göfc Gi»r h,iizer Actie tegen enquete over polderpeil Schieland Collecte Drie nieuwe Agenda leden voor Goudse Sportcommissie Bioscopen Het Echte Franse Onderlinge competitie sjoelen 1982 £2- DIVERSEN VERKEER EN VERVOER Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres: Postbus 400, 2740 A K Waddinxveen. HINDERWET VERGUNNINGEN de echte bakker Zuidkade 11 - Tel. 2354 W inkelgalerij Groensvoorde 8 Tel. 2382 - Waddinxveen Nassaustraat 7 - Boskoop Tel 01727-2319 de votre Vrai Boulanger* g 7 OPENBARE VERLICHTING v VERKIEZINGEN BESTUURSZAKEN l“i VERGUNNINGEN (ALGEMEEN) v VOLKSGEZONDHEID 7 SPREEKUREN v VERGADERINGEN 7 BOUWVERGUNNINGEN A O WADDINXVEEN GEMEENTE 5. CDA. 6. I streeks in zijn belang is getroffen kan voor 25 maart 1982 beroep st THALIA SCHOUWBURG '0£ .echte 2. 3. 4. 7. 8. D’66 P.v.d.A Collectanten die in deze periode voor een ander doel collecteren hebben geen vergunning voor het collecteren. Iedere eerlijke collectant heeft een legitimatiebewijs bij zich welke hij/zij op verzoek kan tonen. 13. Voorstel tot wijziging van diverse rechtspositieregelingen. 14. Begrotingswijzigingen. 15. Rondvraag. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 18 maart 1982 ter gemeentesecretarie ter inzage. Prot. Combinatie W’veen (H.K.V., S.G.P., R.P.F. P.S.P. G.P.V. Aanduiding van de politieke groepering CPN. Nr. van in schrijving 1. 4 v Stokbrood Do. en Vr. 8 uur, Za. en Zo. 3.30, 7 en 9.15 uur, Di. en Wo. 8 uur. In de paastijd op veler verzoek terug: JESUS CHRIST SUPERSTAR. a.l. Jeugdbios: Za. en Zo. half twee, Wo. half drie. HUGO DE HIPPO. Een geheel Nederlands gesproken tekenfilm, ad. Thalia ’’Special”: Vr. en Za. 11.30 uur (nachtv.) en Ma. 8 uur. PROPHEOY. Een nog niet eerder in Gouda vertoond grie- zelprodukt. 16 jr. WADDINXVEEN De gemeente raad is door het college van B. en W. gevraagd in zijn vergadering van vol gende week woensdagavond drie nieuwe leden van de gemeentelijke sportcommissie, die onder voorzitter schap staat van wethouder A.H. van Gent, te benoemen. men, nog in voldoende mate aansluiten j 1. Li wensen van de ingelanden, hebben wij aangeboden een enquete te houden onder alle inge- hoogheemraadschap in een toelich tende brief, waarin nog wordt meege- Waddinxveen gelegen in de deeld dat over deze aangelegenheid nog Lijsten van kandidaten De lijsten van kandidaten voor de stemming ter verkiezing van de leden van Provinciale Staten van Zuid-Holland zijn elders in dit weekblad afgedrukt. Tevens worden de lijsten op de dag der stemming in elk stem lokaal duidelijk leesbaar opgehangen. De kandidatenlijsten worden dit jaar, voor wat betreft de Pro vinciale Verkiezingen, niet aan huis bezorgd. Aanvraag hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat een verzoek om vergunning is ingekomen van Meubel fabriek Lawax, gevestigd aan de Staringlaan 7 te Waddinxveen voor het oprichten of in werking houden van een meubelfabriek. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen tot en met 17 april 1982 op de afdeling Algemene Zaken van de gemeente secretarie ter inzage elke werkdag van 8.30 tot 12.15 uur en bo vendien op maandagavonden van 19.00 tot 22.00 uur. Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek zal een openbare zitting worden gehouden. De op 24 februari 1982 verschenen publicatie komt hiermede te vervallen. Verkiezingen (gemeenteraad) In verband met de op 2 juni a.s. te houden stemming ter verkie zing van de leden van de gemeenteraad kan een ieder kosteloos de inlichtingen uit het kiezersregister verkrijgen, waaruit hij kan opmaken, of hij zelf of een ander al dan niet behoorlijk is opge nomen. Stemmen bij volmacht Het stemmen bij volmacht kan thans alleen nog door middel van overdracht van de ontvangen oproepingskaart. Daartoe dient de op de voorzijde van die kaart voorkomende verklaring te worden ingevuld en door volmachtgever en gemachtigde te worden onder tekend. Deze volmachtgeving kan tot op de dag van de stemming (24 maart 1982) buiten de gemeentesecretarie om geschieden. Er behoeft dus geen verzoek bij de secretarie te worden inge diend. Wel is het bij volmacht stemmen door middel van overdracht van de oproepingskaart aan twee voorwaarden verbonden, te weten; 1. volmachtgever en gemachtigde moeten beiden in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn ingeschreven en 2. gemachtigde mag de stem van de volmachtgever uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem uitbrengen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzingen als zo danig aannemen. Indien de volmachtlegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Naam van de politieke groepering Communistische Partij van Nederland Democraten ’66 Partij van de Arbeid Volkspartij voor Vrijheid V.V.D. en Democratie Christen Democratisch Appél Commissie voor Sportzaken Aan de gemeenteraad wordt voorgesteld ter voorziening in een drietal vakatures tot lid van de commissie voor sportzaken te benoemen: 1. de heer P. W. G. M. van Rooy, Heuvelhof 20, alhier (oud- voorzitter hockeyclub ’’Waddinxveen”); 2. de heer J. W. Stelling, Kamilleveld 21, alhier (oud-voorzitter badmintonclub ’’Florida”); 3. de heer J. van Leeuwen, Kerkweg-Oost 169, alhier (trainer bij atletiekvereniging ’’Antilope”). Inenting kinderen geboren in 1973 Op woensdag 24 maart a.s. bestaat in het Groene Kruisgebouw aan de Stationsstraat 12 van 13.30 tot 14.30 uur, gelegenheid tot kosteloze inenting tegen difterie, tetanus en polio, voor de kinde rengeboren in 1973 in de maanden juli t/m december. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de volgende DTP-inenting op woensdag 8 september 1982. De inentingspapieren moeten worden meegebracht. Inlichtingen; gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, tel. 4433. Stemming voor de Provinciale Staten Op woensdag 24 maart 1982, van des morgens acht uur tot des middags zeven uur, zal de stemming ter verkiezing van de leden jvan de Provinciale Staten plaatshebben. De aandacht wordt gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht, luidende: "Hij die opzettelijk zich Voor een ander uit gevende aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste EEN JAAR. Za. 9.15 uur, Zo. 7 en 9.15 uur, Ma. 8.15 uur. PASSIONE T D’AMORE. 16 jr. Za. 7 uur, Zo. 4 uur. Dolle aktie dolle humor: THEY CALLED HIM BULLDOZER, a.l. T Za. en Zo. 2 uur. PETER EN DE VLIEGENDE AUTOBUS. Een feestelijke film voor de hele familie, a.l. Klasse a 1. Jan Kersbergen (1391 pnt), 2. Pe ter Sliedrecht (1318 pnt), 3. Jan Nee- leman (1292 pnt), 4. Fredv. Renesse (1243 pnt). Klasse B 1. G. v. Renesse (1196 pnt), 2. Henk v. Renesse (1186 pnt), 3. A. v. Hel den (1177 pnt), 4. H.A. Heidt (1164 pnt), 5. Kees Kuijpers (1151 pnt). Klasse C 1. Arie v. Klaveren (1107 pnt), 2. Henk de Bas (1107 pnt), 3. Mevr. Harkes (1098 pnt), 4. Karen de Kok (1081 pnt), 5. Wim de Bas (1063 pnt). 2e Ronde Karen de Kok, Ida Sliedrecht, Cor Kersbergen, Caroline Kersbergen, Mevr. M. v. Renesse, Joop Breedijk. van deze sjoelavond luidt Collectevergunning Burgemeester en wethouders hebben bij besluit van 9 februari 1982 aan het Oranjecomité Wingerd te Waddinxveen vergun ning verleend om een huis-aan-huis collecte te mogen houden in de periode van 22-26 maart 1982 in de wijken Groenswaard II en III. Die drie nieuwe leden zijn de heer P.W.G.M. van Rooy, Heuvelhof 20, oud-voorzitter van de hockeyclub Waddinxveen, de heer J.W. Stelling, Kamilleveld 21, oud-voorzitter van de badmintonclub Florida en de heer J. van Leeuwen, Kerkweg-Oost 169, trainer bij de sportclub Antilope. Het drietal vult in de gemeentelijke sportcommissie de vacatures op die zijn ontstaan door het vertrek van twee raadsleden als gevolg van de wijziging van de verordening op de commissies en het vertrek van de heer J. Hemminga uit de commissie voor sportzaken. De te benoemen nieuwelingen zijn voorgedragen door de sportcommissie. Besprekingen met omliggende gemeenten. Door het college van burgemeester en wethouders is op 9 maart 1982 het college van burgemeester en wethouders van Reeuwijk ontvangen. Tijdens deze ontmoeting is onder meer gesproken over de nog te bouwen rioolwaterzuiveringsinstallatie, de aanleg van een rijwiel pad in het verlengde van de Zwarteweg naar de Reeuwijkse Plassen, de ontwikkeling van het recreatieschap Reeuwijkse Plas sen e.o. en de beslissing van Gedeputeerde Staten met betrek king tot de Brugweg. De ontvangst van colleges uit aangrenzende gemeenten zal wor den voortgezet. Wet Arob. Ingevolge de Wet-Arob kan iemand die door een besluit van het gemeentebestuur rechtstreeks in zijn belangen is getroffen daar tegen een bezwaarschrift indienen. Dit kan echter alleen als er geen andere mogelijkheden zijn om een bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Als deze mogelijk heden er wél zijn is dit steeds in de betreffende publicatie ver meld. Wanneer u overweegt een bezwaarschrift op grond van de Wet- Arob in te dienen is het aan te bevelen dat u daarover tbvoren nadere informatie inwint bij de afdeling bestuurszaken en ruimte lijke ordening van de gemeentesecretarie,telefoon 4433, toestel 125. Uitoefening kiesrecht door personen, die in dienstbetrekking zijn. Iedere werkgever wordt er aan herinnerd dat hij, volgens artikel 1110 der Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiesgerechtigde Iwerknemer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gelegenheid krijgt aan de verkiezingen deel te nemen voor zover deze niet buiten de tijd van zijn dienstbetrekking hieraan kan deelnemen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die uit hoofde van hun dienstbetrekking binnen de voor de stemming bepaalde tijd niet vertoeven in een gemeente, waar zij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente tenzij zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan gedu rende twee achtereenvolgende uren verhinderd zullen zijn hun arbeid te verrichten. Anti-apartheid De burgemeester van Waddinxveen heeft in navolging van de burgemeester van Glasgow (Schotland) zich tot de Zuid-Afri- kaanse regering gewend met het verzoek om politieke gevange nen vrij te laten en in het bijzonder Nelson M andela. Waddinxveen, 17 maart 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Van 22-28 maart wordt er weer de Emmabloem-collecte gehouden. Men be hoort tegenwoordig al niet meer tot de jongsten, wanneer men weet waar die naam vandaan komt: Koningin Emma, de moeder van Koningin Wilhelmina. Konin gin Emma had een bijzondere belangstel ling voor de tuberculosebestrijding. Daarom werd de collecte voor dat doel naar haar genoemd. In die tijd was tuber culose een ware volksgesel. Overal in ons land waren sanatoria gevestigd, overal in ons land stonden de "ligtenten" in boom gaarden of op boerenerven. Daarin lagen patiënten soms maandenlang te kuren. Tegenwoordig is tuberculose op geen stuk ken na die gevaarlijke volksziekte van vroeger. Medicijnen zorgen ervoor, dat een tbc-patiënt gewoon kan doorleven en snel weer beter is. Maar oppassen is nog steeds nodig. Met de regelmaat van de klok duikt de ziekte nog steeds op. Dan hier, dan daar maken de kranten melding van een "tbc-explosie". Grote groepen mensen blijken dan plotseling besmet en moeten voor onderzoek of behandeling naar een consultatiebureau van de tuber culosebestrijding. Verleende vergunning aan A. Versluis Burgemeester en wethouders hebben op 9 maart 1982 besloten aan de heer A. Versluis een hinderwetvergunning te verlenen voor het oprichten of in werking hebben van een meubelrestauratie en -fabricage. De inrichting is gelegen aan de Noordkade 104a, al hier. De vergunning en alle daarbij behorende stukken liggen voor een ieder ter inzage tijdens kantooruren op werkdagen en ’s maandagsavonds van 19.00-22.00 uur tot en met 15 april 1982. De beschikking wordt van kracht na afloop van deze termijn, tenzij voordien een beroep tegen deze beschikking is ingediend. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2512 AA Den Haag. Vervroeging nachtverlichting De vervroeging van de nachtverlichting naar 20.30 uur zal - in het kader van de ook voor de gemeente Waddinxveen noodza kelijke bezuinigingen - worden gehandhaafd. Het G.E.B. Gouda controleert maandelijks de openbare verlich ting; aangezien deze controles overdag worden gedaan om de daaraan verbonden personeelskosten binnen de perken te hou den, kan het voorkomen dat die verlichting op gezette tijden in bepaalde gedeelten van de gemeente gedurende enige tijd over dag brandt. Technisch is het niet mogelijk dit per straat te rege len. Klachten over kapotte lampen kunt u doorgeven aan de dienst Openbare Werken (tel. 4433), welke dienst dan tussentijds tot vervanging van die lampen overgaat. Daarnaast wordt door deze dienst de komende tijd bezien op welke punten de nachtverlichting tot niet-aanvaardbare situaties leidt. Klachten op dit punt kunt u eveneens telefonisch aan ge noemde dienst doorgeven. J acht vergunningen Op 1 april a.s. lopen de huidige jachtakten weer af. Wie wapens in zijn bezit heeft op grond van een jachtakte dient vóór 1 april a.s. een nieuwe akte aan te vragen. Wie een jachtakte wil aanvragen dient mee te brengen een ver zekeringsbewijs en een jachtdiploma. Een aanvraagformulier kan bij de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie worden verkregen. Aanvraag bouwvergunning J. W. Kooijman De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met in gang van 18 maart 1982 gedurende 14 dagen ter gemeentesecre tarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de heer J. W. Kooijman voor het vergroten van de bij diens wo ning Heggewinde 17 aanwezige zijgevelaanbouw. Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 830 tot 12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen terecht indien u een afspraak heeft gemaakt. Spreekuur burgemeester, de heer C. M. van der Linden vrijdag morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer A. H. van Gent: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heerP. F.J. van Schie: na afspraak. aan een enquete over het grondwater peil in de gemeente Gouda, Moor drecht en Oostpolder. Zoals bekend is het peilbesluit voor de Oostpolder van Schieland in het kader van de goedkeuringsprocedure door Gedeputeerde Staten aan de orde is ge steld in de vergaderingen van de vaste commissie van advies en bijstand voor __o de waterhuishouding en waterschappen hoogheemraadschap van 1 februari en 1 maart j.l. Om een juist beeld te krijgen in hoe verre de peilen, zoals die in het in 1980 voerige schriftelijke informatie over dit vastgestelde peilbesluit zijn opgeno- onderwerp ontbreekt. Ook het verwij- Die bureaus vervullen dan ook nog steeds een belangrijke taak en het is jammer, dat er voor de tbc-bestrijding gecollecteerd moet worden. Maar het is niet anders.... Van oudsher hebben de kruisverenigingen de plaatselijke tbc-bestrijding verzorgd. Daarom is de komende Emmabloemcol- lecte bestemd voor kruiswerk en tubercu losebestrijding. Er komt een collectant of collectrice bij u aan de deur. Het kan ook zijn, dat u in plaats daarvan een girokaart in uw brie venbus vindt. U kunt natuurliik ook nu me teen gireren: postrekening 11 60 OU t.n.v. Emmabloemcollecte, Den Haag. ^WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 17 MAART 1982 Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan ’’Groenswaard in Onderdelen”. Teneinde de gevraagde bouwvergunning te kunnen verlenen zijn burgemeester en wethouders voornemens met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van voornoemd bestemmingsplan. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen het verlenen van deze vrijstelling. WADDINXVEEN - De Waddinx- veense sjoelvereniging blijft in touw voor de onderlinge competitie. Is de schriftelijk volgende sjoelavond in het gebouw van de Waddinxveense schuttersvere niging aan de Alberdingk Thijmlaan bepaald op woensdagavond 24 maart, terwijl op zaterdag 10 april een uit- naar Papendrecht wordt ge maakt, de laatste was eerder deze maand. De uitslag als volgt: Commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid Aan de gemeenteraad wordt voorgesteld tot lid van deze com missie te benoemen mevrouw S. van Es-Davison, Apollolaan 6, alhier. Gereformeerd Politiek Verbond De natuurlijke of rechtspersoon die door deze beslissing recht- instellen bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State te ’s-Gravenhage. Stemmen elders 19 maart 1982: Laatste dag indiening mondelinge verzoeken om elders te stemmen. Overmorgen, 19 maart 1982, is de laatste dag dat een kiezer, die in een ander stembureau zijn/haar stem wil uitbrengen dan het stembureau waarvoor hij/zij een oproepkaart heeft ontvangen, hiertoe een verzoek kan indienen. De kiezer dient dan de ontvangen oproepingskaart persoonlijk aan te bieden ter gemeentesecretarie, Afdeling Algemene Zaken. Op het verzoek wordt terstond een beslissing genomen door om zetting van de oproepingskaart in een kiezerslegitimatiekaart. De kiezer aan wie een legitimatiekaart is verstrekt kan uitslui tend met deze kaart aan de stemming deelnemen (in de provincie Zuid-Holland). Indien de kiezerslegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Registratie naam en/of aanduiding politieke groepering Het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Waddinxveen heeft op 16 maart 1982 besloten in het door haar aan te leggen register onder de hierna vermelde nummers de daarachter vermelde namen en/of aanduidingen van politieke groeperingen in te schrijven. zen naar de vergaderingen van de sta tencommissie yoor Waterhuishouding en Waterschappen, zoals het schap had gedaan, wordt niet Voldoende gevonden. JURIDISCHE GEVOLGEN De heren Houdijk en Sternberg: ”Het is volstrekt onvoldoende om over de inge wikkelde materie alleen te volstaan met mondelinge informatie. De kans op misverstanden is te groot. En in deze kwestie zijn zoals bekend al te veel mis verstanden ontstaan. Dus moet er eerst volledige schriftelijke informatie ko men. Een polderpeil kan niet door een enquete vastgesteld worden.” ”Een polderpeil moet worden vastge steld o.a. aan de hand van: de samen stelling en grondsoort van de bodem, het gedrag van de veenbodem bij de ontwatering, eisen van begaanbaarheid met vee en landbouwmachines, eisen van de groei en opbrengst van gewas sen, de gevolgen voor de funderingen, waterkeringen en wegen en andere om standigheden. De toegezonden enquête is daarom een raadselachtige zaak!” ’’Tenslotte kan het aangeven van een voorkeurspeil onvoorziene nadelige ju ridische gevolgen hebben voor even tuele toekomstige schadeclaims van diegenen die nu een peil kiezen en later schade krijgen aan gebouwen en lande rijen. Het ligt dan immers s.'...r„”j:. vast dat zij door een bepaalde keuze zelf aanleiding tot die schade hebben gegeven. Wij adviseren dan ook iede reen die de enquête toegestuurd heeft u gekregen deze niet in te vullen maar bij stapje, ’’opmerkingen” te schrijven: Gaarne zo spoedig mogelijk uitvoerige schrifte lijke informatie over dit probleem, en dan het formulier in de meegezonden enveloppe terug te sturen.” Gemeenteraad Dinsdag 23 maart 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 27 januari, 9 en 24 februari 1982. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. j' Voorstel tot vaststelling presentiegelden voor stembureau- leden. 4. Voorstel tot wijziging van de Woonruimteverordening. I 5. Voorstel inzake het asfalteren van de Beijerincklaan. 6. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een aanvullend kre diet voor uitbreiding en verbouwing Prof. Kohnstammschool. 7. Voorstel inzake de "Bibliotheeknota. Nota over het gemeen telijk bibliotheekbeleid”. 8. Voorstel inzake vacature in de commissie Wijkwerk Wad dinxveen-Zuid. 9. Voorstel tot benoeming van drie leden van de commissie voor sportzaken. 10. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanschaf van onderhoudsapparatuur halfverharde velden. 11. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten be hoeve van het effectueren van een garantie voor de betaling van rente en aflossing van een hypothecaire geldlening. 12. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de vervanging van een vrachtauto. Asfaltering Beijerincklaan Door het college van burgemeester en wethouders wordt de ge meenteraad voorgesteld te besluiten tot het opnieuw asfalteren van de Beijerincklaan. Met uitvoering van de asfalterings- en andere werkzaamheden is een bedrag gemoeid van afgerond f 570.000, Indien de raad met het voorstel instemt en Gedeputeerde Staten aan het raadsbesluit tijdig hun goedkeuring verlenen ligt het in het voornemen de werken nog vóór de bouwvakvakantie uit te voe ren. C E-' Verleende bouwvergunningen Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwver gunningen verleend: aan mevrouw F. P. Moret-Patoir, Koningin Wilhelminasingel 69 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak van een woonhuis; aan de heer B. A. W. Aries, Schuberthof 3 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een zend- en ontvangstantenne aan de heer J. van Garderen, Chopinlaan 32 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak van een woonhuis; aan de heer M. Erkelens, Zesde Tochtweg 4 te Waddinxveen, voor het oprichten van een paardestal annex fourage-berging. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, der secretarie. WADDINXVEEN Ook Wad- 1...... L. dinxveense ingelanden in het gebied bij de daaromtrent levende van het Hoogheemraadschap van Schieland hebben van het schap het 1 dringende verzoek geregen mee te doen landen van de Oostpolder”, aldus het tende brief, waarin nog wordt meege- een speciale informatieavond zal wor den gehouden op maandagavond 22 maart om acht uur in Kunstmin te Gouda. Intussen verzetten de Gouwenaren J. A. J. Houdijk en A. R. Sternberg zich met kracht tegen de enquete van het J van Schieland. Het tweetal raadt de ingelanden aan hieraan niet mee te doen, zolang uit-

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 23