aan Geen levensvatbaarheid meer wegens gebrek kleuters; hoofdleidster wordt ontslagen V VERGADERINGEN v BELASTINGEN V BESTUURSZAKEN g DIVERSEN g TELEFOONNUMMERS GEMEENTELIJKE ZWEMBADEN p KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN y VERKEER EN VERVOER PSPREEKUREN iy OPENBARE ORDE VERKIEZINGEN x SPORTEN RECREATIE U INZAMELINGEN VOLKSGEZONDHEID O MILIEUZAKEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1982 '82 01820-15767 01727-4044 070-210001 4433 4433 2222 3000 3000 ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres Postbus 400, 2740 A K Waddinxveen. Gemeenteraad Dinsdag 7 september 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA lyf VERGUNNINGEN (ALGEMEEN) WADDINXVEEN GEMEENTE de kosten verkrijg- 01820-16066 010-362244 en Volksgezondheid Ni 1 18. 19. 20. 21. 22. 23. 10. 11. College voor de verlening van bijstand Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften Uitoefening kiesrecht door personen, die in dienstbetrekking zijn. Iedere werkgever wordt eraan herinnerd dat hij, volgens artikel 110 der Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiesgerechtigde werk nemer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gelegenheid krijgt aan de verkiezingen deel te nemen voorzover deze niet buiten de tijd van zijn dienstbetrekking hieraan kan deelnemen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die uit hoofde van hun dienstbetrekking binnen de voor de stemming be- paalde tijd niet vertoeven in een gemeente, waar zij aan de stem ming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente tenzij zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan gedurende twee achtereenvolgende uren verhinderd zullen zijn hun arbeid te verrichten. Lijsten van kandidaten De lijsten van kandidaten voor de stemming ter verkiezing van de le den van de Tweede Kamer der Staten-Generaal zijn elders in dit weekblad afgedrukt. Tevens wordeg de lijsten op de dag der stemming in elk stemlokaal duidelijk leesbaar opgehangen. De kandidatenlijsten worden dit jaar, voor wat betreft de verkiezin gen, niet aan huis bezorgd. Recreatieschap Bospark Op de gemeentesecretarie van de gemeenten Waddinxveen en Bos koop liggen gedurende de kantooruren in de maanden september en De commissie voor onderwijszaken is in meerderheid van mening dat tot sluiting van ’t Hazeveld moet worden overgeg- Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht, indien u een afspraak heeft gemaakt. 12. 13. aangedragen. "Wij handhaven daarom ons standpunt dat aan de opheffing van ’t Hazeveld niet is te ontkomen”, aldus B.enW. Alamering Brariweer Polite Ongivallen Belaigrijke telefoonnummers Gententesecretarie Dient Openbare Werken en bedrijven Medsche hulp Ambilancedienst Telebnische hulpdienst geesplijke en sociale nood Storhgsdiensten Gash elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Cenrale Antenne Inrichting (CAI) mende schooljaar zal bezoeken, zo ge ring is dat ons inziens inhoudelijk niet meer te spreken is van een kleuter school”, aldus het college. "Wij hebben de inspecteur van het kleu ter- en lager onderwijs, de oudercom- missies van ’t Hazeveld en de Jan Ligt- hartschool, de Schoolraad en de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs over de eventuele opheffing van ’t Hazeveld ge hoord”. De hierop ontvangen reacties, alsmede een nog op 24 augustus 1982 ontvangen brief 23 augustus 1982 van de voorzitters van genoemde oudercom- missies, de Schoolraad en de Vereniging voor Openbaar Onderwijs, lagen alleen voor de raadsleden ter inzage. De inspecteur gaat akkoord met een op heffing. Deze Opheffing wordt door alle partijen betreurd, dit mede nu de be staansmogelijkheid van de Jan Ligthart- school in gevaar komt. Wel worden mo gelijke oorzaken van de terugloop van het leerlingenaantal genoemd, maar he laas worden geen haalbare oplossingen voor de instandhouding van de school Burgemeester en wethouders van Waddinxveen hebben in hun ver gadering van 24 augustus besloten dat: - het Fanfarekorps Concordia Waddinxveen op zaterdag 25 sep tember a.s. een taptoe mag organiseren, tevens is vergunning ver leend voör het mogen rondgaan met een geluidswagen door Wad dinxveen van 11.00-13.00 uur en dat enkele spandoeken in Wad dinxveen mogen worden opgehangen, ’s Middags zullen drie mu ziekkorpsen door Waddinxveen marcheren van 16.30 tot 18.00 uur. 07. 08. 09. Bestuur van de Stichting Jeugd- en Jongerencentrum Wad- 12. Voorstel tot goedkeuring van de begroting 1982 van de Stichting Onenbare Bibliotheek te Waddinxveen Voordracht algemene decoratieverlening 1983 Ieder jaar op 29 april vindt er een groot aantal onderscheidingen plaats. Een Koninklijke onderscheiding komt terecht bij iemand die zich in het maatschappelijk leven op een of andere manier heeft on derscheiden van andere mensen: in het werk, als verenigingsbe- stuurder, als ambtsdrager in een kerk, enz. Vaak is een combinatie van enige deugden, verenigd in één persoon de basis voor een on derscheiding. Gedecoreerden zijn als regel mensen van middelbare leeftijd of ouder, want het duurt wel even voordat kwaliteiten opval len en worden erkend. Stemmen elders en stemmen bij volmacht 3 september 1982: Laatste dag indiening mondelinge verzoekeji om elders te stemmen. Overmorgen, 3 september 1982, is de laatste dag dat een kiezer, die in een ander stêmbureau zijn/haar stem wil uitbrengen dan het stem bureau waarvoor hij/zij een oproepkaart heeft ontvangen, hiertoe een verzoek kan indienen. De kiezer dient dan de ontvangen oproepingskaart persoonlijk aan te bieden ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Op het verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzet ting van de oproepingskaart in een kiezerslegitimatiekaart. De kiezer aan wie een legitimatiekaart is verstrekt kan uitsluitend met deze kaart aan de stemming deelnemen (in geheel Nederland). Indien de kiezerslegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Stemmen bij volmacht Het stemmen bij volmacht kan thans alleen nog door middel van overdracht van de ontvangen oproepingskaart. Daartoe dient de op de voorzijde van die kaart voorkomende verklaring te worden inge vuld en door volmachtgever en gemachtigde te worden-onderte kend. Deze volmachtgeving kan tot op de dag van de stemming (8 september 1982) buiten de gemeentesecretarie om geschieden. Er behoeft dus geen verzoek bij de gemeentesecretarie te worden ingediend. Wel is het bij volmacht stemmen door middel van over dracht van de oproepingskaart aan twee voorwaarden verbondente weten: 1volmachtgever en gemachtigde moeten beiden in hetzelfde stem district als kiezer zijn ingeschreven en 2. gemachtigde mag de stem van de volmachtgever uitsluitend tege lijk met zijn eigen stem uitbrengen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzingen als zodanig aannemen. Indien de volmachtlegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Stemming voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal Op woensdag 8 september 1982, van des morgens acht uur tot des namiddags zeven uur, zal de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal plaatshebben. De aandacht wordt gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van strafrecht, luidende: "Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan een krach tens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Aanbieden vuilniszakken aan de ophaaldienst Voor het aanbieden van huisvuil geldt een bepaald ophaalschema. In de praktijk blijkt dat veel vuilniszakken reeds de avond voor de ophaaldag buiten op straat worden gezet. Met het oog op de mogelijkheid dat door het kapot maken van die zakken (door baldadigheid of door dieren) de Weg wordt verontrei nigd, terwijl de kans op ongedierte toeneemt, wordt u verzocht het huishoudelijk afval (verpakt in vuilniszakken!) of het grof huisvuil (zo^nogelijk gebundeld wanneer het geen grote voorwerpen be treft!) als het even kan pas op de ophaaldagen zelf buiten te zetten. Denkt u overigens aan het goed verpakken van scherpe voorwer pen. Om verwondingen voor het personeel van de ophaaldienst te voorkomen wordt uw medewerking gevraagd met name glas in de daarvoor bestemde containers te deponeren. Alles bij elkaar scheelt dit ook nog in de benodigde vuilniszakken. Wet Arob. Ingevolge de Wet-Arob kan iemand die door een besluit van het gemeen tebestuur rechtstreeks in zijn belangen is getroffen daartegen een bezwaarschrift indienen. Dit kan echter alleen als er geen andere mogelijkheden zijn om een bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Als deze mogelijkheden er wél zijn is dit steeds in de betreffende publicatie vermeld. Wanneer u overweegt een bezwaarschrift op grond van de Wet-Arob in te dienen is het aan te bevelen dat u daarover tevoren nadere informatie inwint bij de afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening van de gemeentesecretarie, telefoon 4433, toestel 125. Wijziging griffierecht Wet AROB Alvorens door de afdeling Rechtspraak van de Raad van State te ’s- Gravenhage en beroepschrift op grond van de wet AROB in behan deling kan worden genomen dient een griffierecht te worden bè- taald. Met ingang van 1 oktober 1982 zal dit griffierecht worden verhoogd van 75,- naar 85,-. 1. Installatie van de toegelaten leden gemeenteraad. 2. Algemene beschouwingen beleidsprogramma 1982-1986 en ver kiezing wethouders. a. voorziening vacature P. F. J. van Schie b. voorziening vacature L. M. Oosterbroek-Waagmeester c. voorziening vacature derde wethouder. 3. Benoemingen van leden in diverse organen en commissies 01Commissie voor de Financiën Commissie voor Openbare Werken en Bedrijven Commissie voor de Ruimtelijke Ordening en Woningbouw Commissie voor de Onderwijszaken Aanvraag en ontwerp-beschikking Hinderwet S.B.S. Waddinxveense Dump. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat op 25 augustus 1982 een verzoek om een hinderwetvergunning is in gekomen van S.É.S. Waddinxveense Dump, leplaan 81-83 te Wad dinxveen, voor het oprichten en in werking hebben van een opslag plaats van vuurwerk. Aangezien voorshands wordt aangenomen dat er geen behoefte aan zal bestaan tegen de aanvraag bezwaren in te brenger)is de door ons opgestelde ontwerp-beschikking tegelijkertijd met het verzoek om vergunning ter inzage gelegd. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning en/ of de ontwerp-beschikking kunnen door een ieder tot 2 oktober 1982 schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur. De aanvraag en de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen tot en met 2 oktober 1982 op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie ter inzage elke werkdag van 8.30 tot 12.15 uur en van 19.00 tot 22.00 uur op de maandagavonden. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kan een openbare zitting worden gehouden over de aan vraag. aan, één lid is van mening dat er thans té weinig materiaal aanwezig is om eerï goede beslissing mogelijk te maken. Zo tot opheffing wordt besloten zullen B. en W. uiteraard de aan deze éénklassigë school verbonden (hoofd-)leidster moe-, ten ontslaan. In dit verband merken zij op dat zij reeds op 22 juni 1982 over het voorgenomen ontslag is ingelicht. Aangifte Hondenbelasting In verband met de uitvoering van de Verordening Hondenbelasting brengen burgemeester en wethouders van Waddinxveen het volgen de onder de aandacht: - wanneer u een hond koopt of krijgt; - wanneer u een hond heeft die de leeftijd van drie maanden be reikt; - wanneer u uw hond verkoopt of weggeeft; - wanneer uw hond overlijdt; dient u daarvan, binnen 14 dagen, schrifteiijk aangifte te doen ter gemeentesecretarie, afdeling Financiën. Rondgaan met geluidswagens Op grond van de Algemene Politieverordening voor Waddinxveen heeft de burgemeester onder meer de bevoegdheid ontheffing te verlenen voor het rondgaan met geluidswagens. Teneinde de overlast zoveel mogelijk te beperken neemt de burge meester bij de beoordeling van verzoeken daartoe de volgende re gels in acht, welke (deels) in de vorm van voorschriften aan een te verlenen ontheffing worden verbonden: 1. de ontheffing geldt voor een bepaalde dag en wel voor maximaal twee uren tussen 09.00 en 19.00 uur. 2. iedere straat mag slechts éénmaal worden bezocht. 3. door of namens de groepscommandant der Rijkspolitie te geven aanwijzingen dienen stipt te worden opgevolgd. 4. het geluidsvolume dient zodanig te zijn afgesteld dat geen over last wordt bezorgd. het gemiddeld aantal kleuters op deze school dan gedurende drie achtereenvol gende jaren - de jaren 1980,1981 en 1982 - minder dan 30 zal hebben bedragen. Het besluit tot opheffing zou genomen moeten worden voor 1 februari 1983. Aangenomen moet worden dat een ver zoek om ontheffing, door de minister zal worden afgewezen nu de levensvatbaar heid van de school op wat langere ter mijn niet kan worden aangetoond. ’’Voormeld artikel in de wet sluit een op heffing van de school vóór 1 augustus 1983 uiteraard niet uit en wij menen dat reeds thans tot deze opheffing moet wor den overgegaan nu het aantal kinderen, dat de school naar verwachting in het ko- oktober 1982 ter inzage de begroting van het schap voor 1983 en de rekening 1981. De stukken zijn in afschrift tegen betaling van baar op de gemeentesecretarie van Waddinxveen, afdeling Algeme ne Zaken. Openbare Bibliotheek te Waddinxveen. 13. Voorstel tot afwijzing van de subsidie-aanvrage 1983 van het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland 14. Voorstel tot het instellen van een Reserve reconstructie groene velden. 15. Voorstel tot verkoop van het pand Kerkweg-West 4-4b. 16. Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de gemeentereke- ning 1979 (inclusief wijziging begrotingen 1979 en 1980). 17. Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van de dienst Openbare Werken over 1980. 18. Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van het Grondbedrijf over 1980. 19. Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van het gemeenschappelijk antenne-systeembedrijf over 1980. 20. Voorstel inzake voorlopige vaststelling van de rekening van de tak van dienst Wijkwerk Zuid over 1980. 21 Begrotingswijzigingen, waaronder: voorstel tot het beschikbaarstellen van een bedrag ter verhoging van de raming op post 8.4.10/1982; verhoging algemene uitkering voor uitbreiding werkgelegen heid in kwartaire sector. 22 Rondvraag. Distukken liggen voor pers en publiek ten gemeentehuize ter inza ge afgelopen jaren aanzienlijk is teruggelo pen. De terugloop was groter dan kon worden verwacht. Zo daalde het gemid deld aantal kleuters van 34% in 1979 naar 16% in 1981Op de beide verstreken tel data in 1982,16 januari en 16 april, ston den nog slechts 14 kinderen ingeschre ven en dit aantal zou, in verband met vertrek van kinderen naar het lager on derwijs, bij de aanvang van het school jaar 1982/1983 slechts 5 bedragen. Op de "wachtlijst” staat slechts één kind, te plaatsen in november bij het bereiken van de leeftijd van 4 jaar. Op grond van de kleuteronderwijswet, zou de kleuterschool per 1 augustus 1983 moeten worden opgeheven, zulks omdat 24. Algemene Raad Regionale Ambulancedienst Midden-Hol- land. 4. Rondvraag. De stukken liggen voor pers en publiek vanaf 2 september 1982 ten gemeentehuize ter inzage. l -v XJ In verband met werkzaamheden aan de beweegbare vloer zal het overdekte zwembad voor het publiek worden opengesteld op maan dag 27 september 1982. Het openlucht zwembad zal hierdoor één week langer geopend zijn. De sluitingsdatum zal nu,zijn zondag 12 september 1982. Maar wie zorgt er voor dat men een onderscheiding krijgt? De burgemeester doet daarvoor een voordracht aan de Commissaris der Koningin, die op zijn beurt de betrokken minister terzake advi seert. Op de departementen vallen de beslissingen. De burgemeester kan niet alles weten maar hij krijgt soms (per brief) een tip van vriendelijke mensen waarin zij attenderen op een verdienstelijk mens. Maar voor u naar de pen grijpt is het zaak enige zekerheid te verkrijgen of de betrokkene een Koninklijke onder scheiding wel op prijs zou stellen. Want er wordt verschillend over gedacht en het is een pijnlijke zaak voor alle betrokkenen als het op spelden van de versierselen op het laatste moment niet door kan gaan, omdat de betrokkene dit niet wil. Tussen het aanvragen en het verlenen van een onderscheiding kun nen maanden verlopen en lang niet elk verzoek komt voor inwilli ging in aanmerking. Een voordracht voor de algemene decoratie verlening op 29 april moet zelfs al vóór 1 november van het voor gaande jaar de deur uitzijn. Het gebeurt nogal eensdat men enkele weken vóór het jubileum of afscheid op het idee komt de burge meester te vragen zijn best te doen voor een onderscheiding, maar dan is men onherroepelijk te laat. Voor meer inlichtingen, chef Algemene Zaken, de heer W. F. Meijer, tel. 4433, toestel 270. 02. 03. 04. 'Wl VI1ULI W IJ didKCll 05. Commissie voor Sociale. Zaken, Woonruimtebeleid Volksgezondheid 06. Commissie voor Welzijnszaken dinxveen Bestuur van de Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen Bestuur van de Stichting Openbare Bibliotheek Waddinx veen Schoolraad openbaar onderwijs Commissie voor Georganiseerd overleg 14. Algemeen bestuur Intergemeentelijk Samenwerkings orgaan Midden-Holland 15. Algemene Raad Gemeenschappelijk Vuilverwerkingsbe- 16. 17. 5. voor aktiviteiten wordt éénmaal ontheffing verleend met een maximum per organisatie van drie maal per kwartaal. 6. commerciële reclame is niet toegestaan. 7. geen ontheffing wordt verleend voor zuiver commerciële doel einden. De burgemeester heeft de chef van de secretarie-afdeling Algemene Zaken en het hoofd van het bureau Algemene Zaken gemachtigd tot het tekenen en afgeven van ontheffingen voor het rondgaan met geluidswagens. Gemeentebestuur wil kleuterschool ’t Hazeveld sluiten VADDINXVEEN - Het college van lurgemeester en Wethouders heeft de 'anavond (woensdag) vergaderende ge meenteraad het Voorstel gedaan de ‘Penbare kleuterschool ’t Hazeveld aan ^Kerkstraat per 15 september op te ■effen wegens gebrek aan leerlingen. De Ehool is geïntegreerd met de Jan Ligt- ■artschool en kent als hoofdleidster me- P ff rouw C. C. Blonk, die als gevolg van te schoolsluiting zal moeten worden ont jagen. lekend is dat het aantal kleuters op de cpenbare kleuterschool ’t Hazeveld - (eze school is in het kader van de inte gratie ondergebracht in het gebouw van (e Jan Ligthartschool, Kerkstraat 13 - de Spreekuur burgemeester, de heer C. M. van der Linden: vrijdag morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer P. F. J. van Schie: na afspraak. Bedieningstijden hefbrug Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben bij hun besluit van 13 juli 1982, no. B2601, besloten de bedieningstijden voor de hef brug alhier als volgt vast te stellen: maandag 05-.00 uur - 24.00 uur; dinsdag tot en met donderdag 00.00 uur - 24.00 uur; vrijdag 00.00 uur - 22.00 uur; zaterdag 06.00 uur -18.00 uur; een en ander met dien verstande, dat de brug: a. niet bediend hoeft te worden op een dag als vorenbedoeld wan neer deze een erkend algemeen christelijke feestdag is; b. op Hemelvaartsdag vanaf de voorgaande werkdag 22.00 uur niet meer wordt bediend; c. op 24 en 31 december na 18.00 uur niet meer wordt bediend; d. op werkdagen na- feestdagen vanaf 05.00 uur weer wordt be diend; e in dringende gevallen en onder bijzondere omstandigheden, na tijdig telefonisch verzoek ook buiten de vastgestelde bedienings- uren zal worden bediend. Gemeenteraad Woensdag 1 september 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1Vaststelling van de notulen van de vergaderingen van 16,30 juni :n 19 juli 1982. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een ’edeelte van het bestemmingsplan ’’Zuidkade-Wilhelminaka- de”. 4. Voorstel tot vaststelling van het bestemmingsplan "Verlengde Abr. Kroesweg”. 5. Voorstel tot vaststelling van de le herziening van het bestem mingsplan "Wijk Zuidplas 1980”. 6. Voorstel inzake beroepschrift van de heer A. J. Koot tegen een geweigerde bouwvergunning. 7. Voorstel inzake beroepschrift van de heer K. H. van der Loo, gericht tegen de aanschrijving enkele voorzieningen aan het pand Noordkade 219 te treffen. 8. Voorstel tot het afgeven van een garantieverklaring in verband met stroomvoorziening in Waddinxveen. 9. Voorstel inzake herziening instructie marktmeester. 10. Voorstel tot opheffing van de kleuterschool ’t Hazeveld”. 11. Voorstel tot het ter beschikking stellen van en in eigendom over dragen van grond aan de Vereniging Prot. Chr. Onderwijs. drijf Midden-Holland-Rijnstreek Algemeen bestuur Waterleidingbedrijf ”De Rijnstreek” Algemene Raad Gemeenschappelijk Energiebedrijf Gouda en Omstreken Algemene Raad Recreatieschap Bospark Algemene Raad Recreatieschap Reeuwijkse Plassen Algemene Raad Regionale Brandweer Midden-Holland Algemeen bestuur Woonwagencentrum "Gouwsluis” Algemeen bestuur Schoolartsen- Logopedische dienst Algemeen bestuur Intergemeentelijk Automatiseringscen- trum Midden-Nederland Collectevergunning Burgemeester en wethouders hebben bij besluit van 22 december 1981 aan het Protestants Interkerkelijk Thuisfront te Rijswijk ver gunning verleend om een huis-aan-huis collecte te mogen houden in de periode van 6 september tot en met 11 september 1982. Collectanten die in deze periode voor een ander doel collecteren hebben geen vergunning voor het collecteren. Iedere eerlijke collectant heeft een legitimatiebewijs bij zich welke hij/zij op verzoek kan tonen. Mazelen inenting, kinderen geboren in 1973 en Herhalingsinenting DTP, kinderen geboren in 1973 en 1978. Op woensdag 8 september 1982 bestaat in het Groene Kruisgebouw, Stationsstraat 12, van 13.30 tot 14.30 uur gelegenheid tot kosteloze inenting tegen mazelen voor de kinderen geboren in 1973. Aan deze kinderen is inmiddels een oproep verzonden. De DTP inenting geldt voor de kinderen geboren in 1973 en 1978, die dit jaar zijn opgeroepen en niet in de gelegenheid waren zich te laten inenten. Bij verhindering kan gebruik worden gemaakt van de laatste inen ting DTP-mazelen op woensdag 6 oktober a.s. De inentingspapieren moeten worden meegebracht. Inlichtingen: gemeentesecretarie, afd. Algemene Zaken, tel. 4433.

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 3