Schoolvakanties seizoen 82/83 nu vastgesteld Woningzoekende zeer urgent met 111 en meer punten Waddinxveen heeft er meer dan St. Joseph en Ons Begin samen Waar moet notaris Waddinxveen op letten? St. Joseph Eendagpel- grimtocht naar Banneux Belangengroep werkt aan omzetting Beheermaat schappijen Ons Begin Nieuwbouw voor Marfix B.V. DANK U Weekblad-arts over slaap stoornissen HOND IN GOOT te Moerkapelle WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN- WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1982 Het vignet van in Zuid kade 1. WONINGBEZIT ZEEHELDENBUURT: SLAAP HEEFT WAT KAN MEN VERDER ZELF NOG DOEN? V T, I I X □-1. i O LENRING IT het buurtblad “Het OMmetje” van de bewoners aan de Overtoom en de Molenring m aandagavond. BOMENWIJK (SNIEP): 16 WAT IS ER AAN TE DOEN? MEN Heemraad- SLAPELOOS- Beethoven laan Sweelinckhof - Mozartlaan 200 flatwoningen Mevr. K. Rietberg plantsoen - J. Postlaan - Peter Zuid laan en 5 invalide-woningcn op de be gane grond. gaarde 45, 2742 DM Telefoon: 2743. Wil- 1 HOE VINDT MEN Z’N SLAAPRITME? WEEKBLAD ARTS BERNARD AERTS Tesselschadclaan 1 persoon). 108 GROENSWAARD III: 82 eengezinswoningen Wingerd. 31 eengezinswoningen Papaverveld Wikkeveld - Groenezoom. ZUIDKADE I: 54 eengezinswoningen Alpherwete- ring - Alpherbrink (waaronder 8 voor 1 persoon). Kok Beheer b.v., van Limburg Sti- rumstraat 1, Gouda, tel. 01820- 10596: Justus van Effenlaan, Tol lenslaan, Weremeus Buninglaan. GROENSWAARD III: 45 eengezinswoningen Wingerd Groensvoorde. 48 eengezinswoningen Papaverveld Wikkeveld - Zuringveld. NIEUWE ST. VICTORWIJK: 88 eengezinswoningen Appollolaan en omgeving. VONDELWIJK: 94 flatwoningen (waaronder 10 voor flatwoningen Vondellaan (waaronder 10 voor 1 persoon). VONDELWIJK: 40 flatwoningen N. Beetslaan. 47 flatwoningen B. Huctlaan (waaronder 5 voor 1 persoon). 16 beiaarden wo ningen Tesselschadclaan en B. Huet- laan. Niet kunnen slapen is dus vaak een teken van iets anders. Van geestelijke zorg of van spanningen. De beste op lossing is de koe bij de horens vatten. Pijn kan worden bestreden met een pijnstiller. Ziekte, met de daarbij be horende medicijnen. Spanningen en persoonlijke problemen moeten wor den aangepakt. Dat lukt het beste door erover te praten. Alle andere manieren zijn maar lapmiddelen die de moeilijkheden verschuiven. Naar slaapmiddelen grijpen is niet de op lossing. Ze kunnen wel even helpen, maar niet blijvend. Het vinden van het juiste slaapritme is van groot be lang. WADD1NXVEEN/MOERKAPELLE - Na de zomervakantie zal Marfix BV, een Waddinxveense fabriek van marse- pein-figuren, starten met een totale nieuwbouw op het industrieterrein te Moerkapelle. In 1977 nam C. P. Broer B.V. te Wad dinxveen een bedrijf te Voorburg over dat zich reeds 15 jaar bezig hield met de vervaardiging en verkoop van kant en GROENSWAARD II: 96 flatwoningen Pcppclhorst - genhorst. 4 flatwoningen voor persoon Peppelhorst - Wilgenhorst. 28 eengezinswoningen Heggewinde - Waddcpad. zelfs in deze tijd, gekozen is voor een goede oplossing voor beide bedrijven namelijk de nieuwbouw te Moerkapelle. Onderhandelingen met voormelde ge meente werden reeds in 1981 gestart en recentelijk heeft Gedeputeerde Staten de plannen goedgekeqrd. Het te bouwen project is 1200 nr groot en biedt naast een goed produktieonder- komen voorlopig voldoende opslagka- paciteit terwijl bovendien voldoende bouwgrond ter plaatse aanwezig is voor verdere expansie. Het gebouw zal worden gerealiseerd door bouwbedrijf G. J. Bakker te Moer kapelle en volgens de planning begin 1983 aan Marfix BV worden opgeleverd, verd. ZUIDKADE I: 46 eengezinswoningen weg. LIJST Het inschrijvingsformulier van de wo ningbouwvereniging dient men volle dig ingevuld cn ondertekend bij de woningbouwvereniging in te leveren. Om bij het invullen van MEER INFORMATIE? Uw huisarts beschikt over patiënten in f o’s van Artsenservice. Dat zijn handige, kleine foldertjes die over veel voorkomende kwalen handelen. Ze zijn bedoeld om patiënten duide lijk te maken wat ze precies manke ren. Vraagt u er gerust naar; ze zijn °8 gratis. is de slaap te vatten. Slapeloosheid van een ver- HOEVEEL NODIG? Over slapen bestaan veel verhalen. Dat elk mens minstens 8 uur slaap nodig heeft, en dat de uren voor twaalven dubbel lellen bijvoorbeeld. U mag ze met ‘n korreltje zout ne men. De hoeveelheid slaap die men nodig heeft, verschilt van mens tot mens. De één heeft aan 8 uur nog niet genoeg, de ander kan met 6 uur gemakkelijk toe. Ook de aard van de- werkzaamheden speelt een rol. Wie zwaar lichamelijk werk doet, moet langer uitrusten dan iemand met een kantoorbaan. Bij zwaar geestelijk werk echter vragen de hersenen nog meer tijd om orde op zaken te stel len. De leeftijd speelt ook een rol. BUURTBLAD Inmiddels heeft al het licht gezien “Het OMmetje” (met daarin de O van Overtoom en de M van Molen- ring), het eerste nummer van het buurtblad van de in Zuidkade 1 ac tief zijnde belangengroep. Initiatief nemers Albert Groeten, Hame de Ridder, Marja de Rouw en Otto Mey er hopen dat het blad een lang leven beschoren zal zijn en meewerkt aan een goed functioneren van de wijk, zowel op het gebied van de materiële belangenbehartiging als bij het ver sterken van de sociale banden. WADDINXVEEN Ter gelegenheid van het feest van Maria’s ten Hemel opneming wordt volgende week za terdag een eendagspelgrimstocht ge- houden naar Banneux-Notre-Dame in de Belgische Ardennen. Eén van de plaatsen van vertrek is Gouda. Het thema van de tocht luidt: “Zoek eerst het rijk Gods en zijn gerechtig heid en al het overige zal u worden gegeven als toegift”. Deelnamekosten bedragen zeventig gulden per per soon. In Banneux wordt onder meer een eucharistieviering gehouden; na afloop is er een koffietafel. Opgeven is mogelijk bij het Diocesaan Ban- neuxsecretariaat, Meeuwenbeemd 1, Nootdorp, telefoon: 01731-8335. Men moet rustig en moe zijn voor het slapen gaan. Het lichaam en de geest moeten aan de slaap toe zijn. Een avondwandeling kan daarbij helpen. Nog een stukje lezen in bed is ook een manier. Luisteren naar muziek, een warm bad of een douche. Een klein hapje eten en een glaasje warme melk doen soms wonderen. Vermijd de laatste uren van de avond zware maaltijden, veel alcohol, koffiè, thee en cola-dranken. 'n Borreltje voor het slapen gaan mag natuurlijk wel. Aan de Molenring en de Overtoom en in woonwijk Zuidkade 1 (ook Oostpolderwijk genoemd) staan welgeteld 71 huizen, waar van er 67 destijds als premiekoopwoning zijn neergezet door de Stichting Bevordering Éigen Woningbezit Groenswaard. VONDELWIJK: 40 eengezinswoningen Potgieter- straat - J. v. Lennepstraat - Oltmans- straal. 80 flatwoningen Nic. Beets laan. WADDINXVEEN - Waar dient slaap voor? Dat is een nogal voor de hand liggende vraag. Gedurende de slaap kan uw lichaam ‘bijkomen’ van de vermoeiende dag en nieuwe kracht opdoen voor de volgende. Maar sla pen is ook geestelijk tot rust komen. Uw hersenen maken van de rust ge bruik om de dingen op een rijtje te zetten. Als u goed uitgeslapen bent, zijn lichaam en geest bij het krieken van de dag weer fit. WADDINXVEEN - Als het in de Waddinxveense gemeenteraad gaat over de statuten van een stichting komt al gauw de rol van de notaris ter sprake. De statuten zijn hem immers gepasseerd en daaraan wordt dan al gauw door de één het predikaat ”dus goed” verbonden, terwijl de ander de wenkbrauwen fronst en daarbij de vraag stelt hoe de notaris der gelijke statuten had kunnen laten passeren. Eerder dit jaar zagen we dat bij voorbeeld bij de discussies over de nieuwe Stichting Openbare Bi bliotheek Waddinxveen en vorige maand nog toen de W’veense gemeenteraad besloot nog geen goedkeuring te hechten aan de nieuwe Stichtimg Sociaal-Cultu- reel Werk Waddinxveen. welke de nieuwe' naam wordt van de Stichting Jeugd- en Jongerencen trum Waddinxveen (De Bonke- laar. ’t Ketelhuis en De Pionier). In verband hiermee hebben we voor wat betreft de Stichting Soci- aal-Cultureel Werk Waddinxveen de notarissen J. in 't Hol en mr. P. L. van der Meulen gevraagd wat bij het passeren van statuten nu precies de taak van een notaris is. De heer In 't Hol: ”De taak van een notaris is om te bezien of de inhoud van het voorgelegde con cept in strijd met de wet is. Zo ja, .dan moet men óf over aanpassing van de tekst spreken öf de dienst weigeren. Strijd met de wet is er echter voor wat betreft deze nieu we Stichting niet; de concept-sta- tuten voldoen aan de eisen van de wet”. I In het eerste nummer naast informa- I tie over het buurtblad een achter- M grondartikel over woonerven, een [5 verslag van een vergadering van de be- langengroep (onderwerp van gesprek I waren daar de wateroverlast en de I brandgangen en inrichting van woon- fj erven, het schilderwerk, onderhoud u dubbelglas, eindvorsten en de vraag I of het grasveld aan de Molenring ge- vrijwaard kan worden van honde- I poep), de omzetting van belangen groep naar bewonersvereniging, een kindeipuzzel, losse flodders (gezins uitbreiding, kinderpraat en te koop en te koop gevraagd), informatie over cvAetels en informatie over energie- vervaardiging en verkoop’ van kant ge 1111 klaar marsepeinfiguren voor St. Nico- iaas. Het bedrijf werd overgeplaatst naar Waddinxveen en gehuisvest in de be drijfsgebouwen van C. P. Broer B.V. aan de Passage. Reeds in 1978 werd de activiteit ontkop peld en kreeg Marfix b.v. een zelfstandi ge status. De direktie wordt gevoerd doorj. M. D. de Bruyn, de oprichter van het bedrijf te Voorburg. De voorspoedige groei van C. P. Broer BV en de expansiebehoefte bij Marfix BV is er de oorzaak van geweest dat. Kantoor: leplaan 65, telefoon: 2616. Kantoor open: van 8.00 tot 12.00 uur cn van 13.00 tot 1 6.30 uur. Spreekuur voor woningzoekenden: iedere eerste donderdag van de even maanden van 20.00 tot 21.00 uur op het kantoor. Telefonisch spreekuur voor woning zoekenden: iedere maandagavond. Telefoon: 5539. Contactpersoon voor woningzoeken den: de heer M. Erkelcns, W. de Zwij- gerlaan 41, 2741 DB Waddinxveen. Telefoon: 5539. krijgen. Men dient hierbij het door de gemeente toegezonden inschrijvings- bewijs te overleggen. Het heeft geen enkele zin dat men zich bij twee of drie woningbouwverenigingen laat in schrijven, omdat de toewijzing door de drie woningbouwverenigingen ge zamenlijk plaatsvindt. Op voordracht van de woningbouw vereniging worden de mogclijke kan didaten besproken in de vergadering van de “Adviescommissie woonruim teverdeling”, bestaande ujt de wet houder van sociale zaken (voorzit ter), een huisvestingsambtenaar (se cretaris) cn de drie contactpersonen van de woningbouwverenigingen. Het spreekt vanzelf dat de mate van ur gentie de meest belangrijke norm is. "Vervolgens kan men twee zaken onderscheiden: Ten eerste de voor niet-ingewijden wat inge wikkelde vorm van het concept, die voortvloeit uit de wens van het bestuur om de ^statuten zodanig aan te passen dat zoveel mogelijk de verenigingsvorm (en dus de be sluitvorming) werd benaderd, zonder in de nadelen van de van de verenigingsvorm te vervallen. Zoals het concept thans luidt is aan die wens voldaan en ik zie geen enkele aanleiding om de sta tuten daardoor als ondeugdelijk te kenmerken; zij zijn daardoor echter wel moeilijker leesbaar ge worden dan de gebruikelijke sta tuten van een stichting". "Ten tweede de inhoudelijke kant, te weten de wijze waarop men in de stichting wil functione ren en de regeling van de inbreng in het werk van de stichting van de daarbij betrokkenen. Dit is een onderdeel waarop een notaris niet mag en wil ingrijpen. Het notari aat dient elke levensbeschouwe lijke mening, die niet tegen de wet, de openbare orde of de goe de zeden ingaat te respecteren. Indien de bèzwaren van de leden van de raad zich tegen dit onder deel zouden keren dan gaan die de notaris niet aan. De notaris staat daar buiten.” "Ik heb overigens de indruk dat de concept-akte nog is gewijzigd nadat het bestuur nog met andere deskundigen heeft gesproken. Die wijzigingen, zo deze er zijn, kén ik niet. Voor hetgeen de le den van de raad bezwaren zouden hebben tegen onderdelen die ge wijzigd zouden zijn, dan begrijpt u wel dat het voorgaande dan niet van toepassing is". dat formulier behulpzaam te zijn, ontvangt men van de gemeente een lijst van kantooradressen en ope ningstijden, de spreekuren van de desbetreffende contactpersonen, als mede een opgave van het woning bestand. ZUIDKADE I: 56 grote en kleine eengezinswonin gen Alpherwetering. Het college van Burgemeester cn Wet houders neemt de uiteindelijke be slissing op het uitgebrachte advies. Van één der woningbouwverenigin gen ontvangt men bericht, zodra aan VOETBAL Op stapel staat verder een op vrijdag avond 10 september om kwart voor acht op het pas ingezaaide veldje te genover de Overtoom in Zuidkade 1 te houden voetbalwedstrijd voor buurtbewoners. Na dit sportieve tref fen is er een gezellig buurtsamenzijn onder het genot van een drankje op eigen kosten. Plannen bestaan er ook voor andere festiviteiten zoals die op 30 april en 5 mei, een barbequeavond in de zomer, een poppenkastvoor stelling en een puzzelrit. Drie woningbouwverenigingen hebben samen 2.365 huizen Voor de woningen van de beheers- maatschappijen wordt een aparte procedure gevolgd. Het betreft hier de navolgende woningen: Makelaarskantoor van ’t Hof Beheer b.v., Lekkenburg 15, Gouda, tel. 01820-20111, toestel 22: Peppel horst nrs. 1 t/m 66, Wilgenhorst nrs. 1 t/m 66. torstraat, St. Victorplein en vaartsingel. Makelaarskantoor Rijnland b.v., Veurseweg 143, Voorschoten, tel. 01717-7940: Brederolaan, Elzen horst. ORANJEWIJK: 12 etagewoningen Mauritslaan. 24 flatwoningen Kon. Wilhelminaplein. 36 flatwoningen J. V. Stolberglaan. 80 eengezinswoningen Piet Hein- straat en omgeving. 48 flatwoningen 11 e nego u werweg. WADDINXVEEN In Waddinxveen heeft de woningbouwvereniging “Waddinxveen” 1.323 woningen, de rooms-katholieke woningbouwvereni ging ‘St. Joseph” 588 woningen en de christelijke woningbouwvereniging “Ons Begin” 454. Een gezamenlijk woningwet-woningbezit dus van 2.365. WONINGBEZIT OUDE ST. VICTORWIJK: 76 eengezins- cn etagewon. St. Vic- Ring- GROENSWAARDI 40 eengezinswoningen Sweelinckhof - Kinderen die de hele dag in de weer zijn, moeten langer slapen dan vol wassenen die een rustig leven leiden. Er is dus geen peil op te trekken. Hoeveel slaap u nodig hebt, voelt u het beste zelf aan. Als u zich met ’n paai; uur nachtrust lekker voelt is er niets aan de hand. Vóelt u zich moe en niet uitgerust dan moet er iets gebeuren. Dan hebt u te kort gesla pen. Of juist te lang. Want dat is ook niet goed. Het gaal erom dat u uw eigen slaapritme vindt. Heeft u dat ritme eenmaal gevonden, dan kan uw nachtrust voortaan rustig verlopen. keerde levensstijl. Een zware maal tijd, veel alcohol, roken, koffie en thee net voor het slapen gaan. Deze zaken hebben juist een averechts ef- fekt. De woningzoekenden zijn in 6 groe pen onderverdeeld en wel: 310 wo- ningzoekenden in groep I (andere woning); 139 woningzoekenden in groep II (niet zelfstandig wonenden) 195 woningzoekenden in groep III (_huwelijks-/samenwoningscandida- ten); 34 woningzoekenden in groep IV (samerings-/ontruimingsgevallen) 119 woningzoekenden in groep V (vestiging van cldersj en 80 woning zoekenden in groep IV (bejaardenwo ningen). 303 eengezinswoningen Acaciastraat en omgeving. 138 etage-woningen Ei kenlaan - Sniepwcg - leplaan. WADDINXVEEN Het Waddinxveense kleuter-, lager-en voortgezet onderwijs is voor het schooljaar 1982/1983 een grotendeels eenslui dende vakantieregeling overeengekomen. Dat hebben Burgemeester en Wethouders aan de besturen cn schoolleidcrs(sters) laten weten. De vakantieregeling voor het volgende seizoen luidt: Herfstvakantie 18 t/m 22 oktober 1982 Kerstvakantie 20 t/m 31 december 1982 Voorjaarsvakantie 14 t/m 18 februari 1983 Paasvakantie 1 t/m 8 april 1983 Bevrijdingsdag 5 mei 1983 (donderdag) Hemelvaartsdag en vrijdag erna 12 en 13 mei 1983 Pinkstervakantie 23 t/m 27 mei 1983 Zomervakantie 18 juli t/m 26 augustus 1983 niet voor de meeste scholen voor voortgezet onderwijs i.v.m. exa mens op die dag. L.H.N.O. “De Rank" 23 t/m 25 mei. Door een aantal reserve-uren/dagen, kunnen de vakanties per school iets verschillen.Het opnemen van én een voorjaars- én een mei-week (thans met Pinlisteren) is mogelijk gemaakt door de schooltijd van het lager onderwijs op de woensdag met één kwartier te verlengen tot 25 3/4 uur per week. Daar de Gereformeerde School deze verlenging niet in het lesrooster heeft, zal hier een kleine afwijking voorkomen. Deze regeling is met uitzondering van de mei-week nagenoeg gelijk aan de regeling' van het Intergemeentelijk Overlegorgaan Midden-Holland en overeenkomstig de regeling voor de rijksscholcn.. Schep ook een ideaal ‘slaapklimaat’. Een goed bed, waarop u ontspannen ligt. Sluit de gordijnen, denk om de ventilatie. Praat niet tot in de kleine uurtjes over ‘moeilijke zaken’. Kies daar liever een ander moment voor. Men moet zich vooral niet druk ma ken over de slapeloosheid, want dat is olie op het vuur. Eén of twee nach ten wat minder slapen in helemaal geen ramp. Door in alle rust te pro beren iets aan de slapeloosheid te doen, zijn kunstgrepen niet nodig. Bewonersvereniging Overtoom-Molenring WADDINXVEEN - Na onge veer anderhalf jaar als belangen groep te hebben gefunctioneerd zijn de bewoners van de 70-tal premiekoopwoningen aan de Overtoom en de Molenring ge vraagd naar hun mening om de groep om te zetten in een be wonersvereniging. Enkele rede nen hiervan zijn dat een vereni ging een officiële instelling is waarvan het bestuur kan spre ken en handelen namens naar leden, dat een vereniging vanuit haar organisatie alle activiteiten in betere banen kan leiden en dat leden van een vereniging meer op rechtstreekse wijze worden betrokken bij de Be sluitvorming. In de opvatting van de heren M. de Rouw (Overtoom 4), D. Ouden aarde (Molenring 37), A. Grooten (Molenring 99) en C. Stellaard (Mo lenring 131) kan de nieuwe' bewo nersvereniging Overtoom-Molenring, waarvan men tegen betaling van f. 10, a f. 15,— lid kan worden, ook de zakelijke belangen van de bewo ners gaan ondersteunen, het woon- en leefklimaat in de wijk bevorde ren en natuurlijk ook de onderlinge contacten verstevigen door middel van een buurtblad en festiviteiten. HOE ONTSTAAT HEID? Slapeloosheid wil zeggen: willen sla pen maar niet kunen slapen. Er kun nen verschillende redenen voor zijn. Misschien is men helemaal niet moe. Dat is dan snel opgelost door wat la ter naar bed te gaan. Pijn of ziekte kunnen ook de oorzaak zijn. Maar meestal gaat het om andere dingen. Spanningen, persoonlijke problemen en zorgen. De hersenen zijn dan m zo in de weer, dat er te weinig rust om kan ook het gevolg zijn Kantoor: Mercuriusweg 18a. tele foon: 7177 Kantoor open: van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Spreekuur voor woningzoekenden: iedere eerste vrijdag van de maand van 19.00 tot 21.00 uur op het kan toor. Contactpersoon voor woningzoeken den: de heer L.A. Roos, Spireawcidc 4, 2742 GC Waddinxveen. Telefoon: 5613. WONINGBEZIT BOMENWIJK: 34 eengezins- en etagewoningen lep laan. ORANJEWIJK: 16 eengezinswoningen A. v. Solms- straat. 19 eengezins- en etagewon. Fr. Hendriklaan. 16 eengezinswonin gen Mauritslaan. Kantoor: Mercuriusweg 18a, tele foon: 7177. Kantoor open: van 9.00 tot 12.00 uur cn van 14.00 tot 16.00 uur. Spreekuur voor woningzoekenden: iedere eerste vrijdagavond van de maand van 19.00 tot 21.00 uur op het kantoor. Contactpersoon voor woningzoeken den: de heer A.L.M. Boer, Sparren- Waddinxveen. GROENSWAARD III 145 flatwoningen Wingerd (waaron der 30 voor 1 en/of 2 personen). 48 eengezinswoningen Dotterweide Weidezoom (waaronder 24 voor 1 en/of 2 personen). Puntenwaardering bepaalt in Waddinxveen urgentie huis hem of haar een bepaalde woning is toegewezen. 877 WONINGZOEKENDEN Per 1 juli 1982 staan in Waddinxveen 877 woningzoekenden geregistreerd. Ze zijn ingedecld naar 4 urgentie- klassen: 16 woningzoekenden zeer urgent, 334 woningzoekenden ur gent, 426 woningzoekenden matig urgent en 101 woningzoekenden niet urgent. WADDINXVEEN Wie in Waddinxveen een huis zoekt - en dat zijn er volgens de laatste gegevens 877 - krijgt van het bureau huisvesting van de gemeentelijke afdeling sociale zaken een aan meldingsformulier. Aan de hand van een puntenwaarderings- systeem wordt bepaald in hoeverre en tot in welke mate men urgent wordt geacht. Het aantal punten, dat men krijgt toege kend, hangt onder andere af van de inschrijvingsduur, leeftijd, ge zinsgrootte, huidige woonruimte, afstand wonen/werken cn een eventuele sociale en/of medische indicatie. Dit aantal punten bepaalt de urgen- ticklasse, namelijk: 0 t/m 50: niet urgent, 51 t/m 80: matig urgent, 81 t/m 110: urgent en 111 cn meer: zeer urgent. Na verloop van enkele weken ont vangt men van het college van Bur gemeester cn Wethouders bericht of men als woningzoekende is ingeschre ven en zo ja, in welke urgentieklasse men is ingedecld. Na ontvangst van dit bericht kan men pas een inschrij vingsformulier bij één der drie woningbouwverenigingen (Waddinx- betreffende veen, Ons Begin, St. Joseph) ver- i ORANJEWIJK: 42 flatwoningen J.W. Frisoweg. 24 flatwoningen W. de Zwijgerlaan. 40 bejaarden-eengezinswoningen Pr. Bernhardlaan. 16 etagewoningen Mauritslaan. u u I X I 1-4 *-'■■’‘-4** - J - -

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 9