WADDINXVEEN GEMEENTE Frans Halsema in Waddinxveen Toneelvereniging Toi-Toi brengt Kinderstuk Zaterdag 20 november Bioscopen Muziekavond voor ouderen Agenda Goudse en mindervaliden Schaatsen met Nooit Gedacht Postzegelbeurs Post sprak in Het Trefpunt nomie, maar anderzijds dat niet bij voorbaat over de resultaten van het gemeenschappelijk overleg in de be drijfstakken het onaanvaardbaar mag worden uitgesproken. De discussie spitste zich toe op de vraag hoever de vakbeweging mag gaan in haar strijd tegen de onrechtmatige kortingen van ambtenaren en trendvolgers. Is staken toegestaan of niet! Geconclu deerd werd dat staken wel het aller laatste middel moet zijn. Op landelijk niveau is op dit moment een werk groep bezig om te bekijken welke an dere effectieve mogelijkheden er zijn om aktie te voeren. VRIJWILLIGERS WERK BESTEMMINGSPLANNEN DIVERSEN TELEFOONNUMMERS gj MILIEUZAKEN p BOUWVERGUNNINGEN gf SPREEKUREN X WELZIJNSZAKEN X BESTUURSZAKEN X VERKEER EN VERVOER X INZAMELINGEN B VERGADERINGEN X VERGUNNINGEN (ALGEMEEN) MARKTZAKEN F 01820-15767 01727-4044 070-210001 Intocht St. Nicolaas ’’Gemeente Waddinxveen” is een wekelijks in het Weekblad voor Waddinxveen verschijnende rubriek met officiële bekend makingen en mededelingen. Samenstelling: Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, tel. 01828-4433. Correspondentie adres: Postbus 400, 2 740 A K Waddinxveen. "'addinxveen Heden weer een Postzegelbeurs op woensdag 10 no vember om 20.00 uur in Café Sport, v i s!Taat> met de bekende veiling, muting enz. Tevens aktieprijzen ?et insteekboeken, dus tot woens- 20.00 uur. DEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 NOVEMBER 1982 1 01820-16066 010-362244 1 der Linden: vrijdag- de Henegouwer- THALIA SCHOUWBURG i 4433 4433 2222 3000 3000 Bestemmingsplan ’’Recreatieplan Gouwebos” De burgemeester van Waddinxveen, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat het bestemmingsplan "Recreatieplan Gouwebos” onher roepelijk is geworden. Het bestemmingsplan ligt ter gemeentesecretarie, afdeling Be stuurszaken en Ruimtelijke Ordening, voor een ieder ter inzage. Waddinxveen, 10 november 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Wet Arob Ingevolge de Wet-Arob kan iemand die door een besluit van het ge meentebestuur rechtstreeks in zijn belangen is getroffen daartegen een bezwaarschrift indienen. Dit kan echter alleen als er geen andere mogelijkheden zijn om een bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Als deze mogelijkheden er wél zijn is dit steeds in de betreffende publicatie vermeld. Wanneer u overweegt een bezwaarschrift op grond van de Wet- Arob in te dienen is het aan te bevelen dat u daarover tevoren na dere informatie inwint bij de afdeling bestuurszaken en ruimtelijke ordening van de gemeentesecretarie, telefoon 4433, toestel 125. Huisnummering Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering besloten: - De in aanbouw zijnde woningen aan de Kerkweg-Oost (naast de oprit van de hefbrug) de nummers 219 tot en met 283 te geven; - de gebouwen van de voetbalvereniging ’’Floreant” aan de Hoog- eveenseweg nr. 17 toe te kennen en het toekomstige gebouw van de atletiekvereniging A.V. nr. 19; - voor het in aanbouw zijnde pand op de hoek Kerkweg-Oost/Ka- naalstraat het oude nr. 151 te handhaven, maar ten behoeve van de toekomstige huurders van dat kantoor-winkelpand toe te voe gen: a, b en c. Loop der bevolking Het inwoner-aantal van Waddinxveen is de afgelopen maand met 22 gedaald naar 21.882. Dit betekent ten opzichte van 1 januari j.l. een teruggang van 29 inwoners. Er vertrokken in October 67 inwoners, waar tegenover 32 personen zich vestigden. Er werden 26 kinderen geboren; 13 inwoners overle den. - Op 13 november a.s. zal de jaarlijkse intocht van St. Nicolaas in Waddinxveen plaatsvinden tussen 13.00-15.00 uur. St. Nicolaas zal door de burgemeester welkom worden geheten bij het gemeentehuis. Verkoop oliebollen - De heer Westenberg uit Rotterdam heeft vergunning om van 1 april tot en met 16 april a.s. oliebollen te mogen bakken en te ver kopen in een op het parkeerterrein bij de Beukenhof, nabij de Kerkweg-Oost, te plaatsen kraam. Vacaturebank vrijwilligers werk Waddinxveen (Informatie over vrijwilligers werk voor haanlozen) Koördinatrice Trudy Kraay gemeentehuis Raadhuisplein 1 kamer 23, tel. 01828-4433, tst. 122. Dagelijks van 8.30-12.30 uur. Commissie voor de Bezwaar- en Beroepschriften Woensdag 17 november 1982, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Behandeling om 19.30 uur van het bezwaarschrift van de heer C. Ravenhorst, Noordeinde 51 te Waddinxveen, gericht tegen de aanschrijving van burgemeester en wethouders van 7 september 1982 de zonder bouwvergunning herbouwde garage en het zon der bouwvergunning gebouwde tuinhuisje af te breken. 2. Behandeling om 20.00 uur van het bezwaarschrift van de heer J. L. van der Waals, Anna Paulownastraat 26 te Waddinxveen, ge richt tegen de aanschrijving van burgemeester en wethouders van 7 september 1982 de zonder bouwvergunning gebouwde ber- ging/garage en afdak af te breken. 3. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 22 september 1982. 4. Mededelingen Verleende Hinderwetvergunningen Burgemeester en wethouders maken voorts bekend dat zij in hun vergadering van 2 november 1982 besloten hebben hinderwetver gunningen te verlenen aan: - Fa. J. van den Berg en Zn. Waddinxveen, Henegouwerweg 46 al hier voor het oprichten en in werking hebben van een machinefa briek en een konstructiewerkplaats aan de Henegouwerweg 46 al hier; - SBS Waddinxveense Dump, leplaan 81-83 voor het oprichten en in werking hebben van een opslagplaats van vuurwerk aan de le plaan 81-83, alhier. De vergunningen en alle daarbij behorende stukken liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tijdens kantooruren en op maandag avonden van 19.00 tot 22.00 uur tot en met 9 december 1982. De beschikkingen worden van kracht na afloop van de termijn, ten zij voordien een beroep tegen deze beschikkingen wordt ingediend. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA ’s-Graven- hage. Geweigerde vergunning verkoop van vis - Burgemeester en wethouders hebben de heer De Graaf uit Bun schoten een vergunning geweigerd voor het innemen van een standplaats voor de verkoop van vis. Redenen hiervoor zijn de vrij talrijke verzoeken voor het innemen van een standplaats, die nu eenmaal niet allemaal kunnen worden ingewilligd en het niet voor dit doel beschikbaar willen stellen van parkeerplaatsen. Aanvraag Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend dat op 3 november 1982 is ingekomen een aanvraag om vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een chemische reiniging door de heer C. van Mullem, Kerkweg- West 3-5, alhier. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen tot en met 9 december 1982 op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentese cretarie ter inzage elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en op maan dagavonden van 19.00 tot 22.00 uur. Tijdens deze periode kunnen gemotiveerde bezwaren bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Een openbare zitting over de aanvraag kan op verzoek worden ge houden. Standplaatsen weekmarkt Burgemeester en wethouders hebben besloten het maximale aantal standplaatsen op de weekmarkt te bepalen op 103, derhalve de hui dige situatie. Per koopman mogen maximaal twee standplaatsen worden uitgege ven. Boven het aantal van 103 standplaatsen mogen drie standwerk- ersplaatsen worden aangewezen. Van die 103 standplaatsen mag één standplaats worden toegewezen t.b.v. eenmalig gebruik voor niet-commerciële doeleinden. - 2.32.97 - 2.38.13 - 2.42.04 - 2.52.40 - 2.54.10 er een Aan het eind van de avond nam de heer A.J. Schoneveld het voorzitter schap van de Waddinxveense CFO-afdeling over van Sjoerd Veer man, dit wegens zijn vertrek uit deze gemeente. DAG DROOM Frans Halsema komt naar Waddinx veen met het programma Dag Droom. De inhoud van deze cabaret voorstelling is niet of nauwelijks te voorspellen, maar zal zeker gaan over bijvoorbeeld dieren, collega’s, haar uitval, vrouwen, ijdelheid, alcohol, geluk,'en natuurlijk ook liefde. “Eén man, één vleugel en een pro gramma dat zeker gezien mag wor den”, aldus De Spintol. Toen en nu is het antwoord van de christelijke sociale beweging: ‘Het streven naar het behouden van de eigen verantwoordelijkheid van de bedrijfsgenoten. Dit houdt enerzijds in dat men in de bedrijfstakken zelf oog moet hebben voor de gevolgen die bepaalde verbeteringen kunnen hebben voor het geheel van onze eco- Spreekuur burgemeester, de heer C. M. van morgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, mevr. L. M. Oosterbroek-Waagmeester: vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Spreekuur wethouder, de heer P. F. J. van Schie: na afspraak. Spreekuur wethouder, de heer M. Kraaijestein: na afspraak. Parkeerverbod oostzijde J. W. Frisoweg Burgemeester en wethouders hebben besloten aan de oostzijde van de J. W. Frisoweg, over een lengte van 5 meter, ter hoogte van de uitgang van een aldaar aanwezige speeltuin, door het aanbrengen van een gele streep als bedoeld in artikel 126 van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens, het parkeren aldaar te verbieden. Belanghebbenden kunnen binnen 30 dagen bij de Kroon, d.t.v. de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, ingevolge artikel 135, lid 3 van dat reglement beroep instellen. Collectevergunning Burgemeester en wethouders hebben bij besluit van 22 december 1981 aan het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten te Den Haag vergunning verleend om een huis-aan-huis collecte te mogen hou den in de periode van 15 november tot en met 21 november 1982. Collectanten die in deze periode voor een ander doel collecteren hebben geen vergunning voor het collecteren. Iedere eerlijke collectant heeft een legitimatiebewijs bij zich welke hij/zij op verzoek kan tonen. Openingstijden gemeentehuis Gemeentesecretarie: elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 8.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht, indien u een afspraak heeft gemaakt. Over het nut van een christelijke ambtenarenbond werd met aanhaling van de woorden van Talma opge merkt: ‘Het is de vakorganisatie die de arbeider de kracht geeft die hij van nature mist’. Deze stelling werd algemeen onderschreven. Tot slot ging de heer Post in op het regeerak koord en met name de beeldspraak zoals die in de werkgroep inzake de financieel-sociaal-economische pro blematiek is gebruikt. Er zal een her overweging van de economie moeten gebeuren, gericht op zuivering van de publieke financiën en indammen van de werkloosheid. WADDINXVEEN - Op initiatief van de muziek- en theaterwerkgroep De Spintol treedt de cabaretier Frans Halsema zaterdagavond 20 november op in De Bonkelaar. Dit optreden be gint om half negen. De zaal is open om acht uur. De entree bedraagt slechts f. 9,— (CJP-houders en 65- plussers f. 7,—). Gezien de te verwachten belangstel ling vindt er een voorverkoop plaats op donderdag 18 november van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag 20 november van 16.00 tot 18.00 uur. Dan kunnen kaarten voor dit op treden gekocht worden, dan wel te lefonisch gereserveerde kaarten (tel. 7272) afgehaald worden in De Bon kelaar. Commissie wijkwerk Waddinxveen-Zuid Dinsdag 16 november 1982, aanvang 20.30 uur in het wijkgebouw. AGENDA 1. Opening en mededelingen van de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Vaststelling van het verslag van 20 september j.l. 4. Bespreking concept-programma sociaal-culturele aktiviteiten 1983. 5. Bespreking van het lopende programma. 6. Rondvraag en sluiting. Voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van het bestemmingsplan Zuidkade-Wilhelminakade. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat ter gemeen tesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening met ingang van 11 november 1982 voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 29 oktober 1982 waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid voor een gedeelte van het bestem mingsplan ’’Zuidkade-Wilhelminakade”, n.l. voor zover het betreft het gebied van de percelen Broekhuizen 10,12 en 14 zoals dit betref fende gebied met een rode omlijning staat aangegeven op de bij het besluit behorende situatietekening. Waddinxveen, 10 november 1982. De burgemeester voornoemd. Van der Linden. Marmering Irandweer 'olitie Ingevallen Iflangrijke telefoonnummers .emeentesecretarie )ienst Openbare Werken en Bedrijven iledische hulp ambulancedienst telefonische hulpdienst eestelijke en sociale nood iloringsdiensten jas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) "entrale Antenne Inrichting (CAI) Commissie voor de Financiën Donderdag 11 november 1982, aanvang 8.00 uur voormiddag in het gemeentehuis. AGENDA 1. Verslag van de vergadering van 16 september 1982 en van 7 en 20 oktober 1982. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Goedkeuring rekening 1981 van de Stichting openbare bibli otheek Waddinxveen. 4. Beschikbaar stellen van een krediet voor kosten van meerhuur van aangepaste woningen aan de Peter Zuidlaan (tot 1 juli 1983) 5. Wijzigingen gemeentebegroting 1982 t.b.v. div. kredieten voor het onderwijs, begroting 1980, 1981 en 1982 van de dienst Open bare Werken, begroting 1981 en 1982 van het grondbedrijf en be groting 1981 en 1982 van het gemeenschappelijk antennesys- teembedrijf. 6. Grondruil aan de Oranjelaan met de heer Booij. 7. Wijziging raadsbesluit uitgifte gronden in erfpacht Kerkweg- Oost. 8. Behandeling begrotingen 1983. J. Rondvraag. Tervisielegging programma sociaal-culturele activiteiten 1983. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open bare kennis dat met ingang van 12 november 1982 gedurende een maand in het gemeentehuis en in de bibliotheek aan de Juliana van Stolberglaan ter visie zal liggen het programma sociaal-culturele ac tiviteiten 1983. In het programma wordt concreet aangegeven welke activiteiten iri 1983 zullen worden uitgevoerd en welk bedrag de gemeente in de kosten daarvan als subsidie beschikbaar zal stellen. Gedurende de termijn van tervisielegging, die eindigt op 12 decem ber 1982, heeft iedere ingezetene de gelegenheid schriftelijk en ge motiveerd bij de raad bezwaren in te dienen. Het college van burgemeester en wethouders zal de indieners van bezwaren in de gelegenheid stellen deze tijdens een openbare hoor zitting nader toe te lichten. Het ligt in het voornemen deze zitting op donderdag 23 december 1982 te doen plaatsvinden. Betrokkenen zullen daartoe een schriftelijke uitnodiging ontvan gen. .«6^ - Vr. 8.15 uur, Za. 7 uur, Zo. 7.15 uur, Wo. 8.15 uur. THE ROLLING STONES - TIME IS ON OUR SIDE. a.l. Za. 9.15 uur, Zo. 4 uur, Ma. 8 uur. De legendarische avontu renfilm DE KANONNEN VAN NAVARONE. 12 jr. Zo. 9.30 uur, 3e week! DE LEEUW BRULT OM SEX. 16 jr- Za., Zo. en Wo. 2 uur. Einde lijk in de bioscoop! PEPPI EN KOKKI BIJ DE MARINE (Het geheim van commandant plus), a.l. Waddinxveen Op zaterdag 13 November zal de toneelvereniging *oi-Toi om 15.30 uur in het Anne bank-centrum te Waddinxveen een Onderstuk in premiere brengen dat speciaal voor kinderen van 6 tot 12 jur geschreven is. Het geheel wordt gezellig gemaakt met enkele liedjes. Het stuk gaat over twee meisjes, Pom Pam, die met hun vriend de Moegnog” heel wat beleven. De ti- p van het stuk is dan ook: “Pom, am en de Moegnog” van Rainer achfeld, die op voortreffelijke wijze et verschil tussen kinderen en vol wassenen weet aan te geven. P een heel leuke manier proberen e kinderen “gewone” mensen zoals Politie agent, burgemeester, generaal, °ae buurvrouw enz. uit te leggen Ne of wat je Moegnog ïs. WADDINXVEEN - De culturele commissie van het dienstverlenings- centrum Anne Frank nodigt alle ouderen en mindervaliden van Wad dinxveen uit tot het bijwonen van een gevarieerde muziekavond. De leerlingen van de streekmuziekschool Waddinxveen zullen onder leiding van hun directeur, de heer Arthur le Cosquino de Bussy, op maandag 15 november een uitvoering geven in de toneelzaal van het Anne Frankcen- trum. Aanvang van de avond is 20.00 uur en de toegangsprijs bedraagt f. 1,— per persoon. Zoals u weet kunnen zij die moei lijk op eigen gelegenheid naar het Anne Frankcentrum kunnen komen gebruik maken van de mogelijkheid om (mits vroegtijdig) het bekende nummer 5555 te draaien, vanwaar het vervoer geregeld kan worden; ook slechte weersomstandigheden behoe ven zodoende geen belemmering te zijn. WADDINXVEEN - Zondag hebben een aantal leden van de Waddinx veense ijsclub Nooit Gedacht deelge nomen aan selectiewedstrijden op De Uithof te Den Haag. Gezien-de slech te weersomstandigheden waren de re sultaten niet slecht. Er werd een 1500-meter gereden. De heer B. Steenbergen wist zelfs zijn persoon lijk record te verbeteren met ruim 2 seconden. De uitslagen van de diverse series was als volgt: Klaas de Redelijkheid Bemo Gerts Klaas de Knikker Bertus Steenbergen Floris Grootendorst Iedere donderdagavond is training, hetzij buiten of binnen. In lichtingen hierover kan men verkrij gen bij de secretaris van de ijsclub, de heer D. Minnes. Vervoer Gevaarlijke Stoffen De gemeenteraad van Waddinxveen heeft op 16 juni 1982 de "Ver ordening tot regeling van het vervoer van gevaarlijke stoffen over de weg” vastgesteld. Als route is aangewezen de Henegouwerweg. De ze regeling houdt in dat de routeplichtige stoffen welke naar en via de gemeente Waddinxveen getransporteerd moeten worden, ver plicht worden gesteld gebruik te maken van deze aangewezen route. Afwijking van de route zal slechts plaats kunnen vinden d.m.v. een ontheffing door burgemeester en wethouders. D.m.v, het systeem van ontheffingen verkrijgt het gemeentebestuur bovendien inzicht in de aard, de hoeveelheid en het tijdstip van de transporten. Transporten kunnen gebonden worden aan het gebruik van bepaal de wegen, waardoor bereikt kan worden dat belangrijke verkeers knooppunten en/of bevolkingsconcentraties zoveel mogelijk wor den vermeden. Ook eventuele calamiteiten zouden beter bestreden kunnen worden wanneer tijdstip en soort/aard van de te transporteren stof bekend zijn. De verordening zal op 15 november 1982 in werking treden. Op ver zoek van de gemeente Waddinxveen hebben de gemeentebesturen van Boskoop en Reeuwijk een gelijksoortige verordening in het le ven geroepen. Het gevolg hiervan is dat thans de gehele Henegouwerweg binnen deze drie gemeenten aangegeven is als route gevaarlijke stoffen. De thans gerealiseerde route sluit vanaf de Rijksweg A 12 aan op de bestaande route te Alphen aan den Rijn. De provincie Zuid-Holland, wegbeheerder van weg, is verzocht de route te bewegwijzeren. Toen was de schets van Nederland: ‘Het gaat goed in Nederland. Het probleem dat de vakbeweging voor alles bezig houdt is de verdeling van de welvaart. En dat probleem schijnt nog moeilijker op te lossen dan de eerlijke verdeling van de armoede waarmee wij jarenlang te maken heb ben gehad. Er is praktisch volledige werkgelegenheid’. Nu was de schets van Nederland: Het gaat niet goed in Nederland. Het pro bleem dat de vakbeweging voor alles bezighoudt is een eerlijke verdeling van de lasten. En dat probleem is nog moeilijker dan het verdelen van de welvaart. Er is geen werk meer voor jonge mensen’. WADDINXVEEN - De Christelijke Federatie van Overheidspersoneel af deling Waddinxveen e.o. heeft afge lopen donderdag haar ledenvergade ring in Het Trefpunt aan de Stations straat gehouden. Na het huishoude lijke gedeelte was het overgrote deel van de avond ingeruimd voor de lan delijke voorzitter van de CFO, L. Post. De heer Post zal eind dit jaar met de VUT gaan. Daarom was hij ook aan het opruimen geslagen en kwam zo een spreekschets voor een vergade ring van 20 jaar geleden tegen. Titel van die avond was toen en nu ‘Brood en Buurman’. Aanvraag bouwvergunning M. D. Nicodem De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat met ingang van 11 november 1982 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling Bestuurszaken en Ruimtelijke Ordening, vooreen ieder ter i nzage is gelegd de aanvraag om bouwvergunning van de heer MD Nicodem voor het plaatsen van een carport bij diens woning Broek huizen 10. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan ’’Zuidkade-Wilhelminakade”. Ten einde de gevraagde bouwvergunning te kunnen verlenen zijn burgemeester en wethouders voornemens met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen van voornoemd bestemmingsplan. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ieder bij burgemeester en wethouders, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen, schriftelijke bezwaren worden in gediend tegen het verlenen van deze vrijstelling. Waddinxveen, 10 november 1982. De burgemeester voornoemd, Van der Linden. Kortom anderhalf uur plezier op za terdagmiddag en de toegangsprijs is f. 2,50. Do. en Vr. 8 uur, Za. en Zo. 3.30, 7 en 9.15 uur, Di. en Wo. 8 uur. Het Nederlandse film- succes met Renee Soutendijk in een grandioze hoofdrol: VAN DE KOELE MEREN DES DOODS. 16 jr. Speciaal voor de jeugd: Za. en Zo. half twee, Wo. half drie. De geheel Nederlands gesproken avonturenfilm: ALADDIN EN ZIJN WONDERLAMP, a.l. Thalia “Special”: Vr. en Za. 11.30 uur (nachtv) en in de maandagcyclus 8 uur. SPHINX. Een beklemmende thriller! 12 jr- Commissie wijkwerk Bomenwijk Woensdag 17 november 1982, aanvang 19.30 uur in het wijkgebouw. AGENDA 1. Opening en mededelingen van de voorzitter. 2 Ingekomen stukken. 3. Vaststelling van het verslag van 21 september j.l. 4 Verzoek kampaktiviteiten 1983. 5. Bespreking concept-programma sociaal-culturele aktiviteiten 1983. 6. Bespreking van het lopende programma. Rondvraag en sluiting. De stukken betreffende voornoemde vergaderingen liggen voor pers en publiek ter inzage op de dag der vergadering. Inzage op an dere tijdstippen kan geschieden in overleg met de secretaris van de commissie.

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 3