No Panic met show trok 600 kijkers in W’veen-West liedjes in De Bonkelaar I? Meubel mode- ’’Open huis” bij boeren en tuinders SJAAK NOTEBOOK! ’’Waddinxveen zingt ’82” Zangfestijn op 5 mei I vloer» bedekking groenendijk Rijndijk 96, Hazerswoudel Oh Boy in Boskoopse Soos XIII Nu 299,- Nu 349,- Dansavond bij Instuif Inn in Waddinxveen 1 Uitvoering Concordia op 2 april Nu 575,- Door gedeputeerde en 120 schoolkinderen Boomfeestdag in het Gouwebos Initiatief van De Gouwestem to 65,- 80,- 135,- n 155,- f 175,- vrijdag 26 maart van 17 tot 21 uur hotel i 90,- inlichtingen en stalen: I s Wegens annulering order, voor minder dan de halve prijs! Tel. informatie: S.A.I. te Groenveld (02245) 592. d> ’■P o 2 I Een beeld van de drukbezochte modeshow van Verbakel in het meubelpand van Van Berkesteijn in Waddinxveen boeiend optreden Aanbiedingen geldig t/m 3-5-82 A Foto: Sjaak Noteboom OPEMUS5 Kleinbeeld en 6 x 6 vergroter Met objectief OPEMUS AXOMAT4 Kleinbeeld vergroter Met Rogonar objectief V Met het optreden van de tamboers, die hierna volgen, zal worden duide lijk gemaakt dat het slaan op een trom niet altijd veel lawaai behoeft te zijn, maar ook iets kan zijn waar men met genoegen naar luistert. Door de tamboers /tillen dan ook en kele slagwerkstukken in diverse rit mes ten gehore worden gebracht. BOSKOOP Op zaterdagavond 27 maart om acht uur geeft de groep Oh Boy! een optreden in Soos XIII op de Galerij in Boskoop. Oh Boy! is een nieuwe rock ’n roll band uit Amster dam. De groep werd in februari 1980 opgericht en kan reeds vóór het vieren van het eerste jubileum een aantal leuke successen op een rijtje zetten: al schoolkinderen ingeschakeld voor het planten -van bomen in het Gou- webos. De bomen hiervoor worden ook ditmaal geleverd door de plant soenendiensten uit beide gemeenten. Het is in Boskoop de 12e maal dat er Boomfeestdag wordt gehouden, een festijn dat vroeger ook in Wad dinxveen bestond, maar bij gebrek aan goede lokaties verwaterde. WADDINXVEEN - Het Waddinx- veense fanfaracorps Concordia houdt vrijdagavond 2 april de jaarlijkse uit voering in het Gereformeerd Vereni gingsgebouw Het Trefptint. Begon nen wordt om kwart voor acht. De toegangsprijs bedraagt f. 3,50. Na de opening zal de zaal door Con cordia, waarvan burgemeester C.M. van der Linden beschermheer is ge worden en welk fanfarecorps inmid dels bezig is zich om te vormen tot harmonie-orkest, gevuld worden met muziek van het orkest waarvan de le den alle zeilen zullen bijzetten om het uiterste uit hun instrument te halen. Uitgevoerd worden o.a. het koraal All trough the night, de ouverture M.S. Pinafcfre, The Jamaican Folk suite, Mixed-Pickles en enkele mar sen, zodat voor het publiek weer al het nodige wordt gedaan de vele kan ten van de muziek te belichten. WADDINXVEEN Tuinders en boeren in het agrarische gebied in Waddinxveen-West houden volgende week zaterdag 3 april van 10.00- 17.00 uur onder het motto ”Kom in de kas” en ”De boer op” open huis. Het gaat hier om tuindersbedrijven langs de Abraham Kroesweg en de Zesde Tochtweg en om boerderijen langs de Piasweg, Tweede Bloksweg en Middelweg. Iedereen die daar belangstelling voor heeft kan in deze be drijven een kijkje komen nemen. Op de tuinbouwbedrijven is een grote keuze aan produkten te zien. Bij voorbeeld: sla, tomaat, komkommer, paprika, aubergine, andijvie, bloem kool, potplanten, perkpianten, gerbera’s, chrysanten, rozen en orchi deeën. Eveneens is te zien dat de technische vooruitgang in de tuinbouw niet stil is blijven staan. Vooral het regelen van het klimaat en de energiebesparende maatregelen hebben de laatste jaren op de bedrijven veel aandacht gehad. De boerenbedrijven, zowel akkerbouw als veeteelt, laten zien hoe tegen woordig een moderne boerderij functioneert. Diverse producenten, die de grondstoffen van de akkerbouw en veeteelt bedrijven verwerken, geven op deze bedrijven voorlichting omtrent de fabrikage van hun produkt. Tijdens de open dag kunnen de bezoekers zich vrijuit over de bedrijven be wegen. Op de bedrijven zal men voorgelicht worden door daar aanwezige specialisten die elke vraag naar vermogen zullen beantwoorden. De bezoe kers zullen aan het begin van de rondleiding opgevangen worden. Hier wordt een stencil met een routebeschrijving uitgedeeld, zodat men de deelnemende bedrijven zonder moeite kan vinden. De zangeres Vanessa tijdens haar optreden op de meubelmodeshow van Verbakel en Van Berkesteijn. Foto: Sjaak Noteboom WADDINXVEEN LI U PASSAGE 47 TEL 01828-2477 Z WADDINXVEEN Zondagmiddag om drie uur treedt in het jeugd- en jongerencentrum De Bonkelaar op het zangtheater No Panic. Dit optre den op initiatief van de film- en theaterwerkgroep De Spintol is toegan kelijk tegen betaling van vijf gulden (CJP-houders en 65-plussers 3,50). Het liedjesprogramma-voor-het-gehele gezin, dat zondagmiddag in De Bonke laar, te beluisteren valt, bevat een aan tal songs, van onbekend tot overbe kend, uit de 30-er, 50-er en 60-er jaren tot hedendaagse popmuziek. De vorm die No Panic voor dit programma geko zen heeft doet denken aan zingende zusjes. Het succes ligt hem dan ook in de manier waarop zij de nummers ver tolken. Veel nummers worden op hu moristische, soms ironische wijze ge bracht en No Panic richt zich daarbij di rect op het publiek. Vier jaar geleden ontmoetten Marianne van der Horst en Marloes van den Heu vel elkaar op de Academie voor Klein kunst in Amsterdam. Daar hielden zij zich bezig met zoveel mogelijk facetten van het theater: spel, zang, dans, mu ziek en theatertechniek (belichting). Samen volgden ze danslessen als tap, Spaans, jazz en bewegingscompositie. Tijdens de lessen van Gerrie v. d. Klei, waarin ze bezig waren met het bewer ken van nummers uit de 30-er jaren ont stond het idee voor het "Damesduo No Panic”. Als zodanig presenteerden ze zich voor het eerst in de stromende re gen op Koninginnedag 1981. In die zelfde periode maakten ze het theater stuk ’’Tango”. Met beide produkties treden ze regelmatig op, op de de piano begeleid door Rutger Laan. Marloes van den Heuvel werd geboren 24-1-1956 te Oss. Na de middelbare school volgde zij de opleiding voor fy siotherapie waar zij in 1978 afstu deerde. Tijdens deze opleiding maakte ze deel uit van kabaretgroep ’’vistel KK”. Op de kleinkunstacademie ging haar voorkeur uit naar de spelkant. Na- WADDINXVEEN Zaterdagavond 27 maart om acht uur houdt de Wad- dinxveense danssociëteit Instuif Inn ’77 opnieuw een gezellige dansavond in het Anne Frank-centrum te Waddinxveen. De avond eindigt om 24.00 uur. Muzi kale medewerking wordt verleend door het bekende orkest ’’Daylight”. Kaarten zijn telefonisch te bestellen op donderdag 25 maart tussen 19.00 en 21.00 uur, tel. nr. 01828-7488. ast No Panic geeft zij les op de amateur school en speelde zij de rol in de vrije produktie ”Wie zijn leven is het nou ei genlijk”?. Marianne van der Horst werd geboren op 15-8-59 te Amsterdam. Van jongsa- faan deed zij veel aan muziek, dans en zang. Op de middelbare school zong en speelde zij in verschillende musicals en toneelstukken. Op de kleinkunstacade mie legde zij zich toe op het maken van programma’s met zang, dans en spel waarvoor ze muziek en teksten maakte. Nu specialiseert zij zich in zang (jazz improvisatie) en compositie. Er werden optredens verzorgd in di verse voorprogramma’s waaronder die van Mickey Jupp en Mink Deville, VA- RA's Popkrant slingerde hun muziek al aan bij het grote publiek en ook het Fe stival of Fools nam de groep op in haar uitgebreid doch selektief programma. Tot slot drong de muziek van Oh Boy! door tot de oren van David Knopfler uit Dire Straits die alert reageerde en me teen voorstelde de debuutsingle te pro duceren. Hij kwam naar Nederland om de groep ook live te bekijken en belui steren en ai snel werden alle afspraken met Ariola en de in Hilversum geve stigde "Company” rond gemaakt om in de studio het een en anderop te nemen. Ook muziekkrant 'Oor' had Oh Boy! al opgemerkt, en nauwlettend gevolgd. Door middel van drie artikelen brach ten zij de groep onder de aandacht. Oh Boy! bestaat uit: Erik Brusse (zang/gitaar), Michiel Jansen (gitaar/- zang). Jan Voster (basgitaar/zang) ex- Meteors, Cristan Muiser (drums) ex- Cylinders. In de muziek van Oh Boy Valt nauwe lijks één duidelijke invloed te ontdek ken, wel wordt duidelijk dat de groep goed geluisterd heeft naar de Small Fa ces, Kinks en Beatles enerzijds, maar ook naar Bruce Springsteen, John Hiatt en Moon Martin. Fer Abrahams wist het in muziekkrant Oor treffend te omschrijven. Hij zei: "Wat goed is komt snel, zeggen ze zelf. En, ze hebben gelijk. Het is een goede zaak dat we in Nederland weer een groep kunnen begroeten die zich muzi kaal zo positief en verfrissend opstelt met een repertoire dat bestaat uit korte, stevige, swingende popsongs....” OPEML'S 5 COLOR Kleurvergroter Compleet met kleurenfilterkop en transformator (zonder objectief) worden, hoewel er ook veel met fel le knallende kleuren, rood, blauw en geel wordt gewerkt. Pantalons zijn nog steeds ”iii”, knickerbockers, bandplooipantalons, bermuda’s en shorts te kust en te keur. massale opkomst van het publiek wel is gebleken. HOOFDTHEMA’S De voorjaarsmodeshow was geba seerd op twee hoofdthema’s: de sai lorlook en de romanticlook. De sailorlook. Wat hierbij opvalt zijn de verfrissende, zeer zomerse kleu ren. Veel marine, rood en wit, maar vooral petrol en aqua-achtige blau wen voeren de boventoon. Het is een sportieve mode, waarbij elegante ak senten zeker niet vergeten zijn! Hierbij signaleert men veel blazers en pantalons, maar ook bermuda’s zijn zeer in trek. WADDINXVEEN/BOSKOOP Zuidhollands gedeputeerde drs. J. Borgman (PvdA) zal op woensdag morgen 31 maart een boom planten in het Gouwebos tussen Waddinx veen en Boskoop. Hij doet dit in het kader van de Nationale Boomfeest dag. Zijn boomplanterij zal worden [gevolgd door het planten van zo’n 80 bomen door Boskoopse en Wad- Bij de mannen krijgt vooral de vrije-tijdskleding veel nadruk. Op vallend is hier het gewaagd spelen met kleuren. Bijna net zo kleurig als de damesmode. De kindermode volgt de ’’groten” op de voet. borg voor een prima muzikale om lijsting van het geheel. Naast de muzikale organisatie wordt er veel aandacht besteed aan de aan kleding van de veilinghal, een ideale plaats voor zo’n grote manifestatie als deze vanwege de prima akoestiek en de enorme parkeermogelijkheden. Van Berkesteijn en Verbakel - het is steeds weer verrassend om te zien hoeveel dit modehuis in huis heeft - slaagden er in het talrijke publiek zo’n drie uur lang te laten genieten van veel moois op het gebied van de woninginrichting en de kleding. Het blijkt dat de combinatie meubel modeshow, zoals die vorig jaar sep tember voor de eerste maal werd ge houden, gevolgd door een aantal mode- en meubelflitsen in het Gouwe-aquaduct tijdens de open dag in oktober, een gouden greep is, waar de organisatoren veel eer mee iinleggen, zoals uit de reacties en de WOENSDAG 24 MAART 1982 dinxveense scholieren. Zo’n 120 in totaal. De heer Borgman wordt 's morgens om 9.00 uur in het gemeentehuis van Boskoop ontvangen door het dagelijks bestuur van het Recreatie schap Bospark, waarna omstreeks 10.00 uur de daadwerkelijke boom planting in het Gouwebos zal begin nen. De romanticlook is van een geheel ander karakter. De naam zegt het al: heel romantische mode met veel rus hes en etage-rokken. De kleuren kun nen superzachte pasteltinten zijn, maar evengoed zeer uitbundige, car- navalleske kleuren, geïnspireerd uit het kolkende Rio de Janeiro! Kort om, er is dit voorjaar voor ieder type vrouw (en natuurlijk ook de man en het kind) kleding waarin zij of hij zich prettig voelt. Het lijkt een ’’witte zomer” te gaan Het zangtheater No Panic treedt komende zondagmiddag op in De Bon kelaar. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/René Hoeker). Daaraan wordt dus door Boskoop se en Waddinxveense schoolkinderen meegwerkt. Dit alles gebeurt in het kader van het geven van een eerste aanzet voor de definitieve inrichting van het middengebied van het Gou webos. Als alles meezit kan deze in richting in de loop van dit jaar ge stalte krijgen. Een aantal jaren geleden werden ook WADDINXVEEN ’’Waddinxveen zingt ’82”. Dat is de titel van een grote zangmanifestatie op woensdagavond 5 mei (Be vrijdingsdag) in de hal van de Coöperatieve Tuiniersvereniging Gouda en omstreken aan de Waddinxveense Bredeweg. Aan dit festijn, dat wordt gehouden op initiatief van het Christelijk ’.‘/„ddl-LLe Gouwestem, werken negen WADDINXVEEN Zo’n 600'bezoekers - het merendeel vrou wen - konden vorige week woensdagavond in de meubeltoon- zalen van Van Berkesteijn aan de Noordringdijk worden geteld tijdens de daar voor de tweede maal in samenwerking met het Waddinxveense modehuis Verbakel gehouden meubelmodeshow. Tussen het nieuwe meubilair presenteerde mode-coördinator Arend Teunissen een wervelende voorjaarsshow, die onderbro ken werd door een boeiend optreden van de Voorburgse zange res Vanessa. Waddinxveens Mannenkoor De Waddinxveense verenigingen mee. Die verenigingen zijn: Vox Jubilans en jeugdkoor o.l.v. Pieter Stolk De Zangvogels o.l.v. Arie Jongejan Ger. Kerkkoor ’’Dient den Heer” o.l.v. Siem Cok Immanuëlkerkkoor o.l.v. Ralf van Vliet Immanuëlkinderkoor o.l.v. Wijnie Hornes Bejaardenkoor Anne Frank o.l.v. D.M.C. Houweling Bejaardenkoor Souburgh o.l.v. C.G. Neven Christelijk Waddinxveens Mannen koor ”De Gouwestem” o.l.v. Adriaan Verhoef Muziekvereniging ’’Concordia” o.l. v. de heer De Knegt Het ligt in de bedoeling dat er tij dens de zangmanifestatie ’’Waddinx veen zingt ’82” veel ruimte zal zijn voor samenzang. Massale samenzang mag misschien wel gezegd worden, want er treden 600 zangers op, ver deeld over acht koren. Daarnaast is er ruimte voor 3000 luisteraars. Het initiatief van dit grote zangge- beuren gaat uit van het Christelijk Waddinxveens Mannenkoor ”De Gouwestem”, dat ook de hele orga nisatie op zich heeft genomen. Tal loze zaken zijn al geregeld en ver schillende bedrijven en instanties hebben hun medewerking reeds toe gezegd. Zo zal Eminent BV bijvoor beeld één van haar mooiste orgels voor deze avond in bruikleen afstaan; daarnaast staat de medewerking van het orkestgedeelte van ’’Concordia” In de Boskoopse Soos XIH treedt op Oh Boy! Majoretten en mini-majoretten be sluiten vervolgens het programma met de door hun ingestudeerde (dans)pasjes waarbij de techniek voor de muziek zorgt. Hoe hun program ma er uit zal zien ”is en zal” altijd wel een verrassing zijn en blijven. (Het tapijt is niet versneden.) Lano, zwaar moquette filmsterrentapi it in 8 prima um-tinten, maar ook in bouclé 400 cm breed, van 119,-, nu perstrekkende meter ®erg°SN zwaar projekten-berber-tapijt, o.a in eige bruin en linde gemêleerd 400 cm breed P jute rug. van 189,-, nu perstr. meter ‘"Wriest zuiver scheerwol tapijt voor zwaar 400 cSmhg 7 rber/be'ge gemêleerd. 400 cm breed, van 219,-, nu per str. mtr. Desso zuiver scheerwollen bouclé tapijt op dubbele jute rug in de kleuren berber, camel- g meleerd en bruin, 400 cm breed van ƒ289- nu perstrekkende meter Desso, het bekende zwaar katoenen tapijt op dubbele jute rug in o.a.: wit, van n<oln' steenrood en camel, 400 cm breed, van/ 259,-, nu per strekkende meter. Bergoss, zwaar grof wollen noppentapijt op 400 cm?UteJUg en/n de nieuwste Projekttinten, 400cm breed, van 375,-, nu perstr. mtr. Intertest, zuiver scheerwollen tapijt, 2 cm hoge pool en jute rug, 400 cm breed o.a. in de kleuren berber, camel, linde en wit, van f 389,- nu per strekkende meter P 1 QO (Levering franko huis.) en SE

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 29