hal, woonkamer met open keuken en par ketvloer, bijkeuken, berging. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer met lig bad en douche. 2e verd.: vliering. Aanvaarding: in overleg. e Bij het H. Doopsel zal zij de J namen ontvangen BOSKOOP, Nieuwstraat 140 f 110.000,- k.k. Een gezellig en mooi gesitueerde woning met blijvend vrij uitzicht. Ind.: gang, woonkamer 4,00 x 8,50 m, keuken, bijkeuken, douche en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers en een overloop. Aanvaarding: in overleg. o dtal fel istsM few Dankbaar voor de liefde die zij ons schonk en de zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heenge gaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moe der en oma De begrafenis is bepaald op zaterdag 13 maart om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Roe mer te Boskoop. BOSKOOP, Goudse Rijweg 90 f 270.000,- k.k. Grote vrijstaand en mooi verbouwde villa met vrije tuin op het zuid-westen. Ind. beg.gr.: L-vormige woonkamer met open keuken +60 m2. met erker, open haard, par ketvloer, studeerkamer 15 m2, toilet, provi siekelder en steneh berging. 1e verd.: 4 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel. 2e verd.: overloop en 2 slaapkamers. Inhoud 650 m3, bowjaar 1932, bebouwde op pervlakte 9,5 x 10 m. Aanvaarding in overleg. Trommelrem - 3 versnellingen Roestvrijstalen velgen - Vredestein banden, tweetint kunstof kettingkast Bruin of groen Adviesprijs f 731.50 NU... Boskoop, 9 maart 1982 Mendelweg 35, ”De Mendelhof” Ederveen, G. Konijn-Zekveld J. Konijn Boskoop, W. Zekveld N. Zekveld-Bontenbal A. Blanken-Zekveld B. Blanken, Gorinchem, M. de Graaf-Zekveld Joh. de Graaf Barneveld, J. Soetendaal-Zekveld W. Soetendaal Waddinxveen, G.S. Zekveld M.G. Zekveld-Hoogerbrug Zoetermeer, M. Bos-Zekveld W. Bos klein- en achterkleinkinderen Boskoop, W.J. Overes Rijen, Riet en Henk van Jaarsveld John Waddinxveen, Martin en Dora Overes Boskoop, Sonja Overes Boskoop, K. Grootendorst P. Grootendorst T. Grootendorst-de Gelder t S.C. Boer-Grootendorst Lake Side (U.S.A.), Th.C.J. Grootendorst C. Grootendorst-Driesprong Rotterdam, G. Smit-Grootendorst C. Smit Boskoop, W.W. Grootendorst M. Grootendorst-Arbenz Hazerswoude, J.P. v.d. Bosch-Grootendorst A. v.d. Bosch Maassluis, D.J. Grootendorst A. Grootendorst-Koetsier Klein- en achterkleinkinderen 24 februari 1982 Den Ham 47 2771 WV Boskoop X I letter per hokje. Cijfers, leestekens en Hoofdletters twee hokjes per letter. Voorofscheweg c Wegens toename van de werkzaamheden kan bij de afdeling sociale zaken worden geplaatst een v Met vreugde en dankbaar heid aan God, geven wij U» kennis van de geboorte van onze dochter Th.P.A.J. Vergeer J W.M. Vergeer-van Miltenburg 9 Emmerentiana Johanna Maria Algemene informatie. De afdeling telt 9 full-time en 2 part-time mede- werk(st)ers. Funktie-informatie. onderzoek en rapportage m.b.t. aanvragen op grond van de algemene bijstandswet, de rijksgroepenregelingen en de wet werkloos heidsvoorziening het verrichten van (her)contrólewerkzaamhe- den, voortvloeiende uit bovengenoemde wet ten en regelingen voor de eerste opvang van de cliënten wordt gewerkt met een roulerend systeem van in take. Funktie-eisen. het bezit van tenminste het diploma m.b.o.- s.d., terwijl het diploma h.b.o.-m.w. of verge vorderde studie daarvoor tot aanbeveling strekt bereid en in staat te zijn in teamverband te werken beschikken over een goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goede kontaktuele eigenschappen ervaring met bovengenoemde werkzaamhe den bereidheid tot inpassing in het roulerend in- take-systeem. Salariëring. Geboden wordt een salaris, dat - afhankelijk van opleiding en ervaring - zal liggen tussen ƒ2.224,en 3.327,—(max. commies). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een delegatie van het personeel zal bij de selectieprocedure worden betrokken. Bij het vinden van passende woonruimte zal alle medewerking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling Sociale Zaken, de heer R. A. C. Vunderink, tel. 01828-4433, toestel 230. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan bur gemeester en wethouders van Waddinxveen, postbus 400,2740 AK WADDINXVEEN. Kabouters kosten 1,35 ind. btw. per gezette regel bij een minimum van vier regels, inclusief één regel kapitaal gezet. Iedere kapitale regel extra: f 1,60. Plaatsingen uitsluitend a contant. Contractprijs op aanvraag. Brieven onder num- mer f 1,75 extra. Bewijsnummers f 2, extra. Kabouters opgeven vóór dinsdagmiddag drie uur bij het bureau van dit blad Oranjelaan9, Waddinxveen. Zijde Ook het vervoer naar het stembureau regelen wij graag voor u. Bent u niet in de gelegenheid zelf te stemmen? Stem dan bij volmacht. Wij verstrekken u gaarne alle inlichtingen. J.A. Kluis tel. 2066 W. Tol tel. 7455 E. Aris-v. Duinhoven tel. 5580 o 10 t! 5

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 27