Politie neemt twee bromfietsen uit het verkeer Succesvolle kooravond in PCW: Gemeente moet de CD A-kandidaten in beeld veilinghal trok 2.000 man zondagsrust bevorderen Hulde voor organisatie De Gouwestem kindermarkt Gods Woord Voorwaarts Bijna 4,5 mille Lions Grondslag voor PCW is trad wel op POLITIENIEUWS WADDINXVEEN STEM CDA Weekblad-arts over zuurbran- den, wat is dat? WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 12 MEI 1982 WEE In de veilinghal aan de Bredeweg waren 2.000 mensen getuige van de eerste editie van Waddinxveen Zingt '82. Foto: Weekblad voor Waddinxveen/ zangeressen gave acte de 3* Sjaak Noteboom). en muzikanten op het podium in de christen B democratisch M appèl Wé Wa af£ Een beeld van zangers, zangeressen veilinghal. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). afgewisseld met samenzang van va derlandse liederen en een optreden van de muziekvereniging “Concor dia”. Zij speelden de pittige mars van G. Orsomando “Olimpica, mars sin- fonica” en een mooie compositie van G. Langford “All through the Night”. Voor ons had Gerrit de Knegt nog wat meer met zijn orkest mogen spelen of de koren begeleiden. WADDINXVEEN Bevrijdingsdag 1982 kreeg vorige week woensdagavond in Waddinxveen gestalte tijdens een korenmani festatie die op initiatief van het nieuwe Christelijke Waddinx veense Mannenkoor “De Gouwestem” georganiseerd werd. Op zet was een zinvolle besteding te vinden ter herdenking van be vrijdingsdag 5 mei 1945. Hiertoe waren uitgenodigd alle Wad dinxveense koren, van zeer jonge zangertjes tot zeer oude. En iedereen deed mee. Bijna 600 zangers en zangeressen gave acte de precence, evenals de muziekvereniging “Concordia”. WADDINXVEEN De Waddinxveense rijkspolitie heeft de afge lopen week twee bromfietsen uit het verkeer genomen, daar er mee werd gereden terwijl de voertuigen niet waren verzekerd. Tegen de bestuurders is proces-verbaal opgemaakt. Op donderdag 6 mei werd bij een incidentele verkeerscontrole een personenauto voor nader technisch onderzoek uit het verkeer genomen, daar deze erg slecht was. Bij controle bleek, dat de remmen nagenoeg niet werkten, de handrem en de remlichten defect waren. WADDINXVEEN - De gemeenteraad is het eerste onderwerp dat in het gemeenteprogramma van de Protestantse Combinatie Waddinxveen (PCW) wordt besproken in het hoofdstuk ’’Bestuursorganen”. De PCW geeft daarin de volgende opvattingen weer. nr’ VA wl 1 /A UITGANGSPUNTEN Voor de ingang WA! Gro dag toer veer Na moe der won Mei vaar na i en tege kaai Piet 0-3 3-3 tot Rut 7;5j uit i gon ninj veei 6-2 de “ha een Wac nias Ane tie kon Wa< tijei Te tis co de wi uit lijl ter sic te; ka da pal we Ba caj zij Zo be 1, wa de tej gei in we op net er Ev de gei Rt ne ke Ba Ee tw de wa be Wa Tc he dit tei de lui Pa W; He Wi Ja vo hc Be te; tw W; op tal Sa tw vo de 5< Le tei ee dii ve de tei ve Te pe de st; Tc m- ANDERE ZIEKTES Tegenwoordig beschikt uw huisar ts over schriftelijke voorlichtings materiaal voor een heleboel ande re ziektes. Het zijn patiënten-in- fo’s van Artsenservice. U kunt er gerust naar vragen. Ze zijn er voor. En ze verduidelijken U pre cies wat U mankeert. BERNARD AERTS, Arts WA T KUNT U ZELF DOEN? Er zijn ook nog een aantal richtlij nen die ervoor zorgen dat men minder last van maagzuur heeft. Om te beginnen: niet plotseling bukken en geen kledingstukken dragen die om het middel knellen. Daardoor wordt immers de druk in uw buikholte vergroot. Dus, buk niet maar zak door de knieën. Als u vooral ’s nachts veel last hebt, zet dan het hoofdeinde van uw bed iets hoger. Als u rookt, stop er mee. Het verstoort de werking van uw maag en daardoor ook het goed functioneren van de klep tussen maag en slokdarm. Ook overmatig gebruik van vet voedsel, alcohol, chocolade en pepermunt kan dit effect versterken. Het is goed hier rekening mee te houden. De klachten zullen dan al heel wat minder kunnen worden. De aantasting van de publieke eer baarheid dient te worden tegenge gaan en bestreden. Openbaar drank- verkiezingen. Bij het affiche staat rechts lijsttrekker Paul van Schie en links fractievoorzitter drs. Gijsbert Blom. Van links naar rechts ziet u volledig: WADDINXVEEN van het Waddinxveense gemeentehuis presenteerden zich de CDA-gemeen- teraadskandidaten voor de op woens dag 2 juni te houden gemeenteraads- WADDINXVEEN - Alles wat we doorslikken, komt via de slokdarm in de maag terecht. De slokdarm is dus de verbinding tussen de mond en de maag. Voordat het voedsel in de maag terecht komt, moet het eerste een poortje passeren. De werking ervan kunt u het beste vergelijken met een klepje dat al leen naar de maag opengaat. Het voedsel kan dus maar in één rich ting passeren: vanuit de slokdarm naar de maag. Niet omgekeerd. Als de klep niet goed werkt, kan de inhoud van maag terugstromen naar de slokdarm. Dat kan verve lende klachten geven. misbruik en druggebruik moet wor den voorkomen. De gemeentelijke overheid moet voorkomen dat Gods Naam in het openbaar wordt onteerd en gelasterd. WADDINXVEEN De Protestantse Combinatie Waddinxveen (PCW) is een combinatie van politieke groepe ringen die hun grondslag vinden in het Woord van God, zoals daarvan belijdenis gedaan wordt in de drie formulieren van enigheid. Zij stelt zich ten doel actief deel te nemen aan het besturen van de gemeente Waddinxveen, door zitting te nemen in de Gemeenteraad. De PCW is een combinatie van de plaatselijke afdelingen van de volgen de politieke partijen: Hervormde Kiesvereniging, Reformatorische Poli tieke Federatie en Staatkundig Gere formeerde Partij. jong, hetwelk door het publiek zeer gewaardeerd werd en het Christelijk Bejaardenkoor “Souburgh” dat enke le werken bracht met een fraaie blok fluit en pianopartij. Oud en jong, ze wisselden elkaar af. Het kinderkoor “Jong Geluid” o.l.v. Weinij Homes bracht drie liedjes, Om kwart over tien werd het slot woord gesproken door loco-burge- meester A.H. van Gent (de burge meester was niet aanwezig wegens een korte vakantie) die de initiatief nemers feliciteerde met deze mani festatie en het bestuur van “De Gou westem” in de bloemetjes zette. Michel Dubois, 48 jaar (nr. 22. lijst 1) technisch ambtenaar Een ordelijke, schone en veilige gemeente door samenwerking van burgers, bedrijven en bestuur VERHOUDING OVERHEID BURGER De verhouding tussen overheid en burgers wordt bepaald door hetgeen onder doelstelling en uitgangspunten is bepaald. Binnen deze doelstel ling en uitgangspunten dient de ver tegenwoordiging en besluitvorming overeenkomstig de democratische be ginselen te geschieden. De overheid dient met zorg de rechten van de in dividuele burger te benaderen en de principiële levensopvatting te be schermen. WAT IS DE OORZAAK? De klep werkt dus niet goed. Daar kunnen verschillende oorzaken voor zijn. Meestal komt dit door dat er van onderaf teveel druk op wordt uitgeoefend. Door een te zwaar gewicht, door zwangerschap of door langdurige verstopping. In de buikholte is het dan zo ”vol” dat de klep eenvoudig weg niet sterk genoeg is. Hij kan zijn werk niet goed meer doen, zodat het maagzuur in de slokdarm terecht kan komen. En dat veroorzaakt het brandende gevoel. WAT IS ER AAN TE DOEN Om te beginnen zullen we moeten zorgen dat de druk die vanuit dë buikholte op de klep wordt uitge oefend, vermindert. Bij zwanger schap gebeurt dat na verloop van tijd vanzelf. Een te groot gewicht pakt u natuurlijk het beste aan met een dieet. Uw arts kan u daarin ad viseren. Als men langdurig last heeft van verstopping, verdient dat aandacht. Wen eraan elke dag op een vast tijdstip naar het toilet té gaan. Neem er rustig de tijd voor. Drink een half uur van tevoren één of twee bekers lauw water. Gebruik dan ook vezelrijk voed,- sel. Volkorenbrood bijvoorbeeld. Haal bij de drogist zemelen en ge bruik daarvan drie keer per dag een eetlepel op een kop magere yoghurt. Ook aan het schadelijke effekt van het maagzuur op de slokdarm kan iets gedaan worden. Uw arts kan een middel voorsch rijven dat ervoor zorgt dat er geen maaginhoud in de slokdarm kan komen of een middel dat het maagzuur minder agressief maakt. Men moet er dan aan denken dat deze middelen ingenomen worden of een werking ontplooien als het meeste zuur in de maag zit. Of als het zuur het meest aktief kan zijn. Dat is dus na de maaltijd en voor het slapen gaan. Bij lichte klachten kan een glaasje melk of biscuitje soms een verlichting van de pijn bewerkstelligen. WADDINXVEEN - Ondanks, of mis schien wel dank zij, het slechte weer op Koninginnedag is de door de Lions Club Waddinxveen georganiseerde kinder markt een doorslaand succes geworden, voor bezoekers én deelnemers past een woord van dank. Een uiteraard ook de gemeente Waddinxveen. die weer op een voorbeeldige wijze heeft meege werkt aan de realisering van dit gebeu ren. De 232 deelnemende kinderen aan de markt toonden hun dankbaarheid door vrijwillig 865,- in de grote pot voor de adoptie van S.O.S.-kinderen te stoppen. Dat komt neer op gemiddeld 3,75 per kind. Wie durft er nu nog te zeggen dat onze kinderen geen oog hebben voor de noden van anderen? Adoptie van een S.O.S.-kind kost jaarlijks 700,-, de aan de markt deelgenomen hebbende kinderen weten waarvoor zij hun geld gegeven hebben. Maar er waren ook nog kramen die door de Lions Club Waddinxveen bemand waren. Samen met de bijdrage van de kinderen kwam daar een bedrag uit te voorschijn van 4.437,10, een bedrag waarmee weer het nodige gedaan kan worden bij mensen die het woord inleve ren reeds bij hun geboorte levensgroot kregen opgespeld. Om de continuïteit van de opvoeding van geadopteerde kinderen te kunnen verzekeren, hulp voor een korte periode is immers niet voldoende, heeft de Lions Club Waddinxveen een Stichting Kin- der-Hulpaktie opgericht. Er is dan de absolute zekerheid dat geadopteerde kinderen uit de rente van het kapitaal be taald kunnen worden zolang daar be hoefte aan is. Getracht zal worden door verschillende activiteiten maar ook door schenkingen, legaten e.d. om dit kapitaal te vergroten. In principe zullen de S.O S.-kinderen yan dit fonds profiteren maar het is ook denkbaar dat daarnaast ook dichter bij huis hulp zal worden geboden als dat no dig mocht zijn. Bij alle activiteiten ech ter staat het kind centraal. WAT IS ER AAN DE HAND In de slokdarm wordt het voedsel niet verteerd. Dat begint pas in de maag. De inhoud wordt er be werkt door het maagzuur. Het eten wordt als het ware gereed ge maakt om verder te worden ver teerd door de darmen. Maar de darmen kunnen al dat voedsel niet in één keer aan en krijgen het maar mondjesmaat toegediend. Dat voedsel vermengd met het maag zuur blijft dus enige tijd in de maag. Dat maagzuur is nogal sterk en prikkelend. De maagwand kan daar best tegen. Maar de slokdarm niet. Als hij in kontakt komt met het maagzuur, kan hij worden aan getast. Bij herhaald en langdurig kontakt met de maaginhoud ont staat een irritatie of ontsteking van de slokdarm en dat voelt men als zuurbranden of pijn achter het borstbeen. WADDINXVEEN - Als gevolg van een misverstand hebben we vorige week ge- meld dat de brassband Voorwaarts als gevolg van het slechte weer niet zou zijn opgetreden in de Bomenwijk. Dit is het geval geweest. Voorwaarts heen gedurende anderhalf uur gemusiceerd in de Bomenwijk, zo meldt ons brassban voorzitter J. C. la Grand jr. r INTERGEMEENTELIJKE SAMENWERKING Daar waar het mogelijk is om inter gemeentelijk voor een aantal taken samen te werken, met het oog op grotere efficiëntie, zal de gemeente aan deze gemeenschappelijke regelin gen deelnemen en haar doelmatig heid bevorderen. Het orgaan “Midden Holland” kan in deze een goede coördinerende, advi serende taak verrichten. De verantwoordelijkheid voor alle gemeenschappelijke regelingen dient mede door de gemeentelijke overheid te worden gedragen. SNELHEIDSCONTROLE Op vrijdag 7 mei werden op diverse wegen binnen de bebouwde kom van Waddinxveen snelheidscontroles ge houden in samenwerking met perso neel van de Verkeersgroep der rijks politie in het district ’s-Gravenhage. Twintig automobilisten en 1 motor rijder werden bekeurd, daar zij zich niet aan de maximum-snelheid hiel den. Er werden snelheden tot 80 km. per uur gemeten. WINKELDIEFSTAL Op woensdag 5 mei werd bij de Spar in de Passage een 29-jarige Waddinx veense vrouw op heterdaad betrapt van diefstal van goederen uit deze winkel. De vrouw werd overgegeven aan de gealarmeerde rijkspolitie. Na verhoor werd zij heengezonden. INBRAKEN/DIEFSTAL Op maandag 3 mei werd aangifte ge daan van diefstal van een buitenspie gel van een in de Burg. Trooststraat geparkeerde personenauto. Op dinsdag 4 mei werd aan het po litiebureau aangifte gedaan van dief stal van een portemonnee, inhouden de f. 200,— en wat klein geld en en kele persoonlijke goederen. De porte monnee was achtergebleven in een kleedkamer van een tennisvereniging te Waddinxveen. De kleedkamer was niet afgesloten. In de nacht van dinsdag 4 op woens dag 5 mei werden van een in de Win gerd geparkeerd staande auto de vel gen gedemonteerd. Door verbreking wist men een opslagplaats van een tuinderij aan de Abr. Kroesweg bin nen te komen. Uit een koelcel wer den twee containers met totaal 400 rozen ontvreemd. De waarde van het ontvreemde bedraagt ca. f. 350,—. In de nacht van donderdag 6 op vrij dag 7 mei werd ingebroken in wonin gen aan de Prunusstraat en de lep- laan. Door verbreking wist men beide woningen via de achterzijde binnen te komen. Ontvreemd werden totaal een bedrag aan geld ca. f. 65,— een gouden ketting en een radio. INBRAAK BEKEND Op donderdag 6 mei bekende een 26- jarige aangehouden Boskoper bij ver hoor op maandag 29 maart van dit jaar te hebben ingebroken in de shop van het benzinepompstation van Shell aan de Henegouwerweg. Hij had daar onder meer rookartikelen, geld, cheques en een gouden ring ont vreemd. Doordat een vriend van hem de cheques inwisselde is de zaak aan het licht gekomen. Omstreeks de zelfde tijd heeft hij na het tanken van benzine bij de pomp langs de Rijksweg 12 niet betaald en is met een daarna weggereden. Ook dit feit werd door deze man bekend. AANRIJDINGEN Op maandag 3 mei om 17.00 uur re den twee personenauto’s elkaar tege moet op de Zuidkade. Bij het passe ren raakten de buitenspiegels elkaar, waardoor één ervan werd beschadigd. Op dinsdag 4 mei werd een nabij de Luifelbaan geparkeerde Fiat aan de linker achterzijde aangereden door een tot op heden onbekend geble ven bestuurder. De Fiat js licht be schadigd. Dezelfde dag omstreeks 17.25 uur vond op de T-splitsing Noordeinde- Wadde een ongeval plaats tussen een automobilist en een bromfietser. De bromfietser, een 18-jarige Waddinx- vener reed op het fietspad richting Waddinxveen. Bij de splitsing werd hem geen vrije doorgang verleend door de afslaande automobilist. Bij dit ongeval raakte de bromfietser gewond. Ook op dinsdag 4 mei om 20.00 uur OPENBARE ORDE Ons beleid is er op gericht dat de ge meentelijke overheid de openbare orde handhaaft. Het gemeentebe stuur dient alle mogelijkheden te be nutten om de zondagsrust te be vorderen. Het besturen van de gemeente heeft tot doel de samenleving te ordenen, waarbij het handelen gericht dient te zijn op: ‘Het liefhebben van God boven alles en de naaste als ons zelf’. Het beleid van de PCW is erop gericht dat ook de plaatselijke overheid zich dit bewust is en daardoor handelt in de lijn van het gestelde in Romeinen 13. Theo Mourits, Paula Paar, Kees Dijks hoorn, Sjoerd Veerman, Herman Hel ler, Jeanette Stegeman, Jan Hielema, Jos Groenendijk, Gijsbert Blom, Paul van Schie, Dorenda Gerts en Gerrit van den Berg. De organisatoren hadden grote ver wachtingen van dit zangfestijn! Zij hadden daartoe de veilinghal aan de Bredeweg gehuurd en 3.000 stoelen geplaatst. Dat niet alle stoelen be zet waren lag niet aan hen. Een der gelijke grote manifestatie moet nog regionale bekendheid en waardering krijgen. En als er dan naar schatting fijntjes begeleid door Ineke Assche 2.000 bezoekers zijn en bijna 600 zangers kan men toch spreken van een succes! De avond werd geopend met het zin gen van het Wilhelmus, waarna de voorzitter van “De Gouwestem” iedereen welkom heette. “De Gouwe stem” onder leiding van Adriaan Ver hoef bracht toen het toepasselijke en bekende werk van H. van Giessen Domine, Salvan fac Reginam nos- tram: De Koningin regeert met de gratie Gods. In hun spik splinternieu we kostuums, een stemmig grijs met wit overhemd en rode strik, kregen zij van het publiek een spontaan ap plaus toen zij het podium betraden. In een tweede optreden aan het eind van de avond lieten zij zich horen in een 3-tal werken, waarin het Old Black Joe uitblonk door de gevoelig heid waarmee dit gezongen werd. Dit werk kreeg dan ook een apart ap plaus, verdiend! Hierna was het de beurt voor het jeugdkoor “De Zangvogels” o.l.v. Arie Jongejan, dat 2 geestelijke wer ken bracht en 2 volkliedjes, een draaiersjongen, hetwelk leuk en spon taan gezongen werd en Daar was laatst een meisje loos. OUDEREN Dat zingen op hogere leeftijd best nog acceptabel kan zijn bewees het Bejaardenkoor Anne Frank, dat zeer toepasselijk zong: Zingen dan blijf je GEMEENTERAAD De bestuurlijke verantwoordelijkheid binnen de gemeente ligt bij de ge meenteraad. COLLEGE VAN B EN W Bij de vorming van het college van B en W staan wij een college voor dat man en Marieke Verwey op de dwars fluit, Ronald Visser en Siger Seinen op de gitaar en Bram de Jong pp de klarinet. Een klein koor dat nog best wat jongens en meisjes zou kunnen gebruiken. Toen was het de beurt aan de grotere koren uit Waddinxveen. “Dient den Heer” o.l.v. Siem Cok opende de rij. Zij begonnen met een paaslied, door de inhoud nu niet bepaald geschikt voor deze avond. Feestelijker met 2 trompetten klonk “Voor uw liefde Heer Jezus” en met Concordia “De zon schijnt in mijn ziel vandaag”. Vooral dit laatste werd fraai ge zongen. Vox Jubilans met jeugdkoor o.l.v. Pieter Stolk begon haar optreden met een gedegen psalm van M. Eg berts. Zeer mooi en ingetogen werd gezongen “Zie ik de bergen, groter zijt Gij” van W. Appermont. In een tweede optreden van dit grote koor viel het fraai gecomponeerde lied van Gerard Breas op: Voor ieder land waar oorlog is. Een zeer toepasselijk lied. Het Immanuëlkerkkoor o.l.v. Ralf van Vliet bracht 4 a-capelle werkjes, een klein koor met een goede homo gene klank. De herenpartijen zouden echter wat versterking best kunnen gebruiken, zeker wanneer, zoals in het programmaboekje werd vermeld, de Mattheus Passion van J.S. Bach in studie wordt genomen. SAMENZANG De optredens van de koren werden Daarvóór waren de medewerkers reeds bedankt en de dirigenten ont vingen een mooi boeket bloemen. Tot slot werd door alle koren het Ne derland en Oranje gezongen, bege leid door “Concordia”. Als deze manifestatie volgend jaar herhaald wordt dan zou het aan beveling verdienen dat de program- makeuze wat meer wordt afgestemd op de herdenking bevrijding en de duur van het geheel wordt ingekort, drie uur is een hele zit. “De Gouwe stem” heeft echter bewezen over goe de organisatorische kwaliteiten te be schikken. Hulde! Alles verliep vlot en de zaal was fraai versierd met bloe men in het rood, wit en blauw en vlaggen. een zo getrouw mogelijke afspiege ling is van de verhouding in de ge meenteraad. de remlichten defect waren. gebeurde een aanrjjding tussen een personenauto en een fietser, waarbij de fietser licht gewond werd. De au tomobilist, die reed op de Stations straat, werd verblind door de onder gaande zon en zag daarbij de tege moetkomende fietser te laat. Lichte materiële schade was het gevolg. Op dinsdag 4 mei om 21.45 uur deed zich op de kruising Kanaaldijk-Schie- landweg een ongeval voor tussen een motorfiets en een auto. De automo bilist wilde vanaf de Schielandweg de Kanaaldijk oprijden. Hierbij had hij niet gerekend op de motorrij der, die juist een auto inhaalde. Geen persoonlijke ongelukken. Iets later omstreeks 23.00 uur een ongevalsmelding op de Bloemendaal- seweg. Een te water geraakte pink was de weg weer opgekropen op het moment, dat een personenauto kwam aanrijden. De pink werd ge schept door de personenauto. Een achteropkomende automobilist kon zijn auto niet tijdig tot stilstand brengen en reed tegen de achterzijde van de eerste auto. Er ontstond aan zienlijke materiële schade. De koe liep een gebroken achterpoot op. Op donderdag 6 mei omstreeks 06.30 uur vond een ongeval plaats op de Henegouwerweg nabij de afrit van de rijksweg 12. Een afslaande vracht auto werd door de naderende be stuurder van de personenauto, die de afstand kennelijk verkeerd had inge schat, in het midden aangereden. De automobilist, een inwoner van Gouda, raakte hierbij gewond en moest naar het St. Jozefziekenhuis te Gouda worden overgebracht. De personenauto was total loss en werd door takelbedrijf Hijkoop afgesleept. Eveneens op donderdag 6 mei, vrijwel op hetzelfde moment, een aanrijding op het K.W.-plein tussen twee personenauto’s. Niet verlenen van voorrang was de oorzaak van het ongeval. Door één van de betrokken voertuigen werd de verkeerszuil van de verkeersheuvel omver gereden. Ook hier moest een auto als gevolg van de schade worden afgesleept. Ook op donderdag 6 mei, omstreeks 18.10 uur, was wederom het niet ver lenen van voorrang de oorzaak van een ongeval nabij de K.W.-kruising. Beide voertuigen waren zwaar be schadigd. Dezelfde dag omstreeks 21.00 uur vond er op de splitsing Kerkweg- Oost/Juliana van Stolberglaan een aanrijding plaats tussen twee perso nenauto’s. Een voor de kruising op de Kerkweg-Oost stilstaande bestuur der werd door een achteropkomende bestuurder aan de achterzijde aange reden. Persoonlijke ongevallen deden zich hierbij niet voor. Op vrijdag 7 mei omstreeks 14.00 uur vond er op de hefbrug een onge val plaats tussen een automobi list en een bromfietser. De brom fiets raakte zowel aan de voor- als aan de achterzijde beschadigd. De bromfiets is voor nader onderzoek uit het verkeer genomen. DOORGEREDEN Op donderdag 6 mei werd in de Oranjelaan een personenauto aange reden. Aan de hand van getuigenver klaringen is de politie een onderzoek naar de doorgereden bestuurder ge start. Eveneens op donderdag 6 mei om streeks 22.00 uur vond een aanrij ding plaats bij de sportzaal aan de Wingerd. Een personenauto werd aan de achterzijde aangereden, waarna de veroorzakende bestuurder er vandoor ging. Toen de gewaarschuwde politie ter plaatse kwam, meldde de bestuur der, die de aanrijding veroorzaakt had, zich. 8

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 18