Miss verkie sporthal in Waddinxveen Beste mensen van kantoor, Veraeveldt heeft*t hoor! zing inde Straatmuziekdag van Muziekschool Inrichting van middengebied Gouwebos onder i Provincie bezuinigt op recreatieschappen financiële druk Vierde Country Music Jamboree ’82 in Boskoop BOSKOOP In de beurshal van Florida in Boskoop wordt ko mende zaterdag 11 september de “Country Music Jamboree” ge- 'T 1 1 evert te Mijdrecht te zijn geweest, is Zaterdag 11 september in Beurshal Florida H. Kruidenier Bloemenschikken in de Koningin Wilhelminaschool Provinciale Gereformeerde Vrouwenbond Ontwerp-begroting 1983 sluitend Meeting zingt in Rotterdam ANWB-cursus Pech Onderweg in Goudse LTS BV failliet 1-4- Alleen bij Gert Alternatieve Gezondheid Vier Granen Brood GERT HUIZER de echte bakker Ui Hewlett Packard Microcomputers. VERSEVELDT HL /■a 82 WOENSD AG 8 SEPTEMBER 1982 lerlands country-zangeres Susan McCann doet de finale van het zaterdag in de Beurshal Florida in Boskoop te winkelier.” 1 houden Country Music Jamboree. zal worden verzorgd door de Bos- 'i koopse/Waddinxveense country- en westerngroep Cool Breeze. Amersfoort, zangeres Reinata Heems kerk en organist Everhard Zwart. re cursist ontvangt een handig cursus boek dat ook na afloop van de lessen zijn nut heeft bewezen. Ervaring van de We genwacht heeft namelijk geleerd dat een groot aantal storingen door niet-auto- technisch geschoolden die de Cursus Pech Onderweg hadden gevolgd, zelf kon worden verholpen. Na een bericht van inschrijving waarin Zuidkadè 11 - Tel. 2354 W inkelgalerij Groensvoorde 8 Tel. 2382 - Waddinxveen Nassaustraat 7 - Boskoop Tel 01727-2319 DEN HAAG Herengracht 52a, Tel. 070-469214 i Dirigent van de drie koren is Cees Brouwer. De avond in Rotterdam be gint om acht uur, terwijl er al samen zang is vanaf kwart voor deze vrij toegankelijke avond werken verder nog mee ds. J.G. Meynen uit rator van het bedrijf aan de Bredeweg 23 is benoemd mr. G. H. I. J. Hage te Gou da. GOUDA - Het in Waddinxveen geves tigde en kantoorhoudende H. Kruide nier Transport en Expeditie BV uit Rot terdam is failliet verklaard. Dat is ge beurd door de arrondissementsrecht- acht. Aan bank in Rotterdam bij vonnis van rech- ter-commissaris mr. B. Sluijters. Tot cu- I dels is al zeker dat een optreden PRO VINCIEFONDS In de begroting is ervan uitgegaan dat de verdeling van de gelden via het provin ciefonds in vijf jaar in fasen wordt her zien. Al sinds jaren krijgt de provincie Zuid-Holland een te klein deel uit het fonds. Na het opstellen van de ontwerp begroting ontvingen gedeputeerde sta ten een brief van de staatssecretaris van binnenlandse zaken waarin werd meege deeld dat de regering voornemens is de .4 voorfinancieringslasten als gevolg van de omstandigheid, dat het ministerie van CRM de subsidie voor de inrich ting niet in één keer uitbetaalt, maar in drie termijnen. GESPREKKEN De financiële problematiek is echter voor het college van Burgemeester en Wethouders aanleiding een en ander nader te bespreken met het college van B. en W. van Boskoop en het da gelijks bestuur voor het recreatie schap Bospark. Uitgangspunt blijft weliswaarde inrichting van op z’n minst het middengebied het komend jaar, maar de financiële haalbaarheid licht te brengen”, aldus de streekmu- ziekschool Waddinxveen. Met ingang van dit cursusjaar is het mogelijk om aan de muziekschool slagwerk- en cellolessen te volgen. “We hebben voor deze twee instru menten goede docenten weten aan te trekken, en we verwachten dat bei de afdelingen in de toekomst nog zul len groeien.” RIJKSERKENNING “Deze week ontvingen wij bericht van het ministerie van CRM dat de minister onze school de definitieve rijkserkenning heeft verleend. Tot voor kort kon een muziekschool al leen maar een voorlopige erkenning jaar te worden. Eén zangeres hebben we nog niet genoemd: Diana Berry (USA). De entree aan de zaal is f. 25,—. krijgen. Dit betekent dat de school qua kwaliteit en verscheidenheid van het lessenpakket voldoet aan de door het rijk gestelde eisen. Deze erken ning heeft ons in ons beleid gesterkt, en w zullen proberen op deze weg voort te gaan,” vertelt directeur Ar thur le Cosquino de Bussy. tember om acht uur in de gerefor meerde Kruiskerk aan de Passage een openbare repetitieavond houdt, werkt vrijdagavond 10 september in de Rotterdamse Bergsingelkerk mee aan een samenzangavond. Net als vorig jaar tijdens het door ‘Meeting’ georganiseerde korenfes tijn, zullen ook deze keer de jonge renkoren ‘De Overbruggers’ en ‘Free Voice’ uit Rotterdam samenzingen met de Waddinxveners. In de begroting van het schap voor de komende jaren wordt overigens uit gegaan van een extra-bijdrage door beide gemeenten van f. 25.000,— per jaar voor de inrichting van het middengebied, dit boven de huidige jaarlijkse bijdrage van ongeveer f. 60.0Ö0,—Over een aantal jaren zal daar nog een extra bijdrage van on geveer f. 18.000, bovenop moeten als gevolg van de exploitatiekosten van het middengebied en aanzienlijke Voor de missverkiezing in Wad dinxveen is landelijk geadver teerd, hoewel de winnares Miss Hart van Holland zal worden ge noemd. Tot de prijzen behoren een 10-daagse appartementsreis naar het Spaanse Benidorm (In- tercoach, Amsterdam), een da- messportfiets (tweewielerspeci- alist Gijs Kraijesteijn uit Wad dinxveen), een gouden sieraad (juwelier Joop den Haag uit Wad dinxveen)' en bloemen (bloem boetiek Dick Baelde uit Wad- dinxveen/Hazerswoude). Voorts zijn er een wisselbeker en andere bekers. Tijdens de missverkiezing in de sporthal ”de Sniep” zal er ook ruimte zijn voor muziek. Inmid- WADDINXVEEN - Dinsdag 12 okto ber wordt in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde de provinciale dag gehou den van het provinciaal bestuur van de Gereformeerde Vrouwenbond. Het the ma van deze dag, die als spreker ver meldt ds. v. d. Beukel uit Voorburg, is ’’Geef ons heden ons dagelijks brood”. WADDINXVEEN Het Waddinx- Na aanmelding ontvangen de cursisten veense interkerkelijk jongerenkoor een bericht van inschrijving waarin na- Meeting dat maandagavond 20 sep- dere gegevens over de lessen worden be- ....ukendgemaakt. Belangstellenden kunnen zich opgeven bijANWB-kantoor Gou da, Stationsplein 1b, telefoon 01820- 24444. Het totale budget van de provincie be draagt in 1983 538 miljoen. Dit bedrag is inclusief een aantal neutrale posten. In 1982 bedroeg het totale budget 517 miljoen. De voorgestelde bezuinigingen van totaal 2,3 miljoen hebben onder meer betrekking op de bijdragen aan en kele recreatieschappen, de bijdrage aan de provinciale bibliotheekcentrale Zuid- Holland, vormings- en ontwikkelings werk en projecten van maatschappelijke gezondheidszorg GOUDA - In de Christelijke LTS Nieu we Vaart aan de Kanaalstraat 31 in Gou da worden in november en december door de ANWB weer twee series cursus sen gehouden over Pech Onderweg. De cursusdata zijn donderdag 4,11,18 en 25 november en 23, 30 november en 7, 14 december. De kosten van deze cursus, waarvan de avonden steeds om half acht beginnen, bedragen 85,-voor ANWB- leden en 105,-voor niet-ieden. Een groot aantal automobilisten wil meer weten over de techniek van de auto om zelf storingen te kunnen opsporen en verhelpen. Meer dan 150.000 mensen volgden daartoe in de afgelopen 20 jaar de Cursus Pech Onderweg van de ANWB. De belangstelling is groeiend. Dat geldt met name voor het aantal vrouwelijke cursisten, ongeveer 50% van het aantal cursisten bestaat nl. uit vrouwen. Gedurende vier achtereenvol gende weken kan men tijdens lesavon den van ca. 2'h uur deelnemen aan dit praktisch auto-onderricht. Het accent ligt op het zelf-doen, met als doel de automobilist een zekere mate van handigheid bij te brengen met het technisch gedeelte van een auto waarvan van tevoren storingen zijn aangebracht door de instructeurs, ervaren Wegen wachten en Keurmeesters van de ANWB. Met behulp van duidelijke tekeningen en een aantal belangrijke onderdelen be steden wij aandacht aan o.a. de ontste king, carburatie, koeling en smering, terwijl ook het starten onder alle weers- wor’dt daarbij niet uit hetoog vêrio" omstandigheden wordt behandeld. lede ren. re cursist ontvangt een handig cursus herziening in tien jaar te laten plaatsvin den. Deze tegenvaller zal nog in de be groting verwerkt moeten worden. De ontvangst-ramingen zijn vaak onze ker. Voor de ontvangsten is de provincie zeer afhankelijk van het rijk. Het is de laatste jaren niet ongebruikelijk, dat het rijk midden in het begrotingsjaar snijdt in die inkomsten. De provincies (en ook de gemeenten en gesubsidieerde instel lingen) moeten dan maar zien dat ze rondkomen ondanks de lagere inkom sten. Veel uitgaven van de provincie lig gen immers vast. Voorbeelden hiervan zijn salarissen, rente en aflossingen, subsidies en andere inkomensoverdrachtenVermindering van de inkomsten kan vaak niet zonder meer door vermindering van de uitgaven gevolgd worden en leidt aldus tot tekor ten. Toch willen gedeputeerde staten in de loop van 1983 aan provinciale staten voorstellen voorleggen om op de uitga ven met 1,6 miljoen te snoeien. Èen bedrag van 0,6 miljoen is al in de begroting opgenomen en moet komen uit de indirecte kosten (bijvoorbeeld huisvesting, meubilair, dienstreizen van de ambtenaren). Een bedrag van 1 mil joen zal uit de ’’Concretisering en finan ciële vertaling van de basis voor het be leid 1982-1986” moeten komen en zal leiden tot vermindering van bestaande activiteiten. Hierdoor zal het wellicht mogelijk zijn voor méér dan 2,6 mil joen aan nieuwe wensen in te vullen. Provinciale staten zullen de ontwerp-be groting 1983 eerst bespreken in commis sievergaderingen tussen 28 oktober en 15 november en daarna behandelen in de statenvergadering op 25 november, 2, 3 en 9 december. WADDINXVEEN Woensdag 6 ok tober gaat in de protestants-christe- lijke scholengemeenschap voor MA- VO/LTO “Koningin Wilhelmina” aan I de Sniepweg in Waddinxveen de cur sus bloemenschikken van start. Deze cursus wordt gegeven door de Stich ting Bevordering Onderwijs aan Vol wassenen in Voorschoten. De laatste jaren is bloemenschikken I steeds meer van “vakwerk” naar j “huisvlijt” uitgegroeid. Logisch, want I bloemenbinden (zoals deze vaardig- I heid officieel heet), is één van de mooiste beroepen die een mens kan leren. De “leek” heeft er dan ook al lang het plezier van ontdekt. Van daar dat bloemenschikcursussen zo populair zijn geworden. Het resul- I taat van iedere les is een leuke deco- I ratie in huis en bovendien biedt zo’n I cursus het genoegen van iedere les I lekker ontspannen bezig zijn. Natuur- 1 lijk, een bos bloemen in een vaas staat ook mooi maar met wat extra moeite haal je toch “een beetje meer I feest” in huis. vensgevaar inmiddels geweken. Jesse Hill is - zolang noodzakelijk is - de tegenspeelster van Harry de Vroege. Harry de Vroege vormde destijds ook het middelpunt van Colt 45, inmid dels een legende in Nederlands coun try music scene. Hun enige album “Life Like A Hobo” behoort tot één der meest gezochte Ip’s van eigen bodem. Colt 45 was winnaar van de “zilveren gitaar” van het Country Festival in Uden 1976. De groep ver dween daarna uit Nederlands country music scene. In 1979 slaagde Cor Sanne erin een reünie te organiseren, de formatie trad toen op in zijn Jam boree te Mijdrecht en dit optre den was voor velen een hoogtepunt. Nu dus voor de tweede keer een hereniging van Colt 45! COOL BREEZE Cool Breeze speelt een thuiswed- NIEUWE WENSEN Nieuwe wensen zijn in de begroting niet opgenomen. Wel is er in de ontwerpbe groting een bedrag ad 2,6 miljoen ge reserveerd voor nieuwe wensen. De ver deling van dit bedrag, slechts een half procent van het totale budget, moet nog worden ingevuld. Voordat gedeputeer de staten aan provinciale staten voorstel len voorleggen voor besteding van de 2,6 miljoen, willen zij voor de nieuwe zittingsperiode van 1982-1986 de be leidsuitgangspunten uit de ’’Basis voor het beleid 1982-1986” in concrete wen sen en bezuinigingen omzetten. Deze concrete wensen en bezuinigingen zullen in het najaar aan provinciale sta ten worden voorgelegd in de ’’Concreti sering en financiële vertaling van de ba sis voor het beleid 1982-1986”. Uit deze concretiseringen zullen gedeputeerde Staten aan provinciale staten voorstellen DEN HAAG - Ondanks de economische ontwikkeling heeft de provincie Zuid-Holland, in financieel opzicht ook de ’’baas” van de gemeentebestu ren van Waddinxveen en Boskoop, voor 1983 een sluitende ontwerp-be groting. De begroting is sluitend gemaakt door voor 1,5 miljoen in te te ren op de reserve en voor 2,3 miljoen te bezuinigen. Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland hebben de ontwerp-begroting dinsdag uitgebracht. doen tot besteding van de 2,6 miljoen. In de ontwerp-begroting is voor werke lijk onvoorzien een bedrag geraamd van 1,8 miljoen. De raming voor opbrengsten uit de hef fing van opcenten motorrijtuigenbelas ting is gebaseerd op 23 opcenten. Voor 1983 hebben gedeputeerde staten dezelf de opbrengst uit deze opcenten geraamd als voor 1982. Door de veel te optimisti sche prognoses van het rijk over de om vang van het Nederlandse autopark, blijkt de belastingcapaciteit van de pro vincies 10% lager te zijn dan het rijk in dertijd heeft aangekondigd. Om uit de opcenten eenzelfde (i.v.m. prijsstijging gecorrigeerd) opbrengst als in 1982 te verkrijgen zou het aantal te heffen op centen voor Zuid-Holland gebracht moeten worden op 24. Dat zou dan ten opzichte van de nu genomen raming een meeropbrengst van 1,3 miljoen voor 1983 betekenen. strijd, de meeste leden komen uit deze regio: Waddinxveen en Boskoop en het is uiteraard te verwachten dat ze veel eigen publiek mee zullen aan trekken. “Rattlesnake Annie” is nie mand minder dan Annie McGowan. Haar Europese tournee ging van start op 22 augustus in Engeland, vandaar uit doet ze diverse Europese landen aan, waaronder Nederland, Duitsland en Tsjechoslowakije. In laatstgenoemd land is ze te gast bij één van de meest vooraanstaande country-zangers aldaar: Michal Tuc- ny en zijn groep Tucnacy. In dat land zijn er plannen voor opnamen voor het vooraanstaande platenlabel Sup- raphon. Annie McGowan is Indiaanse en afkomstig van de Cherokee-stam. Haar stijl is uniek en beweegt zich tussen puur country, blues en folk ballades. WADDINXVEEN/GOUDA - Gebleken is dat er wordt gewerkt aan een landelijk georiënteerde missverkiezing in de sporthal ”de Sniep" aan de Sniepweg in Wad- 1 dinxveen op zaterdag 2 oktober. Organisator hiervan is de Wad- i dinxvener Joh. Zwijgers, die hier- 1 voor samenwerking heeft gezocht en verkregen met de Gouwenaar i Joop Bruijstens van de aan de 1 Kleiweg in Gouda gevestigde mo- i' dezaak Osibisa. In de beurshal van Florida in Boskoop wordt ko- cr 1 1 COYxForvs hor /Minfvxr Ik/fiioiz-» T «-» w» 1-v »-» /vo houden. Na dne keer in de Meyert te Mijdrecht te zijn geweest, is voor cl c* vierde Ao Lroi-70 zvz»r<->iiA*-> <-«»-» t»-» de Beurshal aan cb concerten plaats WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag 11 september houdt de Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen de grootse straatmuziekdag. Op drie punten in Waddinxveen zullen vanaf 14.00 uur leerlingen van de school optreden voor het voorbijlopende pu bliek. De drie punten zijn: voor de muziekschool aan de Zuidkade, en de winkelcentra “de Passage” en “Groensvoorde”. Bij slecht weer zal het programma in de muziekschool uitgevoerd worden. Het publiek kan dan vrij in- en uitlo pen. De te spelen werken zullen weer variëren van klassiek tot populair. Op het plein voor de muziekschool zul len een aantal piano’s worden opge steld. “Omdat de lessen nog maar net ge start zijn zal alles misschien niet even vlekkeloos verlopen als op een eind uitvoering, maar toch willen we graag laten horen dat de leerlingen, ook zo vroeg in het seizoen al, in staat zijn om het één en ander voor het voet- MOEITE WAARD I De bedoeling van de bloemenschik- I cursus voor beginners is niet om vak- I mensen te scholen. Men leert er de j grondbeginselen die nodig zijn om bloemwerk zelf te maken, de tech- I niek van het verwerken van materiaal I en de regels om een bloemstuk goed in verhouding en balans te krijgen. I En als u deze regels goed onder de I knie heeft, zult u meer vrijheid heb- I ben om uw fantasie uit te leven”, aldus de Stichting Bevordering On derwijs aan Volwassenen. Deze stich ting heeft een ruime ervaring met deze cursus. Reeds duizenden cursis ten hebben de cursus, die altijd on der leiding van een ervaren leerkracht wordt gegeven, gevolgd. Wat maakt men in deze cursus bloe menschikken? De Stichting: “U leert de bloemen op verschillende wijzen te schikken; zo wordt er een tafel- stukje, een wanddecoratie, een corsa ge, een vaasboeket etc. gemaakt. Er I wordt veel aandacht besteed aan ver- I houding, kleur en lijnenspel. Tijdens I iedere les worden bepaalde grond- I vormen behandeld en zal er een de- I monstratie worden gegeven. Daarna I gaat u zelf aan de slag en leert u de I bloemen en het materiaal zo natuur- I jijk mogelijk te gebruiken. Na iedere I les neemt u een fraai bloemstuk mee naar huis.” Bloemen, materialen en cursusboek- I je worden u tijdens de les verstrekt en zijn bij de cursusprijs inbegrepen. I ,eJessen zijn van 19.30 uur tot I -1.30 uur. Na het afsluiten van de- ze cursus bestaat er voor belangstel lenden tevens de mogelijkheid de ge vorderdencursus te volgen en even tueel verder te gaan met de offi ciële vestigingsopleiding bloemist- L A i Met ongekende mogelijkheden voor midden- en kleinbedrijf. ZOETERMEER Industrieterrein Zoeterhage' Stephensonstraat 6 Tel. 079-414114 WADDINXVEEN/BOSKOOP In de vorige week dinsdagavond in de raadzaal van het gemeentehuis in Waddinxveen gehouden vergadering van het recreatieschap Bospark - het samenwerkings orgaan van Boskoop en Wdadinxveen voor de ontwikkeling van het Gouwebos tussen beide gemeenten - werd uiteindelijk één begrotingswijziging behandeld, terwijl er ook afscheid werd ge nomen van de recreatieraadsleden H.M.J. Janssen uit Waddinx veen en A.W. van Tol uit Boskoop. Zij keren in de deze maand aantredende nieuwe recreatieraad, die vorig jaar november voor het laatst vergaderde niet meer terug. De vorige week behandelde begro tingswijziging betrof de aankoop door het recreatieschap Bospark van een perceel grond in het gebied tus sen Noordeinde en spoorlijn van de heer A. Oudijk. Overigens is de aan gekochte grond al getransporteerd en betrof het in dit stadium een finan ciële afdoening van deze grondaan koop. Met deze grondaankoop was ruim f. 70.000,— gemoeid. Het ministerie van Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk Werk subsi dieert de aankoop voor 75 procent, de provincie Zuid-Holland voor 15 procent, zodat de resterende 10 pro cent door het schap, dus uiteindelijk door de gemeenten Waddinxveen en Boskoop, moet worden opgekocht. AFGEVOERD Een belangrijk punt werd aan het be gin van de vergadering van de agenda afgevoerd. Het betrof de begrotings wijziging aangaande het inrichten van het .middengebied, dat eveneens op de hiervoor aangegeven wijze wordt gesubsidieerd. Aanleiding voor de af voering was een daartoe strekkend verzoek van het college van Burge meester en Wethouders van Waddinx veen. Het probleem is namelijk dat de in richting over een aantal jaren der mate een financiële last voor Wad dinxveen en Boskoop gaat beteke nen, dat - gelet op de huidige finan ciële positie van de gemeenten en de sombere financiële toekomstverwach tingen - de vraag kan worden gesteld of de inrichting nü van een gedeelte van het Gouwebos op den duur niet een te zware belasting zal gaan be tekenen. Zeer recent verscheen in Amerika een single van Rattlesnake Annie. “Long Black Limousine” is een puur coun try werkje, met voortreffelijk gitaar spel en duetzang van Willie Nelson. Het is een eerste single-track (met op de B-kant “Tennessee Lullaby”) van het binnenkort in de USA te ver wachten duetalbum van Willie Nelson Annie McGowan. Susan McCann is al jarenlang lerlands country zangeres nummer één. Ze won de finale van het Euro Counrty Music Festival Scheveningen ’82, dat op 8 augustus plaatsvond. De TROS zond opnamen van dit festival uit op 22 augustus. Deze zangeres heeft in middels zeven Ip’s op haar naam staan, was diverse malen in Nash ville, een regelmatige gaste in de Wembley-festivals, in 1981 maakte ze een goede indruk op het “Ahoy” country-festival. Op 28 augustus was ze de hoofd-attraktie van het “Peter borough Friendly Festival”, een fes tival waarbij ook ons land in ruime mate vertegenwoordigd was met Groundspeed, Tulsa, Torpedo en Newdeep (en dat mag uiteindelijk ook wel eens nu Nederland op inter nationaal niveaii een goed woordje en “muzikale noot” meespreekt. Ook in Boskoop is de finale voor haar weggelegd, samen met h,aar groep de “Storytellers”. En voor hen die het optreden van haar in de TROS-country Show (19-12-’81) en “Ahoy ’81” te kort vonden, kunnen nu hun hart ophalen en drie kwar tier genieten van Europa’s topcoun- try zangeres: Susan McCann. Niettemin belooft dit festival één van de betere evenementen van het amboree” de keuze gevallen op Boskoop. In e A. P. van Neslaan vonden eerder geslaagde concerten plaats van Bobby Bare 198IJ en Jim Jesse (19/7). Een keur van artiesten uit binnen- en buitenland treedt op tijdens déze “Jamboree”, die organisatorisch in handen is van Cor Sanne. Uit Finland komt Country Express, toonaangevende country band aldaar, in ons land doorgedrongen bij het countrypubliek met de vertolking van “Daddy Frank”. Op zaterdag 13 december 1980 waren ze te gast in de 9e TROS-country International Show en maakten er een goede in druk. Uit het Brabantse Veghel komt Relaxation, van een old-time trio groeide het muzikale team uit naar een bluegrass band, waarin humor en kwaliteit samengaan. De Storytellers komen uit Ierland, het is de begeleidingsgroep van Su san McCann en ze komen in Boskoop bewijzen dat ze ook alléén hun man netje staan. Op het programma staat Sterling vermeld. Zoals wellicht be kend is, is de vrouwelijke helft (Ma vis Slingerlandt) door een zeer ern stig ongeval getroffen. Volgens de laatste berichten is het direkte le- PROGRAMMA 16.00-16.45 uur Country Express (Finland) 16.50- 17.30 uur Relaxation (NL) 17.35- 18.15 uur Storytellers (Ier land) 18.15-19.30 uur PAUZE 19.30-20.15 uur Relaxation (NL) 20.20-20.50 uur Sterling (NL) (Har ry Jessy Hill) 20.55-21.45 uur (‘Rattlesnake’) An nie McGowan (USA) 21.50- 22.30 uur Cool Breeze 22.35- 23-05 uur Colt 45 (reünie- op treden) 23.10-23.35 uur Diane Berry (USA) 23.45-00.30 uur Susan McCann (Ier land) 'DE ECHTE

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 9