Prof. Kohnstammschool Waddinxveense Enthousiast tweetal Open brief over brief-reactie Politie houdt koopman (21) aan Lezers schrijven Buit van 52 diefstallen uit geparkeerde auto’s Zaterdag weer jeugdspuitfestijn WADDINXVEEN - De komende zaterdag in het kader van de Nationale Brandweerdag te houden jeugdbrandweerwedstrijden voor leerlingen van de vijfde en zesde klassen van de Waddinxveense basisscholen omvat niet vergroot in gebruik exploiteert kantine Verbouwing kostte bijna half miljoen Hoek Nesse-Noordkade Biljart wedstrijd in café Sport Artiestenpalet opent serie avonden voor bejaarden in AF-centrum Arie en Bep de Mik-van Tol aan Bredeweg Postzegelavond in café Sport POLITIENIEUWS WADDINXVEEN bloemenschikken A 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 18 THEORIE -> Arie en Bep de Mik-van Tol. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen! Sjaak Noteboom). kwam vorig jaar in het bezit van de Her vormde Eben Haëzerschool (Jan Dorre- deze school moeten worden verdedigd. Naast deze schoolprijs zijn er voor de snelste spuitgasten van elke school weer leuke persoonlijke prijsjes te verdienen. wing van de een goede indruk krijgen van de ruimte, die zowel geschikt is voor een bruiloft en een feest, als voor een vergadering. In Waddinxveen zijn Bep de Mik-van Tol met haar man Arie goede bekenden. Bep assisteerde tenslotte zo'n twintig jaar in het Gereformeerd Verenigings gebouw Het Trefpunt aan de Stations straat totdat het stichtingsbestuur bij het wisselen van de wacht in de beheerssec- tor van haar diensten en die van haar kele kleine goederen, welke van diefstal afkomstig waren, te bezitten. Zij beken den zo’n 20 keer goederen uit voorname- lijk Boskoopse winkels te hebben weg genomen. Na verhoor op het politiebu reau werden zij aan hun ouders overge geven. VALS BANKBILJET Op vrijdag 3 september werd bij contro le van bankbiljetten op de RABO-bank ontdekt, dat tussen het geld een vals briefje van 100,- zat. Het is niet be kend hoe het in de roulatie is gekomen. Het biljet is in beslaggenomen. Voor informatie en/of opgave: Bel 01717-2010* LILIAN STEENVOORT, een lesbische moeder, Wingerd 554. GONNY STOOP, ook lesbisch, Raam 177, Gouda, TOY GOEDENDORP. exploitanten zijn al tevreden met de op brengst van de consumpties. In de kanti ne is plaats voor zo’n 200 man en vrouw. Deze is te bespreken van maandag tot en met zaterdag. De jonge Waddinxveense Mary Kreuk assisteert het echtpaar. Naast koffie en dranken worden er ook kleine snacks geserveerd (soep, brood jes, warme worst, kroketten). Diners worden verzorgd door anderen. heropening tussen voor oud-Ieerlingen, RIJDEN ONDER INVLOED Terzake het rijden onder invloed van al coholhoudende drank werd een automo bilist bekeurd. Van hem werd een bloed proef genomen. Twee bestuurders wer den rijverboden opgelegd. DIEFSTAL/INBRAAK De afgelopen week werd maar liefst 8 keer bij de plaatselijke politie aangifte van diefstal van een fiets gedaan. Slechts 1 fiets werd tot nu toe teruggevonden. Vanuit een kelderbox aan de Tesselscha- delaan werd een helm ontvreemd. Uit een op de Alb. Thijmlaan gepar keerd staande personenauto werd een portemonnee met 220 Duitse Marken en 100 Belgische Fr. ontvreemd. Vermoe delijk in de nacht van donderdag 2 op vrijdag 3 september werd ingebroken in de bibliotheek aan de Juliana van Stol- berglaan. Ontvreemd werden twee geld kistjes (inhoud 200,-) en een bankcas sette. De politie zal de benadeelden zo spoedig mogelijk op de hoogte brengen. WADDINXVEEN - Woensdagavond 8 september (vanavond) om acht uur wordt in café Sport aan de Kerkstraat weer een gezellige postzegelavond met een leuke veiling en zeer aantrekkelijke prijzen gehouden. Bezoekers van deze avond kunnen met extra korting catalo- gus-bestellingen plaatsen. kwam in 1975, na driemaal achtereen door deze school te zijn gewonnen, defi nitief in het bezit van christelijke Kon. Julianaschool (Peter eerlijk mogelijk te doen verlopen OPGELOST De afgelopen week zijn door de Wad dinxveense recherche 9 Waddinxveense jongeren, variërend in leeftijd van 15 tot 19 jaar, aangehouden en ingesloten op het groepsbureau wegens diverse ge pleegde diefstallen en vernielingen. Bij het ingestelde onderzoek is gebleken, dat onder meer 3 kratten bier, twee zwaailichten en 2 bromfietsen werden ontvreemd. Vier keer werd ingebroken in een school waarbij diverse goederen, waaronder af speelapparatuur, werd ontvreemd. Bij een houthandel te Waddinxveen werd hout weggenomen en bij twee andere be drijven aan de Noordkade werden vlag gen en gereedschap gestolen. Ook werd een bezoek gebracht aan een snackzaak en een voetbalkantine te Waddinxveen. Enkele van de aangehouden knapen hebben bekend zich te hebben schuldig gemaakt aan vernielingen aan personen auto’s, waarbij vele antennes het moes ten ontgelden en waarbij in het begin van dit jaar vele autobanden werden lekge- stoken. De meeste bij de diefstallen ont vreemde goederen konden worden ach terhaald. WINKELDIEFSTAL Op woensdag 1 september werd door winkelpersoneel van een bedrijf aan de Passage twee 13-jarige inwoners van Boskoop betrapt bij winkeldiefstal. De jeugdige knaapjes bleken thuis nog en- AANRIJDINGEN Op maandag 30 augustus werd een aan de Noordkade geparkeerd staande pers onenauto aangereden door een ander voertuig, waarvan de bestuurder na het ongeval meteen was doorgereden. Aan de hand van een door een getuige opge nomen kenteken kon de betreffende be stuurder worden achterhaald. De man heeft het feit bekend. Tegen de doorge reden bestuurder is proces-verbaal opge maakt. Dezelfde dag vond er omstreeks 15.15 uur een kop-staart aanrijding plaats op de Henegouwerweg. Een bestuurster kreeg panne en stopte, waarna een achteropkomende bestuur der tegen de voor hem stoppende auto reed. Lichte materiële schade ontstond hierbij. Op vrijdag 3 september omstreeks 08.15 uur vond er een aanrijding plaats op het Noordeinde tussen twee personen auto’s, die achter elkaar reden. De voor ste auto sloeg plotseling naar links af op het moment, dat deze door de achterste; auto werd ingehaald. Persoonlijke onge- lukken deden zich niet voor. ’’theorie-ronde” aan de wedstrijden ver- i aan de r dan de prijsuitreiking rond 15.00 uur zal deelnemers gesteld werden over de vei- zijn. De hoofdprijs voor de winnende school bestaat, uit een door het gemeentebe stuur beschikbaar gestelde wisselbeker. WADDINXVEEN - Met een ontspan nende avond, verzorgd door het Arties- tenpalet uit Utrecht, gaat op maandag avond 13 september om acht uur in de to neelzaal van het Anne Frank-centrum een nieuwe serie culturele- en ontspan ningsavonden van de culturele commis sie van de Stichting Dienstverlening- scentrum Waddinxveen van start. De toegangsprijs van deze voor alle Wad dinxveense' bejaarden te bezoeken avond bedraagt één gulden per persoon. Van het Utrechtse Artiestenpalet zullen in het AF-centrum optreden de zange- res/gitariste Diana Vredenburg, accor- deonnist Roelof Kuipers, voordracht kunstenaar Bep Rademaker en de goo chelaar Rimpo. De produktie en leiding van deze avond is in handen van Victor Conselman. Zoals bekend kunnen zij die moeilijk op eigen gelegenheid naar het Anne Frank- centrum kunnen komen gebruik maken van de mogelijkheid om (mits vroeg tijdig het bekende nummer 5555 te draaien, vanwaar het vervoer geregeld kan worden. Het seizoen 1982-1983 van de culturele commissie van het Dienstverleningscen- trum Waddinxveen omvat tenminste tien avonden. Na de avond met het Ar tiestenpalet staan gepland een filmavond over Alaska 11 oktober)een uitvoering door leerlingen van de Streekmuziek- school Waddinxveen (15 november), een dia-avond over de Nederlandse Spoorwegen (8 december), een dia- avond over de Goudse Glazen van de St Janskerk (20 januari), een avond in fe bruari (onderwerp nog onbekend), een optreden van het Boskoopse koor Die Gouwe Sanghers (21 maart), een optre den van de revue Ratjetoe door Alter Ego uit Lekkerkerk (19 april), een avond in mei (onderwerp nog onbekend) en een avond in juni (onderwerp nog on bekend). De culturele commissie, die weer deze avonden voor alle Waddinxveense bej aarden verzorgt, bestaat uit de dames H. J. van Drimmelen (lid en tevens bewaak ster van de financiën), M. C. Kraneveld- van Houwelingen (lid), M. J. Muys-van Luijk (secretaresse) en A. B.Wickel-Pe- per en de heren M. C. Kloet (lid) en A. Muys (voorzitter). Het tel.nr. van het se cretariaat luidt: 01828-3229. DIVERSE OVERTREDINGEN Bij enkele kleine verkeerscontroles wer den diverse personen bekeurd wegens diverse gepleegde overtredingen, zoals (brom)fietsen op trottoirs (5); rijden zonder verlichting (3); negeren stopte ken (2)onjuist parkeren (3)parkeerex- cessenverordening (1); diverse techni sche gebreken. Vier bromfietsen werden voor nader technisch onderzoek uit het verkeer genomen. Eén 21-jarige Waddinxvener werd be keurd, daar hij zonder in het bezit van een rijbewijs te zijn, een personenauto bestuurde. De auto werd in beslaggeno men. VERNIELING/BA EDA DIGHEID Op zondag 29 of maandag 30 augustus werd een auto-antenne in de Burge meester Trooststraat vernield. Vermoe delijk in de nacht woensdag 1 op donder dag 2 september werd een in de Juliana van Stolberglaan staande personenauto vernield. De auto vertoonde vele kras sen.' Op donderdag 2 september werd aangif te gedaan van vernieling aan een pers onenauto, welke stond geparkeerd op het parkeerterrein nabij het zwembad. De schade is vermoedelijk ontstaan door het schieten met een luchtbuks. In de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 september werden 8 in de Willem de Rij - kelaan geparkeerd staande personen auto’s vernield. Van 7 auto’s werden de voorruiten ingeslagen en van één auto werd de antenne vernield. WADDINXVEEN - Donderdagavond 9 september om acht uur houdt de Bil jartvereniging Sportvrienden in café Sport aan de Kerkstraat haar jaarlijks te rugkerende biljartwedstrijd tegen de door de bejaarden in) het Anne Frank- centrum gevormde biljartvereniging Ons Genoegen. Gestreden wordt er op het groene laken om de wisselbeker. Be langstellenden zijn van harte welkom. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft vorige week woensdag een 21-jarige koopman aangehouden in verband mt een door hem een dag eerder - dinsdag 31 augustus - in een woning aan Broekhuizen gepleegde inbraak. Uit een huis aan de in Waddinxveen-Zuid gelegen weg was die ochtend weggenomen een Friese staartklok, een aantal Perzische kleden, een scanner, wat antiek zilverwerk en voor 50,- aan buitenland se valuta. Het spoor leidde naar de Waddinxveense man, die een dag later nabij zijn woning kon worden aangehouden. Bij onderzoek in zijn woning werden en kele van de ontvreemde goederen, te weten 3 Perzische kleden, een scanner en een trafo aangetroffen en in beslagge nomen. Tevens werden in zijn woning enkele patronen aangetroffen. Bij on derzoek in een ander bij deze man in ge bruik zijnd pand werden een electrische boor en een slijptol aangetroffen, welke afkomstig bleken te zijn van een inbraak te Bergen op Zoom in 1978. Hij is nog gehoord wegens meerdere elders ge pleegde inbraken en diefstallen. De ont vreemde klok bleek te zijn doorver kocht. De Waddinxvener werd vrijdag 3 september voor de officier van justitie geleid en ingesloten in een Huis van Be waring. AANHOUDING Op dinsdag 31 augustus werd een 24-jari- ge Waddinxvener aangehouden om een gevangenisstraf van 14 dagen te onder gaan. Hij is ingesloten in een Huis van Bewaring. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Week blad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van bet recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brie ven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. “Ons college is van afwachting van scholenbouwplan reeds thans een aantal (dringend noodzakelijke) ver beteringen kan en moet worden aan gebracht. Wij stellen u daarom voor in de Prof. Kohnstammschool een aantal verbouwwerkzaamheden te verrichten, deze school uit te breiden met een overblijfruimte en een do centenkamer en voorts het natuur- kundelokaal en het biologielokaal (voor zover mogelijk) aan te passen aan de huidige eisen. De op deze voorzieningen betrekking hebbende tekeningen van Architektenburo Stuurman zijn ter inzage gelegd. Zo als uit de tekeningen blijkt kan de voorgenomen afsluiting van de J.W. Frisoweg vervallen,’’ aldus het college van B. en W. in december 1981 tot de raad. TWINTIG JAAR De openbare Prof. Kohnstamm- MAVO werd opgericht in 1 962, twin tig jaar geleden dus. In 1966 werd het nieuwe gebouw aan de Maurits- laan in gebruik genomen, dat reeds 2 jaar later uitgebreid moest worden Het moet ons van het hart dat wij de stellige indruk hebben dat de redak- 6e van het Weekblad voor Waddinx- niet heeft willen begrijpen wel- ke precies de drijfveren waren van de vorige briefschrijfster om haar open orief in dit Weekblad van vorige week te plaatsen. Bovendien vinden wij de reaktie van e redaktie ongelooflijk betuttelend voor de schrijfster van de eerste open rief. Vaak wordt het woord lesbisch n°g als scheldwoord gebruikt en als z°danig opgevat. Zolang we dat laat st blijven doen (lesbisch als scheld woord opvatten), trappen we nog steeds in de val van de heren en wor- we uit elkaar gedreven en tegen In uw omgeving te: BOSKOOP in de Rijks Middelbare Tuin bouwschool. Aanvang: ma. 4 okt. 1982. WADDINXVEEN in de Koningin Wilhelmi- naschool. Aanvang: wo. 6 okt. 1982. De wekelijkse cursus bloemenschikken staat onder leiding van een ervaren en bevoegde leerkracht. De cursus bestaat uit 8 lesavonden. Na iedere les van 19.30- 21.30 uur nemen de deelnemers een fraai bloemstuk mee naar huis. Het cursusgeld bedraagt 156, in clusief bloemen en het materiaal, als mede een overzicht van de lesstof, de cursus is dus volledig verzorgd. In september start ook nog de vesti- gingsopleiding bloemenschikken en binden (bloemist-winkelier). Opgave binnen 10 dagen door een (brieflkaart te zenden aan Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwas senen (SBOV). Sir Winston Churchill- weg 2. 2251 CX VOORSCHOTEN. Gaarne duidelijk uw naam. adres en cursusplaats vermelden. Na opgave ont vangt u een bevestiging. van de rijkspolitie aan de Beethovenlaan. Foto: Weekblad voor met 4 lokalen. De school telt thans 320 leerlingen en 24 leerkrachten. Vanaf de oprichting tot 1973 was H. J. Egberts directeur, van 1973 af heeft J. M. van Hofwcegcn de leiding van de school. Behalve het gebouw aan de Mauritslaan zijn vlak bij het hoofdgebouw nog 2 dépendances en een gymnastieklokaal in gebruik. De in 1966 gebouwde school viel nog onder de lager onderwijswet zodat allerlei voorzieningen, die bij een mo derne school voor voortgezet onder wijs behoren, ontbraken. De eerste paal voor de uitbreiding werd in februari 1982 geslagen. Voor de grote vakantie kon de nieuwbouw opgeleverd worden door het Aanne mingsbedrijf Bakker te Moerkapellc. Bijgebouwd werden een overblijf ruimte, die tevens dienst kan doen als film- en toneelzaal met 300 zitplaat sen. Aan tafeltjes kunnen ruim 100 leerlingen hun brood opeten. De school trekt namelijk als streek school leerlingen uit Zevenhuizen, Moerkapelle, Reeuwijk en Boskoop. Aan deze gemeenschapsruimte is een keuken met uitgiftebalie gebouwd. De vroegere hal werd verkleind door er een directeurs- en een admini stratie- en een dekaankamer in te bouwen. De rest van de hal wordt nu gebruikt als garderoberuimte. Aan de oostzijde werd een lerarenkamer ge bouwd van 50 m2. Het natuur- en scheikundelokaal werd voorzien van een kabinet. Veiligheidsvoorzienin gen zoals een nooddeur, brand- douche en afzuiginstallatie comple teren nu dit vaklokaal. Biologie hoeft nu niet meer in een theorie- maar kan nu ook in een praktikumlokaal gegeven worden. Per 4 leerlingen is er nu een zuil met gas - water en electriciteit. Een aparte ruimte werd ingericht voor micro- geëxploiteerde kantine van de Coöpera tieve Tuiniersvereniging Gouda en om streken aan de Bredeweg 23. Onder het ren stil ligt. Van de gebruikers wordt genot van een kopje koffie kon iedereen geen zaalhuur gevraagd, want de nieuwe mening dat - in opneming in het scopie. De oliestookinstallatie werd vervangen door gasverwarming. Architectenbureau Stuurman is er in geslaagd een gezellig en sfeervol ge heel te creëren. Vooral de overblijf ruimte in donkerrood met een bruin plafond geeft een zodanige sfeer dat de leerlingen zich daar goed thuis zul len voelen. Het personeel van de school is het Waddinxveense gemeen tebestuur dankbaar dat in deze be narde economische tijd de verbou wing toch nog tot stand kon komen. elkaar opgezet. Nog steeds worden van buitenaf de traditionele normen opgelegd en het lesbisch bestaan ont kend. Wij vinden het absurd, dat de redak tie deze twee totaal verschillende si tuaties op deze manier met elkaar vergelijkt, nl. uitgescholden worden voor iets wat je niet bent of ontkend worden in watje wel bent. De gestolen autospullen, uitgestald in het bureau Waddinxveen/Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De Waddinx veense rijkspolitie heeft een hele reeks diefstallen weten op te lossen en het daarbij buit gemaakte gevon den door het op heterdaad arreste ren van een 21-jarige inwoner van Leimuiden toen hij op zondag 29 augustus tegen middernacht benzine probeerde te stelen uit een nabij de Wilgenhorst geparkeerd staande per sonenauto. In zijn in de nabijheid geparkeerd Staande personenauto werden de hierbij gebruikte goederen aangetrof fen. Bij het eerste verhoor bekende hij meerdere benzinediefstallen te hebben gepleegd. Een dag later werd een 22-jarige vriend, eveneens wonen de te Leimuiden, door de politie aan gehouden. Bij onderzoek in hun wo ningen en in hun voertuigen werden vele van diefstal afkomstige goederen aangetroffen. De twee mannen bekenden samen 52 diefstallen van en uit geparkeerde auto’s te Waddinxveen en daarom heen liggende gemeenten te hebben gepleegd. De meeste auto’s werden door hen opengebroken, in 15 geval len bleken de auto’s niet te zijn af gesloten. Inbeslaggenomen werden 10 brede wielen mét banden; 20 autoradio- casetterecorders, waaronder enkele zeer kostbare; spoilers, grills, tree planken; cassettes, zonwering; ver sterkers, sier-luchtinlaten; statief fo totoestel, 2 jassen; 2 gasoliepompen en drie gereedschapskisten met in houd. Het onderzoek door de politie is be moeilijkt, daar in vele gevallen nim mer aangifte van diefstal uit perso nenauto’s werd gedaan. I alleen het gebruikelijke spuitfestijn vanaf negen uur ’s morgens op de hoek Nesse-Noordkade, maar ook een theorieronde met vragen over de veiligheid in het gezin. De actie Nederland Oké is daar dit jaar, evenals vo- Zuidlaan). De in 1976 door het gemeentebestuur opnieuw beschikbaar gestelde beker dacht is aan 10 per school. Het aantal kwam vorig jaar in het bezit van de Her- deelnemers aan het praktische gedeelte vormde Eben Haëzerschool (Jan Dorre- (het spuit- en behendigheidswerk) blijft kenskade-West) en zal dus dit jaar door variabel. WADDINXVEEN Met een feestelijke bijeenkomst zal donder dagmiddag 16 september om vier uur de uitbreiding en vernieu- :g van de 'prof. Kohnstammschool voor openbaar MAVO aan Mauritslaan in gebruik worden genomen. Een dag eerder - woensdag 15 september - is er al een feest geweest voor de leer lingen, terwijl er op donderdagavond na de acht en tien uur een open huis zal zijn ouders en belangstellenden. In de gemeenteraadsvergadering van april van dit jaar besloot de gemeen teraad f. 44.000, beschikbaar te stellen voor de inrichting van de nieu we ruimten van de MAVO-school. Vier maanden eerser - december 1981 - kwam de gemeenteraad over de brug met f. 308.000, voor de bouwkosten van de uitbreiding, f. 24.000,— voor het aanpassen van de bestaande ruimten (natuurkundelo- kaal, bergruimte, nooduitgang, nood- douche), f. 25.000,- (aanpassen bio logielokaal, aanbouw van 10 vierkan te meter) en f. 60.000, voor het vervangen van de centrale verwar- WADDINXVEEN - Het enthousiaste echtgenoot geen gebruik meer te maken, echtpaar Arie en Bep de Mik-van Tol Omdat oude liefde niet roest of zoals hebben zaterdagmiddag het publiek la- men zegt het bloed nu eenmaal kruipt ten kennismaken met henzelf en de door waar het niet gaan kan behaalde ze de het aan het Noordeinde 14 wonende papieren van het runnen van een ”ei- tweetal sinds vorige week woensdag gen café-bedrijf. - j - 1Z--.X- De kantine van de Goudse veiling is nu dus ook in bedrijf als het veilinggebeu- mingsketël cn omzetting van een olie- gestookte naar een gasgestookte in stallatie. Al deze bedragen bij elkaar maken f. 461.000,-. Al in 1975 werd door de gemeente bij het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen een aanvraag inge diend tot het opnemen van een uit breiding van de Prof Kohnstamm school voor openbaar MAVO in het “scholenbouwplan”, dat jaarlijks voor een periode van vier jaar door de minister wordt vastgesteld. Opne ming in dit plan is nodig voor het verkrijgen van rijksvergoeding voor de bouwkosten van deze uitbrei- ding. Gedacht werd aan een zodanige uitbreiding dat alle klassen in het hoofdgebouw zouden kunnen wor den ondergebracht. In dit verband zij opgemerkt dat de school thans 5 noodlokalen in gebruik heeft. Uit correspondentie en gesprekken met het ministerie is inmiddels dui delijk geworden dat het aantal aan de uitbreiding van de Prof. Kohn stammschool toegekende urgentie- punten zodanig is dat het nog jaren zal duren voor deze in het scholen bouwplan wordt opgenomen. Zoals bekend is de Prof. Kohnstammschool gebouwd onder vigeur van de Lager- onderwijswet 1920. Op tal van pun ten voldoet het schoolgebouw niet meer aan de thans daaraan te stellen eisen. tig jaar, niet vreemd aan. De jeugdbrandweerwedstrijden worden gewoontegetrouw gehouden op het ter rein langs de Gouwe in het Brugcen- trum. Indien mogelijk zullen de wed- I strijden geheel ’s .morgens worden afge- I werkt, waarbij als aanvangstijd is gesteld 9.00 uur, terwijl dan rond 12.00 uur de I prijsuitreiking is te Verwachten. Mocht Zoals bekend werd vorig jaar in aanslui- het aantal deelnemers dit noodzakelijk ting op de actie ’’Nederland Oké een I maken, dan zullen de wedstrijden I ’s middags worden vervolgd, waarbij bonden, waarbij enkele vragen ligheid in het gezin. Dit jaar zal de the orie-ronde weer plaatsvinden, hoewel vorig jaar nogal wat leerlingen aarzelden om zich als deelnemer op te geven. Elke Deze in 1964 beschikbaar gestelde beker school komt met tenminste 10 deelne mers, welk aantal bij het doorgaan van de theorie-ronde noodzakelijk is, om- de protestants- dat, teneinde de puntentoewijzing zo 1, voor de theorie-ronde gestreefd wordt naar een vast aantal deelnemers, waarbij ge-

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 13