Nieuwe cursus Frans van de De WD komt naaru toe VVD’er Ed Nijpels spreekt in Gouda ’’Alliance” Streekcommissies zijn vorm van slecht georganiseerde inspraak Kritische hartekreet van Waddinxveense wethouder P. F. J. van Schie: In Boskoop en W’veen Dagcursussen Waddinxveen Wim Herstel spreekt voor EVP in W’veen Boskoop Aktiecentrum PPR over Afvalplan Dinsdag 31 augustus Kinderen veilig mee op de fiets A vondcursussen Radio Gouwestad op H’sum 2 Afscheid van drs. B. W. Buenk Cursus Spreek vaardigheid in Florida 1 co I Minder praten, méérdoen WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1982 ia I A.s. dinsdag 31 augustus om 20.00 uur in de Goudse Schouwburg Boelekade 67, Gouda. Volgens de wegenverkeerswetgeving mogen kinderen die jonger zijn don tien joor alleen op de fiets worden vervoerd indien voor hen een doelmatige en veilige zitplaats met voldoende steun voor rug, handen en voeten aanwezig is. Dit vereist het gebruik van een kinderzitje boven de achterbagagedrager of aan het stuur. Aan welke eisen moet zo'n kinderzitje voldoen? Het moet vervaardigd zijn van degelijk, roestvrij materiaal en van een solide constructie zijn. De wijze van bevestiging moet absoluut betrouwbaar zijn: het zitje moet muurvast kunnen worden gezet. Moeren en schroeven moeten niet kunnen lostrillen. Er mogen geen scherpe uitsteeksels zijn. Het zitje moet rugsteun, armsteun en naar beenlengte verstelbare voetensteunen met anti-slip bezitten; liefst ook handgreepjes. Het moet voorzien zijn van een beugel of tuigje of een niet verschuifbaar tuigje moet kunnen worden bevestigd. De voeten van het kind moeten de wielspaken niet kunnen raken en ook het slot moet niet kunnen worden dichtgetrapt. Het kind moet gemakkelijk in en uit het zitje kunnen worden getild. Voorzitjes moeten alleen gebruikt worden indien voldoende been- en opstapruimte tussen zitje en zadel voor de berijder overblijft. Een opvallende kleur voor veiligheid in het verkeer verdient aanbeveling; eventueel reflecterende strip op achterzijde rugleuning aanbrengen. Gebruik van een windscherm bij een voorzitje, tegen wind, regen, insekten, uitzwiepende takken, is aan te raden. Montagevoorschrift en gebruiksaanwijzing dienen te worden geraadpleegd. 31 augustus houdt het PPR-aktiecen- trum Waddinxveen-Boskoop-Reeu- wijk een huiskamerbijeenkomst ten huize van Ineke Verheul, Peuleyen 174, Waddinxveen (tel. 01828-5376), ’s avonds om 20.00 uur. voor Midden-Holland. Drs. Buenk, die inmiddels al is opge- Door hem naar Gouda te laten komen, wordt ook een Goudse traditie hoog ge- niveau 1 (basis) 19.00-20.00 uur niveau 2 (enigzins gevorderd) 20.00- 21.00 uur niveau 3 (gevorderd A) 21.00-22.00 uur niveau 1 (basis) 09.30-10.00 uur niveau 2 (enigzins gevorderd) 10.00- 11.00 uur niveau 3/4 (gevorderd A/B) 11.00- 12.00 uur niveau 5/6 (Cours supérieur de con versation pour élèves avancés) 12.00- 13.00 uur Lokaal: Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3, Waddinxveen. Inlichtingen omtrent de cursussen: Mevr. H.M. Meyer-Lafeber, Henegou- werweg 15, 2741 KR Waddinxveen, tel. 01828-2898. Inschrijv ingsav on den: Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3, Waddinxveen-C. Woensdag 1 septem ber van 10.30 tot 12.00 uur. Maan dag 6 september van 19.30 tot 21.00 uur. WADDINXVEEN - Dinsdag VVD-lijsttrekker drs. Ed Nijpels spreekt in Gouda. t terde en een zwakke stem had. Toch reikt zijn faam als redenaar over meer dan 20 eeuwen tot ons. Een duidelijker bewijs van het nut en de noodzaak van vorming tot spreekvaardigheid kan moeilijk worden gegeven. Het zich goed mondeling kunnen uit drukken wordt in onze tijd, met zijn vele vergaderingen en bijeenkomsten van al lerlei aard, steeds belangrijker. Op het juiste moment zijn gedachten goed on der woorden te kunnen brengen is voor ieder belangrijk. Men denke bijvoor beeld aan sollicitaties, aan examens en spreekbeurten, aan de rondvraag van een vergdering, aan een verkoopge sprek, kortom aan allerlei vormen van mondelinge communicatie. Vrijmoedig spreken kan niet schriftelijk worden geleerd, evenmin als iemand kan leren schrijven zonder pen en papier, bij een cursus Spreekvaardigheid heeft men publiek nodig en een actieveindividueel begeleidende docent. Alleen iemand die schriftelijk zwemles neemt, gelooft dat neke Stolk zullen een korte toelich- schriftelijk onderwijs in spreken moge- ting geven op het PPR-afvalplan, waarna een discussie zal volgen over de terug te dringen hoeveelheid afval, bevorderen retourverpakking enz. Iedereen is op deze avond wel kom! inspraakprocedures, het signaleren van onderwerpen die de aandacht verdienen van de streek en/of het provinciaal bestuur, het bevorderen van direkt contact tussen streekbe- volking en leden van het provinciaal bestuur. De streekcommissie verga dert 1 maal in de 6 a 8 weken en de vergaderingen zijn openbaar. De streekcomïnissie is géén adviesorgaan. ziet U wat hij verkeerd doet en al fietsende kunt U hem leren hoe het wel moet of beter kan. Geef vooral zelf het goede voorbeeld. Zeker niet alle volwassenen kunnen als voorbeel den van goed verkeersgedrag dienen. Zoek voor Uw kind de veiligste route naar school uit. Dat zal niet altijd de kortste route zijn, maar daar gaat het niet om. Begeleid Uw kind een paar maal op de fiets naar school totdat hij de weg kent en vertrouwd is ge raakt met de verschillende situaties. Een aantal zaken zijn daarbij belang rijk. Prent het kind in, steeds gebruik te maken van fietspaden en fietsrij- stroken en altijd goed rechts te hou den. Nooit door oranje of rood ver keerslicht rijden en altijd goed ver andering van richting aangeven door het uitsteken van de arm. Dat laatste wordt veel te vaak achterwege gela ten. Nooit voordringen om vlug de eerste te zijn en dan ieder hoekje en gaatje te benutten. Leer het kind re kening te houden met anderen, ook in het verkeer. Dat is voor alle partij en van levensbelang. Tot slot: in het verkeer is de fiets geen stuk speel goed, waarop allerlei kunstjes mogen worden uitgehaald. Wie dat wil doen moet daarvoor een veilige plaats op zoeken. Spelen met de fiets hoeft het kind niet te worden ontzegd, maar dan wel op een ongevaarlijke plaats. Wie over fietsen en veiligheid, ook over kinderen op de fiets, het naadje van de kous wü weten, moet het boekje ‘Goed en veilig fietsen’ aanschaffen. Het staat boordevol adviezen en nut tige wenken. Door overmaking van f. 7,90 op postgirorekening nr. 234567 kan dit boekje worden aangevraagd bij de stichting: fiets! in Amsterdam. De lesgelden bedragen f. 175,— per cursusjaar. Er zijn 30 lesweken met lesuren van 30 minuten. Als een cur sus een lesuur heeft van 90 minuten wordt de totaalprijs aangegeven. Wat de examens betreft zijn er talrijke mogelijkheden welke op' tijd met de cursisten besproken zullen worden. Het volgen van meerdere lesuren per week is in overleg met de docent mo gelijk en vaak aan te bevelen. Het einde van de cursussen Frans in Bos koop en Waddinxveen is woensdag 11 mei 1983. Alliance Fran^aise des Pays-Bas in Boskoop en Waddinxveen kan terug zien op een bewogen seizoen 1981- 1982. Op dinsdag 23 februari en op dinsdag 30 maart werden er in het Waddinxveense café-restaurant De Unie twee drukbezochte Franse avonden gegeven. In het nieuwe sei zoen wordt daarmee doorgegaan. Wie zich heeft laten inschrijven voor een cursus Frans bij de Alliance Franchise kan niet alleen de “eigen” avonden bezoeken, maar ook naar de manifes taties elders in den lande gaan en dan in het bijzonder het gevarieerde pro gramma van de Alliance Franchise in Gouda, waarmee door Boskoop en Waddinxveen nauw wordt samenge werkt. NIEUW BESTUUR Van de Alliance Fran^aise des Pays- Bas Boskoop en Waddinxveen zal op de eerstvolgende algemene vergade ring het nieuwe bestuur worden ge kozen. Het voorlopige bestuur ziet er als volgt uit: C. van de Wall (voor zitter en docent), A. van Veen (vice- voorzitter), mevr. C.S.M. van den Burg (penningmeesteresse en direc trice der Franse cursussen), mevr. E. van Bemmel-Cucchiarini (bestuurslid en docente), mevr. H.F. Meyer-La feber (secretaresse) en G.J. Benck- huysen (bestuurslid). waar ook de vergaderstukken ver krijgbaar zijn, Verrijn Stuartlaan 17, 2288 EK Rijswijk, telefoon 070- 997770, Jacky van den Boom. De streekcommissie bestaat uit 20 streekbewoners, die zich in hun vrije tijd inzetten om een ieder te betrek ken bij de ruimtelijke ordening en de inspraak op provinciaal niveau. Haar taken zijn: het organiseren van niveau 4 (gevorderd B) 19.00-20.00 uur niveau 5 (gevorderd C) 20.00-21.00 uur niveau 6 (Cours Superieur) 21.00- 22.30 uur Lokaal: Huishoudschool, Zijde 94, Boskoop- C (tegenover zwembad, ca. 250 me ter van Hefbrug). Inlichtingen omtrent de cursussen: Mevr. C.S.M. van den Burg, Hugo de Vriesstraat 19, 2771 JE Boskoop. Tel. 01727-2251. Inschrijvingsavonden: Huishoudschool, Zijde 94, Boskoop- C. Woensdag 1 en 8 september van 19.30 tot 21.00 uur. Verder besteede de streekcommissie ook weer aandacht aan de signalen uit de streek. Een ieder die iets op merkt in de streek, waar aandacht aan besteed zou moeten worden door het provinciaal bestuur en/of de be volking, kan dit bij de streekcommis sie aan de orde brengen. De streek commissie kan een signaal dan even tueel via een brief doorspelen naar Word lid en bel vandaag 070- 614121 of schn/f naar Antwoordnummer 1877. 2500 WB Den Haag GOUDA - Gouda’s regionale omroep, radio Gouwestad, heeft van de VARA zendtijd gekregen op één van de Hilver- surnse zenders. In tweemaal 20 minuten krijgen onze stadgenoten de gelegenheid om te laten horen hoe lokale radio in het goudse kan klinken. De mensen achter radio Gouwestad krijgen op deze wijze weer eens de kans om daadwerkelijk iets van zich te laten horen. Tot dusver stond de minister van CRM slechts sporadisch zendtijd toe aan de Gouwestad, hetgeen resulteerde in enkele radio-uitzendingen per jaar via het centraal antennenet van Gouda. Eveneens via dit kabelnet zond Gouwestad onlangs de eerste plaatselij ke T.V.-programma’s uit in het kader van de gemeenteraadsverkiezingen. Nu dus radio Gouwestad via Hilversum 2. (Voorde kabelluisteraars op de F.M.- band, voor de overigen op de midden golf 402 meter). De radio-programma’s vinden plaats op woensdag 25 augustus en woensdag 1 september, steeds van 22.40 tot 23.00 uur. Het gaat hierbij om een serie voorbeelden van lokale radio in het programma Zonder Titel. De medewerkers van Gouwestad zijn druk in de weer om beide keren goed voor de dag te komen. Op woensdag 25 augustus brengen ze een programma waarin aktuele goudse onderwerpen aan bod komen. Een week later wordt aan dacht besteed aan de tanende belangstel ling voor Gouda als handelscentrum voor de wereldberoemde kaas. houden namelijk dat in elke verkiezing- GOUDA - Tijdens een op vrijdag 24 scampagne wel een landelijke politieke september van 17.30-21.00 uur in de aula coryfee Gouda aandoet. van de Middelbare Technische School aan de Groen van Prinsterersingel 52 in Het spreekt van zelf dat zo kort voor de Gouda te houden receptie zal drs. B. W. Tweede Kamerverkiezingen de actuele Buenk afscheid nemen als secretaris van politieke situatie onder de loep zal wor- de Kamer van Koophandel en Fabrieken den genomen. voor Midden-Holland. scholen door de politie en door Vei lig Verkeer Nederland blijkt steeds weer hoe slecht het met de fietsen van scholieren gesteld is. Globaal ge zien, kun je zeggen dat er aan zestig tot tachtig procent van fietsen van jongeren wel iets mankeert. Dat ver loopt van kleine mankementen als een niet werkende bel of een niet sporend wiel tot en met niet-werken- de remmen, loszittende vitale onder delen, kapotte verlichting en slipge vaarlijke, afgesleten, gladde banden. Kontroleer daarom de fietsen van Uw kinderen met regelmaat. Leer de kin deren hoe zij zelf hun fiets in goede staat kunnen houden. Iedere maand een schoonmaakbeurt geven en dan vooral kijken of alles nog in orde is. Veel mankementen zijn snel en ge makkelijk te verhelpen. Een beetje olie en het vastdraaien van een moer doet soms al wonderen. Als je er steeds tijdig bij bent, blijft wat ge daan moet worden beperkt tot en kele kleine karweitjes. Tijd kost het nauwelijks. Laat bovendien tenmin ste twee keer per jaar de fiets door een fietsenvakman grondig nakijken. Hij ziet dan wat aan vervanging of reparatie toe is. Wie zo doet heeft al een groot stuk onveiligheid weggeno men. GOED VERKEERSGEDRAG Veiligheid en onveiligheid worden mede bepaald door het verkeersge drag van het fietsende kind. Leer daarom het kind hoe het zich in het verkeer moet gedragen. Vertrouw daarbij niet teveel op theorie. Ver- keerslessen op school zijn nuttig, maar ze moeten ook in de praktijk worden geoefend en beoordeeld. Ga daarom met Uw kind fietsen. Dan de streekcommissie besluiten om bijv, een informatie-avond te organi seren om het signaal onder de aan dacht van de bevolking te brengen. De streekcommissie kan een signaal doorgeven als het iets te maken heeft met ruimtelijke ordening, als de pro vincie bij de besluitvorming betrok ken is en als de kwestie op boven- locaal niveau speelt. Gemeentelijke aangelegenheden horen niet tot het takenpakket van de streekcommissie. Verder stond de tweede uitwerking voor het gebied tussen de Oude Rijn en de Meije op de agenda en werd ge sproken over de ideeën en mogelijk heden voor actieve inspraak. Wie meer informatie wil over de ver gadering en/of de streekcommissie, kan terecht bij L. de Vries, contact persoon van de streekcommissie, tele foon: 01825-1760 of bij het Centraal Secretariaat van de streekcommissie, De agenda vermeld naast huishoude lijke zaken punten als verkiezings campagne en kerngroep en het thema “Afvalplan”. Willy v.d. Kolk en An- bij een fietsvakman is gekocht. Kijk niet in de eerste plaats naar een schijnbaar aantrekkelijk prijsje, want dat levert bijna altijd minder veilig heid op. De fiets moet ook goed pas sen. Een te grote of te kleine fiets zijn allebei gevaarlijk. Koop geen fiets op de groei. Bij een goede fiets kunnen overigens zadel en stuur op verantwoorde wijze hoger of lager worden gesteld en zo’n fiets gaat qua hoogte dan een redelijke tijd mee. Bedenk wel dat de jeugdfietsen zeer frequent en intensief worden ge bruikt. Ze moeten tegen een stootje kunnen. Jeugdracefietsen zijn prach tig materiaal voor de vrije tijd, maar niet bedoeld om mee naar school te gaan. Daarvoor zijn deze fietsen te duur, maar ook te kwetsbaar. Ook crossfietsen zijn niet bedoeld en wet telijk niet uitgerust voor dagelijks vervoer op de openbare weg. Race fietsen en crossfietsen moetje als een extra zien. ONDERHOUD ERG BELANGRIJK Om in veilige staat te blijven moet de fiets goed en regelmatig worden on derhouden. Dat geldt in het bijzon- dre voor kinder- en jeugdfietsen, waar doorgaans veel forser mee wordt omgegaan. Bij kontroles 'op BOSKOOP - Dinsdagavond 7 septem ber om acht uur gaat in het Boskoopse werkgroepen begeleiden. De in- hotel Florida een door het Instituut Rhe- spraakprocedure bij de evaluatie was torica te geven cursus Spreekvaardig- op de vergadering weer onderwerp heid van start. Belangstellenden worden van gesprek. van harte uitgenodigd de start van de nieuwe cursus mee te maken en kennis te maken met de docent in Boskoop, de heer J. Kollenhoven. Voor hem staat vast wat Sophocles beweerde: ”In de school des levens leerde ik, dat niet de I daad, maar het woord de wereld re geert". Het is bekend dat Demosthenes, de gro te Atheense redenaar, in zijn jeugd stot- provinciaal bestuur, als deze bij de besluitvorming betrokken is. De streekcommissie zorgt er dan ook voor dat het signaal behandeld wordt en er een reactie op komt. Ook kan WADDINXVEEN - Wim Herstel, voorzitter van de Evangelische Volks partij (EVP) en tevens 8e kandidaat op de lijst (kandidatenlijst voor de komende Tweede-Kamerverkiezin- gen) zal spreker zijn op de Waddinx veense verkiezingsbijeenkomst, geor ganiseerd door de plaatselijke basis groep. Deze bijeenkomst zal worden gehou den op maandagavond 30 augustus om acht uur in het Gereformeerd Ve renigingsgebouw “Het Trefpunt” aan de Stationsstraat 18. Wim Herstel zal tijdens deze avond toelichting ge ven op het EVP-verkiezingsprogram- ma “Ómzien naar elkaar”. De EVP is een vooruitstrevende par tij, die een duidelijk christen-radi- caal geluid wjl laten horen. De EVP wil opkomen voor de verdrukten, zegt nee tegen de plaatsing van nieu we kemraketten en wil de “economie van het genoeg” tot uitvoering bren gen uit solidariteit met onze naaste. lijk is. De mensen die het zo proberen, zijn bang voor een mondelinge cursus. Zij vinden het een beetje griezelig om tege- lijk met anderen de theorie aan de prak tijk te toetsen. Wie gewend is na te den ken, wie een mening heeft over allerlei zaken, kan leren zijn gedachten en op vattingen voor iedereen verstaanbaar te formuleren. Dat is geen geheimzinnige I gave, maar een techniek, die door insti- I tuut Rhetorica wordt onderwezen. I Het teamverband tijdens de mondelinge I lessen in spreekvaardigheid is één van de I belangrijkste oorzaken van het sukses. I Onder voortdurende leiding en begelei- I ding van een bekwaam docent zijn men- I sen bijeen die allemaal hetzelfde willen bereiken. U herkent bij hen de moeilijk- I heden die uzelf hebt. U leert met hen die I moeilijkheden overwinnen. I Er is geen betere, manier om een werke lijk waardevolle spreekvaardigheid te verwerven dan een mondelinge kursus in teamverband. Instituut Rhetorica do ceerde deze cursus aan reeds meer dan 100.000 cursisten. WADDINXVEEN/GOUDA/BOSKOOP - De fractievoorzitter van de VVD in de Tweede Kamer én lijsttrekker voor de liberalen bij de komen de Tweede-Kamerverkiezingen, drs. Ed Nijpels, komt niet voor een poli tieke bijeenkomst naar de sporthal ”de Sniep” in Waddinxveen - zoals de Waddinxveense liberalen krachtig hebben geprobeerd - maar zal spreken op de dinsdagavond 31 augustus in de Goudse Schouwburg in Gouda te houden VVD-bijeenkomst. De avond begint om acht uur. De zaal gaat open om zeven uur. De VVD hield een traditie hoog door na tercity Jazz Men uit Zoetermeer, die ook Hans Wiegel wederom een jonge lijst- de pauze zullen opluisteren. Na afloop trekker te kiezen. Ondanks zijn jeugdige van de bijeenkomst in de Schouwburg is leeftijd (32 jaar) heeft Ed Nijpels al een er gelegenheid tot napraten in Kunst- forse politieke ervaring. Behalve zijn min, alwaar wederom de Intercity Jazz Kamerlidmaatschap sedert 1977 was hij Men zullen optreden. Iedereen is van ondermeer gemeenteraadslid van Ber- harte welkom. gen op Zoom en landelijk voorzitter van Jongeren Organisatie voor Vrijheid en Democratie. WADDINXVEEN In de raadscommissie voor de ruimtelijke ordening en de woningbouw heeft de Waddinxveense wethouder P.F.J. van Schie (CDA) zich negatief uitgelaten over het ver schijnsel streekcommissies. In deze streek kennen we de streek commissie Gouda en omgeving. Volgens hem worden de leden daarvoor “in het wild” geworven en zou het geen kwaad kunnen bestuurders in deze streekcommissies zitting te laten nemen. Streekcommissies fungeren in feit als verzamelpunt voor de meningen die over ruimtelijke ordeningzaken bij de burger leven. “Maar het gaat alle maal langs ons gemeentebestuur heen”, vond de heer Van Schie, die het verschijnsel streekcommissies een slecht georganiseerde vorm van in spraak vond. Als er bezuinigingen moeten worden toegepast dan zag hij in het opheffen van deze streekcom missie wel een mogelijkheid. “Dit is een hartekreet, hoor”, verduidelijkte de Waddinxveense wethouder nog maar eens. Overigens bericht de streekcommissie Gouda en omgeving, die afgelopen dinsdagavond in het Goudse hotel De Zalm weer in vergadering bijeen kwam, te staan aan het begin van een drukke periode. Eindelijk gaan de werkgroepen van start die in gaan spreken op de evaluatienota van het streekplan Zuid-Holland Oost. Leden van de streekcommissie gaan deze i begeleiden. De spraakprocedure bij de evaluatie De openbare bijeenkomst zal worden volgd door drs. J. C. Brink, legt per 30 gehouden in de Goudse Schouwburg, september zijn functie neer in verband Vanaf 19.15 uur kan men genieten van met het bereiken van de 65-jarige leef- dixielandmuziek, verzorgd door de In-tijd. Veilig fietsen naar school WADDINXVEEN/BOSKOOP In dit nieuwe schooljaar, dat ook voor de kinderen uit Waddinxveen en Boskoop is begonnen, gaan zo’n kwart miljoen kinderen voor het eerst naar school en voegen zich bij het miljoenen-leger van jongelui, die dagelijks de afstand van huis naar school of academie en terug moeten afleggen. Een kleine tachtig procent ervan maakt daarbij gebruik van de fiets. Dat is in vele gevallen noodzakelijk omdat de afstand naar school te lang is om te lopen en omdat openbaar vervoer-voorzieningen - vooral op het platteland - onvoldoende zijn of niet afgestemd op de schooltijden: Nu is tegen fietsen geen enkel be zwaar. Het is zelfs gezond, ook al moet je door weer en wind. Ook kin deren hebben vaak enig gebrek aan beweging en dan is het regelmatig op ae fiets stappen erg gezond. Nu heeft dat denken aan de gezondheid wei nig zin als je daarbij niet bedacht bent op de veiligheid. Veel ouders maken zich daar zorgen over als zij hun kinderen op de fiets in het ver eer moeten laten gaan. Die bezorgd heid is begrijpelijk en verstandig. Kin deren zijn in het verkeer nu eenmaal kwetsbaar. Je kunt er echter heel wat aan doen om het naar school fietsen zo veilig mogelijk te maken en het is alleen maar vreemd dat deze voorzor gen opvallend vaak achterwege wor den gelaten. Waarschijnlijk aat men er gewoon onvoldoende bij stil, want dat het met opzet zou zijn, kun je ^et aannemen. ZORG VOOR EEN GOEDE FIETS De veiligheid van het fietsende kind begint bij de fiets zelf. Zorg or een goede fiets. Het is niet te geloven hoeveel kinderen op twee wielen de straat op schijnen te mogen. Juist een under- of jeugdfiets moetzeer dege- ujk zijn en goed onderhouden. Geef de voorkeur aan een merkfiets, die BOSKOOP/WADDINXVEEN Alliance Francaise des Pays-Bas in Boskoop en Waddinxveen start woensdag 15 september weer met cursussen Frans in de Boskoopse Huishoudschool aan de Zijde 94 en in de Waddinxveense Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde. Worden er in Boskoop avondcursussen gegeven, in VVaddinxveen is er sprake van dagcursussen. De inschrijvings avonden daarvoor zijn in de Boskoopse Huishoudschool op woensdag 1 en 8 september van 19.30 tot 21.00 uur en in de Waddinxveense Ontmoetingskerk op woensdag 1 en maandag 6 september respectievelijk van 10.30-12.00 uur en van 19.30- 21.00 uur. .'•W

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 13