Foto’s Sjaak Noteboom Recreatiezaal Ruimere woonkamers Nieuwe entree A dm in istratie i EEKBLAD VOOR WADDINXVEEN-WOENSDAG 1 DECEMBER 1982 Eén van de nieuwe woonkamers in de nieuwe vleugel aan de zuidkant van Huize Souburgh. De nieuwe entree van Huize Souburgh, met rechts de administratie. Met de gehele (ver)bouwwerkzaamhe- den plus inrichting is 8,9 miljoen gulden gemoeid. Dat met het karwei pas vorig jaar augustus kon worden begonnen lag aan het feit dat de gemeenteraad van Waddinxveen eerst nog wilde bekijken of er nog een alternatief voorhanden was, te meer dat alle verbeteringen niet betekenen dat er in het tehuis méér wo ningen zullen komen. Het blijven er 97, hoewel er thans 83 mensen zijn vanwege de opknapbeurt. De vloerbedekking en de gordijnen in het vernieuwde Huize Souburgh zijn afkomstig van woningin richting Kooyman. tijdens de bouwwerkzaamheden, die kar een ontwerp van het Waddinxveen- L architectenbureau Stuurman BV wor sen uitgevoerd door het aannemingsbe drijf Egbo BV uit Hazerswoude, zijn nu Leen aantal extra’s uitgevoerd, zoals Leuwe ketels voor de centrale verwar ring, welke thans niet in de kelder staan paar op het dak. De bestaande ketels Leken hun beste tijd te hebben gehad, Lldus stichtingsvoorzitter A. van Doorn, je aangaf het voordeliger en beter te naden dat er nu nieuwe ketels kwamen, be vordering van de werkzaamheden htekent dat dezer dagen de houten noodvoorziening aan de westkant zal kunnen worden opgeruimd. LvADDINXVEEN - De nieuwe vleugel van Huize Souburgh aan de Prins Lernhardlaan is dezer dagen betrokken. Het gedeelte aan de Zuidkant be- Lchikt over 30 woningen voor ouderen en 3 voor personeelsleden, welke Lamers thans ook bij de bewoners in gebruik zijn zolang het grootscheepse Leuwbouw- en renovatieproject voortduurt. Verwacht wordt dat de vorig Lar augustus gestarte (ver)bouwwerkzaamheden rond de bouwvakvakan- Itievan 1983 gereed zullen zijn. L ingebruikname van de nieuwe vleu- L was voor het Weekblad voor Wad- Lxveen aanleiding eens rond te kijken L dit aan de Passage-kant gelegen com- Ls. Het betreft hier de eerste fase van L werkzaamheden. De tweede fase om- Lt het uitbreken van het gedeelte langs L Juliana van Stolberglaan. Hier ver fijnen binnenwanden, keukens en to- btten, opdat van drie kamers er twee Lmaakt kunnen worden. De derde en Ljerde fase houden in dat de werkzaam- kden zo worden uitgevoerd dat de daar Lende gangen steeds beschikbaar blij ken. De recreatiezaal in het nieuwe ge deelte van Huize Souburgh is een ju weeltje. Het moest er gezellig toeven zijn, gelet op de inrichting, de aan wezigheid van een biljart, electro- nisch orgel en televisie, terwijl er ook Administratrice Janny v. d. Krans in ’’haar” ruimte met rechts de installatie voor het oproepen van verpleegsters, de kerktelefoon, de radio-ontvangst en het alarmeringssysteem. mé,. - Nieuw gedeelte Huize Souburgh een plaatje

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 15