Prins Bernhard kon niet komen 1 vloer, bedekking SSg? HALVE EEUW GETROUWD De Waardt BV EN TOCH BIJ DE REIS vrlMagïi/urii vitn 17 tot 21 uur HOTEL FLORIDA A.R van Neslaan 1 p SOCIALE ZAKEN DIVERSEN PERSONEELSZAKEN w 3 65,- 80,- 90,- 135,- S ALARMERING VERGADERINGEN B BESTUURSZAKEN SPREEKUREN VERKIEZINGEN 155,- Boskoop J MILIEUZAKEN 4 4 Wegens annulering order, voor minder dan de halve prijs! Tel. informatie. S.A.I. te Gi roenveld (02245) 592. o -X èS 09 c o ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400, 2740 A K Waddinxveen. 2222 3000 3000 v VERGUNNINGEN (ALGEMEEN) "0 P«”"ekVebrde"mj“Cm br'ed' r (Leveringfrankohuis inlichtingen en stalen- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 JUNI 1982 WADDINXVEEN GEMEENTE "Waddinxveen-Zuid, 01820-19555 010-362244 op Paleis Soestdijk, 10 mei 1982. 01820-15767 01727-4044 070-210001 Dankbetuiging Als voorzitter van het Centraal Stembureau wil ik gaarne alle inwo ners die op 2 juni jl. naar de stembus gingen mijn dank betuigen dat zij hebben willen meewerken aan het weer op democratische wijze formeren van een plaatselijk bestuur dat in de komende vier jaren het gemeentelijk beleid zal moeten gaan bepalen. Een opkomst van 72% van de kiesgerechtigden is op zichzelf genomen teleurstellend. Gezien tegenover de landelijke opkomst ben ik verheugd dat vele Waddinxveners aan de oproep gehoor hebben willen geven. Mijn dank gaat ook uit naar de leden van de stembureaus en de amb telijke medewerkers voor hun inzet en als gevolg daarvan de snelle en foutloze resultatenmelding van de verkiezingsuitslagen. Die medewerking maakte het mogelijk dat een grote schare van be langstellenden de uitslagen op de voet kon volgen. Ik heb het zeer gewaardeerd dat een aantal politieke partijen aan deze verkiezingsavond in de raadzaal medewerking heeft willen.ver- lenen. In het bijzonder dank aan het Swingtime combo dat met veel succes belangeloos aan deze avond meewerkte. De burgemeester van Waddinxveen, Van der Linden. de secretaris, (Joh. Koelman) De Weledelgeboren Heer H. C. Kooijman, Voorzitter van het Comité ’’Bejaardenreis Waddinxveen”, Beethovenlaan 18, 2742 CG WADDINXVEEN. k. v> h <D O jé Vakature data-typist(e) in tijdelijk dienstverband In verband met de toenemende werkzaamheden worden sollicitan ten opgeroepen, die bereid zijn gedeeltelijk in de avonduren de uit- keringsadministratie te verwerken op de Philips P 380 office-com puter. Gedacht wordt aan werktijden op donderdag en vrijdag van 17.00 tot 22.00 uur, waarbij het niet is uitgesloten, dat deze dagen in de nabije toekomst worden gewijzigd. Het bruto salaris is 11,76 per uur. Tevens ligt het in de bedoeling, dat men zich beschikbaar,stelt om de data-typiste bij haar afwezigheid te vervangen op bovengenoemde werkdagen. Reakties kunnen worden gezonden aan het college van burgemees ter en wethouders van Waddinxveen, Postbus 400, 2740 AK Wad- T dinxveen. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling Sociale Zaken, de heer R. A. C. Vunderink, tel. 01828-4433, toestel 230. van Gent: vrijdagmorgen van king tot openbaarheid van bestuur en voorlichting 6. Voorstel tot aanbieding van de gemeenterekening 1979. WADDINXVEEN - Het Comité Bejaardenreis Waddinxveen had voor vandaag ook ereburger prins Bernhard gevraagd deel te nemen aan de 50e bejaardenreis. Helaas kon hij niet komen wegens zijn verblijf met zijn vrouw, prinses Juliana, in Indonesië. De briefwisseling hierover ging aldus: VADDINXVEEN - Tot de deelnemers lan de 50e bejaardenreis Waddinxveen lehoort vandaag (woensdag) ook het Belangrijke telefoonnummers echtpaar J. de Gier (75) en G. de Gier- van der Linden (73) van de de Juliana van Stolberglaan 14. Zij zijn op dezelfde dag als de reis wordt gehouden 50 jaar getrouwd, welk feest vrijdagavond 11 ju ni gevierd zal worden met een receptie in Party Home van 18.30-20.00 uur. Het echtpaar De Gier is in Waddinxveen geen onbekende. De heer De Gier dien de het verenigingsleven in ruime mate en was onder meer te vinden in besturen van Be Fair en CNV. Helaas laat het ge zichtsvermogen van de bruid te wensen over. Het gouden tweetal heeft 4 kinderen en 9 kleinkinderen. - Vorming en scholing van vrouwen in de bijstand Ingevolge de nieuwe richtlijnen van het Ministerie van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk werk bestaat voor vrouwen - die een bijstandsuitkering genieten - de mogelijkheid om met behoud van uitkering bepaalde opleidingen te mogen volgen. De bedoeling hiervan is, dat men hierdoor een betere uitgangsposi tie op de arbeidsmarkt kan verkrijgen en uiteindelijk (wederom) in eigen onderhoud kan voorzien. s Onder bepaalde voorwaarden kunnen de volgende opleidingen in aanmerking komen: a. vormingsaktiviteiten (V.O.S., Open School, etc.); b. mavo/havo/vwo; c. meao; d. lbo/mbo. De toestemming is afhankelijk van persoonlijke en/of gezinsom standigheden en de beoordeling of men al dan niet kan deelnemen aan het arbeidsproces. Voorts bestaat de mogelijkheid dat bepaalde kosten kunnen worden vergoed, waarbij wordt bezien in hoeverre, en tot in welke mate men een eigen bijdrage kan leveren. Ook eventuele noodzakelijke kosten van kinderopvang kunnen - in die gevallen, waarin sprake is van het inhalen van onderwijsachterstand d.m.v. noodzakelijk ge achte opleidingen (tot en met mavo/lbo) - onder genoemde regeling vallen. Inlichtingen k-unt u inwinnen bij de afdeling Sociale Zaken, gemeen tehuis (van 8.30-12.00 uur). Burgemeester en wethouders van Waddinxveen hebben in hun ver gadering van 1 juni 1982 besloten dat: - de Centrale Evangelisatie Commissie van de Hervormde gemeen te te Waddinxveen in de periode van 17 toten met 20 augustus a.s. een tent mag plaatsen op het speelveld aan de Wingerd; - een vergunning op grond van het Honden- en Kattenbesluit 1981 aan Mw. van Hengel-Sibbes, wonende Henegouwerweg 109 te Waddinxveen wordt verleend voor het houden van een dieren pension; - een vergunning op grond van datzelfde besluit wordt verleend aan de heer B. Bruggeman, wonende Weidezoom 10 te Waddinxveen voor zijn dierenpension aan de Onderweg 32 alhier. Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) 'Centrale Antenne Inrichting (CAI) Zeer geachte Heer Kooijman, Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard der Nederlanden heeft mij verzocht U en de heer Joh. Koelman hartelijk te danken voor Uw bijzonder aardig gestelde invitatie voor de speciale bejaardenreis die op 9 juni wordt georganiseerd naar aanleiding van het 50-jarig bestaan van ’’Bejaardenreis Waddinxveen”. De Prins heeft het zeer gewaardeerd dat U hem daarvoor hebt uitgenodigd. Zijne Koninklijke Hoogheid kan daaraan echter geen gevolg geven. Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Juliana en Prins Bernhard verblijven op die datum nog in Indonesië. Zijne Koninklijke Hoogheid wenst U alleen een heel goed geslaagde en feestelijke dag toe. Met vriendelijke groeten gaarne uw (E. Vernède) Particulier Secretaris van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard Der Nederlanden. Brandweer Politie Ongevallen Medische hulp: Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Uitslag der verkiezing Op 4 juni 1982 heeft het Centraal Stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Waddinxveen de uitslag vast gesteld van de op 2 juni 1982 gehouden verkiezing. Het hiervan door dit stembureau opgemaakte proces-verbaal ligt voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. Algemene Za ken. De beschikking wordt van kracht na afloop van deze termijn, tenzij voordien een beroep tegen deze beschikking wordt ingediend. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voorde geschillen van bestuur, Binnenhof 1,2513 AA ’s-Gravenha- ge- Aan: Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard, Ereburger der Gemeente Waddinxveen, SOESTDIJK. Koninklijke Hoogheid, Aan U als Eerste Ereburger der gemeente Aangeboden dit bericht Naar aanleiding van bejaardenreizen Over vijftig keer verricht. Niemand wilde achterblijven; Zingend werd de reis aanvaard. Een ieder kon het niet begrijpen: Een automobiel met snelle vaart. Rijden, kijken, ons land verkennen, Elk jaar weer een ander deel. Bejaardenreis is niet meer weg te denken; U begrijpt: er veranderde veel. Rijdend gaan de bussen verder, Grenzen bestaan voor ons niet meer: Eén keer in België gaan lunchen, Retour komen wij door de Kempen weer. Belangrijk is de datum: 9 juni, Een dag, die voor u feestelijk kan zijn: Reizend naar ’’Avifauna” (Alphen aan den Rijn) voor een diner, Nergens kan het om 17.30 uur beter zijn. Het is fijn om U, Prins Bernhard, Als Eerste Ereburger van Waddinxveen, Rechtstreeks hiervoor uit te nodigen. Dankbaar als U komt, is iedereen. Hoogachtend, het Comié ’’Bejaardenreis Waddinxveen”, de voorzitter, (H. C. Kooijman) Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak heeft gemaakt. jOUDA Bij De Waardt Beheer Vaddinxveen BV, Waddinxveen, met ils vestigingsplaats Reeuwijk, is tot ommissaris benoemd T. de Waardt- Jirkzoon te Amsterdam. Dit blijkt lit een wijziging in het handelsre- [ister van de Kamer van Koophandel :n Fabrieken voor Midden-Holland. Wet Arob. Ingevolge de Wet-Arob kan iemand die door een besluit van het gemeen tebestuur rechtstreeks in zijn belangen is getroffen daartegen een bezwaarschrift indienen. Dit kan echter alleen als er geen andere mogelijkheden zijn om een bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Als deze mogelijkheden er wél zijn is dit steeds in de betreffende publicatie vermeld. Wanneer u overweegt een bezwaarschrift op grond van de Wet-Arob in te dienen is het aan te bevelen dat u daarover tevoren nadere informatie inwint bij de afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening van de gemeentesecretarie, telefoon 4433, toestel 125. dCPN Ontwerp-advies ziekenhuissituatie regio Gouda Tot 15 juli 1982 ligt in de leeshoek op de le etage van het gemeen tehuis tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage het vooront werp van advies over de ziekenhuissituatie in de regio Gouda. Gedurende deze periode kunnen (schriftelijke) reakties worden gestuurd aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Konings- kade 1,2596 AA ’s-Gravenhage. ---- Spreekuur burgemeester, de heer C. M. van der Linden: vrijdag morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer A. H. 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder mevr. L. M.Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer P. F. J. van Schie: na afspraak. beide middenstandsverenigingen gingen vroeger mee met de tochten van ouden van dagen. U van links naar rechts: C. van Wijngaarden, G. Kool, W. v. d. Oest, W. 5. Buitelaar, A. Versloot, K. Glasbeek, H. M. de Wilde, P. van Eeuwen en W. Buitelaar. Staande op de tweede rij: C. P. Broer, H. Asscheman, B. van Dorp, G. Verzijden, Joh. Modder kolk, J. Verkade, M. de Rooij, B. van Nielen, T. Ververs, H. den Boon, J.,Moons, P. Verheul, J. Reim, J. van Nie- len en A. Doornheim. Gemeenteraad Woensdag 16 juni 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA I 1. Mededelingen en ingekomen stukken. I 2. Voorstel inzake herziening bestemmingsplannen ’’Noordkade 1967” en ’’Noordkade langs de Gouwe”. I 3. Voorstel inzake herziening negen bestemmingsplannen in ver band met gebruiksvoorschriften. 4. Voorstel inzake vaststelling ’’Verordening tot regeling van het vervoer van gevaarlijke stoffen over de weg”. I 5. Voorsteltot vaststelling van de’’Verordening C.A.I. 1982”. I 6. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor diverse aan schaffingen ten behoeve van de kleuterscholen ”De Goede Herder” en ”De Morgenster”. ~9 Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaf fing van meubilair voor ”De Duiventil” en diverse apparaten ten behoeve van de vier Prot. Chr. kleuterscholen. I 8. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaf fing van gymnastiekmateriaal ten behoeve van de kleuterscho len ’’Klein Duimpje” en ’’Prinses Beatrix”. I 9. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de i aanschaffing van een stencilinbrander ten behoeve van de Klaas de Vriesschool. 10. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaf fing van meubilair en leer- en hulpmiddelen voor de Bethel school en de Rehobothschool. 11. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaf fing van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Willem van Oranjeschool. 112. Voorstel met betrekking tot het verzoek van de oudercommis- sie van de Mytylschool te Leiden om een gemeentelijke bijdra ge. |13. Voorstel tot het vaststellen van het Plan Sociaal-Culturele Akti- viteiten 1982-1985 en het Programma Sociaal-culturele aktivi- teiten 1982. 14. Voorstel tot instemming met een voorgenomen wijziging van de statuten van de Stichting Jeugd- en Jongerencentrum ’’Wad dinxveen”. 15. Voorstel inzake evaluatienota gemeentelijk beleid met betrek- Ook de leden van ziet op de eerste rij liggend: J. v. d. Horst en P. Bakker. Knielend op de tweede rij 17. Voorstel tot aanbieding van de bedrijfsrekeningen over 1980. 18. Voorstel tot het garanderen van de betaling van rente en aflos sing voor een door de Woningbouwvereniging ”StJoseph" aan te gane geldlening voor het isoleren van 36 bestaande wonin gen. 19. Onderzoek geloofsbrieven. 20. Begrotingswijzigingen, w.o.: - wijziging begroting Wijkgebouw dienstjaar 1981 - wijziging begroting Wijkgebouw ’’Bomenwijk”, dienstjaar 1981; - wijziging gemeentebegroting, dienstjaar 1982, in verband met herziening lokaal- en exploitatievergoeding kleuteron derwijs; - beschikbaarstelling krediet voor diverse aanschaffingen der de gemeentebode. 21. Rondvraag. De stukken liggen vanaf 10 juni 1982 voor persen publiek ter inzage. (Het tapijt is niet versneden.) 3=5» I any 119,-, nu perstrekkende meter ergoss,zwaarprojekten-berber-taniit Q beige, bruin en linde gemêleerd arT ’u a 10 »P ,„8. ïïeC,Trbr“d 4U0cm breed, van ƒ375 Intertest, zuiver scheer - b,~, nuperstr. mtr. t berber camel Ld eed a’ln de keuren Hinderwetvergunning t.b.v. Van Leeuwen B.V. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen hebben op 1 juni 1982 besloten aan Van Leeuwen B.V., Piasweg 16, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende hinderwetvergunning te verlenen voor een herstelinrichting van motorvoertuigen, een oliehandel met opslag van minerale oliën en een opslag en aflevering van motor brandstoffen. De vergunning en alle daarbij behorende stukken liggen vooreen ie der ter inzage op werkdagen tijdens kantooruren en op de maandag avonden van 19.00 tot 22.00 uur tot en met 9 juli 1982. 4 fv.

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 3