DAMTEAMS EXCELSIOR VERLIEZEN k SJAAK g NOTEBOOM c Jeugdschaaktournooi WSV Veel onbeslist toonden Promotiekansen voor Kwiek- tafeltennissers Basketbalsters HERFSTVAKANTIEDRUKTE IN OVERDEKT ZWEMBAD WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Volleybalsters Be Fair winnen Volleyballers niet zo sterk groene lichtstokken Judotournooi in sportzaal Groenswaard 8e Ronde WSV: blijven winnen Weinig gevangen Cormula’s 1 VOOR EEN ORIGINEEL KADO NAAR In onze gemoderniseerde Studio kunnen wij groepen tot 45 personen fotograferen. Misschien een goed idee voor de komende feestdagen. |k F 5 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 NOVEMBER 1982 c A 60^*** De drumband Cormula’s vierde in het Gereformeerd Verenigingsgebouw Het Trefpunt het20-jarig bestaan. (Fo- Voor scholieren van het voortgezet onderwijs was er tijdens de herfstvakantie in het overdekte zwembad de Sniep” een waterpolotournooi. (Foto: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). 1 W J to: Weekblad voor Waddinxveen/Sjaak Noteboom). wi - - - A V. Kwiek 3 won gemakkelijk van NKFW 1: 8-2. R. d. Haan en H. Bloks moes ten ieder 1 set afstaan, hetgeen W. v. Wageningen niet toestond. Dit team kan door een goede 2e helft nog in aanmerking komen voor de 2e plaats, die recht geeft op promotie. Kwiek 4 won met 7-3 van Vriendenschaar 10, dank zij matchwinnaar H. Simons met 3 zeges. A. Daalhof won 2 keer, A. Berckenkamp 1 keer. Promove ren naar de 2e klasse behoort zeker tot de mogelijkheden. Uitslagen 8e ronde Sm its kamp - Van Deelen Kardol - Asscheman Kraan - Claassen Ellers - Besemer Torenbeek - Bloem Bregman - Oosterloo J. v. Oort - Joosten P. v.d. Heide - M. de Haan Van Sandijk - Versluis 7-9 2-0 0-2 2-0 0-2 1-1 0-2 0-2 2-0 15.30-16.30 uur. Na de laatste ronde volgt de prijs uitreiking. Voor elke groep zijn twee aantrekkelijke prijzen beschikbaar. De inschrijving sluit op woensdag 17 afgebr. 1-0 afgebr. 0-1 0-1 1-0 1-0 1-0 afgebr. 1-0 afgebr. 1-0 0-1 1-0 afgebr. 0-1 afgebr. 2-0 1-1 0-2 1-1 1-1 1-1 1-1 0-2 10-6 2-0 1-1 2-0 1-1 2-0 1-1 0-2 1-1 majorettes met miss Bea Noor- dermeer en geleid door instruc teur W.B. Langendam. Het was een geweldig gezicht met die groene lichtstokken. Na de pauze trad de brassband nog ongeslagen C. Teunissen, hetgeen daarna ook door C. de Graaf en D. Sol gedaan werd. Kwiek 11 en 12 bevinden zich na de eerste helft in de onderste regionen. Kwiek 12 verloor van Gouda 8 met 7-3. P. Over dijk en T. Hiemstra scoorden ieder 1 keer tegen en won nen samen ook het dubbel. Kwiek 13 verloor van BTTV 3 met 1-9. Alleen het dubbel was voor Kwiek. Kwiek 14 won van NTTC 9 met 9-1 en houdt daarmee aansluiting tot de subtop. H. Spierings en G. v.d. Tor ren wonnen 3 keer, M. Prins 2 keer. Kwiek 15 won met 7-3 van ISV 3, dank zij overwinningen vanj. Slagt, O. Walraven en A. Slagt en bevindt zich in de middenmoot. Kwiek 16 en 17 kunnen in deze competitie een 2e plaats gaan bezetten en daardoor promoveren. WADDINXVEEN Zowel het eerste als het tweede team van de Waddinx- veense damvereniging Excelsior hebben hun competitiewedstrijden verloren. Het eerste damachttal delfde met 10-6 het onderspit tegen Leiden en het Kwiek 5 won met 10-0 van Vrien denschaar 14. G. Venmans speelt nog steeds 100 procent. E. Slappendel en invaller R. Kappé waren tevens in een goede vorm. Kwiek 5 heeft met 8 punten veel kans te promoveren naar de 3e klasse. Datzelfde geldt voor Kwiek 6, ondanks 6-4 verlies tegen mede-koploper NTTC-2. Promotie is zeker een haalbare zaak voor R. Kap pé, J. Sterke en C. v. Brero. reeds na 17 zetten naar dam). De overige wedstrijden eindigden in ge lijke spelen. DV Leiden-Excelsior E. Bronstring-P. Swart A.v.d.Kwartel-F. Zaadhof F. Ong-T. den Ouden W. Heemskerk-K. Kramp P. Bronstring-T.Twigt K. de Koning-J. v.d. Eist V. v.d.Hout-R. van Dijk S. v.d.Kwartel-G. Heeren WADDINXVEEN LI U PASSAGE 47 TEL 01828-2477 IX Goor - Muit Littooy - Ritter V. d. Ree - V.d. Berg Mw. Steenland - V. Eyck Ponsoen - J. v.d. Heiden W. v. Oort - W. v.d. Starre Wolfs - De Bock Struijk - De Schrijver De stand aan kop is thans: 1. Van Deelen, 2. Kardol, 3. Smitskamp, 4. Voor diegenen, die individueel of als groep ook met de “Vooruitgang” willen vissen, deelt het HSW-bestuur mede, dat schipper Wevers bereik baar is onder telefoonnummer 01114-2392. POLOWEDSTRIJD Als laatste vakantie activiteit werd in samenwerking met de zwem- en polo- vereniging ‘De Gouwe’ het waterpo- lotoumooi voor het voortgezet onderwijs georganiseerd. Een bijzon derheid hierbij was, dat er geen leden WADDINXVEEN - In een stampvolle zaal van het An ne Frank-centrum gaf de 20 jaar bestaande Waddinxveense ■drumband Cormula’s zaterdag avond een geweldige feest avond. Op de door de heer B. F. Langendam geopende avond werden alle aanwezigen wel kom geheten, waaronder de be schermheer van deze drum band, de heer Van Berkesteijn. Na enkele marsen zat de stem ming er al goed in. Vooral de trompetters deden hun best. De tamboers kwamen goed uit de verf. Daarna traden op de WADDINXVEEN De dames-junio- ren 1 van TOOS-basketbal blijven doorgaan met winnen. Vrijdag werd afgerekend met Forwodians uit Voorschoten. Geheel vlekkeloos ver liep de wedstrijd echter niet. De da- mes-junioren kwamen wel op een 19-2 voorsprong. Een voorsprong die behhouden werd tot de rust (25-12). Maar na de basketwisseling was er van het doordachte en goede basket bal van TOOS-zijde weinig meer over. Ook de, in de eerste helft per fect werkende, verdediging zwakte af. Het gevolg was dat Forwodians kon terugkomen tot 31-32. De da- mes-junioren herstelden zich in de laatste minuten en wonnen zodoen de en terecht met 40-34. Topscoor- sters waren Julia Siebrecht met 17 punten en Bernice Posthumus met 10 punten. Voor de heren-adspiranten, die ook aan de top meedraaien, was er even eens winst. Ook in deze wedstrijd, tegen Nusa Indah, werd de basis van de overwinning in de eerste 10 mi nuten gelegd, 22-2. Kwiek 7 en 8 bevinden zich aan de staart. Het zal een zware strijd wor den om degradatie te ontlopen. Kwiek 9 verloor van koploper NTTC 8 met 8-2. L. Koster scoorde 2 keer tegen. Dit team kan een 2e plaats gaan bezetten en daardoor promo veren naar de 4e klasse. Kwiek 10 staat op een 2e plaats, dank zij een 10-0 overwinning op Vriendenschaar 29. L. den Duik versloeg als eerste de Voorwaarts op met groot suc ces. Vooral Rock Around The Clock deed de mensen in be weging komen. Tot slot sprak de heer W.B. Langendam een dankwoord aan de dames van de drie heren Langendam en overhandigde hen bloemstuk ken voor de vele uren dat zij alleen waren. Ook was er een ruiker voor mevr. C. Langen- dam-Mastricht, die de boek houding bijhoudt voor deze grote drumband- majoretten- en trompettenvereniging. Een goed sluitstuk van deze feest avond was de disco van “Black Panter”. november. Bij inschrijving graag speelsterkte vermelden. Opgave voor deelname richten aan: L.J. Bloem, Stationsstraat 21, tel. 5674 of A. Versluis, Noordkade 104, tel. 6578. Bij de volgende trip met de “Voor uitgang” op zaterdag 18 december zal speciaal worden getracht op gul te vissen. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij A.A. van ’t Hof, 's avonds na 19.00 uur, Kon. Wilhel- minasingel 51, telefoon 01828-3954. damachttal delfde met 10-6 het onderspit tegen Leiden en het tweede achttal verloor nipt en jammerlijk met 7-9 van Damlust 3 uit Gouda. Van Waddinxveens eerste team wist alleen Ruud van Dijk de volle winst naar zich toe te trekken. Daartegen over stonden de nederlagen van Piet Swart (blunder in een minstens ge lijkwaardige stand); Tijmen den Ou den (kwam via combinatie een stuk achter); en Teun Twigt (tegenstander KWIEK-junioren Kwiek 1 speelde bij de junioren 5-5 tegen het sterke NTTC-1. Ad Swarts en Tim Daalhof wonnen 2 keer, Bert Smorenburg 1 keer. Volgende week speelt dit team een erg belangrijke wedstrijd tegen Ilac 2 (thuis). Inzet: handhaving in de le klasse, hetgeen een knappe prestatie zou zijn. Kwiek 2 won van medekoploper Vr. schaar en nestelt zich daardoor al leen aan de kop in de 3e klasse. Prima: De uitslag was 6-4 en kwam tot stand doordat Marco van Wage ningen, Frank Stam en W’ilco v.d. Bas ieder 2 sets wonnen. Kwiek 3 bevindt zich in de midden groep. Kwiek 4 behaalde een belang rijke zege tegen BTTV-8: 6-4. Hier door kwam dit team op kop te staan in de 4e klasse. Sterkste speler was Patrick Verburg met 3 overwinnin gen. Remco v. Strien en Remco Ed- des wonnen ieder 1 keer. Het dubbel was ook voor Kwiek. derom werd Be Fair op een nederlaag getracteerd (3-0), waarop niets viel af te dingen. Punch was gewoon de betere ploeg en won zoals het wilde: 15-8, 15-9 en 15-11. De resultaten van de Waddinxveners zijn tot nu toe wel erg matig. Degradatie naar de eer ste klasse van het rayon komt op de ze manier wel heel dichtbij. In het rayon Gouda behaalde het he renteam van Be Fair een 3-1 winst op Weidevogels (16-14, 15-7, 7-15 en 15-3). Bij de dames in de Goudse eerste klasse ten slotte kreeg Be Fair 3 met 3-1 klop van Zevenhuizen 2 en verloor Be Fair 2 met 0-3 van Ju piter 2 (12-15, 11-15 en 7-15). WADDINXVEEN - De in de derde divisie uitkomende dames van Be Fair-volleybal speelden bepaald niet sterk in het volleybalduel met Ze venhuizen, hoewel' er door de Wad dinxveense volleybalsters met 3-1 werd gewonnen. Be Fair had het geluk dat de eerste twee sets na veel spanning gewonnen werden. De eerste set eindigde in 16-14 en de tweede won Be Fair na een 11-13 achterstand met 15-13. Een foutieve beslissing van de scheidsrechter omtrent een setvice- beurt pepte de Waddinxveensen der mate op dat de achterstand binnen de kortste keren werd weggewerkt. Na de derde set kansloos met 7-15 verloren te hebben won Be Fair de vierde met 15-10. Goed spel was er echter niet bij in sportzaal Groens waard. In de promotieklasse heren was er nog de wedstrijd Punch-Be Fair. We- WADDINXVEEN - Komende za terdag houdt de sportschool Den Edel in de sportzaal Groenswaard aan de Wingerd vanaf kwart voor elf een gratis toegankelijk jeugdtoümooi, waaraan judoka’s uit Waddinxveen, Gouda, Woerden, Bergambacht, Reeuwijk, Schoonhoven en Oudewa- ter mee zullen doen. Er zullen ook verschillende demonstraties wprdcn gegeven. Zondag werd er in Hoek van Holland door de sportschool Mahorokan uit Maassluis een judotournooi gehou den, waaraan 10 sportscholen uit de gehele regio meededen. Het deelne mersveld bestond uit 400 judoka’s en er werd fel gestreden om een plaatsje op het erepodium. Dat vele judoka’s van sportschool Den Edel dit podium mochten betreden blijkt wel uit de volgende successen. Van de 21 judoka’s van Den Edel wisten er zich 8 in de prijzen te judoën. Een le prijs behaalden Pim v. Velsen en Gunther van Vliet. Voor een 2e prijs beklommen José Streef kerk, Annelies van Dorp en Annema- fie Stokker het podium en een 3e prijs behaalden Carola Koop, Marco Streefkerk en Bas Gouw. WADDINXVEEN Nu de eerste helft van de tafeltenniscompetitie er op zit kan het Waddinxveense Kwiek een balans gaan opmaken van de kan sen en gevaren. Kwiek 1 won van TTVN 3 met 7-3. Dit dank zij over winningen van R. Verboon (3 keer), J. Brand (2) en invaller H. Bloks (1). Het dubbel was ook voor Kwiek. Dit team heeft nu 6 punten behaald en kan door een goede 2e helft meedin gen om de bovenste plaatsen. WADDINXVEEN - De volleyballers van Be Fair, actief in de Zuidholland- se promotieklasse, komen in deze competitie heel wat minder sterk voor de dag. Ook in Jupiter moest de ploeg zaterdag z‘n meerdere erken nen. In Waddinxveen werd het 2-3 in een wedstrijd die het ene moment een goed draaiend en het andere moment een uiterst zwak acterend Be Fair te zien faf. Na een 2-10 achterstand kwamen de Waddinx veners in de eerste set uitstekend terug en wonnen de set met 15-11. De tweede set werd met 8’-15 verlo ren, maar de derde bracht weer winst: 15-12. In de vierde set werd na een 1-9 achterstand met 11-15 verloren en in de laatste set trok Ju piter met 8-15 aan het langste eind. Ondanks het feit dat hij een lichte hersenschudding had werd Ton Baars aan Waddinxveense zijde toch inge zet. Hij kon echter evenals trouwens de meesten van zijn ploeggenoten niet imponeren. De enige Be Fair- speler die boven de middelmaat uit stak was Rob Vertegaal. Vooral in verdedigend opzicht deed hij soms goed werk. Ook het derde dames team van Be Fair, spelend in de eer ste klasse van het rayon Gouda, kwam binnen de lijnen voor een com petitiewedstrijd. Het werd de zoveel ste teleurstelling, want het duel te gen Radius 2 ging met 0-3 verloren. Setstanden van deze in Waddinxveen gespeelde wedstrijd: 1-15, 10-15 en 8-15. WADDINXVEEN - De door het be-’ stuur van de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW zaterdag voor een week gehouden vistocht met het mo torschip Vooruitgang is wat de vangst betreft geen succes geworden. Het schip, een ruim 30 meter lange voor malige rondvaartboot met een zeer ruim achterdek, is een der mooiste schepen, waarop de HSW-leden tot nu toe hebben gevist. De gedeeltelijk overdekte visdekken kwamen ditmaal goed van pas, daar het de gehele dag regende met wind kracht 6 uit het noordwesten. On danks het herhaaldelijk opzoeken van andere stekken werd er weinig ge vangen. De topscorers pakten 15 a 20 stuks schar en wijting. Ook werden enkele miniatuur-gullen van ca. 30 cm gevangen. Volgens de actieve schipper van de “vooruitgang”, Walter Wevers, zijn deze kleine gullen de voorlopers van de grote exemplaren, welke binnen enkele weken op de Oosterschelde kunnen worden gevangen. De reden van de matige vangsten was naar zijn mening de plotselinge weersverslech- tering. WADDINXVEEN Liefst zes partij en werden afgebroken in de achtste ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaak Vere niging WSV. Daaronder waren de “toppers” Smitskamp-Van Deelen, Kraan-Claassen en J. v. Oort Joosten. Door de mist van deze afgebroken partijen heen tekent zich dezelfde kopgroep af als na de 7e ronde, met dit verschil, dat Struijk de 4e plaats overnam van Asscheman. Laatstge noemde zag zijn glorieuze opmars na vijf achtereenvolgende overwinningen gestuit door de nog ongeslagen Kar dol, die dit seizoen blijkbaar de grootste vorm is en die de eerste plaats van Van Deelen nu ernstig be dreigt. Deze koploper heeft als enige tot dusver al zijn partijen gewonnen, maar zal een dobber hebben dit re cord overeind te houden met zijn twee afgebroken partijen. Wolfs is na enige weken afwezig heid weer in de arena en begon zijn rentree goed met zijn overwinning op De Bock. In de lagere regionen verbeterden J. v.d. Heiden en de vin dingrijk spelende Littooy hun posi ties ten koste van respectievelijk Pon- sioen en Ritter, die in de laatste ron des een fikse duikeling in het klasse ment hebben gemaakt. Over de hele ranglijst is er dus nog volop spanning in deze “onderlinge”. Geihteresseerde nieuwe leden (van experts tot huisschakers) kunnen overigens te allen tijde met inachtne ming van hun speelsterkte in deze competitie worden ingevoegd. Ze zijn op iedere donderdagavond van harte welkom in de gezellige, nieuw ingerichte zaal van het Anne Frank- centrum. WADDINXVEEN - De herfstvakan- tei-activiteiten in het overdekte zwembad ‘de Sniep’ zijn bij jong en oud goed in de smaak gevallen. Chef- zweminstructeur W. van Minnen: ‘Tijdens de herfstvakantie was er voor iedereen weer de gelegenheid om met volle teugen van het water te genieten in het overdekte zwem bad. Het was een week vol met ak- tiviteiten, waaraan een ieder kon deelnemen. Gezien de hoge bezoe kers aantallen voor de bepaalde uren voorziet het zwembad de bevolking van een gezond stukje actieve recre atie!’ De dinsdag ochtend en woensdagmid dag was er het jaarlijkse terugkerende Circus Spetter, een spelfestijn waarbij de kinderen die het zwembad bezochten zelf de artiesten waren. Dit klapstuk met maar liefst 700 deelnemende kinderen werd op een enthousiaste manier begeleid door de leden van de Waddinxveense Red dingsbrigade. Bij enkele spelen waren wel prijsjes te verdienen, zoals bij het hockeydoelschieten, ballengooien, ringwerpen, dartsspel, kegelen en bommetje springen. Op maandag, dinsdag en vrijdag hebben in totaal zo’n 40 kinderen deelgenomen aan het ‘snorkelen’. Diverse beginselen van het snorkelen werden hen bijgebracht. Gezien het enthousiasme verdient dit onderdeel zeker navolging zodat niet alleen bo ven water, maar ook onder water ge- recreëerd kan worden. Reeds tijdens de normale openingstijden is zwem men voor ‘ouder en kind’ (gezins- zwemmen) een vast gegeven. Dit blijkt duidelijk aan te slaan en was dan ook voor velen in de herfstvakan tie een reden om in grote getale naar het zwèmbad te komen, met als ge volg zo’n 750 bezoekers alleen al op die uren. Struijk, 5. Kraan. JEUGD Voor de jeugdclubcompetitie speelde WSV vorige week de tweede ronde tegen het sterkere Reeuwijk. Alvin Sibbald, Wilfried Dries en Hans Kim mel begonnen wat slecht, maar Ray mond Dommanschet, Rudo van Loo en Arthur Kollman hadden een goede start. Na twintig minuten was de stand al 1-1. Hans Kimmel verloor na een dame verlies en Arthur Kollman had z’n tegenstander van het bord af geveegd. Raymond Dommanschet stond ondertussen een pion voor, maar Alvin had een loper en Rudo Loo een paard verloren. Wilfried Dries’ partij bood niet veel hoop meer en verloor samen met Lex Gerts kort na Hans Kimmel. Rudo van Loo, ondanks z’n achterstand, won en bracht de stand op 2-3. Ray mond, met nog maar een halve mi nuut speeltijd, wist op het nippertje te winnen. Ook Egbert Schroten won met moei te. Alvin had wat pech in het eind spel en zo werd de stand 4-4. De laatste twee partijen van Hans v. Woudenberg en Edwin van Es werden met grote spanning bekeken. Uitein delijk eindigde de partij van Edwin in remise, nadat er alleen nog maar de twee koningen en een paard over bleven: 4 1/2 - 4 1/2. Hans verloor helaas van zijn toch iets sterkere te genstander en de eindstand werd 4 1/2-5 1/2. N- WADDINXVEEN - Zaterdag 20 no vember houdt de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV haar eerste jeugdschaaktournooi. Alle jeugdscha- kers en -schaaksters, zowel club- als huisschakers, zijn die dag van harte welkom in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad waar het tournooi wordt gehouden. De deelnemers zullen worden inge deeld in groepen van 6 en wel naar leeftijd en speelsterkte. De maxi mum leeftijd om mee te kunnen doen is 18 jaar. Het inschrijfgeld be draagt f. 4,— per persoon en dient bij aanvang van het tournooi te worden betaald. De partijen duren maximaal 1 uur (dus een half uur per speler). Iedere speler speelt 5 partijen. De eerste ronde wordt gespeeld van 9.30-10.30 uur, de tweede van 10.45- 11.45 uur, de derde van 13.00-14.00 uur, de vierde van 14.15-15.15 uur en de vijfde en laatste ronde van L S.L Voor scholieren van het voortgezet onderwijs was er tijdens de herfstvakantie Kwiek 2 veroverde een kostbaar punt tegen TOP 4 en staat daarmee in de middenmoot. Dit team is van wege blessures veel angewezen op in vallers. Dit keer was dat W. v. Wage ningen met 3 setpunten. Vaste man S. Walraven scoorde' in de laatste wedstrijd zijn eerste competitie-over- winning en maakte daarmee gelijk. Z' /A. EXCELSIOR 2 Een nederlaag (7-9) leed Excelsior’s 2e achttal ook in de thuiswedstrijd tegen Damlust 3. Knap was de winst van de Waddinxveense kopman Dik Heeren I op P. Tom. In het midden spel wist hij een stuk te winnen. Het afspel werkte hij beheerst en resoluut naar winst af. Jan de Heer stond stra tegisch minder sterk, echter via een lichte combinatie wist hij naar dam door te breken, waarna winst hem niet meer kon ontgaan. Jaap van der Eist wist de derde Waddinxveense overwinning aan te tekenen. Tijmen den Ouden speelde strategisch erg sterk en wist zelfs een schijf te win nen. Ondanks een stuk verlies wist de Goudse tegenstander voldoende com pensatie in zijn stand te vinden en be reikte een zwaar bevochten remise. Tegenover deze behaalde punten stonden 4 nederlagen en dat was juist voldoende voor het Damlust-team om te winnen. Excelsior 2-Damlust 3 D. Heeren I-P. Tom G. Heeren-Th. Wildschut J. v.d. Elst-M Jansen D. Brandhorst-A. Beuzekom T. den Ouden jr.-C. Molenaar C. Stolker-H. Steenhuis J. de Wit-L. Schouten J. de Heer-H. Koppendraaier ONDERLINGE Piet van Es leverde een goede presta tie door Kees Kramp in de onderlinge competitie een punt af te dwingen. Via een eindspel met dammen wist eerstgenoemde dit resultaat te be werkstelligen. Piet Swart ondervond veel tegenstand van Teun Driesse, die de huidige competitie nog steeds on geslagen is. Ondanks een schijf ach terstand had Teun in een 5-om-4- stand voldoende compensatie om te remiseren. A. Blom-J. Both P. van Es-C. Kramp M. van Willigen-H. den Outer A. Rietveld-C. Blonk T. Driesse-P. Swart B. van Eijk-D. Heeren II P. van Gils-P. de Mik A. Crone-T. Twigt van zwem- en of poloverenigingen mee mochten doen. Dat er om de hoogste eer gestreden werd behoeft geen betoog. Poule- winnaars ontvingen een prachtige be ker uit handen van de ambtenaar sportzaken de heer A.R. Bakker en iedere deelnemer ontving een herin- neringsvaantje. Winnaars: meisjes klas 1 en 2 ‘De Rank’; meisjes klas 3 en 4 Koningin Wilhelmina Mavo; jongens comb, klassen Prof. Kohn- stammMavo. - af ■I

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 19