Modeshow: Rozenburcht bomvol Teleac cursus Gemeente-wijzer LIJSTEN VAN KANDIDATEN OPENBARE BEKENDMAKING I I .1 Gratis groenten en fruitkalender Jamsession in de Rozenburcht Jazzclub: Old GEMEENTE BOSKOOP Jazz Maniacs GEMEENTE WADDINXVEEN New Orleand Band Bingo-dansant The Old Classic fO VERKIEZINGEN LEDEN PROVINCIALE STATEN 1 k a 17 maart 1982 1 Boskoop, Waddinxveen, De burgemeester van Waddinxveen, Van der Linden De burgemeester van Boskoop, J. H. Reinders I De burgemeester en wethouders van Boskoop en Waddinxveen brengen ter openbare kennis, dat de lijsten van kandidaten voor de op 24 maart 1982 te houden stemming hieronder zijn af gedrukt. Deze kandidatenlijsten worden niet meer huis aan huis bezorgd. Ook in de stemloka len zijn lijsten van kandidaten aanwezig. Sr 17 MAART 1982 I De aandacht wordt nog gevestigd op de navolgende wettelijke bepalingen: 1 6 4 7 8 3 5 2 Partij van de Arbeid PSP. - C.P.N. - P P R. Democraten '66 Socialistiese Partij RPF en GPV V.V.D. CDA (gecombineerd met lijst 6) (gecombineerd met lijst 1) (gecombineerd met lijst 5) (gecombineerd met lijst 8) Gouda Woerden Gouda Rotterdam Dordrecht Delft Rhoon Dordrecht laag Leiden Rotterdam Gorinchem Den Haag Spijkenisse Gouda Rotterdam Leerdam Maassluis Den Haag Dordrecht Reeuwijk Rijswijk Voorburg Leiden Gouda Delft Dordrecht Leiden Dordrecht van der Graaf, Rijnsburg Schiedam Delft Woerden Leiden Kamsteeg, drs. Ameide Dordrecht Leiden Katwijk Delft van Middelkoop, Gouda Voorburg Rijswijk Binee, P. Leiden Gouda Leiden Zoetermeer van Woerden, (Rijnsburg) Honselersdijk W. Rotterdam Leiden .'I Artikel X 7 Kieswet: Hij die bij een verkiezing als gemachtigde stemt voor een persoon, wetende dat deze overleden is, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Artikel 128 Wetboek van Strafrecht: Hij die zich opzettelijk voor een ander uitgevende aan een krachtens wettelijke voorschrift uitge schreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Borgman, J. (Joop) van de Wiel, F.H. (Frans) Hoffman, L. ((Leen) Capelle a/d IJssel Schwegler, P.J.A. (Pieter) Roelse geb. Maas, J.M. (Hanneke) Gouda Scholten, J.A. (Jan-Arie) Nieuwerkerk a/d IJssel de Graaff, J.M. (Jan) Hofland, J.J.W.C. (Koos) Nieuw-Lekkerland Lodder, H. (Bob) Leiden Verlinde, H.W, (Hans) van Rij, T. (Tjeerd) de Koning, J.A.M. (Coby) Heeres, D. (Dick) Heukelum Blenk, C. (Cor) Hellevoetsluis Kamp, H. (Henk) Spijkenisse van der Zaken, H.D. (Henri) Rijswijk Hamoen, C. (Cor) Bodegraven Provoost, A.P. (Bram) Hazewinkel, F. (Fernande) Rotterdam Eveleens, A. (Ab) Voorschoten Hoek van Dijke, J. (Jan) van den Beid geb. Pott(v), A. 's-Gravenhage Maris, P.W. Zoetermeer van Dee(v), E N. Leiden Heykoop, J. Oud-Alblas Voorn, H.M.C. Bodegraven de Kruyf, Wm.C. 's Gravenhage Hörchner. P. Berkenwoude Overkleeft, Chr.J. 's-Gravenzande Spierings, J.A. Rotterdam Reijnders, A.A. 's-Gravenhage Wind, T.T. Vos, A.R.R. Bleiswijk Scherps, M M. Papendrecht de Voogd, E.H. Leerdam Breugem, C. Bergschenhoek de Mik, P Berkenwoude Waterreus, W. Waddinxveen Verbeek, J.W. Rooterdam Overwater, Sch. Strijen Jansen, Th.F.J. Noordwijk Günther (v), I. 's-Gravenhage Slob geb. Minkema, G. Groot-Ammers Heus, R.W. 's-Gravenhage Hoogendijk geb. van Holst Pellekaan, M.L. Vlaardingen Lamsvelt, G.A.B. Voorburg Hoorweg, C.A. Oud-Beijerland Minekus, H. Alphen a/d Rijn van Riel, M. Rotterdam Boelen, M.J.J.M. Rotterdam van Velzen, N.A. Schipluiden Wolfs geb. Kokkeler, L.M. (Lucie) Smit, C.Th. (Tom) Zoeterwoude Wessel, J. (Hans) Oegstgeest van Baarsel, P.W. (Piet) Cohen geb. van der Horst, M. (Marieke) Den Haag Pieters. P C. (Flip) Dordrecht Pool, J. (Jan) Leiderdorp Hesselink, F.Th. (Theo) Kuyper, M.H. (Matthieu) Noordwijkerhout van der Werf, D. (Dirk) van Lijssel, A.W. (Anton) Groot-Ammers Hijmans, R. (Rob) Schiedam Niks, J.K. (Jan) Middelharnis Staatkundig Gereformeerde Partij van de Ketterij, K. Middelharnis van Aalst, G. Puttershoek Veldhoen, M. Ridderkerk van Rossum, A.C. Melissant (gem. Dirksland) Meijdam, J. Leerdam Scholten, L.M.P. Capelle a.d. IJssel Groenendijk, A. 's-Gravendeel van der Plas, K. Hardinxveld- Giessendam van Duivendijk, J. Vianen Bogerd, M. Benthuizen Lensveldt, M.W. Vlaardingen Nieuwenhuis, H. Lisse van Gent, ing. W. Ridderkerk Barendregt, H G. Barendrecht Dankers, J. Waddinxveen Wouters, R.W. (Rieme) van Putten, M.D. (Riet) Meijer, E.Th.M (Erik) Steegh, J.P.R.M. (John) de Bruin, L. (Lenie) de Vries, L.M. (Loek) Mantel, P.J. (Paul) Den Haag Puts, P.J. (Pierre) Leidsc hendam Glasbergen, C.B. (Christa) Rotterdam Pasman, H. (Hekon) Pusch, L.K. (Leo) Rotterdam Boxhoorn geb. Boot, E. (Els) Rotterdam van Tol, H. (Henk) Alkemade- Roelofarendsveen Pothoven, A. (Ton) Lourens e/v Bos, W.D. (Mini) Capelle a.d. IJssel Deisting geb. Zwaan, C.M. (Kor) Woerden Bohnen geb. Gelderblom, R.S. (Marijke) Bosman, J.M. (Joop) Alphen a.d. Rijn Artikel X 4 Kieswet: Hij die bij een verkiezing door gift of belofte een kiezer omkoopt om volmacht te geven tot het uitbrengen van zijn stem, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste zes maan den of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Dezelfde straf wordt toegepast op de kiezer die zich door gift of belofte tot het bij volmacht stemmen laat omkopen. Koppers geb. Wentink. J.M.W. (Ans) du Chatenier geb. Schaareman, M.G. (Margriet) Voorburg Albers geb. Ames, T.A. (Truus) Krimpen a/d IJssel Flier, Dick Zoetermeer Heijwegen, J.A. (Jan) de Ruiter, P. (Piet) Leidschendam Monjé, D. (Daan) Rotterdam Paalvast, J.M. (Mieke) Vlaardingen van der Meer, D. 's-Gravenzande Oudshoorn, D. Rijnsburg Krol, C.W. Voorburg de Blois, mr. M. Leiden Schoneveld, W. Rozenburg lestra, W. Voorschoten Nederveen, G. Hardinxveld- Giessendam Roffel, H. Nieuwerkerk a.d. IJssel Berkel en Rodenrijs Nanninga e/v Stolker, L.E. (Loudi) van der Zalm, C.A.L. (Kees) Warmond Erasmus, J.H. (Hans) Rijswijk Kerling geb. Simons, C.A. (Cock) Venema, F. (Fred) Den Haag de Wit A.M. (Aad) Rozenburg Maas, C. (Cees) Bergschenhoek Deursen, J.M. (Jan) van Dijk, A. (Arie) Schiedam Ridderhof, J. (Koos) Nieuw-Beijerland Haasnoot, J.H. (Jaap) Andrioli, F.D. (Fred) Boone, J.H. (Jan-Hein) Leidschendam Goedhart, C. (Chris) Alblasserdam de Snaijer, L. Vlaardingen Offringa geb. Knibbe(v), LT.M. Voorschoten Gabor, J.D. 's-Gravenhage Platteel, A. Zoetermeer van Atten, L.W.J. Rotterdam Feenstra(v), S. Gouda Kokxhoorn geb. Papenhove(v), MM. van Katwijk, J. Schiedam van Akkeren geb. Straathof(v), M.C. Leiden de Groot, G.C. Alblasserdam de Goeij, J.Th. Haastrecht Varekamp, M.J. Naaldwijk van Dijk, Joh.D. Gouda Noorland, J. Nieuwerkerk a/d IJssel Voermans geb. Neleman, C.M. Voorschoten Jorissen, F. Hendrik-ldo- Ambacht Nolten, J. Wassenaar Meijer, H.J. 's-Gravenhage Begeer, S.A.C. Voorschoten van der Most geb. de Ridder, A.A. Nieuwkoop Willemsen, H.J. Voorschoten van Helten, N.H.E. Bleiswijk Renooij, A.C. Rijnsburg van Woerden, H.A.C. (Harry) Alphen a.d. Rijn Rogier, F.K.L. (Frans) van der Geest, A. (Adriaan) Alphen a.d. Rijn Vermeulen, W.P. Krimpen a.d. IJssel Coster, drs. J.A. Bergambacht de With, H. Groot-Ammers van Ooyen, W.E. Zwijndrecht Houtman, ir. M. Leiden Uithol, J.C. 's-Gravenhage Vogelaar, A.J. Ouddorp (gem. Goedereede) van Dijk, J.H. Giessenburg Rozendaal, J.H. Vlaardingen Tilanus, C.P.G. (Kees) van der Helm, S.J. (Siem) van Laren, C.J. (Kees) Wolf, A.J.L. (Ton) Delft Freie, H.G. (Henk) Delft Ruiter geb. Glimmerveen, J. (Coby) Krimpen a.d. IJssel Kuyer, F.D. (Frank) Schoonhoven Hannink e/v Vergeer, J.B. (Hanneke) Woerden van Lierop, B.J.R. 's-Gravenhage Huijsing, H A. (Henk) 's-Gravenhage van Wezel, A. (Arnold) Vlaardingen Verhoog, J.H. (Jaap) Capelle a/d IJssel Harmes, drs. G.W.A.M. (Gerard) Alphen a/d Rijn de Zwart geb. Honders, P.L. (Pieternel) Voorschoten Epping, F.A. (Frans) Vergeer, drs. K.T.M. (Cor) Leiden van den Berg, L. Brielle van der Lek, A. Capelle aan den IJssel van Harten, Joh. Barendrecht Flikweert, C.L. Naaldwijk Brouwer, ing. F. Krimpen aan den IJssel de Kievit, M. Capelle aan den IJssel van Dalen, A. Zwijndrecht Knol, J. Waddinxveen Klamer, ing. D.J. Rotterdam van der Boom, mr. C. Smits., C.J. Zoetermeer de Jonge, C.A.E. Vlaardingen Blokland, dr. J. Capelle aan den IJssel van Amerongen, J.G.H. (Ko) Oud-Beijerland de Jong, A. (Arie) Leiden Foppen, J.W. (Wil) Doe, A.J. (Albert) Rotterdam Verzijlberg, A.B.M. (Leks) Hellevoetsluis de Haas geb. Kromhout, A. (Ada) Hekkelman, J.W. Leiderdorp Aalbers, W.H.M. Delft Spit, F.L.M. Oud-Beijerland Westmaas, Joh.G. Alphen aan den Rijn Rienks, L.H.B. Nieuwerkerk a/d IJssel van der Goot, H.B. van Bemmelen, A.M. 's-Gravenhage Waterman, R.E. Delft de Liefde geb. van 't Hoff, O.I.G. (Odila) Schrauwers, E.M.H. (Els) Rotterdam Flapper, A.S.J. (Ate) Plaisjer, A. (Aad) Portugaal van der Zanden, H.G.M. (Henk) Alphen a.d. Rijn van Deutekom, A.J.M. (Ton) Ter Aar Wijling geb. Schellingerhout, A.J.W. (Ada) Voorhout van der Molen geb. van Horrik, J.G.A. (Josée) Dordrecht Riem e/v Lash, J.A.M. (Joke) 's-Gravenhage 1 van Haeften, drs. M.P.H. 's-Gravenhage Schuurman, A.J. Delft Mensinga, Chr. A. Delft de Jongh, drs. AH. Gouda Roes, T H. (Theo) Leiden Kalis geb. Smit, E (Edith) Puttershoek Peterson e/v Wapperom, J.P. (Co) Waaijer, J.B. 's-Gravenhage van der Heijden, F.J. de Planque geb. Kuypers (v), D.C.J. Boon, ing. H.E.J. Göuda van der Zwaard, J.A. (Joke) Rotterdam Cornelissen, T.S.J. (Theo) Rotterdam van Heijningen, J.C. (John) Vlaardingen Visser geb. Paardenkooper, J.C. (Joke) Hellevoetsluis van der Weijden, A.P.J. Zevenhoven van Leeuwen geb. Schut, E.J.JE. Capelle a/d IJssel Weijer, P. (Paul) Rotterdam van der Heiden, P.E. (Pieter) Leiden van Silfhout, G. (Geertje) Den Haag Sueters, F.M.M. (Frans) Sassenheim Blok e/v Meenhorst, K.L. (Lynde) Oegstgeest van der Hoeven, A.(Lex) Poortugaal Vente, A. Reeuwijk Poppe, R.J.L. (Remi) Vlaardingen van der Vlist, J. (Hans) Schiedam Kruijk, P A. Naaldwijk van Rijmenam, Th.N.J. Zwijndrecht 16.30 tot 17.00 uur, eveneens via I Nederland 1. I De twaalf radio-programma’s kunt u I wekelijks beluisteren op maandag van Brunia, mr. S.J. (Sjoerd) Rotterdam van Kogelenberg, M.P. (Rinus) Ridderkerk Boelema geb. Tillema, M. Leiden Artikel X 8 Kieswet: Hij die bij een verkiezing een ander heeft ge machtigd voor hem te stemmen en niettemin in persoon aan de stem ming deelneemt, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Köhler, E. (EAc) Den na? Voorburg Ranshuijsen, J. (John) Vlaardingen Goudriaan, D.F. (Floor) van Leeuwen, W.P. 's-Gravenhage Bakker, P.G.J. Voorschoten trische piano, een orgel alsmede ver sterkers, ook voor zang. Men kan ook zelf een instrument meenemen waarbij gedacht kan worden aan een mond harmonica, saxofoon, (dwars)fluit, trompet, conga’s e.d. Voor bestaande bands is er de moge lijkheid twee nummers uit eigen reper toire ten gehore te brengen. De jamsession begint om 20.00 uur, entree: 3,50 gulden per persoon. Schermer, M.M. (Mieke) Rotterdam Delft Wolf, J.W.J. (Jaap) Goedereede de Zeeuw, C.A.M. (Clemens) Dordrecht van 't Laar, A. (Bert) Krimpen a/d IJssel van Schijndel geb. Brosens, J.J.W. (Miep) Monster Koenen, H.J. (Herman) Maasland Coomans, M.E. (Marlies) Voorhout Chorus, R.C.M. (Rogier) Den Haag Bekkers, H. (Harry) Spijkenisse Bronkhorst, J.P. (Peter) den Hartog, P.J. (Piet) Voorschoten de Graaff geb. Wevers, E.J. Delft Bruseker, U. (Ulferd) Schiedam BOSKOOP - Op zaterdag 20 maart wordt in de Rozenburcht een jam session gehouden. Ieder die een mu ziekinstrument bespeelt kan aan deze avond meewerken. De opzet is dat enkele muzikanten beginnen te spelen waarna mensen in de zaal die zin hebben om mee te doen de muzi kanten af kunnen lossen. Voorhanden is een complete geluids installatie waaronder een drumstel, een basgitaar, een gitaar, een elec- 22.00-22.30 uur op Hilversum 2. De herhalingen zijn op vrijdagmiddag van 14.33-15.03 uur ook op Hilversum 2. De eerste radio-uitzending is op maan dag 22 maart a.s. Na afloop volgt er nog een extra radio-uitzending in ver band met de gemeenteraadsverkiezin gen van 2 juni a.s. Het bijbehorende cursusboek geeft natuurlijk meer informatie dan de televisie- en radioprogramma’s u kun nen bieden. Bovendien kunt u alles nog eens rustig nalezen. Ook later, w anneer er een bepaalde vraag voor u of voor mensen in uw omgeving actu eel is. WADDINXVEEN - De stijldansver eniging The Old Classic organiseert zaterdag 20 maart een bingo-dansant met als inzet een aantrekkelijk prijzen pakket. Geen levende muziek deze avond, maar dansmuziek van platen. Bezoekers mogen ook platen meene men. De avond wordt gehouden in de grote zaal van het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad. Om 19.30 uur is de zaal open, ook niet-leden zijn welkom. Bepaalde kleding wordt niet voorgeschreven. Voor inlichtingen: 01820-26334. ZOETERMEER - Na het eclatante succes, tijdens de laatstgehouden club avond, van het ‘tijdloze’ trio Intro duction, presenteert Jazzclub Zoeter meer op zaterdagavond 20 maart a.s. in het onderkomen aan de Dorpsstraat 18 te Zoetermeer een formatie, die zich tot doel heeft gesteld het beoefe nen van een muziekvorm (en dat zon der concessies), die wel degelijk in de tijd kan worden geplaatst en die alge meen wordt beschouwd als de meest oorspronkelijke aller jazz-stijlen: de New Orleans Jazz, tot ontwikkeling gekomen in de beginjaren van deze eeuw. Deze doelstelling blijkt al me teen uit de naam, waarachter dit or kest zich verschuilt: Old Jazz Maniacs Er is een nieuwe versie versche nen van de zeer informatieve en fraai uitgevoerde groenten en fruitkalender. Op deze kleurrijke kalender, die gemakkelijk in elke keuken kan worden opgehangen, staan talrijke tips aangaande bij na alle soorten groenten en fruit die in ons (and verkrijgbaar zijn. De kalender in de vorm van een poster laat zien in welke maanden welke soorten groenten en fruit in belangrijke mate aan de markt zijn. Voorts bevat de kalender gegevens over de voedingswaar den van de produkten en achter elk produkt staan tips voor het bereiden, schoonmaken en bewa ren. Van alle appel- en pererassen wordt vermeld hoe ze smaken. In totaal staan er 73 produkten op: 42 soorten groenten, 16 soorten fruit, 9 appelrassen en 6 pereras sen. De groenten en fruitkalender is uitgegeven door de Stichting Pro paganda Groenten en Fruit. Hij wordt verspreid via de verkoop punten van groenten en fruit. Men kan er dus bij de groente man naar vragen. Mocht die de kalenders niet in voorraad heb ben, dan kan men er een schrifte lijk aanvragen bij de Stichting Propaganda Groenten en Fruit, postbus 90403, 2509 LK in Den Haag. Men krijgt de kalender dan gratis toegezonden. New Orleans Band. De bezetting kent louter ‘oudgedienden’ uit de Brabant se jazz-scene: Guus van Oirschot - cor net, Cor Fabrie - trombone, Fons Knegtel - clarinet, Toon Keyzer - ban jo, Otto Droge - bas en Max de Jong -drums. Het orkest musiceert weke lijks als hobby en dus besloten. Daar naast treedt men af en toe op voor het jazz minded publiek op o.a. jazzdagen en in jazzclubs. Hoogtepunt in het af gelopen jaar was een optreden tijdens de 34e reünie van ‘Doctor Jazz’ in Boskoop op 24 oktober. Hoog tijd voor de leden van Jazzclub Zoeter meer, om eens met deze formatie ken nis te maken. Die leden hebben trou wens gratis toegang tot dit concert, dat om 21.30 uur begint (de zaal is ge opend vanaf 21.00 uur). Belangstellen de niet-leden mogen gerust binnenko men, maar zij moeten dan een entree van 6,betalen. Leiden Rebel geb. van der Horst, P. (Pim) Sanderse, W.J. (Willem) Woerden Kerkhoven, F.J. (Fred) Vlaardingen BOSKOOP - Bomvol zat de Rozen burcht toen vorige week dinsdagavond een modeshow werd gehouden van foundation, de zomercollectie en schoeisel. Enkele honderden vrouwen, en een handjevol mannen, kregen een informatieve avond voorgeschoteld alsmede een aantal tips met betrekking tot de onderkleding. Daarmee werd het spits afgebeten. Dit deel van de avond werd verzorgd door de firma Pastunette. De foundation (funde ring) is de basis van de kleding. Klopt die basis niet dan is het meteen al fout. Vooral omdat ook aandacht werd ge schonken aan volslanke maten, en de gemiddelde Nederlandse vrouw, is volslank, bleek de uiteenzetting in sa menhang met de getoonde kleding van waarde voor veel van de aanwezige vrouwen. Deze modeshow werd georganiseerd door de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, Van der Linde (textiel) en Koetsier (schoenmode). De firma Pastunette bracht professionele mo dellen mee. Voor het overige deel le verde de vereniging zelf modellen. Wansink, A. (Toon) Spijkenisse de Knegt, P. (Peter) Lekkerkerk de Jong, P D. (Pieter) Den Haag van Wijngaarden geb. Terlouw, A.C. Bergambacht Gemeente-wijzer bevat informatie die eigenlijk voor iedereen belangrijk is. Daarom is de prijs van het boek zo laag mogelijk gehouden, namelijk 19,75 gulden inclusief BTW en ver zendkosten. Het boek telt 250 bladzij den, met foto’s, tekeningen en tal van voorbeelden van brieven aan officiële instanties en alle mogelijk adressen van organisaties en instellingen. U kunt het boek bestellen door 19,75 gulden over te maken op postgrio 544232 ten name van Teleac, Utrecht, onder vermelding van: Gemeente wijzer. Schuyer, E.H. (Eddy) Wassenaar van der Waals, D.P. (Dennis) Rijswijk van den Broek geb. Westerink, A R. (Anneke) Valkenburg a/d Rijn Henstra geb. Bruigom, G. (Trudi) Sassenheim Huijsing, A. (Aad) 's-Gravenhage Oskam, E.H. (Erris) Zoetermeer I Wie gaat trouwen, een bouwvergun ning of huursubsidie aan vraagt, een werkeloosheidsuitkering moet ontvan gen of huurverhoging weigert, komt terecht in de wirwar van regelingen en voorschriften van de gemeente. Daar om is het van belang inzicht in al die I zaken te hebben want hoe meer men il-hpdpn mpn van Teilingen, E.J. (Ed) Oud-Beijerland van dijk, G. (Gijs) Numansdorp van der Aa. M A (Riens) Sliedrecht Brouwers, H J.H. (Henk) Ammerstol van der Stek, W.H. Hendrik-ldo- Ambacht van der Meer, H.A. Numansdorp de Koning, A.B.J. Zwijndrecht Stam geb. Rip (v), E.F. Leidschendam Faasen, G.Chr. (Guus) Rotterdam Huizing, (Wim) Spijkenisse Mantel. J.A. (Joop) Rotterdam van der Zanden, C.A. (Cor) Rotterdam Hakke, A.J.A. (John) Rotterdam weet, hoe meer mogelijkheden men 1 heeft. Een snelle en goede afwikkeling van zaken is meestal in uw eigen voor- deel. Om het publiek wegwijs të ma- ken in die te bewandelen wegen start I Teleac maandag 29 maart de cursus I Gemeente-wijzer. In deze achtdelige I serie wordt een duidelijk beeld gege- ven hoe de gemeente waar u woont, in elkaar zit. Hoe de verhouding is met I de provincie en het rijk, waar de ge- t meente het geld vandaan haalt enzo- voort. De serie laat vooral zien wan neer en hoe u in uw dagelijks leven met de gemeente te maken kan krijgen. s De programma’s bevatten veel prakti- I sche informatie. Geen ingewikkelde J theoretische uiteenzettingen maar hel- 1 dere antwoorden op voor het publiek I belangrijke vragen. .1 De acht televisie uitzendingen zijn, met ingang van maandag 29 maart, te zien op maandag via de zender Neder- I land 1 tussen 18.28 en 18.58. De pro- gramma’s worden herhaald op zondag I van 16.30 tot 17.00 uur, eveneens via

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 29