Reeuwijk belegt informatieavond Midden-Holland Popfestival in openlucht op zwembadterrein houdt zaterdag informatiedag over bouwplaats rioolzuivering Acht cursussen in De Bonkelaar Een boekenbon? Waarom nu WD stemmen, terwijl u een andere partij gewend bent? Nieuw seizoen Soos XIII in Dierenpension Gouda op rand bankroet AA and the Doctors in Boskoopse Soos XIII Kerkdienst voor verstandelijk gehandicapten in Gouda Installatie 250 meter ten noorden van recreatiepark Vrijdag 3 september i Boskoop begint Henk v. Ulsen opent seizoen De Spintol op 24 september Zaterdag 11 september provinciale fietsdag 1982 Streekcommissie start inspraak over streekplan Coopertest Afscheid van drs. B. W. Buenk Basistraining geestelijke verzorging HV Alleen bij Gert Alternatieve Gezondheid Vier Granen Brood GERT HUIZER de echte bakker Zuidkadé 11 - Tel. 2354 Winkelgalerij Groensvoorde 8 Tel. 2382 - Waddinxveen Nassaustraat 7 - Boskoop Tel 01727-2319 De groep Long Way Blues, te zien en te horen tijdens het openluchtpopfes- 1 tival aan het slot van de Waddinxveense Nationale Zwemvierdaagse 1982. Minder praten, méér doen I HINDELOPEN/ BOERENSCHILDEREN ?82 eerder tegen deze bouwplannen GRAAG GEGEVEN! lïhj WOENSDAG 1 SEPTEMBER 19X2 1 Het zwaartepunt van de informatie dag, enkele dagen voordat op dinsdag 7 september overal in de streek nieu we gemeenteraden zullen worden ge- heid om oezwaren gebruik gemaakt. BEZWAREN De raad van de gemeente Reeuwijk heeft daarna besloten dat bestem mingsplan (voorlopig) niet vast te stellen. Onderzocht moet worden óf een andere, aanvaardbare vestigings- Vooral de laatste jaren zijn de per soneels- en energiekosten van het die renpension fors gestegen. Dat is on der meer het gevolg van het feit dat het pension meer dieren te ver zorgen heeft gekregen. De gemeen ten zijn sinds kort verplicht te zor gen dat zwerfdieren en dieren, die eigenaren om diverse redenen niet meer kunnen verzorgen, worden op gevangen. De gemeenten kunnen dat zelf niet, waardoor de druk op het dierenpension extra is toegenomen zonder dat er een verhoging van de financiële bijdrage tegenover staat. U heeft het afgelopen jaar gezien wat er terecht komt van een CDA-PvdA-D'66 regering Vallen. lijmen, opstaan, geruzie en eindeloos gepraat. Een aantal mensen in deze partijen wil 1 straks weer met elkaar aan tafel gaan zitten. Ze laten J u in het ongewisse, wat er met uw stem gebeurt! 1 Als een lange formatiepenode en een kabinet CDA-PvdA-D'66 met uw bedoeling is, kies dan nu voor de WD Voor minder praten, méér doen. Kies woensdag VVD Al is het voor het eerst w g in uw leven. 'w* Word hd en bel vandaag 070-614121 J of schrijf naar Antwoordnummer 1Q77. 2500 WB Den Haag GOUDA - Het dierenpension Mid- den-Holland in Gouda verkeert in ernstig financiële moeilijkheden. Als de gemeenten, die bij het opvanghuis zijn aangesloten, hun vaste bijdragen niet verhogen, ziet het stichtingsbe stuur zich genoodzaakt het dieren pension te sluiten. In een brief heeft het bestuur de gemeenten gewezen op de ernst van de situatie. Het stichtingsbestuur heeft in het verleden al vaker aan de bel getrokken, maar de gemeenten hebben tot nu toe geweigerd finan- cieel bij te springen. Verwacht wordt dat het exploitatietekort dit jaar tot ruim 50.000 gulden zal stijgen. BOSKOOP - Na een stop tijdens de zo mermaanden gaat de Boskoopse socië teit Soos XIII aan de Galerij weer open voor het publiek op vrijdag 3 september om 20.00 uur. Met ingang van deze datum worden een aantal kleine veranderingen ingevoerd. Vanaf 3 september is Soos XIII alleen toegankelijk voor leden. Het lidmaat schap is verkrijgbaar aan de zaal, voor personen vanaf 16 jaar. Bij het aanmel den als lid is men verplicht twee pasfoto’s mee te brengen. De prijs van een lidmaatschap voor het seizoen 82/83 bedraagt 15,-. Daarbij moet dan elke avond nog een klein ber- dag van 2,- betaald worden. (Niet-le- den kunnen bij hoge uitzondering toege laten worden na betaling van 6,-. Na dat men één of twee maal geweest is, dient men lid te worden van Soos XIII. Een andere verandering is dat Soos XIII voortaan alleen elke vrijdagavond ge opend is. Voorts zal geprobeerd worden om zaterdagavond 1 x per zes weken ge opend te zijn; er zal dan een groep optre den. Tijdens de vakantie’is geprobeerd het gebouw wat gezelliger te maken door een paar dingen te veranderen. "We ho pen dat de vele vaste bezoekers van vori ge jaren ook dit jaar weer van ons ge bouwgebruik zullen maken", aldus Soos XIII. WADDINXVEEN De acteur Henk van Ulsen zal vrijdagavond 24 sep tember in het jeugd- en vrijetijds centrum De Bonkelaar te Waddinx veen voor de vierde maal het seizoen openen van de film- en theaterwerk- groep De Spintol. is van een klasse die veel mensen tot dus ver is ontgaan), Hans Visser (bas, is de nieuwe bassist en speelde eerder bij Nor man and the Starmakers) en Erwin Java (solo-gitaar, bekend uit White Honey en Herman Brrod and his Wild Romance). Erwin heeft een tijd geprobeerd zelf een band op te richten, maar daar had hij nu genoeg van. Hij had zin weer eens in goed fraaiende bands mee te blazen en aangezien AA and the Doctors de Rolls Royce van de Nederlandse Rockbands is was het een kwestie van even bellen. gende melodieuse popmuziek. De groep speelt nummers die ze allen zelfgeschre ven hebben met Engelstalige teksten. De muziek wordt uitgevoerd door Do nald Havenaar, Ben Houdijk en Leon- Serge de Haan. Na Spunk ’n queasy is het de beurt aan de Bodegraafse groep Long Way Blues. Deze blues/rock-formatie, die in 1976 werd opgericht door Willem van Houten (zelf van oorsprong Waddinxvener) speelt grotendeels eigen werk. De for matie bestaat uit vier man, te weten: Willen van Houten-sologitaar/zang; Leo de Jong-sologitaar/slaggitaar; Ed Blan- ken-basgitaar, mondharmonica; Leen Kok-drum. Als laatste treedt op de groep Phantom Cargo. Deze groep werd begin 1980 tot de huidige bezetting gekompleteerd en bestaat uit een zesmans/vrouw-formatie, voornamelijk afkomstig uit Rotterdam. De muziek van Phantom Cargo is moei lijk een etiket op te plakken, maar kan waarschijnlijk het best omschreven wor den als melodieuze rock met snelle af wisselingen naar swingende rock. Het repertoire bestaat geheel uit eigen werk en wordt afzonderlijk door de ver schillende bandleden geschreven. Naast regelmatige uitbreiding van het reperto ire, dat momenteel uit een 30-tal kompo sities bestaat, werkt de groep aan uit breiding van akoestische en optische presentatie. De band wordt bezet door: Marianne van Dijk, zang; Teus de Groot, gitaar-zang; Ben van Dijk, basgi taar; Albert Mudde, drums; Harry van Dijk, gitaar/zang; Leonard de Vos, key- bords/zang. Voor de organisatie van dit openlucht popfestival namen de organisatoren van de Waddinxveense Nationale Zwem vierdaagse 1982 (het zwemmbadperson- eel, de Waddinxveense Reddingsbriga de en de zwem- en poloclub De Gouwe) contact op met het jeugd- en Jongeren centrum Waddinxveen. Dit in verband met de ervaring bij De Bonkelaar op het gebied van popconcerten. De organiserende werkgroep heeft de uitdaging graag aangenomen, ondanks het vrij korte tijdsbestek waarin de orga nisatie moest plaats vinden, maar in de hoop dat als het festival slaagt er mis schien mogelijkheden zijn om elk jaar een openlucht-festival in Waddinxveen te kunnen realiseren. Dit jaar was het dus nog een beetje improviseren maar gelukkig heeft men toch nog een aantek- kelijk programma kunnen opzetten. Een goede geluidsinstallatie voor een buitenoptreden was vrij snel gevonden, evenals de lichtinstallatie. Aanzienlijk moeilijker was het vinden van een podi um accommodatie, maar ook dit is ge lukt. Ook het vinden van goede bands le verde wat problemen op, niet alleen door de krappe voorbereidingstijd, maar ook doordat men de entreeprijzen laag wilde houden zodat met een beperkt budget aan de slag moest worden geg aan. Toch zijn ze er in geslaagd een goed pro gramma in elkaar te zetten. Als eerste band werd Spunk ’n’ Queasy ingehuurd, één voor De Bonkelaar niet onbekende naam. Deze Alphense formatie maakte hier al eerder furore met hun zeer swin- WADD1NXVEEN Het Waddinx veense jeugd- en jongerencentrum De Bonkelaar laat deze maand acht cursussen van start gaan. Het betreft hier de cursussen Pottenbakken, Fo tografie, Ballet, Spaans, Hindelopen/ Bocrenschilderen, Poppenmaken, In dische keuken en Volksdansen, waar over inlichtingen kunnen worden ver kregen bij De Bonkelaar, tel. 01828- 7272. POTTENBAKKEN Iedere maandagavond vanaf maandag 13 september van 19.30 tot 21.30 uur de cursus Pottenbakken. Aantal lessen: 25. Deelnemerskosten inclu sief materialen f. 200, De docente voor de maandagavondcursus is Loki van Reek. Tevens wordt er een cur sus Pottenbakken gegeven op de don- derdagachtend. De docente is dan Di- nie Bakker. Aantal lessen: 25. Deel nemerskosten inclusief materialen f. 200,-. DONKERE KAMER De Foto/Donkere Kamer-cursussen op de maandagavonden van 20.00 tot 22.00 uur. Er zal een informatie avond gegeven worden op maandag 13 september a.s. om 20.00 uur in De Bonkelaar te Waddinxveen. Be langstellenden zijn hierbij van harte welkom. De cursus Doka (donkere kamer - ontwikkelen) bevat 5 avon den en kost f. 90,— per persoon. In clusief de materialen. De foto/doka- cursus is 8 avonden en kost f. 70,— per persoon. De docent: Hans Dae- ter. BALLET De cursus Ballet (klassiek/bewegings- leer) omvat verschillende groepen vanaf 4 jaar tot en met volwassenen. Ze worden gegeven op de dinsdag middag en -avond. De docente is Jos Lasschuyt. De kosten bedragen f. 22,50 per maand (2 personen uit één gezin f. 20,— p.p.). Voor infor matie en/of inschrijvingen: De Bon kelaar, tel. 01828-7272 of de docen te te. 01820-15396. SPAANS Vanaf 22 september worden er op de woensdagavonden weer cursussen Spaans voor gevorderden en begin ners gegeven. De cursus voor gevor derden omvat 35 lessen van een uur en begint om-20.00 uur. De deelne merskosten bedragen f. 175,— inclu sief de lesmaterialen. De cursus voor beginners worden gehouden op de woensdagavonden vanaf 21.15 uur en omvat ook 35 leasen van een uur. De cursusprijs bedraagt f. 165,— inclu sief de lesmaterialen. De cursus Hindelopen/Boerenschilde- ren wordt gegeven op de woens dagochtenden en omvat 8 lessen. De cursus duurt van 09.15 tot 11.15 uur en de deelnemerskosten bedragen f. 90,— per persoon, inclusief de mate rialen. Docente is Joke v.d. Heuvel. POPPENMAKEN De cursus poppenmaken wordt ge houden op de donderdagmiddag van af 16 september van 13.30 tot 15.30 uur. De deelnemerskosten bedragen f. 80,— inclusief de materialen. Do cente is Ank Verhuist. INDISCHE KEUKEN De cursus Indische keuken wordt ge geven op de woensdagochtend (09.30 -11.30 uur) en/of woensdagmiddag (13.30-15.30 uur). De cursus omvat 10 lessen en de deelnemerskosten be dragen f. 85,— per persoon exclusief de materialen. Ook mannen zijn van harte welkom op deze kookcursus sen. VOLKSDANSEN De cursus volksdansen wordt gege ven op de donderdagavonden en zal 16 september gaan starten. De cur sus omvat 12 lessen van 20.00-22.00 uur. Docent is Leo de Groot en de kosten voor deelname bedragen f. 65,-. Over de bouw van de rioolwaterzui veringsinstallatie op Reeuwijks grondgebied is woensdagavond voor een week nog gesproken in de Wad dinxveense raadscommissie voor openbare werken en -bedrijven. Daar stelde wethouder P.F.J. van Schie (CDA) dat de gemeente Reeuwijk de BOSKOOP - Bskoop en Gouda zijn in deze streek twee plaatsen waar gestart I kan worden voor de zaterdag 11 septem ber door de Nederlandse Rijwiel Toer I Unie (NRTU) en de Zuidhollandse Ver enigingen voor Vreemdelingenverkeer (VVV) te houden provinciale fietsdag 1982. Het is voor de derde maal dat deze unieke en prachtige fietstocht zal wor den gehouden. I Waren er vorig jaar, ondanks het slechte weer, toch nog zo’n 3000 deelnemers, dit jaar wordt alles in het werk gesteld meer mensen te laten genieten van deze hap- I Pening. Er zijn 28 startplaatsen ver- spreid over heel Zuid-Holland, zodat GOUDA Op haar laatst gehouden vergadering in Hotel De Zalm in Gou da heeft de streekcommissie voor Gouda en omstreken - in welke com missie 20 streekbewoners praten over ruimtelijke ordening en inspraak op provinciaal niveau het startschot ge geven voor de inspraakprocedure bij de evaluatie van het streekplan Zuid- Holland-Oost, waartoe al Waddinx veen en Boskóop behoren. In de re gio Gouda gaan zes werkgroepen be ginnen met het opstellen van een commentaar. De streekcommissie heeft ook besloten dat diegenen die alsnog in een werkgroep mee willen doen, zich nog aan kunnen melden. Omdat de groep al gaat starten, moet men zich zo snel mogelijk opgeven bij het centraal secretariaat van de streekcommissies, Verrijn Stuartlaan 17, 2288 EK Rijswijk, telefoon 070- 997770. Men ontvangt dan de inspraakbro- chure “Het streekplan van streek?”, hierin zijn samenvattingen opgeno men die ter discussie staan en een dis- cussischema, dat als leidraad kan die nen bij de discussie. Verder ontvangt men de nota’s: evaluatienota streek plan Zuid-Holland Oost, evaluatieno ta onderlinge samenhang streekplan- ne Zuid-Holland West en Oost en een nota knelpunten en ruimtelijk beleid, waarin een visie op de ontwik kelingen tot het jaar 2000 ter dis cussie staat. BOSKOOP Zaterdagmiddag 4 sep tember houdt de atletiekvereniging AV’47 uit Boskoop weer een Cooper test. Deze wordt gehouden op de at letiekbaan aan de Hoogeveenseweg te Boskoop. Om half vier start de eerste groep van 20 personen. Het inschrijf geld bedraagt f. 2,— per persoon. GOUDA - Tijdens een op vrijdag 24 september van 17.30-21.00 uur in de aula van de Middelbare Technische School aan de Groen van Prinsterersingel 52 in Gouda te houden receptie zal drs. B. W. Buenk afscheid nemen als secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. Drs. Buenk, die inmiddels al is opge volgd door drs. J. C. Brink, legt per 30 september zijn functie neer in verband met het bereiken van de 65-jarige leef tijd. in te dienen is WADDINXVEEN/BOSKOOP/REEUWIJK - Het gemeente bestuur van Reeuwijk belegt dinsdagavond 14 september om acht uur in Amicitia aan de Dorpsweg 30 in Reeuwijk-Dorp een infor matieavond over de door net hoogheemraadschap aan de Henegouwerweg 1 voor Waddinxveen, Boskoop en Reeuwijk-Dorp bestemd voor de direct belanghebbenden bij de deze afvalwaterzuiveringsinstallatie WADDINXVEEN - De deze week van maandag tot en met vrijdag te houden Nationale Zwemvierdaagse 1982 in het openluchtzwembad "de Sniep" wordt voor wat het nevenprogramma betreft vrijdagavond 3 sep tember afgesloten met een openlucht-popfestival op de ligweide van het zwembadcomplex. Dit popfestival begint om zes uur ’s avonds en is toe gankelijk tegen betaling van zes gulden. Tot de medewerkenden behoren Spunk ’n Queasy uit Alphenaan dén Rijn, Long Way Blues uit Bodegra ven en Phanton Cargo uit Rotterdam. men in de directe omgeving van start kan gaan. Geen moeilijke vervoersproble men dus. De afstanden bedragen zo’n 30 a 40 km. De routes zijn uitgezet door leden van de NRTU. Deelname staat open voor ie dereen, doch ouders wordt aangeraden kinderen jonger dan 12 jaar mee op de netste nemen. q1??611 kan men op 11 september vanaf y 00-1300 uur. Men dient voor 17.00 uur *eer terug te zijn. De kosten bedragen J L- p.p. inclusief medaille. Vanaf 3 september kan men voorinschrijven bij de VVV-kantoren. AA and the doctors vrijdagavond te zien in de Boskoopse soos XIII. BOSKOOP - Vrijdagavond 3 september om acht uur wordt het nieuwe muziek- seizoen in de Boskoopse sociëteit Soos XIII aan de Galerij geopend met een op treden van AA and the Doctors. Deze formatie rond Appie Alberts kan met andere Nederlandse groepen moei lijk worden vergeleken. Als we over de grenzen kijken komen we in de richting tussen Iggy Pop, Lou Reed en de Ramo- nes zonder één van deze drie te raken. Na het uitbrengen van de debuut-LP "Wash mah brain” onderging de groep enkele bezettingswijzigingen. Gitarist Rudolph Lentze begon een eigen band en bassist Lourens Leeuw zag het met de muziek niet meer zo zitten. AA and the doctors bestaat uit: Albert "Appie” Al berts, (zang, sax, performance), Peter Walrecht (drums, beste rock-and-rol- drummer van Nederland, speelde eerder in White Honey en Herman Brood’s Wild Romance), Klaas Post (gitaar, zijn gitaarwerk op de LP "Wash mah brain” van Rijnland te bouwen waterzuiveringsinstallatie Deze avond is c vestigingsplaats van deze afvalwaterzuiveringsinstallatie en dat is iedereen die woont of verblijft binnen een afstand van 250 meter van de nu aan de orde zijnde lokatie en eerder tegen deze bouwplannen een bezwaarschrift heeft ingediend. Al gedurende de gehele jaren zeven tig wordt er intensief gewerkt om te komen tot de bouw van een afvalwa terzuiveringsinstallatie, die eerst een plek had gekregen nabij het in aanleg zijnde Gouwebos aan de westkant van de Gouwe. Om tot de bouw van zo’n inrichting te kunnen komen, moet een aanpas sing van het bestemmingsplan tot stand gebracht worden. In 1981 heeft de gemeente Reeuwijk het ont- werp-bestemmingplan “Afvalzuive- ringsinrichting Henegouwerweg 1982” ter inzage gelegd. Dat is het begin van een procedure, waarin is begrepen de gelegenheid om tegen zo’n ontwerp-bestemmingsplan be zwaren in te dienen. Van die gelegen- CDA, VVD en PvdA - dat als leidraad zal gaan gelden voor het nieuwe Wad dinxveense college van B. en W. - het volgende: “Het samenwerkingsorgaan Midden- Holland dient te worden omgebouwd tot een eenvoudiger gemeenschappe lijke regeling met duidelijk omschre ven dienstverlenende taken. Mid den-Holland dient een versterking willen vieren. Voor inlichtingen kan na te streven van het intergemeente- kontakt opnemen met: mevr. A. Beste lijk ambtelijk en portefeuillehouders- man-Sorge, K. Lotsystraat 26, tel.: overleg.” 01820-16883, Gouda. GOUDA Het Intergemeentelijk Samenwerkingsorgaan Midden- Holland, waarbij 23 gemeenten zijn aangesloten, waaronder Wad dinxveen en Boskoop, houdt zaterdag 4 september een informa tiedag ten behoeve van de gemeenteraadsleden van de deelnemen de gemeenten. Volgens Midden-Holland is gebleken dat er nog steeds te veel onduidelijkheid bestaat omtrent het samenwer kingsverband dat in 1968 als Intergemeentelijk Overlegorgaan Gouda en omstreken van start ging. installeerd, zal dan ook gericht zijn op de taakstelling en activiteiten van het samenwerkingsorgaan, waarbij in het kader van de gemeenschappelijke regelingen ook de regionale brand weer, de regionale ambulancedienst en het gemeentelijk vuilverwerkings- bedrijf Midden-Holland en Rijnstreek betrokken zullen zijn. De informatiedag wordt gehouden in Zaal Kunstmin in Gouda en begint om half elf na ontvangst met koffie en stroopwafel. De officiële opening van de dag is in handen van Moor drechts burgemeester R. J. G. Ban- dell, de voorzitter van het samenwer kingsorgaan. Hierna volgen uiteenzettingen over de regionale brandweer, de regionale ambulancedienst, het gemeenschap pelijk vuilverwerkingshedrijf en wat huishoudelijke mededelingen. Vervol gens verplaatst het gezelschap zich naar de regionale brandweerkazerne aan de Nieuwe Haven en het gebouw van Midden-Holland aan de Hoge Gouwe. De dag wordt tussen kwart over een en kwart over twee beslo ten met een aperitief en een lunch. WADDINXVEEN GOUDA - Zondagmiddag 19 septem- Over het functioneren van het sa- her om vijf uur wordt er in de Vredes- menwerkingsorgaan Midden-Holland kerk aan de Dunantsingel in Gouda weer wordt vooral in Waddinxveen genu- een oecumenische kerkdienst met ver- anceerd gedacht. Zo staat er hierover standelijk gehandicapten gehouden. beleidsprogramma van Thema van deze dienst zal zijn ’’Petrus rT'1 bevrijd uit de gevangenis” (Hand. 12). Voorgangers in de dienst zullen zijn: ds. Bruijn en ds. Van Itterzon. De werkgroep, die deze dienst voorbe reidt, hoopt van harte dat velen - jong en oud, komend uit verschillende kerken, van elkaar verschillend in aanleg en ta lent - als één gemeente deze dienst mee men GOUDA Het Humanistisch Ver bond, gemeenschap Midden-Holland, start deze maand met een basistrai ning onder leiding van Hildegard Wassenaar voor vrijwillige geestelijke verzorging. Deze cursus is bedoeld als ondersteuning voor mensen die als vrijwilliger proberen om mensen die om hulp vragen te begeleiden en voor diegenen die hieraan in de toekomst een deel van hun tijd ■zouden willen gaan geven. Om aan deze training te kunnen gaan meedoen behoeft men geen lid te zijn van het Humanis tisch Verbond. Ook leden van Hu- manitas, de Vrijdenkers - het N1VON en andere belangstellenden zijn wel kom. I De cursus zal 4 avonden en 2 dagen in beslag nemen en de kosten bedra gen voor leden f. 10,— en voor niet- leden f. 20,—. Heel globaal zullen de volgende onderwerpen een onderdeel vormen van de training: introduktie - het doel v.d. cursus - spreek en luis teroefening - wat doe ik met het ver haal van een ander - eigen waarden en normen onder de loupe nemen - werken met incidentmethode - rol lenspelen - waarbij gebruik kan wor den gemaakt van video-apparatuur. Nadere informatie is te verkrijgen bij Gerda de Vries-Paans - telefoon: 01820-10356. Wie wil deelnemen kan het beste zo spoedog mogelijk contact met haar opnemen, omdat de eerste bijeenkomst reeds op 16 sep tember zal plaatsvinden. plaats voor de afvahjtaterzuiverings- inrichting kan worden gevonden. Aan diegenen, die indertijd een be zwaarschrift tegen het ontwerp- bestemmingsplan hebben ingediend is toen een informatie-avond over het onderwerp “afvalwaterzuiveringsin stallatie” in het vooruitzicht gesteld. De organisatie en presentatie is een gezamenlijke aangelegenheid van het hoogheemraadschap van Rijnland en de gemeente Reeuwijk. bouwlokatie bestuurlijk rond moet zien te krijgen. Met commissielid J.A. Hielema (CDA) stelde hij dat er nog niet veel beweging is gekomen in de zaak, hoewel er nu toch opnieuw een lokatie is vastgelegd. “Ik hoop dat de voorstellen voor alle partijen aanvaardbaar zullen worden”, be toogde wethouder Van Schie over deze zaak waarover sinds 1973 al allerlei ontwikkelingen vallen te mel den. De bestaande lokatie (op grond gebied van P.W. Koot, J.P. v.d. Broek en het provinciaal bestuur) ligt on geveer 250 meter ten noorden van het recreatiepark van mejuffrouw T. Breedijk. RPF Laatst haalde de Reeuwijkse kies vereniging Reeuwijk-Driebruggen van de RPF de publiciteit nog door in een open brief te stellen dat de bouw van de neiuwe afvalwaterzuiverings installatie veel te duur dreigt te wor den. De leden van de RPF vrezen dat de bewoners van Boskoop, Wad dinxveen en Reeuwijk een ontoelaat baar hoge verontreinigingsheffing zul len moeten betalen, wanneer de grondaankopen te royaal zijn. rDE ECHTE

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 11