WINT KNAP NIEUW DE GOUWE De Gouwe Smash (300 leden) zoekt nieuwe tennissers g o Q Kerstvakantie in overdekt zwembad WSV-JEUGD P.J. Wolff niet zo best Gedeelde 4e Kerstkienen in AF-centrum Het Weekblad Winst Be Fair A1 feliciteert WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Klaverjassen voor ouderen Volleybalsters Be Fair waren Winterstop pupillen van Bé Fair Dames-junioren TOOS-basketbal Akermans BV Win®CH<asi .v: Coopertest van Antilope Kleinste tennisvereniging van Waddinxveen plaats voor EHBO-ploeg VERLIEST bij Be Fair 14e Ronde WSV bekeren verder Florida presteert Dammen met Excelsior Film, speurtocht en waterpolo-instuif langs zwembadbassin Failliet cours van HSW 5e Wintercon- O K DE GOUWE SMASH^ in zee te gaan. IN TIEN STAPPEN NAAR DE BESTE HYPOTHEEK een reden te meer om met DEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 15 DECEMBER 1982 conditietrainingen. Het a t schaakclub 'inter nos’ SCHAAKEENDAAGSE donderdag 30 december 1982 hervormd verenigingsgebouw aanvang: 9.30 uur deelname: ƒ5,— tot 16jaar: ƒ2,50 's avonds gongschaken WADDINXVEEN - haar 300 leden (225 senioren Tennisvereniging havo Voorschoten, Veurseweg 143, tel. 01717-7940. Leiderdorp. Loevestein 37, tel. 071-890300. Waddinxveen, Kanaalstraat 12, tel. 01828-20.28. De tennisvereniging De Gouwe Smash, met i en 75 junioren) Waddinxvecns klein ste tennisvereniging, voert een actie voor nieuwe leden. De op de banen in het Burgemeester Warnaarplantsoen spelende club pro beert daarmee eventueel ledenverlies - aan nieuwe verenigingen in Gouda -te voorkomen nu een wachtlijst niet meer bestaat, terwijl natuurlijk ook wordt gelet op het financieel gezond houden van de exploitatie. De in maart 1980 opgerichte tennisvereniging De Gouwe Smash komt deze winterperiode door met kaarten, gezel lige avonden en conditietrainineen. Het nieuwe seizoen begint op 1 april 1983. LaDDINXVEEN Eerste klasser De Gouwe heeft zaterdagavond Let 6-1 ZCG geklopt. De Groningers werden door de Waddinx- Iveense waterpoloërs onder de begeleidende klanken van het huis- Lkest De Baggerbeugels uit Bodegraven knap onder de duim Lehouden. iz E oj E~ =1 Q C o o to STAND C. BARELDS De heer H.J. 2 FILM 16 15 15 9 9 8 7 1 18-6 6-1 9-11 6-3 Eveneens nieuw is dat er op vrijdagmor gen 24 december tussen 10.00 en 12.00 uur in het zwembad een film gedraaid wordt met daarna een speurtocht over 1/2-1/2 1/2-1/2 1-0 1-0 0-1 1-0 0-1 1-0 0-1 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 1/2-1/2 WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxvener P.J. Wolff is bij Sim Hol land BV, Gouda, benoemd tot direc teur. Dit blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Midden-Hol- land. Merwede Rapido '82 Pluvius Zwemlust H. De Gouwe HZPC ZCG De Aa <u Reeds in de daarop volgende aanval kon De Gouwe ,wel scoren doordat Gees Loendersloot een inzwemsmash ifmaakte met een goede drukbal (3-1). Het werd 4-1 doordat Rens van de Meer een terugkaatsende bal ranaf de doelman van ZCG langs de zelfde speler kon plaatsen. WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag 18 december om half vier houdt de Waddinxveense sportclub Antilope weer haar maandelijkse Coopertest op de baan aan de Alberdingk Thijm- laan. De vorige test op 20 november trok veel deelname door de opname van de Coopertest op video-band. Direct na afloop werd de videoband afgedraaid in de kantine. Iedereen was erg enthousiast en ook deze keer zullen er weer video-opnamen wor den gemaakt. Niet alleen voor spor ters, maar voor iedereen is de Coo pertest een uitstekende graadmeter om z’n conditie te testen. Er wordt gelopen in series van 15 personen. WADDINXVEEN/GOUDA - Aker mans Machines BV, Waddinxveen, heeft het zaakadres gewijzigd in Lely- straat 60, Sliedrecht. Dit alles blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. (plus 19) (plus 28) (plus 15) (plus 19) (min 3) (min 3) (min 17) Rapido ’82 - De Aa De Gouwe -ZCG HZPC - Merwede Pluvius - Zwemlust H. het gehele sportcomplex "De Sniep". Voor kinderen vanaf 8 jaar is er op dins dag 28 december om 16.30 uur en op donderdag 30 december om 18.00 uur een waterpolo-instuif samen met de zwem- en waterpoloclub "De Gouwe". Onder leiding van de trainer van het le zevental, Leo N:euwenhuyzen, kunnen de kinderen kennis maken met de eerste beginselen van het waterpolospel. Ver der zijn er weer een aantal uren gereser veerd voor het ouder en kind zwemmen en kan iedereen tijdens de vrijzwemuren deelnemen aan "Swimm-Jogging". Voor verdere informatie kan men te recht bij de kassa van het zwembad, tel. 2570. len met een stuursleden: 01727-5778 zal namelijk vier ochtenden, middagen en avonden in de gelegenheid worden gesteld om afstanden te zwemmen. Kinderen tot 10 jaar mogen 250 metere zwemmen, voor 10 jaar en ouder is de af stand 500 meter. Wie de afstand 4 x heeft afgelegd, ontvangt een fraai vaantje. Deelnemerskaarten voor de kleine zwem vierdaagse zijn voor 5.-verkrijg baar bij de kassa. WADDINXVEEN Tijdens de vori ge week dinsdag in Waddinxveen ge houden EHBO-wedstrijden heeft de Waddinxveense ploeg een gedeelde vierde plaats weten te veroveren. Van de negen deelnemende ploegen bezet te Oudewater de eerste plaats met 135 punten. Er waren er 200 per ploeg te behalen. Tweede werd Ze venhuizen (126 punten), derde Gou da (123 punten) 4e Waddinxveen en Moordrecht (111 punten), 6e NKF (99 punten), 7e Terbregge/Ommoord (98 punten). Als laatste eindigde Nieuw'erkerk a/d IJssel met 93 pun ten. De wedstrijd werd georganiseerd door de NKF uit Waddinxveen. De Van Meerten-wisselbeker kwam zeer verdiend in handen van de ploeg uit Oudewater. WADDINXVEEN - Maandagavond 20 december om half acht is er prijs- klaverjassen voor de Waddinxveense bejaarden in het Anne Frank-cen- trum aan het Jan van Bijnenpad. De losten bedragen een rijksdaalder. Er zijn feestelijke prijzen te winnen. WADDINXVEEN - De heer H.J. Koemans, commies op de gemeen tesecretarie in Waddinxveen, is ge slaagd voor het diploma tekstverwer ker layout/werktekenen. De cursus ging uit van de stichting centrale vak opleiding voor kantoordruk- en re- productiewerken. WADDINXVEEN Vorige week donderdag heeft de jeugd van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV thuis de vierde ronde van de jeugdclubcompetitie gespeeld tegen Moerkapelle. Met goede moed pro beerden de jonge schakers de neder laag van vorig jaar goed te maken. Helaas werd het 3-7 voor Moerka pelle. Enkel Lex Gerts en Rudo van Loo begonnen goed. Lex wist een to ren en Rudo een pion te winnen. Twintig minuten na de start wint Wil fried een dame maar Lex daarente gen verliest er één. Raymond Dom- manschet heeft het erg moeilijk en samen met Hans Kimmel verliest hij. Arthur Kollman word geheel van het bord geveegd en legt het loodje. Iets later geeft Egbert Schroten op na een hopeloze stelling. Ook Alvin Sibbald verliest na een dame verloren te heb ben. Al met al een troosteloze zaak totdat Lex wint na de dame van zijn^ tegenstandef bemachtigd te hebben en een pion te promoveren. Wilfried weet zelfs twee dame’s op het spel te brengen en wint keurig netjes. Hans van Woudenberg overziet mat achter het muurtje en verliest. Ru do behaalt een tweede dame en veegt zijn tegenstander van het bord. Ed win van Es delft als laatste het onder spit in een gevecht van een koning te gen twee torens en een dame. De Waddinxveense Carolien de Vries is geslaagd voor het her(staats)examen HAVO. Zij heeft het diploma verlaat behaald wegens ziekte. MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN WADDINXVEEN Vrijdagavond houdt de afdeling voetbal van de christelijke sportvereniging Be Fair haar jaarlijkse Kerstkienavond in de sfeervol ingerichte kantine van het clubgebouw. Voor deze gezellig opge zette avond zijn wederom vele mooie prijzen beschikbaar. levens wordt op deze Kerstkien avond de eerste trekking gehouden van de actie “Zonlicht”. De moge lijkheid is nog aanwezig om een lot te kopen en zodoende kans te ma ken op een van de prachtige prij zen. In totaal zijn er zes trekkingen waarvoor elk lotnummer steeds op nieuw meedoet. OEFENWEDSTRIJD Hoewel afgelopen zaterdag de voet balcompetitie geheel stil lag vanwege de weersomstandigheden, hoopt men komende zaterdag het weer wat be ter in de hand te hebben. Er staat dan namelijk de attractieve oefen wedstrijd Be Fair I - Rijnsburgse Boys op het programma. De aanvang is 14.30 uur. Be Fair II speelt uit te gen Katwijk II. De 4e periode zou een continuering van de reeds verkregen voorsprong moeten worden. De Gouwe ging wat voorzichtiger spelen waardoor ZCG wat meer in balbezit kwam. Toch kon de ploeg geen vuist maken. Ook niet met een man meer want De Gou- we-speler Wim Korte kon voor 45” de kant opzoeken. WADDINXVEEN - Tijdens de kerst vakantie van de komende weken gaan er in het overdekte zwembad "de Sniep” aan de Sniepweg weer allerlei leuke din gen gebeuren voor de Waddinxveense jeugd, maar ook voorouderen. Evenals in de herfstvakantie wordt er voor de kinderen weer twee keer "Circus Spet ter” georganiseerd. CIRCUS SPETTER Op de twee dinsdagochtenden waarop Circus Spetter plaatsvindt, zijn er voor de kinderen weer allerlei leuke spelletjes in en om het water. Een nieuwe activiteit in het overdekte zwembad is de kleine zwemvierdaagse voor jong en oud. Men. WADDINXVEEN In de 14e ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV wist Claassen in zijn afgebro ken partij uit de vorige ronde tegen koploper Van Deelen een kleine on nauwkeurigheid van de laatste voor treffelijk uit te buiten en tegen de verwachting in toch remise te berei ken! Kardol kwam tegen De Schrijver ook niet verder dan remise, zodat de nummers 1 en 2 hun plaats bleven bezetten. Ellers, die Bregman ver sloeg, steeg naar de derde plaats, me de omdat Smitskamp het niet kon bolwerken tegen Bloem. In het grote peloton schijnt Joosten te demarreren voor aansluiting bij de kopgroep. Hij manoevreerde met zijn torens de dame van Ket klem en be sliste daarmee de partij Hij staat nu met 803 punten slechts 62 punten achter op Claassen, de nummer 6! In de lagere regionen viel vooral de winst uit achterstand op van Pen sioen op Goor en de gemakkelijke winst van Ritter op Van der Heyde, die al enige rondes uit vorm lijkt te zijn. Uitslagen 14e ronde: Claassen - Van Deelen (afgebr. uit 13e ronde) 1/2-1/2 Oosterloo W. v. Oort (afgebr. uit 13 e ronde) Kardol - De Schrijver Bloem - Smitskamp Ellers - Bregman De Vries - J. v. Oort Joosten - Ket Nekeman - Besemer V.d. Starre - Van Sandijk P. v.d. Heyde - Ritter Van Offeren - J. v.d. Heiden Muit - V.d. Eyck Littooy - Verwaal V.d. Ree - Mw. Steenland Goor - Ponsioen P. de Haan - T. Twigt WADDINXVEEN - De dames-junio ren van TOOS-basketbal hebben er voor gezorgd dat voor het eerst in het tienjarige bestaan van TOOS- basketbal een team in de tweede ron de van de beker uitkomt. Via twee overwinningen op “Binnenland” staan de dames nu voor het zware karwei om te proberen “Leiderdorp” uit te schakelen. Coach Peter van Leeuwen: “Het zal moeilijk zijn. In de competitie draa ien we niet zoals ik wil. We wonnen wel en staan nog steeds ongeslagen bovenaan, maar het team mist nog de overtuiging dat het een wedstrijd kan maken.” Dat zij dit wel kunnen is bewezen tij dens de eerste ronden. Maar ook Lei derdorp staat ongeslagen aan de kop, echter wel een klasse hoger. Peter van Leeuwen hierop: “Dat weet ik maar ik ben er van overtuigd dat mijn dames voor een verrassing zullen zorgen. Als ze hun zenuwen in bedwang kunnen houden en met een tribune vol enthousiast publiek ben ik toch niet pessimistisch.” De wedstrijd tegen Leiderdorp wordt vrijdag 17 december om 19.15 uur in de sporthal de Sniep gespeeld. Karakteristiek voor zijn creati viteit en inzicht is deze stand. Wit staat een stuk voor, echter zwart dreigt door met 14-20 het verloren stuk te heroveren. Wit lijkt dit te kunnen pare ren, echter dan volgt verras send zwarts 4-om-5-combinatie naar veld 39. 1. 14-19 2. 24x22 26x39. Weiss vond toch een weg naar de winst door te spelen: 1. 32-28 14-20 Hierop volgde erg fraai de com binatie: 2. 28-22 17x28 3. 36-31 26x39 4. 41-37 20x29 5. 49-43 39x48 6. 20-24 48x17 7. 24x4 met vernietiging. Oplossing van de vorige pro- bleemopgave; volledigheidshal ve de cijferstand. Wit: 22, 26, 28, 37, 39, 42 en 43. zwart: 3, 13, 18, 24, 31 en 32. Wit wint hier als volgt: 1. 43-38 37x39 2. 42-38 31x33 3. 28x8 18x27 4. 26-21 3x12 5. 21x32 12-18 6. 32-28. Na 4. 27x16 5. 8-2 3-9 6. 2-19 en wint. Erg fraai is de onverwach te 4e zet van wit 26-21, waar door winst wordt bereikt via oppositie. Door direkt dam te halen zou zwart remise berei ken. WADDINXVEEN - Het eerste team van de Waddinxveense badminton club Florida leverde in de eerste klas se een uitstekende prestatie door kampioenskandidaat De Ritte op 4-4 te houden. Lang zag het er naar uit dat de ploeg op een royale nederlaag getrakteerd zou gaan worden. In de singles zag alleen Herma Schwiebbe, die een uitstekend seizoen door maakt, kans te winnen. Vooral Erik de Frankrijker en Liesbeth van Berg- eijk hadden grote nederlagen te slik ken. De beide gemengd dubbels le verden echter zeer verrassende over winningen op waardoor Florida weer volledig terug was in de race en zelfs nog overwinningskansen had. Die kansen werden nog grotet toen het herendubbel (De Frankrijker/Wijn- bergen) vrij gemakkelijk Florida aan een 4-3 voorsprong hielp. Mooier werd het echter niet. Het damesdub- bel ging verloren en het werd 4-4. WADDINXVEEN Vele eeuwen omvat de damgeschie- denis, in hét oude Egypte en Babylon werd reeds gedamd. In het begin van de 18e eeuw kwam de wijziging in het dam spel. Het 64-veldenbord werd vervangen door het bord met de 100 ruiten. Het eerste wereldkampioen schap werd in 1894 in Frank rijk gehouden. In die tijd ken den de Fransen een brede top met sterke dammers. De eerste wereldkampioen was de Frans man I. Weiss (denk aan het zet je van Weiss). Reeds nu nog wekken een aantal partijen en problemen van zijn hand veler bewondering op. Weiss was erg stérk in.de com- binatieve stijl, Als voorbeeld dient het diagram. Waarom is tennissen bij De. Gouwe Smash zo aantrekkelijk, vragen we aan voorzitter drs. Jeroen Sikkel. “In de eerste plaats natuurlijk om dat tennis zo’n fijne sport is. Maar verder vooral omdat, en nou volgt een lange opsomming: Omdat De Gouwe Smash door nog maar kort te bestaain een extra open karakter heeft, waardoor velen zich er “thuis” voelen (en snél zijn gaan thuisvoe- len).” “Omdat De Gouwe Smash de vier mooi gelegen tennisbanen bij het Warnaarplantsoen bespeelt. Omdat De Gouwe Smash een bescheiden le denbestand heeft, zowel wat aantal als prestaties, aspiraties en “kapso nes” betreft. Omdat bij De Gouwe Smash het plezier in en rond het ten nissen voorop staat en het vereni gingsleven bloeit.” “Wie laat zich nog van het tennis af houden, omdat het een dure sport zou zijn? Voor de kosten van een te lefoontje kan hij of zij er achter ko men dat tennissen niet duur is. Al helemaal niet voor diegenen die zo veel vrije tijd op de baan staan als zij zelf willen. Want dat kan in prin cipe bij De Gouwe Smash.” Wie meer wil weten over tennissen en/of over De Gouwe Smash wordt hierbij uitgenodigd ’s avonds te bel- van de volgende be- Annemiek Hagman Peter Janmaat 6583, Jeep Teijema 5401 en Jeroen Sikkel 7357. u oj Z Q. «3 JC X c te c 17 COMPETITIETEAMS De Gouwe Smash is aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond (KNLTB), heeft vier ba nen in het Warnaarplantsoen voor 225 senioren en 75 jeugdleden, nam in 1982 met 17 teams aan de compe titie deel, biedt aan niet-competi- tiespelers veel mogelijkheden voor vrij spelen, zelfs in competitieweek- ends, organiseert voor de niet-com- petitiespelers een onderlinge zgn. al ternatieve competitie op zes vrijdag avonden achtereen, organiseerde in 1982 een open toumooi en onder linge clubkampioenschappen voor jeugd- en seniorleden, legt het accent op recreatietennis (in 1982 werden bijv, tien gezelligheidstournooien van een dag elk, vaak afgesloten met een feest tot in de kleine uurtjes, georga niseerd), biedt de mogelijkheid les te nemen, heeft een eigen clubhuis dat door de leden zelf gerund” wordt, heeft een clubblad dat maandelijks verschijnt (in de competitietijd zelfs Kowel De Gouwe als de Zwemclub Op kroningen hadden uit de voorgaande Iredstrijden zeven wedstrijdpunten Lergehouden en stonden gezamen lijk op de één na laatste plaats met al leen voor De Gouwe een beter doel- lyldo: 8 tegenover -12. In voorgaan de ontmoetingen was al gebleken dat Ije teams weinig voor elkaar onder deden. be wedstrijd zelf was extra sportief Iterwijl de inzet behoorlijk was en de Lheidsrechters de wedstrijd goed be oordeelden. De wedstrijdleiders wa rn Andre de Haas en Marcel Meijer, Ijle De Gouwe in de eerste periode ten 2-0 voorsprong zagen nemen. heide doelpunten werden gescoord hoot de sterk spelende Rens van de Lieer vanuit een nummerieke meer derheid. Beide malen was het Louis hchiltem die de persoonlijke fout naakte. Verder bood de wedstrijd hen hard werkend en een voor deze Lvond goed geconcentreerd zevental nn die de aanval van ZCG uitstekend hag gestopt door de keeper van De Gouwe, nl. Kors van Tilburg. De 2e periode gaf beide ploegen geen kans om één doelrijpe kans om te betten in een doelpunt. Als kijkspel werd het steeds spannender en het publiek kon het gebodene dan ook best waarderen al werd het voor de spelers een ware conditieslag. De 3e periode begon zoals de 2e was beëindigd, nl. wisselend aanvallende ploegen zonder eigenlijk gevaarlijke situaties voor het doel te creëren. Totdat Rens van de Meer een per soonlijke fout beging en voor 45” de kant mocht opzoeken. Uit deze nummerieke meerderheid kon ZCG tegen scoren en wel via Peter Vos 1(2-1). 100-81 95-67 93-78 86-67 79-82 78-81 68-85 65-122 (min 57) WADDINXVEEN - De vennootschap onder firma Apparatenbouw Kenija, Willem de Zwijgerlaan 2b, Waddinx veen, alsmede de vennoten C. W. in ’t Hout in Gouda en N..J. in ’t Hout ih Gouda zijn door de arrondissements rechtbank van Rotterdam failliet ver klaard. De rechtercommissaris was mr. B. C. De Savornin Lohman. Als curator is aangewezen mr. J. C. Tomson. WADDINXVEEN Zaterdag werd de vijfde wedstrijd voor de winter competitie van de hengelsportvereni- ging Waddinxveen HSW gehouden. Er werd gevist in de Ringvaartsingel na bij Leimuiden. De vangst was net als het weer, zéér slecht. De uitslag was als volgt: 1. J. Verhoef 1680 gr., 2. M. van Leeuwen 1520 gr., 3. L. Ver- kade 1490 gr., 4. D. Héeren 1020 gr., 5. R. Jenner en W. v.d. Wal 970 gr. De eerstvolgende wedstrijd is op za terdag 8 januari 1983. WADDINXVEEN De volleybalda- mes van Be Fair lieten in de derde divisie de overwinning aan Gemini/ Kangaroes 2. In Voorschoten verloor de Waddinxveense ploeg, die voor de wedstrijd nog alleen op kop ging, met 3-2. Be Fair speelde tegen Gemini be paald niet een van z’n beste wedstrij den van dit seizoen. Door het verlies kwam de ploeg uit Voorschoten op de ranglijst langszij, waardoor de strijd om de titel weer geheel open is. Na de eerste en tweede set met res pectievelijk 15-7 en 15-12 verloren te hebben kwam Be Fair in de derde set met 1-12 voor te staan. Gemini haalde op tot 15-14, waarna Be Fair alsnog met 15-17 won. Ook de vier de set werd een prooi voor de Wad- dinxveensen (9-15), maar in de vijf de was de fut eruit: 15-7. HEREN In de Zuidhollandse promotieklasse werd het herenteam van Be Fair weer een puntje rijker door het 2-3 verlies tegen Zevenhuizen 2. Met Wim van den Burgh als uitblinker speelden de Waddinxveners een van hun betere wedstrijden. Setstanden waren hier 7-15, 15-4, 15-8, 8-15 en 13-15. Be Fair 2 kwam in de Goudse eerste klasse niet tot winst. Van Radius 3 wérd in Gouda met 3-0 verloren (15-4, 15-5 en 15-4). Bij de dames in het rayon Gouda kwamen zowel Be Fair 2 als Be Fair 3 een remise met hun tegenstander overeen. Be Fair 2 remiseerde met DOS 3 en Be Fair 2 deed dat met Jupiter 3. WADDINXVEEN Zeer spannend, maar ook zeer hard was de voetbal wedstrijd tussen de A-l elftallen van Be Fair en Gouda, waarin maar liefst 5 jongens de inmiddels bekende 5 mi nuten straftijd kregen. Bovendien werd een van die 5 jongens later de finitief van het veld gestuurd. Ver meld moet worden dat al deze jon gens in het team van Gouda voetbal len. Be Fair werd winnaar met 1-0 na een 0-0 ruststand. Frans van Wouden berg scoorde de enige goal na 15 mi nuten in de tweede helft. Slechts 3 wedstrijden werden afgelopen zater dag gespeeld. De overige 2 wedstrij den werden nederlagen. A-2 Verloor in en tegen Ammerstol met 8-2’. De 2 Waddinxveense doelpunten kwa men van Wilfred Luyten en B-l ver loor in Gouda van Olympia met 3-1. De enige goal voor Be Fair werd daar door Ricco Groeneveld ge scoord. WADDINXVEEN - Voor de Be Fair- pupillen is de winterstop aangebro ken. Zaterdag 27 november werden door hun de laatste wedstrijden ge speeld en als de weersomstandighe den het toelaten zullen de D- en E- elftallen op 17 februari weer gaan voetballen, terwijl de F-pupillen op 3 maart 1983 de wei weer in zullen gaan. Vervelen is niet nodig tijdens deze winterstop. Iedere maandag kan er in de sporthal aan de Sniepweg van 17.00 tot 18.00 uur worden ge traind. Bovendien worden er door Be Fair enkele wintertoumooien georga niseerd. iedere week) en kent als bijzonder heid ook het “daglidmatttschap”: iedere doordeweekse dag speelrecht tussen 9.00 en 14.00 uur tegen een aanzienlijk gereduceerde contributie (even meer dan f. 100,—). "?p ruim één minuut voor tijd wist Nick de Leeuw de voorsprong uit te breiden via een door hem zelf ge creëerde één-nul situatie (5-1). Met daaropvolgend een prima aanval van De Gouwe opgezet door de hard werkende Niek de Leeuw die met zijn schietschijnbeweging de bal over plaatste naar Eric van Leeuwen die daarop Rens van de Meer vrij voor doel zag liggen en rustig kon aanleg gen voor zijn vierde doelpunt en daarmee De Gouwe een ruime zege deed opleveren van 6-1. OVERIGE UITSLAGEN rj) O N C x x b cu X s

Weekblad voor Waddinxveen | 1982 | | pagina 23