O Auto brandt Illljj SJAAK NOTEBOOM geheel uit Afscheid Wethouder A. H. van Gent UW FOTO’S ONS VAK VOOR DEZELFDE PRIJS POLITIENIEUWS WADDINXVEEN TELEFOONNUMMERS m VERGADERINGEN BESTEMMINGSPLANNEN DIVERSEN BESTUURSZAKEN BOUWVERGUNNINGEN S VERKIEZINGEN V' SPREEKUREN IV SPORT EN RECREATIE PERSONEELSZAKEN p MILIEUZAKEN Hoe groot moeteen o2 advertentie zijn over de S i|l nood in arme landen? fg i 4433 4433 01820-15767 01727-4044 070-210001 2222 3000 3000 ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400, 2 740 A K Waddinxveen. CjD Gemeenteraad Woensdag 30 juni 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 23 JUNI 1982 WADDINXVEEN GEMEENTE 01820-19555 010-362244 meentesecretarie ter inzage. Inzage op andere tijdstippen kan ge- onderzocht. I A Alarmering Brandweer Politie Ongevallen Belangrijke telefoonnummers Gemeentesecrètarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Medische hulp: Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood 1. Marktcommissie Deze commissie adviseert burgemeester en wethouders over markt- zaken (weekmarkt). In deze commissie - die 7 leden telt - kunnen 3 leden worden benoemd. De marktcommissie vergadert drie a vier maal per jaar. Vereisten: kandidaten dienen regelmatig de weekmarkt te bezoe ken en een kritische instelling te hebben ten aanzien van het plaatselijk marktwezen. Inlichtingen: Afdeling Algemene Zaken, gemeentehuis. Herziening bestemmingsplannen ’’Noordkade 1967” en ’’Noordkade langs de Gouwe” De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat ter gemeen tesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, met ingang van 24 juni 1982, gedurende een maand, voor een ieder ter inzage ligt door de raad van Waddinxveen op 16 juni 1982 vastgestel de herziening van de bestemmingsplannen ’’Noordkade 1967” en ’’Noordkade langs de Gouwe”. De onderhavige herziening heeft betrekking op de gebruiksvoorsch riften. Aangezien niemand zich met bezwaren tot de raad heeft gewend, kunnen gedurende voormelde termijn van een maand slechts be zwaren worden ingediend door hen die bezwaar hebben tegen de wijzigingen welke door de raad bij de vaststelling in het eerder ter vi sie gelegen hebbende ontwerp zijn aangebracht. Verdere procedure Burgemeester en wethouders gaan na 1 augustus 1982 beoordelen tot welke aanbevelingen aan de raad zij zullen overgaan. Het feit dat u zich aanmeldt betekent niet automatisch dat u ook op een aanbe veling zult worden geplaatst. De kandidaten worden namelijk mede beoordeeld op basis van bekwaamheid en geschiktheid. In elk geval ontvangt u te zijner tijd nader bericht omtrent uw aanmelding. Burgemeester en wethouders verwachten dat vele Waddinxveners - zowel mannen als vrouwen - van de thans geboden gelegenheid om zich aan te melden als lid van een commissie - en daardoor deel te ne men aan het plaatselijk bestuur - gebruik zullen maken. raakte de auto en gleed vervolgens in de sloot. WADDINXVEEN PASSAGE 47 TEL 01828-2477 Wet Arob. Ingevolge de Wet-Arob kan iemand die door een besluit van het gemeen tebestuur rechtstreeks in zijn belangen is getroffen daartegen een bezwaarschrift indienen. Dit kan echter alleen als er geen andere mogelijkheden zijn om een bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Als deze mogelijkheden er wél zijn is dit steeds in de betreffende publicatie vermeld. Wanneer u overweegt een bezwaarschrift op grond van de Wet-Arob in te dienen is het aan te bevelen dat u daarover tevoren nadere informatie inwint bij de afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening van de gemeentesecretarie, telefoon 4433, toestel 125. DEZE ZOMER UW FOTO’S NAAR KEUZE AFGEDRUKT OP 9 x 14 cm, 10 x 15 cm of 10 x 10 cm. (grootformaat) Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) - - - -- ---- VERNIELING Op maandag 14 juni werd gemeld, dat een aan de Juliana van Stolberg- laan geparkeerd staande personenau- derzoek uit het verkeer genomen en 1 bromfiets werd in beslaggenomen, daar hiermede onverzekerd werd ge reden. en publiek vanaf 24 juni 1982 ter ge- alle thans zitting hebbende leden van de commissie nl. automatisch af per 7 september 1982, waarna door de nieuwe raad leden dienen te worden benoemd voor de periode 1982-1986. Voor de door de raad te verrichten benoemingen dienen burgemeester en wethou ders aanbevelingen te doen. Teneinde deze aanbevelingen te kun nen opmaken zouden burgemeester en wethouders gaarne willen weten welke inwoners zich als kandidaat voor een bepaalde commis sie willen aanmelden. Personen die belangstelling hebben om als commissielid te functi oneren en die menen aan de ondervermelde eisen voor een bepaalde commissie te voldoen, kunnen zich tot uiterlijk 1 augustus 1982 als kandidaat voor een bepaalde commissie aanmelden. Men kan zich ook door anderen laten aanmelden. Een aanmelding kan meerdere commissies betreffen als men meent aan de eisen te voldoen. De aanmelding moet schriftelijk geschieden en worden gericht aan burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raadhuisplein 1, 2740 AK Waddinxveen. Het zou plezierig zijn als u bij uw aanmel ding vermeldt (of laat vermelden): - uiteraard uw naam en adres; - uw leeftijd; - enige gegevens die van belang zijn voor de beoordeling van uw aanmelding als kandidaat (b.v. deskundigheid op een bepaald ter rein of dat u aan bepaalde eisen voldoet); - de commissie(s) waarvoor u kandidaat wenst te zijn. De aanmelding kan geschieden voor de commissies die hieronder worden vermeld. De belangrijkste eisen die voor benoembaarheid als lid gelden worden steeds per commissie vermeld. Als u nog nade re inlichtingen mocht wensen kunt u zich wenden tot de per commis sie vermelde afdeling op het gemeentehuis. EN NATUURLIJK DE KWALITEIT DIE U VAN ONS GEWEND BENT. van der Linden: vrijdag- OVERTREDINGEN Dok de afgelopen week werd door de politie diverse keren geconstateerd, dat over voetpaden, en wel voorna melijk de Passage, werd gefietst. Ze ven fietsers werden hiervoor bekeurd, wegens onjuist parkeren van hun voertuigen werden 4 bestuurders be keurd en omdat ze door rood licht reden werden 7 bestuurders bekeurd. Twee fietsers reden zonder verlich ting en 3 bromfietsbestuurders wer den verbaliseerd in verband met tech nische gebreken aan hun voertuigen. Eén bromfiets werd voor nader on- Commissie voor Kunst en Cultuur. Deze commissie adviseert burgemeester en wethouders over het kunst- en cultuurbeleid en de subsidiëring daarvan (o.a. muziekon derwijs, bibliotheek, concerten, etc.). De commissie telt 5-7 leden en vergadert vier maal per jaar. Vereisten: Deskundigheid op het gebied van kunst en cultuur of be langstelling daarvoor. Men behoeft niet persé lid of be stuurslid van een vereniging of instelling te zijn die akti- viteiten op het werkterrein van de commissie verricht. Leeftijd minimaal 18 jaar. Inlichtingen: Afdeling Welzijnszaken, gemeentehuis. 2. Commissie voor Sportzaken Deze commissie adviseert burgemeester en wethouders over het be leid t.a.v. de gereglementeerde sport (o.a. subsidiëring, organisatie evenementen, aanleg van sportaccommodaties etc.). De commissie telt 13 leden en vergadert viermaal per jaar. Vereisten: Deskundigheid op het gebied van de gereglementeerde sport of belangstelling daarvoor. Men behoeft niet persé lid of bestuurslid van een sportvereniging te zijn. Leef tijd minimaal 18 jaar. Inlichtingen: Afdeling Welzijnszaken, gemeentehuis. Vrijstelling gebruik Methylbromide Op grond van de beschikking Vrijstelling methylbromide is door het Ministerie van Landbouw en Visserij aan de heer N. v. d. Eyk, Abr. Kroesweg 10, alhier, een verklaring van geen bezwaar afgegeven, welke tijdens kantooruren op de gemeentesecretarie, afd. Algeme ne Zaken, ter inzage ligt. 6. College voor de verlening van bijstand Aan het college voor de verlening van bijstand zijn nagenoeg alle bevoegdheden/taken overgedragen die burgemeester en wethou ders volgens de Algemene Bijstandswet hebben. Dit betekent dat het college voor de verlening van bijstand o.m. zelfstandig beslist op aanvragen om bijstand die door inwoners van Waddinxveen worden ingediend. Het college bestaat uit 5 leden, waarvan er 3 uit de inwoners worden benoemd. Het college vergadert 16 maal per jaar. Vereisten: Voldoende kennis en kwaliteiten om met vrucht aan de werkzaamheden van het college voor de verlening van bijstand deel te nemen. Leeftijd minimaal 21 en maxi maal 65 jaar. Inlichtingen: Afdeling Sociale Zaken, gemeentehuis. Herziening 9 bestemmingsplannen De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat ter gemeen tesecretarie, afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening, met ingang van 24 juni 1982, gedurende één maand, voor een ieder ter inzage ligt de door de raad van Waddinxveen op 16 juni 1982 vastge stelde herziening van de navolgende bestemmingsplannen: 1. Waddinxveen herziening 1953; 2. Plan in Hoofdzaak West; 3. Recreatiegebied ’t Weegje”; 4. Dorpstraat; 5. Stationsstraat; 6. Tuinbouwgebied 1 na eerste herziening; 7. Regeling Kom bij de Brug; 8. Brugcentrum; 9. Tuinbouwgebied Dort Kroonweg. De onderhavige herziening heeft betrekking op de gebruiksvoorsch riften. Aangezien niemand zich met bezwaren tot de raad heeft gewend en er geen wijzigingen in het ontwerp zijn aangebracht bij de vaststel ling is er niemand bevoegd tot het indienen van bezwaren bij het col lege van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Waddinxveen, 21 juni 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Verleende bouwvergunningen Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwvergun ningen verleend: aan de heer C. van Groningen, Schuberthof 71 te Waddinxveen, voor het gedeeltelijk veranderen van een woonhuis; aan de heer P. van der Vaart, Trompstraat 14 te Waddinxven, voor het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak; aan de heer H. C. de Vreede, Abr. Kroesweg 26 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een lichtkozijn in de voorgevel van een agrari sche bedrijfswoning; aan de heer L. B. Uiterwijk, Peppelhorst 8 te Waddinxveen, voor het gedeeltelijk veranderen van het woonhuis Noordeinde 62; aan het bestuur van de Zuid-Hollandse vereniging Het Groene Kruis, p/a Peuleyen 3 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een raamkozijn in de achtergevel van een wijkgebouw; aan de heer A. de Vos, Stationsstraat 59 te Waddinxveen, voor het oprichten van een garage; aan de heer J. J. Gerts, Ringvaartsingel 1 te Waddinxveen, voor het plaatsen van een erf- en terreinafscheiding. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouw- en Woningtoezicht, waar tevens inlichtingen kunnen worden gevraagd. Inlichtingen kunnen eveneens worden verkregen bij de afdeling Bestuurszaken en Ruim telijke Ordening, der secretarie. Waddinxveen, 21 juni 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Ontwerp-bestemmingsplan ’’Verlengde Abr. Kroesweg”. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend, dat met ingang van donderdag 24 juni 1982, gedurende één maand voor een ieder ter inzage is gelegd het ontwerp-bestemmingsplan ’’Verlengde Abr. Kroesweg”. Het ontwerp -plan beslaat het gebied van het onlangs gerealiseerde tuinbouwgebied ter weerszijden van de verlengde Abr. Kroesweg, alsmede het gebied tussen de Bredeweg, de gemeentegrens met Moerkapelle, de Zesde Tochtweg en het tuinbouwgebied Verleng de Abr. Kroesweg/Abr. Kroesweg. Het ontwerp-plan kan worden ingezien ter gemeentesecretarie, afd. Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, Raadhuisplein 1, Wad dinxveen. Gedurende de bovengenoemde termijn van een maand kan een ie der bij de gemeenteraad schriftelijke bezwaren indienen tegen het ontwerp-plan. Adres: Gemeenteraad, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Waddinxveen, 23 juni 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. 1. Opening 2. Ingekomen stukken. 3. Vaststelling verslag vorige vergadering dd. 24 mei 1982. 4. Vaststelling programma 1982/1983. 5. Vrijwilligersavond. 6. Rondvraag en sluiting. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 24 juni 1982 ter ge schieden in overleg met de secretaris van de commissie. Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak heeft gemaakt. Kamerverkiezingen 1982 In verband met de a.s. verkiezing van de leden van de Tweede Ka mer der Staten-Generaal (8 sept. ’82) kan een ieder kosteloos de in lichtingen uit het kiezersregister verkrijgen, waaruit hij kan opma ken of hij zelf of een ander daarin al dan niet of niet behoorlijk is op-* genomen. Op dinsdag 27 juli 1982 zal de kandidaatstelling voor genoemde ver kiezing plaatshebben. Op die dag kunnen, van des voormiddags negen uur tot des namid dags vijf uur, bij de voorzitter van het hoofdstembureau in de kies kring, of bij het door deze aangewezen lid van dat bureau, ter secre tarie der gemeente Leiden, de lijsten van kandidaten als bedoeld in artikel G5 van de Kieswet worden ingeleverd. Formulieren voor deze kandidaatstelling zijn van 6 juli 1982 tot en met 27 juli 1982 van 8.30 tot 12.30 uur kosteloos te verkrijgen ter ge meentesecretarie. Installatie medezeggenschapscommissies Op woensdag 30 juni a.s.des voormiddags om tien uur, zal de bur gemeester, de heer C. M. van der Linden, de op 14 mei jl. gekozen leden van de beide Medezeggenschapscommissies, te weten voor de gemeentesecretarie en de dienst van openbare werken en bedrijven, in de raadzaal van het gemeentehuis installeren. Spreekuur burgemeester, de heer C. M. morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer A. H. van Gent: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer P. F. J. van Sehie: na afspraak. Deze bezwaren moeten worden ingediend bij het college van Gede puteerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA ’s- Gravenhage. De ”6 Van Rijn en Gouwe”. Op dinsdag 6 juli a.s. wordt in Waddinxveen de wielerwedstrijd de ”6 van Rijn en Gouwe” verreden. Om de prijzen wordt gestreden door junioren en beroepsrenners. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten, even als vorige jaren, een bedrag beschikbaar te stellen voor de aanschaf van ere-prijzen. Aanmelding van kandidaten voor commissies Op 2 juni jl. zijn alle kiesgerechtigde inwoners van Waddinxveen in de gelegenheid geweest deel te nemen aan de verkiezingen voor een nieuwe gemeenteraad. De gemeenteraad bestuurt namens de inwoners de gemeente. Ook voor personen die geen lid zijn van de gemeenteraad bestaat in de gemeente Waddinxveen de mogelijkheid als zij daarvoor inte resse hebben - om deel te nemen aan het gemeentelijk bestuur, of op dat bestuur invloed uit te oefenen door middel van advisering. Dit kan namelijk door u beschikbaar te stellen als lid van (één van) de gemeentelijke commissies die hieronder worden vermeld. In verband met het aantreden van de nieuwe gemeenteraad treden Op zaterdag 19 juni om 12.55 uur vond er een ongeval plaats op de hoek Lindengaarde-Groensvoorde. Een vanaf de Lindengaarde komen de personenauto reed de Groens- voorde op in de richting van de Beet hovenlaan. Deze personenauto werd op de Groensvoorde aan de achterzij de aangereden door een bromfietser. Na het ongeval reed de bromfietser weg. Dezelfde dag om 13.35 uur vond er een ongeval plaats nabij de T-kruising Brugweg-Middelburgseweg, waarbij twee personenauto’s waren betrok ken. Het niet verlenen van voorrang was de oorzaak van dit ongeval. Lich te materiële schade was het gevolg. 4. Commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid. Deze wijkcommissie heeft tot taak het bevorderen van het wijk werk, in hoofdzaak ten behoeve van de bevolking wonende aan en ten zuiden van de Apollolaan. De commissie adviseert hierover aan de raad en burgemeester en wethouders, doch heeft daarnaast een aantal zelfstandige bevoegdheden/taken. zoals het beheren en ex ploiteren van het wijkgebouw en het stimuleren van aktiviteiten in de wijk. In de commissie hebben 7 personen zitting, waarvan drie leden rechtstreeks uit de wijk worden benoemd. De wijkcommissie verga dert zesmaal per jaar. Vereisten: Kennis of belangstelling voor het wijkwerk en over vol doende kwaliteiten beschikken om met vrucht aan het werk van de wijkcommissie te kunnen deelnemen. Men dient woonachtig te zijn aan of ten zuiden van de Apol lolaan. Inlichtingen: Afdeling Welzijnszaken, gemeentehuis. to was vernield. De schade bedraagt enkele honderden guldens. AANRIJDINGEN Op dinsdag 15 juni werd bij de po litie gemeld, dat een in de Oranje- laan staande personenauto aan de achterzijde werd aangereden. De ver oorzakende bestuurder heeft zich tot op heden niet bekend gemaakt. Op donderdag 17 juni om 12.00 uur vond er op de Henegouwerweg een kettingbotsing plaats, waarbij 4 per sonenauto’s waren betrokken. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Eén personenauto moest wor den afgesleept. Dezelfde dag omstreek 13.00 uur is door onbekende oorzaak een fietser op de Kanaaldijk nabij de Burg. Trooststraat ten val gekomen. De fietser, een 13-jarige Waddinxvener, liep een hersenschudding en een hoofdwond op en werd per ambulan ce naar het Bleulandziekenhuis te Gouda overgebracht. Op donderdag 17 juni om 19.10 uur raakte een 18-jarige bromfietser langs de Bloemendaalseweg te water. Een vrachtautobestuurder wilde met zijn auto achteruit een bruggetje op rij den. De bromfietser, die meende er nog juist langs te kunnen rijden, WADDINXVEEN Zaterdagmiddag 19 juni omstreeks drie uur brandde een Opel-personenauto, die in de Tesselschadelaan stond geparkeerd, geheel uit. Tijdens reparatiewerkzaamheden aan de uitlaat is de auto gaan branden. In zeer korte tijd stond de wagen in lichterlaaie en kon niet worden voorkomen, dat de auto geheel uitbrandde. De auto werd afgesleept door takelservice Hijkoop. Het voertuig is door de Technische Recherche van de Rijkspolitie DIEFSTAL Op dinsdag 15 juni werd vanuit een woning aan de Souburghlaan een por temonnee met ca. f. 80,— inhoud ontvreemd. Op dezelfde dag werd bij de rijkpolitie aangifte gedaan van in braak in een personenauto. Getracht werd een tweede personenauto open te breken. Beide voertuigen stonden geparkeerd nabij de Elzenhorst. Uit de opengebroken personenauto wer den een radio-cassetterecorder en twee boxen ontvreemd. In de nacht van dinsdag 15 op woens dag 16 juni werd ingebroken in de openbare Klaas de Vriesschool. Er werd een video-recorder ontvreemd. De afgelopen week werd drie keer aangifte van diefstal van een fiets ge daan. Twee fietsen werden gevon den, waarvan er één aan de rechtma tige eigenaar kon worden terugge geven. Ter gelegenheid van het afscheid van de heer A. H. van Gent als wethouder van deze gemeente in verband met zijn benoeming tot burgemeester van de gemeente Zevenhuizen, zal hem een receptie worden aange boden op vrijdag 2 juli 1982 van 17.00 tot 18.00 uur in het gemeentehuis van Waddinxveen. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, De secretaris, De burgemeester, J. Meuleman. Van der Linden. 5. Commissie Wijkwerk Bomenwijk. Deze wijkcommissie heeft tot taak het bevorderen van het wijk werk, in hoofdzaak ten behoeve van de bevolking wonende in de Bomenwijk. De commissie adviseert hierover aan de raad en burgemeester en wethouders, doch heeft daarnaast een aantal zelfstandige bevoegd heden/taken, zoals het beheren en exploiteren van het wijkgebouw ”De Paddestoel” en het stimuleren van aktiviteiten in de wijk. In de commissie hebben 7 personen zitting, waarvan 3 leden recht streeks uit de wijk worden benoemd. De wijkcommissie vergadert zesmaal per jaar. Vereisten: Kennis of belangstelling voor het wijkwerk en over vol doende kwaliteiten beschikken om met vrucht aan het werk van de wijkcommissie te kunnen deelnemen. Men dient in de Bomenwijk woonachtig te zijn. Inlichtingen: Afdeling Welzijnszaken, gemeentehuis. Op zaterdag 19 juni om 14.15 uur gebeurde een ongeval op de Kerkweg- Oost nabij de Julianastraat. Een van de brug komende automobilist sloeg nabij de Julianastraat naar links, waar op dat moment een bromfietser een rij stilstaande auto’s links passeerde. De aangereden bromfietser raakte ge wond en werd voor nader onderzoek naar het Bleulandziekenhuis te Gou da overgebracht. 1. Vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 21 april en 19 mei 1982. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Voorstel met betrekking tot het aanbrengen van verhoogde ver keersgeleiders ter plaatse van de aansluiting Beethovenlaan/ Chopinlaan. 4. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aan leg van een voetgangersoversteekplaats met geleider op de Ker- kweg-Oost (nabij de hefbrug) en een voetgangersoversteek plaats op de Juliana van Stolberglaan (nabij de Prins Bernhard- laan). 5. Voorstel tot het wijzigen van de verordening ’’Regeling Com missie van Bestuur Samenwerkingsschool voor HAVO-Athe- neum te Waddinxveen”. 6. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de onteigening van een perceel grond van de heer P. Brem- mer. 7. Voorstel inzake wijziging gemeenschappelijke regeling G.E.B. Gouda e.o. 8. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenaren Regle ment (bedrijfsgeneeskundige begeleiding). 9. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenaren Regle ment (5e mei). 10. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenaren Regle ment (verweerrecht) 11. Verkiezing van een wethouder ter vervulling van de plaats, die is opengevallen door beëindiging van de functie van wethouder door de heer A. H. van Gent. 12. Begrotingswijzigingen: - wijziging gemeentebegroting, dienstjaar 1982 in verband met beschikbaarstelling bedrag ad 3.350,- voor onderhoud tuin bij kleuterschool ”De Duiventil” ten laste van de post ’’on voorziene uitgaven”. 13. Rondvraag. 14. Afscheid wethouder Van Gent. De stukken liggen voor pers meentesecretarie ter inzage. Commissie Wijkwerk Waddinxveen-Zuid Maandag 28 juni 1982, aanvang 20.30 uur in het wijkgebouw. AGENDA en mededelingen van de voorzitter.

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 3